VPRO zendt films van Pasolini uit jEWUi DCLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's im Vrijheid Hommage aan omstreden regisseur Even puzzelen Plotselinge klap voor platenmarkt Overleg over terugkeer Surinamers vastgelopen H DONDERDAG 24 JUNI 1976 BINNENLAND - RADIO EN TV TROUW/KWAR Hongaarse fabrieksmeisjes werken acht uur In lawaai. De enige onderbreking van de vroege dienst is een kwartiertje pauze. Niet om een „blaasje te pikken" maar voor het uitvoeren van gymnastische oefeningen. Zij leven tijdens de opleiding in een internaat met prikkeldraad voor de ramen om het verkeer met Jongens buiten de poort te houden. Ook andere regels zijn zeer streng en soms onrechtvaardig. Hang je de braverik uit dan ben je het lieverdje van de communistische partij en word Je voorgetrokken. De woensdag vertponde IKON-film leerde dat het ontplooien van de eigen persoonlijkheid in ons land met oneindig veel meer vrijheden is omgeven dan in Hongarije. In het Veronlca-programma werd verteld, dat in Yerseke aan werklozen ln de mosselvisserij de plicht is opgelegd om twee uur per dag thuis te blijven. Dit om zwart werken te beteugelen. Met het „spitten" naar wormen is daar namelijk tweehonderd gulden per week bij te verdienen. De maatregel zou uniek zijn voor Nederland. Dinsdag werd ik er weer eens bij bepaald, dat de televisie meer een doorgeefluik is dan een volwaardig communicatiemiddel. Plotseling vulde iemand mijn scherm met wie ik vierentwintig jaar geleden aan dezelfde krant werkte.Jan Zindel ruilde vrij kort nadien het redactiebureau voor een NCRV-microfoon. Als nog immer toegewijd radio-verslaggever houdt hij zich, gelijk de meesten van zijn collega's, bij voorkeur niet op in het blikveld van de buiskijker. Maar opeens leverde hij een politieke bijdrage aan Hier en Nu. Zindel voerde een vlot en goed gesprek met mr. Aantjes was het anders uitgepakt dan zou ik het ook hebben gezegd. Niek Heizenberg kreeg staatsecretaris Schaeffer flink aan de praat over het krottenplan. dat beoogt kleine woongemeenschappen aantrekkelijker te maken. Aan het opknappen van uitgeleefde huisjes zijn ze in Noord-Ierland nog lang niet toe. De kans dat de boel wordt opgeblazen of in brand gestoken blijft daar voorlopig groter. Voor de NCRV sprak Haya Thomas met David O'Connell. De IRA-leider had geen enkel woord van hoop. O'Connell, die veel moorden toeschrijft aan de Britse bezettingstroepen en politiemensen, blijkt niet ongevoelig voor de chaotische gevolgen van de al jaren durende strijd en evenmin voor het persoonlijke leed. Zijn instelling vertoont echter veel overeenkomst met die welke wij in eigen land gekend hebben tijdens het ondergrondse verzet tegen de Duitsers. Misschien vergeten wij dit wel eens te gemakkelijk bij het beoordelen van de situatie in Noord-Ierland. Ik voeg er evenwel aan toe dat moorden op weerlozen niet zijn goed te praten. Oudere kijkers naar het NCR V-programma zal hetzijn opgevallen dat zij tijdens het optreden van Willy Caron met gesloten ogen het beeld van Joseph Schmidt konden oproepen. De stem van de Venlose tenor leek af en toe indentiek aan die van de kleine Oostenrijkse zanger. Het Metropoolorkest en de Bussumse koorvereniging Pro Musica droegen met Caron bij aan veertig minuten vooroorlogse amusementsmuziek. Een weelde aan muziek die eeuwen omspande, was bij de Avro te beluisteren. Acht van de achttien naar het Nederlandse concertpodium gehaalde jonge solisten mochten een reprise maken. Nog niet blasé geworden door routine en populariteit, gaven zij dit concert de charme en tinteling van jeugdig enthousiasme mee. Het Omroeporkest wist er zich plezierig bij aan te sluiten. De discussie die volgde op de NCRV-film over het beschermen van de Veluwe kon ik eerst via de band volgen nadat ik in de krant de documentaire al had besproken. Het was acheraf leerzaam, te merken waar de mens van het land met andere ogen had gekeken dan ik als stadsmens. TON HYDRA KARELTJE KNETTER De VPRO zendt de eerstvolgende weken, van 1 juli tot 2 september, een keuze uit uit de films van de Italiaanse essayist, een romancier, scenarioschrijver en beroemd geworden filmregisseur Pier Paolo Pasolini, die op 2 november 1975 in Rome werd vermoord. De VPRO brengt daarmee een hommage aan een van de belangrijkste en meest omstreden na-oorlogse regisseurs. De serie wordt op 24 juni voorafgegaan door een filmportret over Pasolini's leven en werk van Krijn ter Braak, dat is samengesteld uit interviews met Alberto Moravia, Ninetto Davoli, Laura Betti, Marco Bellocchio, Pasolini zelf en anderen. Pasolini werd ln Rome vermoord, niet ver van de plaats waar hij de hoofdpersoon uit zijn eerste film, „Accattone", liet sterven. De dader, een zeventienjarige bakkersknecht, is Intussen tot zeven jaar gevangenis straf veroordeeld, vermoedelijk zijn ook anderen bij het misdrijf betrok ken, maar van politieke motleven, waarop bijvoorbeeld „Le Monde" zinspeelde, is tot dusver niets ge bleken Wie was Pasolini. die zijn huive- ringwekknde einde door zijn manier van leven uitlokte en in zijn films signalen gaf, die ernaar verwezen? Een linkse intellectueel en een hardnekkig individualist, een Marx ist die het met geen enkele partij kon vinden, het allerminst met de com munistische, een christelijk mysticus die voortdurend de woede van de katholieke kerk opwekte, een Itali aan die zijn land haatte maar steeds naar Rome terug werd gedreven, een gecompliceerd, gekweld mens en een groot kunstenaar, wiens werk onmo gelijk onder één noemer valt te brengen. Neo-realisme Zijn eerste films wortelen nog in het neo-realisme. de filmstijl van de soci ale bewogenheid, die naam kreeg door regisseurs als Rossellini. Zam- pa. de Santis en de Sica samen met zijn scenarioschrijver Zavvattini). „Accattone" (1961) en „Mamma Ro ma" spelen onder het sub- proletariaat. in de wereld van deug nieten, prostituees en kruimeldieven, waar iemand een zekere status ver werft als hij opklimt tot inbreker. Zij zijn realistisch en poëtisch, pessimis tisch maar doordrenkt van liefde voor en mededogen met de schooiers, de verschoppelingen van de maat schappij. In zijn volgende films. „II Vangelo secondo Matteo" („Het Evangelie volgens Mattheus" 1964) en „Uccellacci e uccellini" („Grote vogels, kleine vogels". 1966) wist hij Marxisme en christelijke mystiek te verenigen door een hartstochtelijk engagement met de armen en onder drukten. SPECIAAL VANDAAG Een gesprek met de 76-jarige. politiek nog altijd actieve Piet Laros, is de opening van een VPRO-serie over de arbeiders beweging. Ned. 1 19.40 Achter het Nieuws besteedt aandacht aan de rassen on lusten in Zuid-Afrika en de ont moeting tussen de Zuidafri- kaanse president Vorster en de Amerikaanse minister Kis singer. Ned. 2 20.25 en 22.00 De EO brengt een eigen pro- duktie over de Betuwe, het grensgebied tussen Noord- en Zuid-Nederland Ned. 1 21.50 Ter introductie van een Paso- lini-serie vertoont de VPRO een programma over de filmregis seur die vorig jaar werd ver moord. Ned. 1 20.20 Het programma De Waldwang gaat over de winnaar van het VARA- Brass-band Festival 1976. Ned. 2 I 21.30 In Schuttersweg 8 praat drs. Henk Glimmerveen met dr. mr. J. Ozinga, die als voorzitter van de NCRV op 65-jarige leeftijd wil aftreden. Hilv. 1 I 21.00 De AVRO laat opnamen horen van La Damnation de Faust van Hector Berlioz. Hilv. 2 20.15 Toots Thielemans. The Four Freshmen. Frank Sinatra en Andy Williams zijn te beluiste ren in Stairway to the Stars. Hilv. 1 23.00 Beeld uit Pasolini's film „Accatone" In de drie imponerende films die daarop volgende. „Edipo Re" (1967). „Teorema" (1968) en „Porcile" (1969) verliet hij het directe realisme en stileerde hij de realiteit, ook die van het mythische verleden. Zijn „Me- dea" (1969), die de (voorlopige) afslui ting vormde van zijn „moeilijke" pe riode. stelde enigzins teleur, maar nog groter was de teleurstelling van vele bewonderaars toen hij met zijn „Decamerone" (1970) en „Canterbury Tales" (1971) aansluiting zocht en vond bij éen groot publiek door het smakelijk vertellen van obscene ver halen uit de Middeleeuwen, ook al kon en wilde niemand ontkennen dat zijn beelden en composities vaak in drukwekkend mooi waren. Met „Verhalen uit Duizend-en-één- Nacht" (1974) waarin Pasolini's geob sedeerd zijn door de wreedheid en oververzadigde walging van de sexu- aliteit duidelijk naar voren kwamen, werd het drieluik van scabreuze klas sieke verhalen afgesloten. Hij maak te nog één film, „Saló", tot dusver niet in onze bioscopen vertoond, waarin hij de wereld van de markies de Sade situeerde in het jaar 1944, in de Italiaanse Mussolini-republiek Sa ló en zodoende een verbinding legde tussen fascistische macht en sadis tische perversie Franco Atti in Pasolini's film ..Accatone" Van een verslaggever DEN HAAG De verkoop van grammofoonplaten is dit jaar plotseling sterk afgenomen. De verkoopcijfers van de eerste drie maanden laten al een da ling zien van vijftien procent, en vermoed wordt dat de to taalcijfers aan het eind van het jaar nog somberder zullen zijn. Deze abrupte daling komt na een aantal jaren waarin de ver koopcijfers met tientallen pro centen per Jaar omhoog gingen. Overigens heeft men de kente ring zien aankomen. Vorig jaar was de omzetstijging afgeno men tot vier procent Deze gegevens heeft de heer M. Danser, directeur van b.v. Dis co Danser gisteren verstrekt op een persbijeenkomst waarop hij plannen voor uitbreiding van zijn bedrijf toelichtte. De heer Danser zei zich te base ren op de officiële cijfers van de Nederlandse vereniging van grammofoonplaten- detaillisten. Hij meent ook de verklaring voor die tanende belangstel ling te hebben. De popmuziek is min of meer op dood spoor geraakt, zegt hij. De kopers wachten op iets nieuws. Overigens wordt een vrij sterke groei geconstateerd in de ver koop van muziekcassettes. maar aldus de heer Danser de groei van de cassette- markt vangt de daling van de platenmarkt niet op. In 1975 werd in Nederland voor 320 miljoen gulden aan gram mofoonplaten omgezet. In to taal 21 miljoen langspeelplaten en zeven miljoen singles. Van de verkochte platen behoorde vijftien procent tot het klassie ke repertoire 150. Alleen Iwan met zijn bloemen- kar was dus nog overgebleven en bedachtzaam schoof deze zijn rij dende winkeltje door de straatjes van het dorp. Langzaam maar zeker naderde hij zijn doel en op een gege ven moment kreeg hij de smidse in zicht. Toen schoof hij zijn kar door het Bietwortelpad en mompelde: „Zo hier moet ik zijn. Van hier kan ik alle in- en uitgangen onder schot houden. En nu even rustig afwachten tot Igor en Pjotr er ook zijn Eilaas Igor en Pjotr kwa men niet. Die hadden allebei graties logies in de kerktoren van Rijkhuy- zen. Maar dat wist Iwan natuurlijk niet. Dus begon hij rustig af te wach ten tot zijn kameraden zouden op duiken. Er kwam echter niemand en dus begon Iwan zich een beetje zenu wachtig te maken. Hij werd hoe lan ger hoe ongeduldiger en op de duur keek hij zelfs elke seconde op zijn horloge. Dat hielp evenwel niet veel en daarom kreunde hij: „Waar blij ven ze toch? Ze hadden er al lang moeten zijn!" Van Igor en Pjotr dus geen spoor. En ja, had Iwan deze vraag nu maar aan Eelco Eelkema gesteld, dan had deze kunnen antwoorden: „Ze zitt'n rustig in de kerktoor'n, mien jong!" En dat was dan de volle waarheid geweest. De veldwachter stond immers bij diezelfde kerktoren en peinsdeïmoge waar'n er drie! Drie van die vrej,dtek< snoeshaa'n zaat'n op het dak;:!. 0. smidje Verhool'n. Zo luidd'n 1 minste de mededeling'n van! Knolle. Als deze gerucht'n rft volle waarheid bevatt'n, dan p wij zich nu nog één terrorist binm er gr dorpsgrenz'n ophoud'n. Vermi,emer lijk loopt deze ook rond, vern, als straathandelaar. Ik moet dur kijk'n naar een visboer of eenP on meman of zo iets Lafngen dus eerst naar de smidse gaan fen on daar is tenslotte alles om bego[,r <je Om de smidse en die jantw Horizontaal: 1. houten klepper. 5. water in Limburg, 7. stucadoor. 9. monddoek, 10. munt (afk.), 12. boer derij, 13. afdeling van het leger. 17. stapel. 15. troefkaart. 16. voorzetsel, 17. en personne(afk-), 1£. registratie- lijst, 19. betaalplaats, 20. krijgsmacht, 21. latwerk. 22. oude lengtemaat, 23. kolom, 25. netvlies van het oog, 27. rood in de wapen kunde, 28. rivier in Frankrijk. Verticaal: 1. rondhout. 2. meisjes naam, 3. Ierland. 4. vreemde munt. 5. plant. 6. voorvoegsel. 8. platte steen. 9. tas. 10. snaarinstrument. 11. schoenvorm. 12. zuil met grafschrift. 15. medicinale koolstof. 18. vlaskam, 19. tent, 21. bootje, 24. waterplant. 25. muzieknoot. 26. lidwoord. Oplossing vorige puzzel: 1. onera, 2. eva. 3. irade. DEN HAAG Het ambtelijk overleg tussen Nederland en Suriname over het remigratiebeleid is vastgelopen. De twee landen blijken lijnrecht te genover elkaar te staan. Besloten is daarom om het overleg in augustus op ministerieel niveau voort te zetten. Tijdens het ambtelijk overleg, dat in de afgelopen maanden afwisselend in Suriname en Nederland heeft plaatsgevonden.-is gebleken dat Su riname een selectief remigratiebeleid wil. De Nederlandse regering staat echter op het standpunt dat het be leid op feeen enkele manier discrimi natoir mag zijn, zodat iedere Surina mer die terug wil, daarvoor ook de kans moet krijgen. Minister Pronk, die coördinerend be windsman is voor het beleid ten aan zien van Suriname, heeft gisteren de Tweede- Kamercommissie voor Suri name en de Nederlandse Antillen ver slag gedaan van het overleg. 229 „Mogelijk, maar onderhand wapenen ze zich allemaal zo hard als ze maar kunnen." „Nee Sam, nou veralge meen je toch te veelalles wat links is, voelt voor de ontwape ning kijk maar naar de parlemen taire discussies." Sam houdt even in. Niets liever heeft hij dan dat zijn vrouw hem solide weerlegt, hij voelt eerbied voor belezenheid en klaar denken. Haar tegenspraak is als een steunbeer voor zijn golvend en heet gemoed. „Ben je nog veel in Qua- kersmilieu's geweest?" „Ja, dikwijls en graag, ze zijn louter en ze houden merkwaardig goed hun hoofd koel, 't is alsof die mensen van geslacht op geslacht gewend zijn om tegen de stroom in zuiver te blijven voelen, op politiek gebied hebben ze misschien te weinig verantwoording. Aan boord heb ik de hele Jeremia in de Bijbel gelezen ongelooflijk boeiend en mooi. Wat heeft die man in de knel gezeten." „We moeten hem samen nog eens lezen, vind je niet?" Even liggen ze stil. elk vervuld met eigen gedachten, deze eerste, altijd wat on stuimige en drukke gesprekken vol ongeordende en lang opgegaarde ge dachten maken hen beiden moe en toch voelen ze liefde, hun liefde erin stromen. Elk weet zich veilig bij de ander en de mededeelzaamheid is wederkerig een onthaal, 't Verwon- door I Unricttc 1.1. de Beaufort dert Dolly dikwijls, dat zij Sam na elke thuiskomst zo gemakkelijk kan vinden; hij is er, bereid, begrijpend, veilig en vast. Hij vertelt, dat hij nu drie maanden kan thuis blijven, en kele concerten in Scandinavië en En geland rekent hij nog bij een thuis- zijn. Hij wil hard studeren, want op tournée gaan altijd fijne puntjes van het spel verloren. „En thuis muziek maken, dat doet de concerten verge ten." „Heerlijk Sam, ik kan me er op verheugen." „Maar ik moet zien, dat ik toch ook nog naar Duitsland ga. juist nu, nu 't salaris er geen rooie cent waard is, nu wil ik 't juist doen." „Daarin heb je gelijk, dan mag je wel een zak met gouden tientjes voor de zet familie in Beieren meenemen, zal dat heerlijk vinden. Weet j ze voor zes gulden eerste klas Müncen is gereisd?" „Ontzette „Ja en ze heeft Nederlanders die het geld er stuk stootten, v( ogen van de Duitsers. Ze rolden retten in duizend-mark-biljetl ze huurden een orkest af, dat zei zich lieten spelen." „Wondf eigenlijk, dat jij nog altijd zo bent in ons huishouden." „Ik?I kun je dat zeggen? Ik gooi nooil over de boeg." Ze kijkt hem v» waardigd aan. „Nee, maak. je boos. .ik bedoel juist, dat ik 't een wonder vind, want je besefl nietje hebt nooit gebrek of oi heid gekendnooit zélf moetei dienen." „Maar dat kan ik niel pen, dat is nou zo.„Dat h< .mijn vader is het zeker. „Je eigenlijk sober en eenvoudig vader.„Dat oop ik. .mijn vai het zeker ga je eigenlijk vanavond?" „Nee, dan zou ik broeden en in mezelf prevelen.' dan is 't maar gelukkig, dat je 'I zult doen. ik geloof dat al de biit de het van plan zijn." De koekoel op de gang slaat tien uur. springt op. „Sam we moeten ons den. anders komen we te laaf tantes mogen we niet wachten wordt vei tei .E ern lijk mi bli iste Ide het RADIO VANDAAG HILVERSUM I (298 m en FM-kanalen.) NCRV: 7 00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7.08 Te Deum laudamus: gewijde zang. 7.30 Nieuws. 7.41 Hier en nu. 7.55 (S) Muziek in uw straatje. 8.25 Op de man af: evangelisch kommentaar. 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8.45 (S) Tot uw dienst: klassieke muziek. 9.45 (S) Onder de hoogte- zon. pastoraal, muzikaal ziekenbezoek. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Een uur natuur. 10.30 (S) Muziek uit film en musical. 12.00 (S) Uit het songhook van RiaJoy. 12.15 Boer en tuinder. 12.26 Mededelingen voor land- en tuinbouw. 12.30 Nieuws. 12.41 Hier en nu. 12.55 (S) Middagpauzedienst. 13.15 (S) Goed gestemd: gevarieerde zang. 14.00 (S) Klanksnoer: klas sieke muziek. 15.00 (S) Globaal: muziek, mensen en meningen (15.30 Nieuws.). 17.30 Nieuws 17.32 Hier en nu. 18 00 (S) Tijd vrij voor muziek in vrije tijd. 18.30 Nieuws. 18.41 Wcrcldpanorama. 18.53 De Kerk vandaag. 19.10 (S) Leger des Heilskwartier. 19.25 (S) De wereld zingt Gods lof: verzockplatenpro- gramma van gewijde muziek. 20.05 (S) Schuttersweg 8: rechtstreeks programma mo m. muziek (20.30 Zojuist verschenen: nieuwe boeken. 21.00 In gesprek met de voorzitter van de NCRV.). 22.25 Avondover denking. 22.30 Nieuws. 22.40 Hier en nu. Aansluitend: Politiek Weekoverzicht 23.00 (S) Stairway to the stars: lichte grammo foonplaten. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalen.) AVRO: 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek 7 20 Dag met een gaatje 8 00 Nieuws 8 11 Radiojournaal. 8 50 Morgenwijding. 9 00 Wordt de pil wel of niet verguld? Informatief programma. 9.35 Waterstanden. 9 40 Ar beidsvitaminen populair verzoekplatenpro- gramma (10.00-10.10 Radio Lawaaipapcgani. kinderprogramma 11 00 Nieuws. 11.03-11.05 Radiojournaal). 11 30 Rondom Twaalf (11.55 Beursberichten). 12.30 Sportrevue. 12.45 Per Saldo. 13.00 Nieuws. 13 11 Radiojournaal 19.25 'n Middagje AVRO muziek, informatie 'en service (16 00 Nieuws 16.03-16.10 Radio- journaal17.00 (S) Parlevinken, program ma voor en over watersporters OVER HEIDSVOORLICHTING 17 40 De politie nu AVRO 17.55 Mededelingen 1800 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. P.P.: 18.20 Uit zending van de CPN. IKON: 18.30 Kleur: informatie en kommentaar over zaken van kerk en samenleving. AVRO: 19.00 (S) Ope rettehoogtepunten. 20.00 Nieuws. 20.05 Radi ojournaal. 20.10 Programma-overzicht 20.15 (S) Residentie Orkest en Koor: La damnati on de Faust, oratorium van Berlioz. 22 40 (S) Dat zit goed fout, spelprogramma. NOS: -23.00 Met het oog op morgen (23.05 Aktuali- teiten-overzicht. 23.20 Den Haag vandaag. 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan). 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen.) TROS: 7.02 (S) Drie op je boterham. 9.03 (S) Pep-op-drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.30 (S) Drie draait tussen de middag: Bo ter. klaas en prijzen en astrologische advie zen. 13.03 (S) Drie draait tussen de middag. 14.03 (S) Pop-kontakt: De Polderpopparade. 16.03 (S) De Hitmoesters: de Europarade. NOS: 18 02 De Vakaturebank. 18.10 (S)NOS- maal. TROS: 19.02 (S) Poster: herhaling van The Beatles Story (1). 20.02 (S) Ferry' Maat's Soul fop-10. 21.02 (S) Luister uit en thuis met groeten en wensen van en vragenrubriek voor militairen. 22.02 (S) Als dat zou kunnen, verzoekplatenprogramma. 22.55 Mededelingen. 23.02 (S) Sesjun: jazz en blues „op herhaling". 0.02 (S) De Hugo van Gelderenshow met LP-werk. 1.02-7.00 (S) De nachtwacht. TV VANDAAG NEDERLAND 1 15.00-15.25 EO: Van hart tot hart. 18.30 NOS: Reportage Tour de France 18.45 Toeristische tips 18.55 Journaal. 19.05 VPRO: Monthy Python, komische sene. 19.40 Strijd, gesprekken met oude mensen uit de arbeidersbeweging. 20.20 Pier Paolo Pasolini 1922-1975. Filmlragmenten. gesprekken en een reportage over de totstandkoming van zi|n film Sélo. 21.35 NOS: Journaal 21.50 A EO: De Betuwe, documentaire 22.10 Doug Oldham ringt in Leiden (deel 2). 22.35 Tenslotte. 22.40-22.45 NOS: Journaal. NEDERLAND 2 18.45 NOS: Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal 'at d It d< f zil ater I va kr 19.30 Horen zien zwijgen, stomme lilm. [m 20.00 NOS: Journaal. Ptw f h: g< 20.25 VARA: Achter het nieuws. 20.40 Beryl's lor. tv-serie. 21.30 De waldsang. Portret het Vara-brassbandt( 22.00 Achter het nieuws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.55-23.00 Journaal. inisl ndewinnaaT .ai ij i lïsti ime Simpkins HILVERSUM IV (FM-kanalen.) KRO: 7 00 Nieuws. 7.02 (S) Badinene: klassieke mu ziek. 9.00 Nieuws. 9.02 (S) Aan woorden voorbij: gedachten ter overweging. 9.10 Echo. 9.30 rS) Kamermuziek 10 00 (S) Auba de: klassieke orkestmuziek 12.00 (S) Ron dom Haydn(FV). 14 00 Nieuws. 14.02 School radio. 15 00-17 00 (S) Kollage. van alledaags en zeldzaam STAD RADIO AMSTERDAM (240 m.) 17 00 Muziek en aktualitciton. waarin de Amster damse LP-Top-10 17 30 Uit in Amsterdam. Aansluitend: Films die komen. 18.10 Groen ten en fruit. 18 30 Amsterdamse konsumen- tenrubriek. 18 55-19 00 Amsterdamse Vaka turebank ..Het is wel merkwaardig, dat mieren zelfs dit plekje weten te vinden." ft lei

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4