a. een team coördinator b. een teamcoördinator/ werkbegeleider AKI» tonton 7) 3 ADJUNKT-DIREKTEUR de algemene reclasseringsvereniging vrije universiteit vrije universiteit STAFFUNKTIONARIS Stichting Zuid-Oost Groningen PSYCHIATER STAFMEDEWERKER(STER) HOUT- EN BOUWBOND CNV wetenschappelijk medewerker GEMEENTE KAMPEN. commies A of hoofdcommies iet DOCTORAAL ASSISTENT RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN LECTORAAT IN DE ANDRAG0GIEK, IN HET BIJZONDER DE METHODO LOGIE VAN HET ANDRAGOGISCH ONDERZOEK O experimenteel fysicus (drs. of ir.) ZATERDAG 19 JUNI 1976 TROUW/KWARTÉ DE STICHTING ZUID-OOST GRONINGEN (instelling voor maatschappelijke dienstverlening in de gemeenten Stadskanaal en Vlagtwedde) vraagt m.i.v. een vakature in haar stafteam een (uitvoerend werk) mede belast met de hoofdleiding Informatie m.b.t. de funktie: het uitvoerend werk betreft de gezins-, bejaarden- en chronische zie kenverzorging, waarin 22 leid(st)ers werkzaam zijn, de werkzaamheden worden verricht vanuit 6 rayonburo's, het centrale buro is gevestigd te Sellingen, de Stichting heeft momenteel één staffunktionaris voor de gezins-, bejaarden- en chronisch ziekenverzorging in dienst. In overleg zullen de werkzaamheden worden verdeeld, rechtspositie en salariëring volgens C.O.A.M.-regeling (voorzover subsidiabel). Taak: de werkbegeleiding van leidinggevende krachten, zowel individueel als in teamverband, planning en verdeling van het uitvoerend werk, begeleiding van M.B.O.-s.d. stagaires, meebepalen van het beleid van de Stichting Opleiding: Sociale Academie of HBO-sd, zo mogelijk aangevuld met V.O. of de opleiding voor staffunktionarissen. Bij voorkeur ervaring op het gebied van de gezinsverzorging. Belangstellenden kunnen inlichtingen over de funktie verkrijgen bij de staffunktionaris personeelswerk, de heerP.W.H. Boorsma, Hoofdstraat 81, Stadskanaal tel. (05990) 5133. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting Zuid-Oost Groningen, p/a Hassebergerweg 1, Sellingen (14 dagen na het verschijnen van dit blad). 7^~\ PROVINCIAAL ZIEKENHUIS SANTPOORT Het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort zoekt een die in de polikliniek van het Provinciaal Ziekenhuis en in het algemeen ziekenhuis de Mariastichting te Haarlem werkzaam zal zijn. Met betrekking tot het laatste is het de bedoeling dat hij half-time werkzaam zal zijn als lid van een op te ridhten psycho-sociaal team, dat zal bestaan uit een psychiater, psycholoog, maatschappelijk werker en pastor. Zijn taak daarin omvat de psychiatrische behande ling en begeleiding van in de Mariastichting opgenomen patiënten en hun eventuele polikli nische nabehandeling. Vereisten: - ervaring als klinisch psychiater - belangstelling psycho-hygiëne in het algemeen ziekenhuis - bereidheid en vermogen tot het werken in team verband. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het managementteam van hoofdafdeling I van het Provinciaal Ziekenhuis en bij G. Houwink, directeur-zenuwarts (023-379900). Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 1 juli 1976 gericht wprden aan de Directie van het Provinciaal Ziekenhuis. Postbus 1, te Santpoort-Zuid. De regio Amsterdam van de ALGEMENE RECLASSERINGSVERENIGING vraagt: len behoeve van haar werkeenheid West ten behoeve van haar werkeenheid Zuid-Oost De Algemene Reclasseringsvereniging is een landelijke welzijnsorgani satie waarbinnen elf regio's en een landelijk bureau via een horizontale structuur samenwerken. De regio Amsterdam omvat naast een coördi nerend centrum een zevental werkeenheden met in totaal circa 75 medewerkers waarvan een vijftigtal maatschappelijk werkers. De werk eenheden zijn in eerste instantie aangewezen om het reclasseringswerk in het eigen ressort te verrichten. Van de onder a. bedoelde functionaris wordt verwacht, dat hij de alge mene leiding verzorgt van een team. bestaande uit acht maatschappelijk werkers, één werkbegeleider. vier administratieve medewerksters en part- tirne specialisten. Een belangrijk aspect is 'het bevorderen van een doelmatige samenwerking binnen het team en van de werkeenheid met andere geledingen binnen de organisatie. Voor deze functie is het diploma van de opleiding Staffunctionarissen, de Voortgezette Opleiding of een daarmede vergelijkbare opleiding vereist. De onder b. bedoelde medewerker zal naast de algemene leiding tevens worden belast met de werkinhoudelijke begeleiding van een team be staande uit vijf maatschappelijk werkers en twee administratieve mede werksters plus een parttime specialist. Voor deze functie is het diploma van een Voortgezette Opleiding of een daarmede vergelijkbare opleiding vereist. Voor beide functies ligt de honorering voorshands op maximaal 3819. bruto per maand (schaal 114 van de rijksoverheidsregeling). Verdere uitloop naar 4501 (schaal 130) is t.z.t. in beginsel niet uitgesloten. De premie AOW/AWW wordt betaald door de vereniging. Tot de arbeids voorwaarden behoren voorts opname in het algemeen burgerlijk pen sioenfonds, verhuiskostenvergoedingen en deelname aan een collectieve ziektekostenverzekering. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Sollicitaties kunnen worden gezonden aan de sectie Personeelszaken van de Algemene Reclasseringsvereniging, Postbus 5017 te Den Bosch (tel. 073-123221). Nadere informaties over beide functies kunnen worden verkregen bij de regio-coördinator voor Amsterdam, de heer N. Blommendaal, telefoon 020-797101. EVANGELISCHE VOLKSPARTIJ De ANTI-REVOLUTIONAIRE PARTIJ zoekt een met belangstelling voor politiek met name in christen-democratisch verband. Taak: Het werk van deze stafmedewerker(ster) zal bestaan uit: - het voeren van het redactiesecretariaat van het week blad "Nederlandse Gedachten". - het verzorgen van de produktie van het blad; - de organisatorische en beleidsvoorbereidende werk zaamheden; - het onderhouden van mondelinge en schriftelijke con tacten namens de partij. Hij/zij zal in teamverband met de andere stafmedewerkers op het secretariaat werkzaam zijn Vereisten: - leeftijd 23 tot 30 jaar; - tenminste middelbare schoolopleiding, bij voorkeur tevens een voortgezette studie; (praktische ervaring op journalistiek gebied strekt tot aanbeveling) - positieve instelling t.a.v. de samenwerking in C.D.A.-verband; - goede contactuele eigenschappen Honorering: Het salaris zal - afhankelijk van leeftijd, opleiding en en/a- ring - worden vastgesteld overeenkomstig functies bij de Rijksoverheid. Sollicitaties met uitvoerige gegevens kunnen gericht worden aan het secreatariaat van de A.R.O., t.a.v. D. Corporaal, Dr. Kuyperstraat 3. Den Haag, tel. 070-469620. vraagt een taak: Verrichten van onderzoek alsmede het formuleren van beleidsadviezen voor het bondsbestuuT. Daarnaast het vertegenwoordigen van de bond in diverse commissies. vereisten: - Pas voltooide of bijna voltooide economische studie aan een universiteit, met belangstelling voor juridische en sociale verzekeringsvraagstukken. - Positief christelijke levensovertuiging en de bereidheid zich volledig in te zetten voor de christelijke vakbeweging. Arbeidsvoorwaarden in nader overleg overeen te komen. Belangstellenden kunnen zich in verbinding stellen met de heer P.H. de Kleuver, Hout- en Bouwbond CNV, Kromme Nieuwegracht 22, Postbus 414, Utrecht, tel. 030-332531. Op de afdeling Onderwijs en Cultuur van het Kamper stadhuis is plaats voor een medewerker in de rang van die meer speciaal zal worden belast met het verlenen van ambtelijke bijstand in de culturele sector. Tot zijn taak zal behoren het onderhouden van contacten met de Provinciale Culturele Raad en het plaatselijke verenigingsleven; het beoordelen van subsidieaanvragen; het secretariaat van de Culturele Commissie en het voorbereiden en begeleiden van evenementen (b.v. tentoonstellingen). Gegadigden dienen minstens een middelbare opleiding te bezitten; het gevolgd hebben of volgen van een cursus Culturele Ambtenaar (I.B.W.) strekt tot aanbeveling. Voorts dient men goede contactuele eigenschappen te bezitten, redactionele vaardigheid en een brede belangstelling voor zaken in de culturele sector. Salarisnormen: f 2.520.-- tot f 3.410.— per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen (o.a. verplaatsingskostenvergoe ding) zijn van toepassing. Belanghebbenden worden uitgenodigd binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te richten aan het College van burgemeester en wethouders, Oudestraat 133 te Kampen. DE STICHTING HERVORMDE INTERNATEN VOOR SCHIPPERSJEUGD te Amsterdam beheert thans een vijftal internaten in verscheidene plaatsen van het land. Daarin wordt verzorging geboden aan ca. 1.000 schipperskinderen van 6-16 jaar, die buiten het internaat basis- of voortgezet onderwijs volgen.Een uitbreiding van het aantal internaten is in voorbereiding. Het hoofdkantoor van de stichting is gevestigd te Amsterdam. In dit kantoor zijn de administratieve diensten gecentraliseerd terwijl van daaruit tevens het landelijk beleid wordt gevoerd. De groei van aktiviteiten in de afgelopen jaren en in de nabije toekomst vereist een uitbreiding van de personele bezetting van het hoofdkantoor. Het bestuur van de Stichting roept in dit verband sollicitanten op voor de functie van Deze functionaris zal -rechtstreeks ressorterend onder de algemeen directeur- met name tot taak hebben - de dagelijkse leiding van het hoofdkantoor (ca. 8 personen) - het ondersteunen en zonodig vervangen van de direkteur bij o.m. •de beleidsvorming •het onderhouden van contacten met de.internaten •het overleg met overkoepelende organen •de contacten met overheidsorganen inzake exploitatie- en investeringssubsidies •de voorbereiding, uitwerking en realisatie van nieuwbouwprojecten - de analyse en interpretatie van interne en externe gegevens als beleidsinformatie voor bestuur, direkteur en internaatsdirekties Voor deze vakature wordt gedacht aan kandidaten met - economische en/of juridische achtergrond (mogelijk op universitair niveau) - goede managerscapaciteiten - ervaring met, of tenminste affiniteit tot de specifieke problematiek van het internaatswerk. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de benoemingsprocedure Arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling voor internaten v. schipperskinderen Nadere informatie zal desgewenst worden verstrekt door de heer J. Broeze, algemeen direkteur, telefoon 020-65400. Eigenhandig geschreven brieven o.a. vermelden pers. gegevens, ervaring/opl. en godsd.overtuiging, binnen 2 weken te richten aan het bestuur der Stichting, Centraal Station, kamer 8350 te Amsterdam. tga ONlv De RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vraagt t.b.v. het werkverband MACROSOCIOLOGIE van de Subfaculteit der SOCIOLOGIE een Zijn taak bestaat uit het doen van empirisch onderzoek naar kapitaalsontwikkeling in de jaren '60 en '70, waaronder begrepen centralisatie, internationalisatie en technologisering, onder het aspect van de verschillen tussen de bedrijfstakken. Dit onderzoek heeft een ondersteunende functie t.a.v. de binnen de themagroep 'Arbeid' in ontwikkeling zijnde onderzoeksspecialismen rond de thema's arbeidsver houdingen, democratisering van het productieproces én sociaal-economisch overheidsbeleid. Gedacht wordt aan een maatschappijtheoretisch geschoolde socioloog of econoom met aantoonbare belangstelling voor het onderzoeksveld. Aanstelling zal geschieden voor de periode van 1 juli 1976 tot 31 december 1977. Verlenging van de aanstelling is niet uitgesloten. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.014,- bruto per maand. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Drs. H v.d. Laan of Drs. F. Leijnse, tel. 071-148333 toestel 3154/3204. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Algemeen Secretariaat van de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46 te Leiden, onder vermelding van vakaturenummer 46313 op brief en enveloppe. Bij het Andragogisch Instituut in de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschap pen vaceert het Tot de taken van de lector behoren: 1het ontwikkelen en uitwerken van een methodologie van het andragologisch onderzoek. 2. het verzorgen van onderwijs in deze methodologie. 3. het mede inhoud geven aan het onderzoeksbeleid op het gebied van de andragologie aan de R.U., Groningen. 4. het adviseren inzake en begeleiden van onderzoeksactiviteiten aan het Andragogisch Instituut. 5. deelname aan bestuurstaken. Voorkeur genieten kandidaten, die gepromoveerd zijn in één der sociale wetenschappen/ kennis en vaardigheden bezitten in het hanteren van onderzoeksmethoden en technieken, alsmede bekendheid en ervaring hebben met de Andragogische praktijk en theorievorming in de andragologie. De honorering geschiedt overeenkomstig de richtlijnen inzake salarisinpassing voor lectoren. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de voorzitter of secretaris van de vacature-commissie, resp. Prof. Dr. L.H. Mulder en drs. K.H. Groenier, Andragogisch Instituut, A-weg 30, Groningen (tel. 050-114208). Zowel zij die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten als ook degenen die zelf in aanmerking voor deze functie willen komen, kunnen zich, onder overlegging van een curriculum vitae en een lijst van publicaties, binnen drie weken na het verschijnen van deze advertentie richten tot de secretaris van de vacaturecommissie drs. K.H. Groenier, A-weg 30 te Groningen, alwaar eveneens exemplaren ven de uitgebreide taakomschrijving kunnen worden verkregen. amsterdam 'eèi rndt De vakgroep Klinische Psychologie &&en° Conflictuologie zoekt op korte termijn eenlerkg wetenschappelijk fe (hoofd) <ckH°s ambtenaar (m/v) die tot taak heeft onderzoek te verrichten op het gebied van instrumentontwikkeling ten behoeve van effectmeting van psycho therapie. Gedacht wordt aan een psycho loog met ruime onderzoekservaring op het gebied van persoonlijkheidsleer en/of psy chotherapie. Therapeutische ervaring strekt tot aanbeve ling. De aanstelling is op tijdelijke basis voor een periode van 4 jaar. Van gegadigden wordt verwacht dat zij kunnen instemmen niet de doelstelling van de Vrije Universiteit. Informaties worden verstrekt door Prof. dr. A. P. Cassee, telefoon: 020-548 38 51. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 614-2036, kunnen worden gericht aan de Hoofd afdeling Personeelszaken, De Boele laan 1105, postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. amsterdam Bij de vakgroep Experimentele Kernfysica van de Subfaculteit Natuurkunde en Ster renkunde is plaats voor een die zal meewerken aan het onderzoek van kernreacties i.h.b. de bestudering van de invloed van meerstapsprocessen bij directe reacties. In het kader van dit onderzoek} worden experimenten uitgevoerd met het 1 V.U. A.V.F.-cyclotron en detectoropstellin- J gen in een magnetisch spectrograaf en l strooikamer. Belangstelling voorde theore tische beschrijving van kernreacties strekt tot aanbeveling. Het is de bedoeling dat het onderzoek leidt tot een promotie. Van de aan te stellen medewerker wordt verwacht dat hij een gedeelte van zijn tijd besteedt aan alge mene en onderwijstaken binnen de sub faculteit. Aanstelling in de rang van weten schappelijk medewerker zal geschieden in een tijdelijk dienstverband. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Nadere inlichtingen kunnen worden ver kregen bij Dr. D. Spaargaren, De Boelelaan 1081, kamer S 2.06. tel.: 020-548 41 50. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van vacaturenummer 311-1936. te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken, De Boelelaan 1105. post bus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. let ete de i

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30