Bob Uschi: documentaires met steeds minder franje Philips batterijen die gaan lang mee. ICLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Reclame Even puzzelen PHILIPS QINSDAG 22 JUNI 1976 BINNENLAND- RADIO EN TV TROUW/KWARTBD; Minister van Doom roert nogal eens de trom tegen de propaganda die omroepen tijdens uitzendingen ma ken voor eigen parochie Veel na drukkelijker echter vind ik de gratis reclame die de platenbazen krijgen voor de artiesten waaraan zij geld .verdienen. Een opvallend voorbeeld was maandagavond de Discoshow van de Tros. Beelden van een vaar tocht hadden geen andere functie dan die van een publiciteitsstunt. In dezelfde uitzending mocht een mo derne standwerker uitgebreid aller lei zonnebrillen aanprijzen. Wat ze met muziek te maken hadden zal iedereen wel onduidelijk zijn ge bleven. Voor de laatste aflevering in dit sei zoen van Mijl op zeven reed het busje met reclame voor de KRO) door het Gooi en de Vechtstreek. Uit andere gebieden zijn betere pro gramma's bij elkaar geharkt, die ook meer het eigene van de streek naar voren brachten. Het omroepbedrijf mag dan spottend de „Gooise ma tras" worden genoemd, maar het heeft niets in zich dat typerend is voor een bepaald gebied. Van al het geen over de omroepwereld ln deze uitzending op het scherm werd ge bracht. zal waarschijnlijk de meeste belangstelling zijn uitgegaan naar de ..officiële ballen" die voor de trek king van de lottogetallen worden ge bruikt. Voor het eerst namelijk deed de notaris zich de van zegels voorzie ne blinddoek voor. die dienst moet doen wanneer het apparaat onklaar mocht zijn geraakt Wie niet naar de voetbalfinale wilde kijken en dacht, zich bij de KRO in een ander avontuur te kunnen storten, moest zondag wel even wennen aan de King Arthur In een liefdesverhaal op muziek. In Camelot, Joshua Logans verfilming van de boeken van Terence White over de legendarische vorst, draven de ridders van de Ronde Tafel wel op. maar door al het gezang worden ze naar de achtergrond gedrukt. Zij missen de ruige en heroische allure die zij via verhalen en voorgaande televisieseries in onze verbeelding hebben gekregen. Vijf jaar geleden werd een reportage uitgezonden over bewoners van de Leeuwardense Transvaalbuurt. die hun wijk uit handen van de slopers hadden gered. Voor de KRO trok Leo Akkermans naar het Friese hart om er vast te leggen hoe de situatie nu is. Er blijkt zeer veel te zijn veranderd. De vergelijking met het oude filmmateriaal bracht aan het licht dat niet slechts het aanzien van de straten is gewijzigd. Het meest interessante deel van de nieuwe reportage betrof de uiterlijke en innerlijke veranderingen bij mensen, voor wie de buurtactiviteiten letterlijk een stuk van hun leven zijn geworden. Een gecompliceerde metamorfose heeft actievoorzitter Johan Ettema moeten ondergaan. Na vier jaar seminarie en een technische opleiding was hij bij het begin van de jaren zeventig een chtergrondfiguur; voorzichtig en vooral onzeker. Verborgen drijfveren als behoefte aan sociaal contact en geldingsdrang, plus een sympathiek mengsel van lef en ijdelheid, brachten hem er toe zich voor de buurt in te zetten. Zelf ontdekte leemten in zijn optreden probeerde hij op te vullen, onder andere door een cursus spreken in het openbaar. Behalve de aantekening dat hij cum laude was geslaagd, verwierf hij ervaring en zelfverzekerdheid. Het was aardig, in het filmportret te achterhalen welke eigenschappen bij Johan Ettema vrijwel onveranderd zijn gebleven. Ik gok op een goedmoedige en bij vlagen filosoferende natuurminnaar. TON HYDRA 148: Onkundig van wat zijn kame raad overkomen was. peddelde Pjotr, de ijsman, door de Brink straat. Hij had voor alle zekerheid een weinig vanille- en mokkaijs in zijn fraaie karretje geborgen, doch naast en onder dat ijs bevonden zich afschuwelijke wapens. Veel klandi zie was er gelukkig niet in het dorp en Pjotr dacht dat ook de schuldelo ze boeren, die daar op hun klompen kwamen aanklossen wel niet veel aardigheid zouden hebben in het koude snoep Maar Gerrit-Jan Bospeen, het oudste zoontje van Jan-Gerrit Bospeen, dacht er anders over. „Kiek 'es pa!" riep het ventje verheugd en hij likte zijn lippen al af. „Een ijsman uut de stad!" „Geef die kleine bonkert een dikke met slagroom!" riep Jan-Gerrit joviaal. „Dat zal hem smaken, die kleine bonkert!" „Ik verkoop niet!" zei Pjotr onheus. „Jouw kleine bonkert zal er ijskoud van blijven! „O nee!?" zei boer Bospeen grimmig. „Dan zalle we jou een boerelessie geve in beleefdheid! Haal de deksel van de kar, Gerrit-Jan!" „Ja. pa," PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN zei Gerrit-Jan gehoorzaam. L greep de grote Jan-Gerrit de ij»N 1 stevig bij de koele kladden enjen hem hoog boven zijn macht. Jati blieft!" zei hij. „Hier heb je het^ selgeld voor een portie brutaliLer En blubs met een forse v deponeerde hij Pjotr in de ijsba „Zonde van het ijs, pa" zuchtf kleine Gerrit-Jan. „Maar ja. is zijn verdiende loon!" .1 mee, mien jong", zei boer Boa131 toen. Misschien koelt het woestl". telende heerschap op deze wijzr' beetje afJP,3 e1 de 1 9ge: door Riet Diemer HILVERSUM Met Bob Uschi. chef van de afdeling ra diodocumentaires van de NOS, vertrekt officieel per 1 juli een Nederlandse radiomaker van allure. Uschi kan niet alleen een oude rot in het vak genoemd worden, maar in tegenstelling tot velen blijft hij tot op de dag van vandaag vernieuwend be zig. De 65-jarige leeftijd, die niemand hem zal geven, is het sein dat hij de voordeur moet verlaten. Maar via de achter deur moet hij nog wel wat docu mentaires „opruimen". Een daarvan gaat over mishandeling van springpaarden. Een onderwerp dat omdat het eerder om geld gaat dan om de beker steeds actueler wordt. Wat opmerkingen over de re search die aan het elndprodukt voor afgaat geven een indruk hoe grondig hij te werk gaat Hij is in Duitsland gaan „graven", maar ook in ons land. want ook hier is sprake van paarden- mishandehng Hij belandde in een dorp bij Osna- brück toen hij het spoor volgde van een ruiter, die een klacht had inge diend tegen de wereldkampioen springen. Bij het springconcours ln Aken zocht reporter Joop Heintz de vuilnisbakken na en hij bracht am pullen en injectiespuiten mee om op de Dierengeneeskundige kliniek in Utrecht te laten onderzoeken. „De meeste paardensporters ontkennen, en je stoot op een muur van stilzwij gen. Maar er zijn er ook die de sport ..schoon" willen houden en mee werken." Uschi: „Weet je dat er nooit do pingcontrole is op een springcon cours. wel op de draversbaan0 Het paard is van nature helemaal geen springer. Hij zal er uit zichzelf nooit op komen over een hindernis van twee meter te springen, maar de mens dwingt hem erover. Daarbij Bob Uschi wordt wel gebruik gemaakt van che mische middelen die pijn in de hoef veroorzaken. Er is een medicijn dat ontsteking van de hoef moet tegen gaan. maar in combinatie met een strak verband om de hiel heeft het Keihard een omgekeerde werking. Het paard heeft zo'n pijn aan de hiel. dat het de benen hoog optilt uit angst de hin dernis te raken ongelukken, waarvoor regelrecht op de plekken des onheils opnamen wer den gemaakt. „Ik wil niet garanderen dat het bij ieder paard zo is. maar wel bij veel. De mensen weten zoiets niet van die aardige in het rood geklede heren die het bekende klopje op de hals geven. Eenmaal achter het gordijn kijken ze er niet meer naar om. Het is niet meer dan vlees en bloed dat over de krankzinnigste hindernissen heen moet." Zo bereidt Uschi een voorafje voor de Olympische Spelen voor. Wie nog nooit een programma van Bob Uschi beluisterd mocht hebben, is direct genezen van de gedachte dat hij ge polijste en aardige programma's maakt. Zijn onderwerpen vestigen wel eens de indruk dat hij hard moet zijn, getuige Het Ongeval, een serie documentaires over auto- „Het gaat over keiharde onderwer pen, maar het zijn dingen die in onze maatschappij helaas een rol spelen." Uschi somt op: jeugdalcoholisme. ge slachtsziekten bij jeugdigen, zelfmoord. „Zaken die ik jaren gele den al bij de kop pakte nog voor een enkele andere omroep eraan dacht. Zaken die taboe waren. Eind van de jaren veertig hadden we in een me- disch-wetenschappelijke serie toen al een rechtstreekse uitzending van een geboorte." „Het doel is informatie verschaffen, maar het moet ook menselijk zijn. Het hart moet erin meespreken. Zo heeft bijvoorbeeld de Stichting Cor relatie na afloop van het programma over zelfmoord 47 telefoontjes gehad van mensen die op het punt stonden „eruit te stappen". Maar als het maar één mens geweest was die belde zou dat al wonderbaarlijk geweest zijn." SPECIAAL VANDAAG Eddy Becker maakte een spe ciale show met de country- formatie Sommerset uit Drie bergen. Ned. 2/19.30 Ondersteund door het Metro- pole Orkest en de Bussumse Koorvereniging Pro Musica ringt Willy Caron successen van Joseph Smith. Ned. 2/21.30 Solisten die eerder optraden in de AVRO-serie Jonge men sen op het concertpodium ver zorgen een interessante Reprise. Ned. 1721.50 Onderwerpen in Hier en Nu zijn: de moeilijkheden in Zuid- Afrika. Italië, het opknappen van krotten en een Arabische school in Nederland Ned. 2/22.10 In Belcantorium zendt de TROS Puccini's opera La Bohè me uit. Hilv. 4/15.00 Fons Disch ontvangt op zijn Spreek uur mr. J. J. Abspoel. hoofdofficier van justitie in Alkmaar. Hilv. 2/16.03 De NOS laat opnamen horen van George Antheils Ballet Me- canique en A Jazz Symfonie, uitgevoerd door veel solisten en het Nederlands Blazers En semble. en van het Internatio naal Jazzfestival iu Rotterdam Hilv. 2/20.05 Uit oogpunt van zijn vak vertelt hij nog als illustratie over de opnamen die werden gemaakt bij een zeven tienjarig meisje, dat een dochtertje had van twee jaar. Ze had geprobeerd er een eind aan te maken, maar was net op tijd gevonden. Het gesprek verliep stug, totdat het kind erbij kwam en vroeg of mamma een liedje wilde zingen. „Sinterklaas kapoen tje?" vroeg de moeder. „Nee" riep het kind „Lang zal ze leven!" Uschi: „Zoiets kun je zelf niet in scène zetten." Shock Ook bij Het Ongevkl ging het er niet om sensationeel te zijn. „We wilden nu eens onbeleefd zijn en zeggen: het verkeer is een dodelijk monster. Al die aardige mededelingen van Veilig Verkeer Nederland zoals: glaasje op laat je rijden, over veiligheidssnel heid en over kindertjes achterin, ver wateren toch weer. Ze hebben een kort effect. Ik heb daarom een shock programma willen brengen met pijn. angst van kinderen in een ziekenhuis, hysterie en daartegenover koele be handelende dokters." ..We hebben dat gewoon geregi streerd. zonder enig commentaar, zo als je een camera bedient. Er stonden vijftien regels tekst in. De rest was uitsluitend opgebouwd als een bijna filmachtige reportage." Joop Heintz en Hans G. Jansen maakten de opna men direct na een aanrijding of in het ziekenhuis. Uschi is nog steeds teleurgesteld over het feit dat Het Ongeval niet in aan merking is gekomen om te worden ingezet voor de Prix Italia 1976. Hoe wel hij gelooft dat je om praktische redenen de prijs maar één keer kunt winnen. Dat gebeurde in 1969, toen voor het eerst een Nederlands pro gramma werd bekroond met „De vo- igels blijven zingen in Newe Ur" van iBob Uschi, samen met Kees Buur man en Hans Abes. |Bij de voorlopers Hij is net terug uit West-Berlijn van een ontmoeting met een internatio nale groep documentairemakers. Het Ongeval werd door de professionals gekozen als het beste; onder hen wa ren vijf Prix Italia-winnaars. „Neder land draait mee in de wereldtop, wat stijl, maar ook wat durf betreft. Op akoestisch gebied horen we zelfs tot de voorlopers." !„Vaak is men nog stil blijven staan |bij de jaren veertig: gepolijste gladde programma's, een overdaad aan tege- weest. Een kop met een paar lijnen neerzetten. Stee wanhoopsakkoor- den vormen de achtergrond van de tective- en politiefilms. Maar waarom komt nu niemand op het idee dat weg te laten en lopen en hijgen te laten horen. Dat is toch veel authentieker." „Ze heeft zeker tijd gehad om er zich boven op te werken de armoede is nu veel meer bij de Duitsers, dat werd in 'Amerika trouwens niet ge noeg gerealiseerd. De inflatie moet iets griezeligs zijn. vernielender dan de oorlog Ulilief schreef er nog over na haar bezoek aan Milnchen." „Ze zegt, dat het 't grootste euvel na de oorlog is in deze maatschappij. Is dat niet overdreven?" „Het is een oorlogssymptoom, haast even erg als een slagveld, en het is een nekslag op een al gebroken be volking. vergeet dat nietdie infla tie zal hun laatste restje zelfvertrou wen breken." ..'t Zelfvertrouwen van Evchen breek je nooit en te nimmer Sam, denk dat maar niet." „Evchen is niet heel Duitsland, denk aan Ulilief. die is er ook ze zegt dat haar familie in München, en die zijn over het algemeen uit universi taire kringen, honderdduizend mar ken betalen voor één stel kleren." „En dan?" „Niet en dan. je begrijpt het misschien niet goed. omdat je het gemis en daarom de waarde van geld nog nooit gevoeld hebtals een volk dat na een oorlog moet meema ken. na het verlies van hun eigen mensen, dan zal 't wel voor jaren krankzinnig worden ik heb er met kundige collega's in Amerika veel over gepraatwat vertelde Ulilief er over. toen je de kerstdagen in Amsterdam bent geweest?" „Die lieve Ulilief. ze zou er wel een huis bij willen hebben om al haar door I lenriettc I ,T. dc Beaufort Duitse neven en nichten en vrienden te voederen en op te kweken. Geloof je. dat het wijs is. dat de geallieerden het zover laten komen?" „Natuurlijk niet, 't Duitse volk zal desperaat worden dat schept dan weer nieuwe affecten, de hele muzie kwereld in Amerika is nog in hoofd zaak Duits en Oostenrijks, we heb ben er dus heel wat over gepraat altijd weer kwam Duitsland op de proppen en als ik 't me dan realiseer de of probeerde te realiseren al die ellende en de ontaarding Hij maakt zijn zin niet af. „Wat dan?" „Nou dan rilde ik voor de onmacht in mijn beroep." „Je moet niet alles willen, je kunt al zoveel, alles kan niemand, er zijn zo veel collega's van je die goed zi,^— toch in hun beroep een heel minder presteren dan jij." 0{- „Mijn lief advocaatje, ik heb 't o1 p beroep, niet over wat ik er in JT| teer je argumenten ken ik all i wil je gaan zeggen, dat de mid veredelend werkt op het gemoed de toehoorders." „Zou je dat dan tegenspreken, metie?" ..Nee waarachtig niet, ik schoonheid niet ondergraven, i ik blijf er bij, dat wie haar dient,|r*r maar een klein, bitter klein ka? van het leven of van de waarjaa' dientik heb me soms weef°lg beroerd eenzaam gevoeld ondeiider bulderende succes op dat ieligej dium." stu, „Je moest misschien helemaal jj't aan 't succes denken dat is n. een begeleidingsverschijnsel. oo%t d nare handengeklap en die kritij die elkaar napraten echt muziek, die je geeft „Natuurlijk ze is echt, maar nog altijd geen morele waarheic die is altijd groter en beter .)m dank weer de hemel, dat deze touf voorbij is." gre fijvi „Weet je wat zo absurd is, ze viii te mijn spel al mooi. voordat ze 'thrftuc omdat ik naam heb dat is o<f h' iets onreëels en onwaars. ten Wordt gevl NCRV s Eddy Becker presenteert van- groep bestaat uit de drie gebroeders avond een special rond de Nederlandse André. Hans en Ronald Sommer. country and western formatie Som- Ernst Makily, Guss Paat en zangeres merset, die de laatste tijd ver over onxe Rosina Lauwaars (19.30 uur, Neder- grenzen bekendheid verwierf. De land 2). HorizontaaL 1.venster. 4. zangstuk. 7. danspartij. 8. regel. 10 muzieknoot. 12 torenkraai <gew>, 14. honingbij. 16. plaats in N.H. 18. zeeëngte tussen Seeland en Zweden. 20. muzieknoot. 21 plaats in Italië. 23. loot. 25. rivier in Siberië. 27 soort aap. 29. medicijn. 30. lof. 32. oude lengtemaat. 34. plaats aan de Maros. 36 plaats in Italië. 38 interval van negen tonen. 40 meisjes- naam. 42. voorzetsel. 43. meisjes naam, 45. wiel, 47. gordel. 48. makker. Verticaal 1. rondhout. 2. meisjes naam. 3 insekteneter. 4. tot. 5. zuiver. 6 behoeftig. 7. landbouwer, 9. over schot. 11. verharde huid. 13. voorte ken. 15. gast. 17. landschap op de O kust van Sumatra. 19. gekheid. 22. meisjesnaam. 24. klinknageltje. 26. aanloop. 28 voorteken, 29. overzet veer. 31 rivier in Duitsland. 33. smart. 35 toespraak. 37. bijbels fi guur. 39 grondsoort. 41. teken in de dierenriem. 44. voorzetsel. 46 atmos- feenafk). Oplossing vorige puzzel 1 penibel. 2 primeur. 3. kabelen RADIO VANDAAG HILVERSUM I <238 «n en FM- kiniltalAVRO: 7.00 Nieuws 7.02 (S) Dag met een gaatje (7.30 Nieuws. 7.41—7.55 Radi ojournaal.). 8 30 Nieuws. 8 36 Gymnastiek voor de huisvrouw 8.45 Programma- overzicht 8.50 Morgenwijding. 9.00 Gevari eerd. klassieke en moderne muziek. 10.00 Radio La waai papagaai 10 10 Arbeidsvita minen: populair verzoekplatenprogramma (10 30 Nieuws. 10 33-10.35 Radiojournaal. 11.30 (S) Rondom twaalf geva rieerd programma (11.55 Beursplein.). 12 26 Mededelingen voor land- en tuinbouw 12.30 Nieuws. 12.41 Radiojournaal. 13.00 Knipper licht: verkeersmagazine. 13.25 'n Middagje AVRO mu2iek. informatie en service (15.30 Nieuws. 15.33-15 40 Radiojournaal.). OVER HEIDSVOORLICHTING: 17.20 Muziek uit de Nederlandse Antillen. AVRO: 17 30 Nieuws 7.32 Radiojournaal. 17 50 Tout a toi. PP 18 19 Uitzending van het Gereformeerd Politiek Verbond. AVRO- 18 30 Nieuws 18 41 De visie van19 00 (S) Nancy Wilson: lichte liedjes. NOS: 19.15 Koren in het vizier AVRO: 20.00 (Sl Vanavond: muziek, vrolijk heid en verstrooiing. 22.00 (S) Koepelcafé: ontmoetingen in Sonesta/Amsterdam. 22 30 Nieuws. 22.40 Radiojournaal. 23 00 <S) Parklane Serenade: AMUSEMENTSMU ZIEK. 22.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 en FM-kanalen> KRO 7 00 Nieuws. 7 11 Ochtendgymnastiek. 7.20 Het levende woord. 7.25 Badineric: klassieke muziek. 7.54 Overweging 8.00 Nieuws. 8 11 Echo. 8.30 Aubade: Klassieke muziek. 9.16 Schoolradio. 10.00 De letter M: programma op de middenberm van hel Nederlands ge beuren. (11.00 Nieuws. 11.30 Ouder worden we allemaal, bejaardenprogramma). 11.55 Scheepspraat. 12.00 Vijf tellen na nu. lunch programma OVERHEIDSVOOR LICHTING: 12.49 Uitzending voor dc landbouw. KRO 13 00 Nieuws 13.11 Echo magazine 1340 Op Vleugels piano- improvisaties 14 00 Schoolradio 15 00 In de wachtkamer. 16 00 Nieuws. 16.03 Fons Disch vangt op zijn spreekuur. 17 00 (S) Dp hutsge- klulstc kinderspelen, kinderprogramma '7.20 (S) Country time. 17.45 Verkenmng- sociaal-maatschappelijk programma. 17 55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Echo. 18.30 (S) Calorieën, een vreetzaam program ma. 18.50 (S) Bei-Canto op de zomeravond 19.30 Kerk in meervoud, rubriek over litur gie. kerkopbouw en missie. NOS: 20.00 Nieuws. 20.05 (S) Holland Festival 1976: Ne derlands Blazersensemble en solisten: wer ken van George Antheil. Voorts opnamen van het Internationaal Jazzfestival in Rotter dam (ln de pauze Verslag en interviews over een andere Festivalgebeurtenis). 22.25 In Fo cus: Gerard Cox. 23 00 Met het oog op mor gen (23.05 Aktualiteitenoverzicht 23.20 Den Haag vandaag. 23.52 Even ontspannen voor het slapen gaan.). 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen) VARA Van 7 00-9.00. 12.00-14.00 en 17.00- 18 00 Aktualiteiten via Dingen van de dag. 7.02 (S) Gesodemeurders. een mieters pro gramma 9.03 (S) Pep-op-drie. 11.03 (S) Drie draait op verzoek van mensen uit de sportwereld. 12 03 (S) VARA's zoekplaatjc: zoek de plaat achter de zoekzin. 14.03 (S) Spits beeld. 16.03 (S) LP-top-20 en Tip-LP 17.03 (S) Alfred Lagarde. NOS: De Vakatu- rebank 18.10 (S) NOS-maal. VARA: 19.02 (S) Poprekonstruktie. 20.02 (S) Nashville. 21.02 (S) Jazz en blues. 22.02 (S) (P)opdonder. 22.55 Mededelingen SOS- en politieberichten 23.02 (S) Wachten op middernacht. 0.02 (S) Nacht-drie-draai. 2.02(S)Help: voorwerkers in de verzorgende en verplegende beroepen. 4.02 (S) De rode dageraad (voor nachtwer kers) 5.02-7.00 (S) Truck, een programma voor vrachtwagenchauffeurs. HILVERSUM IV (FM-kanalen)TROS: 7.Ó0 Nieuws. 7.02(S) Capriccio: klassieke muziek. 9 00 Nieuws 9 02 Aktua-klankbeeld 9.30 (S) Het kind en wij. 10.00 (S) Opus tien tot twaalf klassieke muziek. 12.00 (S) Intermez zo: lichte klassieke muziek. 13.00 (S) De meest verkochte klassieke tien. 13 30 (K) Koren en korpsen. 14.00 Nieuws. 14 02 Aktu a-special 14.30 (S) Om de kunst: cultuur- en kunstuitingen. 15 00-17.00 (S) Belcantorium opera. STADSRADIO AMSTERDAM (240 m) 17 00 19 00 Muziek en aktualiteiten. met Amster dam Sociaal. 17.30 Uit in Amsterdam 18.55- 1900 Amsterdamse Vakaturebank TV VANDAAG NEDERLAND 1 18.45 NOS: K Holland Fesuvalet 18.55 Journaal 19.05 AVRO: Mash, komische tv-serie 19.30 M n ouwe baas. tv-sene 19.55 Mc Coy. misdaadserie 21.35 NOS: Journaal 21.50 A AVRO: Reprise vsn |onge mensen op hel concertpodium 23.05 NOS: Journaal rsst hie( :ef lert lere 'fir [er< iffi: bge NEDERLAND 2 18.45 NOS:Ti-Ta-Tovenaar 18.55 Journaal 19.05 NCRV: De geheime schatten van dfore Rode Zee. tv-serie (slot) pj, 19.30 Eddy-go-round-special vc Uit 20.00 NOS: Journaal 20.25 NCRV: n Kwestie van zelfbehoud'^UC Documentaire serie: De Veluwe era ;eei P 21.30 Wilty Caron zingt successen van JctS, ti Schmidt Itre 22.10 A Hier en nu 22.50 Tol besluit, meditatie 22.55 23.10 Journaal ial i var ke NOS: Den Haag vandaag Iki: ma

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4