Moeders: vóórde vakantie nog even naar CM! Trouw Vhzdm aUeea -meun. wnd hoofdverpleegkundige le verpleegkundige wnd le verpleegkundige verpleegkundigen FAMILIEBERICHTEN Anti-stress programma Leven zonder stress Zelf vertrouwen kun je leren WOENSDAG 23 JUNI 1976 TROUW/KWARTET PS 10 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Dankbaar en blij berichten wij dat God ons een dochter heeft toevertrouwd. We noemen haar Alice Mathilde Zusje van Jan Martin en Liesbeth J E. Pokkens G. Fokkens-Bouwman Wagenborgen. 21 juni 1976. G. Boelmanweg 29. Tijdelijk adres: Delfzichtziekenhuis kamer 245. 1926 1976 „Ken Hem in al Uw wegen". (Spr. 3 v 6a) Op woensdag 7 juli D.V. hopen onze zeer geliefde ouders en grootouders Gerrit Torn en Clara Charlotte Torn-van der Linde de dag te herdenken, waarop zij 50 jaar zijn getrouwd. Wij zijn blij en dankbaar, dat de Hecre hen al die jaren met zijn goedheid en trouw omringd heeft. Den Haag: Annie en Guus Corrie en Kees Leiden: Tiny en Nico Jos en Wim Pijnacker: Ger en Liesbeth Den Haag: Hans en Joke en 20 kleinkinderen. Loosduinen, Pisuissestraat 79. Gelegenheid om te feliciteren woensdag 7 juli van 19.00- 20.00 uur in het Wijkcentrum Albardastraat 60, Den Haag. Voor de door U betoonde blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn üeve Man. onze Vader. Groot- en Overgrootvader Koob Prins willen wij U graag hartelijk bedanken. Uit aller naam: M. Prins-Wemmenhove ..Weest blijde in de hoop. geduldig in de verdrukking, volhardend in het gebed". Romeinen 12 12 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat tijdens de vakantie in de heerlijkheid des Heren is opgenomen, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Huibert van Eersel op de leeftijd van 63 jaar. Apeldoorn: J. J. van Eersel-Luyendijk Veghel: Anneke Oosterhof-van Eersel Jan Oosterhof Harald, Yolande Apeldoorn: Rienk van Eersel Corry van Eersel-Weltevrede Rob van Eersel Corry van Eersel-Hoeve Barbara Joke van Eersel Guildford (Engeland), 16 juni 1976 Timorlaan 2. Apeldoorn Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rcuwcentrum ..Monuta Stichting". Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot tekenen van het condolean- tieregister donderdag a.s. van 14.00 tot 15.00 uur en van 18.00 tot 19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 25 juni om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen (Apeldoorn). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Op 16 juni is in Engeland tijdens zijn vacantiereis door zijn Heer en Heiland opgenomen in Zijn heerlijkheid onze lieve broer, zwager en oom, de heer Huibert van Eersel Echtgenoot van J. J. Luyendijk Op de leeftijd van 63 jaar. Zuidland: J. G. van Seventer-van Eersel G. van Seventer Zuidland: G. J. van Rij-van Eersel L. van Rij Zuidland: C. M. van der Wal-van Eersel L. van der Wal Vlaardingen: M. I. van Rij-van Eersel W. van Rij Neven en nichten Correspondentie adres: Timorlaan 2. Apeldoorn. De Gereformeerde Kerk te Oosterwolde geeft kennis van het overlijden van haar eerste predi kant ds A. Mollema Dankbaar herdenkt zij de periode 1935-1946 dat hij als herder en leraar aan haar verbonden was. Namens de Kerkeraad ds L. van der Veer. praeses H. Winter, scriba. Enige en algemene kennisgeving. Heden is van ons heengegaan Gerrit Johannes van Tilborg op de leeftijd van 80 jaar. Wagenborgen. 19 juni 1976. Groot Bronswijk. De teraardebestelling zal donderdag 24 juni a.s. om 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Wagenborgen Om 14 u. zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van Groot Bronswijk. Op Zijn tijd. maar voor ons nog onverwacht heeft de Here rustig en kalm uit ons midden weggeno men mijn geliefde Man. onze lieve Vader, behuwd Vader, Opa, Broer. Zwager en Oom Hendrik Goudriaan op de leeftijd van 61 jaar. Leer ons daaglijks, leer ons duizendwerven, in uw kruisdood meegekruisigt sterven, en herboren opgestaan, achter U ten hemel gaan! Krimpen aan den IJssel: G. Goudriaan-de Rek Krimpen aan den IJssel: A. van der Blom-Goudriaan T. van der Blom Gerrie, Hendrika, Ria en Martine Capelle aan de IJssel: W. A. van der Graaf-Goudriaan C. van der Graaf Simon en Erik Krimpen aan den IJssel: T. Goudriaan A. M. Goudriaan-Vuyk Krimpen aan den IJssel: G. Jansen-Goudriaan P. A. Jansen Gerda, Trudy en Hedy en verdere familie Krimpen aan den IJssel, 21 juni 1976 IJsseldijk 428c. Gelegenheid tot condoleren woensdag en donder dagavond van 19.00-22.00 uur. In het woonhuis IJsseldijk 428c. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 25 juni a.s. om 13.15 uur in de Ned. Herv. Kerk, IJsseldijk 264. Waarna de begrafenis om 14.15 uur zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats te Krimpen aan den IJssel. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de benedenzaal van de kerk. Geen bloemen geen toespraken. Tot onze grote droefheid is, nog onverwacht, van ons heengegaan, mijn Broer, en gedurende bijna 40 jaren ook medevennoot van onze firma, de heer H. Goudriaan T.zn. In de leeftijd van ruim 61 jaren. De Here trooste zijn vrouw en kinderen Jac. Goudriaan, echtgenote en kinderen Krimpen aan den IJssel, 21 juni 1976. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden op 21 juni 1976 van onze mede-firmant Pieter Cornelis Kuijper registeraccountant op de leeftijd van 60 jaar. In hem verliezen wij een goede en beminnelijke collega die gedurende vele jaren zijn beste krach ten aan ons kantoor heeft gewijd. Wij zullen zijn nagedachtenis in ere houden. Leden van de maatschap Van Dien Co. Amsterdam. 22 juni 1976, Fizeaustraat 2. Op verzoek van de overledene zal de teraardebe stelling in alle stilte plaatsvinden. Heden vernamen wij met droefheid dat op 21 juni jl. is overleden de heer Pieter Cornelis Kuijper lid van de maatschap Van Dien Co, Accountants. Mede om zijn sympathieke persoonlijkheid zullen wij hem sterk missen. Amsterdam, 22 juni 1976 Personeel Van Dien Co, Amsterdam Heden is in Heerlijkheid opgenomen mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Lena Kortenoeven geb. Spits in de leeftijd van 75 jaar Badhoevedorp: P. Kortenoeven Spaarndam: Adri en Adri de Regt Zwanenburg: Jaap en Gerda Kortenoeven Westland U.S.A.: Riet en Ren van Til en kleinkinderen Badhoevedorp, 22 juni 1976 Huize Uitzicht kamer 8 Franklinstraat 1 De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Elisabeth Gasthuis ingang Amerikaweg 2 te Haarlem, gelegenheid tot afscheidnemen don derdagmiddag van 2-4 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7-8.30 uur. Dennenlaan 155 te Zwanenburg. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 25 juni om 13.45 uur in Huize Uitzicht. Franklinstraat 1 te Badhoevedorp. waarna de teraardebestelling D.V. zal plaatsvinden tegen 15.00 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Zwanenburg aan de Kerkhoflaan. „Hij is onze vrede" In zijn slaap nam de Here tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en opa Egbert Reitsma architect. op de leeftijd van 84 jaar Glimmen. 19 juni 1976 Rijksstraatweg 20. Glimmen: M. Reitsma-Rispens L. H. Reitsma A. Reitsma-Wolters Bert Frederick Marion Leusden (C.): H. A. Reitsma T. H. Reitsma-Oosterhof Bert Marjan De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad op de begraafplaats „Eshof" te Haren. Dr. H. Lindemann J ANTI-STRESS ■PROGRAMMA u Blijf het dagelijks leven de baas. Wie op tijd onder de dictatuur van de stress vandaan wil komen, vindt m dit boek een uitnemende hulp. Bevat een volledig anti stress-programma met tests, oefeningen en adviezen. Psychohygiene, lichaamsbeweging, voeding! Paperback f 14,90. Dr. H. Lindemann Bewust ontspannen door autogene training. Paperback f 14,90. Peter Lauster Persoonlijkheids vorming door oefening. Paperback f 17.50. In de boekhandel. Gods alwetendheid der vro men troost Ps. 139 (onberijmd) Na een kort ziekbed heeft de Here tot zich genomen; onze beminde zwager en oom Albert Jan de Greeff op de leeftijd van 70 jaar echtgenoot van onze zuster en schoonzuster H. L. R. Westinga Vorden 18 juni 1976. De Boonk 11, Zaandam. G. Menkveld-Westmga Groningen: J. Boksum-Westinga Coevorden: fam. Hommes Apeldoorn; G. Westinga-Menkveld Naarden: fam. Stuurman en neven en nichten. Strijkvrij bloesje ino.a. rood-wit, marine-wit. groen-wiL Polyester/ katoen. 86-116 T-lijn trui met wijde mouwen Witte midzomer Palomino jeans Katoen/polyester O yy trikot. 122-146 OZ mUZ Witte vakantie-broekrok van katoen. 122-146 22: van wasbare katoen 86-116 CtslUt&cAitootclelifelf De dunne India-katoenen bloes in een schitterend verlopende streep. 122-146 Op de allernieuwste blue denim jeans zitten achterzakken met Dollarteken. Katoen. Met vlechtceintuur. yy 122-146 Ji: Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze commissaris de heer G. Rijnberk in leven direkteur van Ubbink N.V., Doesburg. IJlst, 21 juni 1976. Direktie Koninklijke Fabrieken J. Nooitgedagt en Zn B.V. Vertrouwend op haar Heer en Heiland is op de 16e juni te Apeldoorn overleden onze geliefde zuster en tante Suzanna van Rooyen-Wolhoff echtgenote van G. W. van Rooyen. Het is ons een behoefte uiting te geven aan onze grote dankbaarheid voor haar liefdevol leven. C. M. Goris-Wolhoff, Australia - 3825 Moe (Vic.), p.box 312 John, Gerard, Rita, Joan. Aleid. Rolph, Trudy, echtgenoten en kinderen. Op 19 juni 1976 overleed na een langdurige ziekte op de leeftijd van 82 jaar mijn lieve Zuster, onze Schoonzuster, Tante en Oudtante Geertruida Anna Slooten weduwe van J. W. Goudriaan Kuypers in leven gedurende 42 jaar arts te Leersum. Haar devies was: „Anderen helpen, doe ik graag" Uit aller naam A. E. Schlemper-Slooten corr.adres; P. de Hooghflat A22 te Bilthoven Er wordt een rouwdienst gehouden op woensdag 23 juni om 10.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Leersum. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 23 juni om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Leersum. ADVERTENTIE: De Griffier van het Kantonge recht te Gouda maakt bekend, dat bij beschikking van de Kan tonrechter te Gouda dd. 3 juni 1976 aan HENDRIK KORTE NOEVEN, geboren op 16 febru ari 1958, wonende te Wad- dinxveen. Da Costaweg 8, HANDLICHTING is verleend tot het aangaan met zijn vader, Cornelis Kortenoeven. van een vennootschap onder firma, ten doel hebbende de uitoefening van een melkslijtersbednjf, één ander in de ruimste zin des woords. doch met inachtne ming van het bepaalde in arti kel 235 lid 3. Boek I van het Burgerlijk Wetboek. De Griffier voornoemd, N. de Graaf (wnd.) met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM Ds. J. Overduin Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd, rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel Het DIAKONESSENHUIS te HILVERSUM is een algemeen ziekenhuis dat beschikt over alle primaire specialismen, waarop een modern ziekenhuis kan bogen. Het heeft een opnamecapaciteit van 325 bedden. Het aantal personeelsleden bedraagt 435. Ons ziekenhuis heeft de volgende vacatures: INTERNE AFDELING die belast zal worden met de algehele leiding over een afdeling met 33 patiënten en die bij afwezigheid het coördinerend hoofd vervangt, die verantwoordelijk is voor de gehele afdeling van 66 patiënten. KINDERAFDELING en een Kinderaantekening en ervaring zijn noodzakelijk voor deze functies. De afdeling bestaat uit een boxen- en zalen-afdeling. Iedere afdeling heeft 25 bedden. voor de INTENSIVE CARDIOCARE-AFDELING (er zijn nog enkele plaatsen beschikbaar om de opleiding te volgen.) ook op andere verpleegafdelingen zijn nog vacatures, waarbij promotiemogelijkheden aanwezig zijn. Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij het Hoofd van de Ziekenverpleging. Zr A. M van der Meer. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Zr. M van Assen (directrice). Van Riebeeckweg 212, Hilversum Tel. 02150-54151.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12