Eindexamen gedaan? 'n Week lang laag: Extra laag: (i4MEV FAMILIEBERICHTEN 1 leraar/lerares AVO 41b of 77b Vfaukri akeeti 4YUWI a Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWlezers en lezeressen DONDERDAG 24 JUNI 1976 TROUW/KWARTET PS 10/1 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. In plaats van kaarten. 1|26 1976 Dankbaar en blij delen wij U mede dat onze ouders, grootouders en overgrootouders: P. K. Penning en A. Penning - Wolters i*v. op 8 juli a.s., samen mei ons, de dag hopen te herdenken waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn gptreden. Wij zijn de Here dankbaar dat Hij hen voor ekaar, en ook voor ons, zo lang heeft willen sparen. rfun dankbare kinderen: Canada: Francien - Cor Nel- Rien Honselersdijk: Gre - Dick 's-Gravezande: Adrie - Cor Naaldwijk: Teun - Mary Piet - Elly Honselersdijk, juni 1976. Hunselaer 48. Ieder die ons met dit heugelijk feit wil feliciteren is van harte welkom op 8 juli a.s. vanaf 17.00 uur tot 18.30 uur in Bejaardencentrum „De Hunselaer", Hunselaer 1 te Hon selersdijk. Liever geen bezoek aan huis. Graag willen we allen hartelijk danken die ons 40-jarig huwelijksfeest van 4 juni jJ. tot een bijzonder blij herden kdn hebben gemaakt. Het was fijn! Heerlen, Benzenraderweg 247. B. Werkman, F. Werkman-de Haan. -De Heere nam tot Zich na een langdurig en met .veel geduld gedragen lijden onze fijne Neef Fokko Bernard Wymenga op de leeftijd van 22 jaar. Bedum: B. J. Wymenga, T. R. Wymenga-de la Ferté Stadskanaal: J. H. Wymenga F. Wymenga-Veltman Metslawier: P. A. Wymenga A. H. Wymenga-Brons Leeuwarden: H. A. Wymenga A. Wymenga—Bajema neven en nichten Garijp. 22 juni 1976 Onze moedige, lieve kleinzoon en neef Fokko Bernard Wymenga 1s op 22-jarige leeftijd van ons heengegaan. j.Ook zullen de pleinen der stad vol zijn van jongens en meisjes, die daar spelen." Zach.8:5 Leek Amstelveen Putten Assen Kollum F. Klijnsma A. Klijnsma-van Hoogen R.J. Beukema P.G.. Beukema-Klijnsma B.T. Klijnsma A. Klijnsma-Schuil E. Burgier F.T. Burgler-Klijnsma K. Hoiting H.D. Hoiting-Klijnsma en neven en nichter Garijp, 22 juni 1976. '"Tot onze diepe droefheid heeft de Here, na een - "kortstondige ziekte, uit onze familiekring tot Zich genomen onze geliefde, jongste broer, zwager en 'oom Pieter Cornells Kuijper registeraccountant echtgen. v. Engelina van Galen in de ouderdom van 60 jaar. Rhenen: Soestdijk: Hilversum: Eindhoven: Hilversum: Ruinen (Dr.): •21 juni 1976 J. Kuijper-van Bergen M. A. Griffioen-Kuijper A. Kuijper K. Kan C. Kan-Goedhart M. H. Bakker-Kuijper C. Kuijper M. A. Kuijper-Van Leeuwen F. J. Kuijper M. Kuijper-ten Caten neven en nichten condoleance-adres: Rading 64, O.Loosdrecht. Heden nam de Heere na een kortstondige ziekte zacht en kalm van onze zijde weg mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader en Zwager Jakobus Hendrikus van Lindenberg op de leeftijd van 75 jaar. Ermelo: A. van Lindenberg-Kroon Nigtevecht: H. G. van Lindenberg T. van Lindenberg-Kroon 's-Graveland- T. J. van Lindenberg G. J. van Lindenberg-Fokker Putten: R. van Lindenberg E. van Lindenberg—Verhoef Harderwijk: C. van Lindenberg C. van Lindenberg-Fokker Ede: E. G. van Lindenberg M. van Lindenberg-Bloemendal Ermelo: N. van Lindenberg Ermelo: E. M. Kroon kleinkinderen en achterkleinkind Geen bloemen - geen toespraken Ermelo, 23 juni 1976 Lelielaan 2 De begrafenis zal d.v. plaatsvinden zaterdag 26 juni 1976 om 14.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Breukelen Voorafgaande wordt e^n rouwdienst gehouden in gebouw „Pro-Rege" ingang Joris Dirkstraat te Breukelen aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 25 juni 1976 van 19.30—20.30 uur in de rouwkamer Rozenlaan 1 te Ermelo en op zaterdag 26 juni 1976 te Breukelen na afloop der begrafenis in de aula van de be graafplaats. „Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is geze ten, verwacht in de schaduw des Almachtigen." Psalm 91 vers 1. Heden is na een kort ziek zijn, voor ons nog plotseling, ingegaan tot de vreugde van zijn Heer, onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader Jacob Berghoef weduwnaar van Sieny Faber eerder weduwnaar van Heiltje Wilhelmus Hij is 80 jaar geworden. Holland. Mich. (USA): Nees en Annie Rotterdam: Piet en Corry Grand Rapids, Mich. (USA): Geert en Ady Nijmegen: Guurt en Jeanny Jenison, Mich. (USA): Wim en Miep Soesterberg: Jan en Carla Fijnaart: Bert en Anne- marie Waddinxveen: Mari en Rebecca Grand Rapids, Mich. (USA): Elly en Len kleinkinderen en achter kleinkinderen Waddinxveen, 22 juni 1976 Corr.adres: Peter Zuidlaan 81 Geen bloemen en toespraken. Geen bezoek aan huis. Vader is opgebaard in de aula van „Huize Sou- burgh" waar gelegenheid is tot condoleren op vrijdag 25 juni a.s. des avonds tussen 7.00 en 8.00 uur. Zaterdag 26 juni a.s. zal er des morgens om 11.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehou den in de Gereformeerde „Kruiskerk", aan de Kerkweg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Alberdingk Thijm- laan 2. Aankomst plm. 11.50 uur. Tot onze droefheid is, op 84 jarige leeftijd, over leden onze geliefde Zuster, Schoonzuster, Tante, en Oud-tante. Hendrika Bussink Haar persoon en intensief medeleven in het wel en wee van ons allen zullen we node missen. Amsterdam: H. Bussink H. H. Bussink- Van Scherrenburg Amersfoort: H. Bussink B. S. Bussink-Rozendal Saskia, Rolf, Walter, Marjolijn en Mirjam. Sanaa: M. Bussink (N. Yemen) J. Bussink-Schulte Helena en Jasmijn Amsterdam: B. Bussink Bennekom, 23 juni 1976 Edeseweg 118. „De Halderhof Bussink, Hillegom- Correspondentie-adres: H. straat 18 Amsterdam. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 te Ede De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 26 juni om 11.30 uur op de Alg. Begraafplaats te Ede. Gelegenheid tot condoleren in de aula, na de teraardebestelling. In vrede ontslapen, onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Maria Klazina van der Sijs weduwe van Klaas Lagendijk in de leeftijd van 94 jaar Voorburg: L. J. Lagendijk C. E. Lagendijk- de Valk Lambarene-Gabon (Afr.) Alb. Schweitser- ziekenhuis: M. J. Lagendijk Amsterdam: W. N. Lagendijk E. M. J. Lagendijk- Nucolet Rijswijk: N. W. Lagendijk A. J. M. Lagendijk- Aarts klein en achterkleinkinderen. Oudewater 21 juni 1976 „Schuylenburcht" Hekendorperweg 2. De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van „Schuylenburcht" op vrijdag 25 juni a.s. om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling om 14.45 uur zal plaatshebben op de Ned. Herv. Begraafplaats te Oudewater. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in „Schuylenburcht". Met droefheid heeft de Algemene Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Amsterdam-Zuid ken nis genomen van het overlijden van mevrouw M. van der Flier-Bos. Zuster Van der Flier mocht gedurende een groot aantal jaren, samen met haar man, haar krachten geven bij de exploitatie van het Woestduin- centrum. De Kerkeraad denkt aan haar met grote dankbaarheid. Namens de Algemene Kerkeraad W. Baas, voorzitter Jac. Koetsier, secretaris. Amsterdam, 21 juni 1976. God nam tot Zich in Zijn Hemelse Heerlijkheid onze geliefde vader, behuwd- en grootvader Jan Sikken sinds 15 november 1972 wedn. van Alida Meijering in de gezegende ouderdom van 86 jaar. Gees: J. Sikken Gees: R. Wolting-Sikken Hr Wolting Gees: J. J. Sikken H. Sikken-Kuipers en kleinkinderen. Gees, 22 juni 1976 Dorpsstraat 54. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 26 juni vanuit de Geref. Kerk te Gees, waarbij u wordt verzocht aanwezig te willen zijn. Aanvang rouwdienst om 1.00 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst vanaf 12.30 uur in de kerk. N V. Verzekering Maatschappij HOLLAND, lid AMEV-groep, kantoor Dordrecht, Kilwijkstraat 5. Zoek je een baan die afwisselend is en waarin je met de nodige zelfstandigheid en verantwoor delijkheid kunt werken, dan is het alleszins de moeite waard met ons te praten. Jonge mensen met een HAVO-, MEAO- of ATHENEUM-diploma kunnen wij in ons Schade verzekeringsbedrijf diverse mogelijkheden bieden. Door middel van onze bedrijfsschool en externe studies (die voor onze rekening zijn) krijg je de kans je in ons bedrijf verder te ontwikkelen. Naast een goed salaris bieden wij o.a. de volgende arbeidsvoorwaarden: - extra uitkering (één maand) - AMEV-gratificatie (verband houdende met het dividend) - 7Va% vakantietoeslag - studie- en reiskostenregeling. Heb je belangstelling, neem dan kontakt op met onze personeelsdienst, tel.nr. 078 - 4 30 33 (toestel 234 of 243). Aktiviteiten van de AMEV-groep: de Utrecht voor levensverzekering - de Holland voor schadeverzekering - ABC voor beleggen gecombineerd met risicoverzekering - Praktijkvoorziening AMEV voor vestigingskredieten - ERAC voor computerdiensten. Vestigingen in binnen- en buitenland. STICHTING SAMENWERKING BEROEPSONDERWIJS ZOETERMEER Het bestuur van de stichting samenwerking beroepsonderwijs Zoeter- meer vraagt wegens uitbreiding voor de technische en agrarische afdelingen van haar scholengemeenschap zo spoedig mogelijk in volledige weektaak Sollicitanten die belangstelling hebben voor bovengenoemde functie gelieve binnen 10 dagen na verschijning van dit blad bij het bestuur van de Stichting, Du Meelaan 4a, Zoetermeer, te reflecteren. Voor gehuwden wordt alle mogelijke medewerking verleend bij het verkrijgen van een woning. Nadere inlichtingen verstrekt de direkteur van de scholengemeenschap voor Beroepsonderwijs, de heer W. Zwikker, telefoon 079-310300 (school) of 071-126191 (thuis). Door haar Heer én Heiland is in het Vaderhuis opgenomen onze zeer geliefde moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Johanna van der Mark-Blok op de leeftijd van bijna 91 jaar. Dat zij nu eeuwig mag zingen voor de troon der genade is ons tot grote troost. Namens de familie: H. van der Mark De Lier, 22 juni 1976 Hoofdstraat 87. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 26 juni a.s. op de alg. begraafplaats te De Lier. Om 11.00 uur is er een dienst van Woord en Gebed in de aula, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in gebouw 't Centrum, Hoofdstraat 100, De Lier. „Hij is verlost God heeft hem welgedaan". Heden heeft het de Here behaagd na een langdu rige ziekte tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Willem Vermeer op de leeftijd van 55 jaar. Uit aller naam: L. E. Vermeer-Van den Berg Poortugaal, 22 juni 1976 Oud-Rhoonsedijk 59. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Goereesestraat 10, Rotterdam. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar vrijdagavond van 7.00-7.30 uur. De rouwdienst zal worden ge houden zaterdag 26 juni aanstaande om 11.00 uur in de Maranathakerk aan de Kleidijk te Rhoon: Waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Rhoon. Na afloop van de begrafenis plechtigheid is in de consistoriekamer van de hervormde kerk gelegen heid de familie te condoleren. Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd, rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Wij zijn u heel dankbaar voor uw hartelijk medeleven in de afgelopen spannende maanden en na het overlijden van onze lieve man en vader Aat Hoekzema. Veel moeite en ziekte hebben we samen door moeten maken. Toch rest mij deze troost: Tot aan de poort heb ik hem vergezeld Hij ging naar binnen, ik bleef buiten staan. Ik keek hem na. verbijsterd en ontsteld. En in een zee van leed was ik vergaan. Als God mijn handen niet gegrepen had. Namens mijn kinderen en familie: Rie Hoekzema-Kuiper Hoogeveen. juni 1976. de Kievit 48. Langs deze weg danken mijn kinderen en ik allen, in het bij zonder dokter Maaskant en de zusters Smit en Wiertsema. voor de zorgvuldige behande ling en belangstelling voor en na het overlijden van onze lieve Man, Vader en Opa Ebel Kremer Het heeft ons zeer getroffen Uithuizen. 24 juni 1976 Brouwerijstraat 50. Meer Familie - Berichten vindt U op pagina PS 15 RH 17 -4c zolang dc voorraad slrckl. t/m woensdag 30 juni AH Witte bonen in tomatensaus, 125 1/1 blik1AV AH Mergpijpjes, "|09 pak 5 stuks Nuts of Caddy, AQ pak 3 stuks«JO Pepito, *169 pak 2 stuks Hollandse nieuwe haringfr^^ 119 vacuum verpakt, per stuk\ LöV J>* AH Allesreiniger, 129 fles 1 literi,59 O.B. tampons, normaal of speciaal, 198 doosje 20 stuks1* Chif-o-net.'t duizend dingen doekje 198 pak 10 stuks Uit de diepvries: AH Spinazie 125 a la crème, pak 450 gram J-.40" Zolang de voorraad strekt OonatoeSaiBttototoelSn (Appen,.»„C6,e,^»«CoSl Klassekeus voorrj Rhone wijn. 'n Rode half droge ges du K dannog 4 jaar houdbaar. w Doos 6 flessen. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: 020—913456, Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8