i typistes 10 extra's met F1000.-voordeel. slechts F8.785.-(ind.BTW. af importeur) FAMILIEBERICHTEN De Simca 1000 "Extra" heeft een pakket luxe accessoires ter waarde van f 1.590,-. Toch betaalt u nu maar f 590,- voor al deze extra's: Radio met 5 voorkeuzetoetsen Slaapstoelen met veloursbekleding Interieur met tapijt bekleed Gekleurde ruiten rondom Veiligheidsgordels met oprolautomaat Halogeen koplampen en -vèrstralers Achterruitverwarming Luchthoorns Sportvelgen en -wieldoppen en matzwarte grille Metaallak en nog vele andere voordelen, die de SimcalOOO "Extra" tot een absoluut uniek aanbod maken. Haast u vandaag nog naar uw Simca/Chrysler dealer. De hoeveelheid Simca'slOOO "Extra" is beperkt. CHRYSLER Welke; I uu" uuwfu VRIJDAG 18 JUNI 1976 4JD- TROUW/KWARTET PS 16 - Kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Lidy Louwes en Koos Kits geven u kennis van hun voorge nomen huwelijk op vrijdag 25 juni 1976 om 14.15 uur in het gemeentehuis van Peize. Kerke lijke inzegening door ds G. L G. de Vries, om 15.00 uur. in de kerk van Peize. Receptie 17.00-19 30 uur in het Augustinus College. Adm de Ruy-terlaan 37 te Groningen Groningen. Remb van Rijnstraat 174 Peize. Oosterzoom 31 Toekomstig adres Oosterzoom 31. Peize. De Here verblijdde onze kinde ren Bill Edwards en Alie Ver heul met de geboorte van Carol Emma 17 juni 1976 119 Randstreet. Hamilton. Ontario. Canada. L8J1A9 Abcoude. Fam. Verheul Sluyterstraat 5. Harmen Jacob (Harmen) Jurjen Doornbos Corrie Doornbos —Oudman Aukeline Tijdelijk: Dr J H. Jansen Ziekenhuis, afd. C D Kamer 2. Emmeloord. Dankbaar en blij laten wij u weten dat onze ouders en groot ouders G. Tromp en J. P. Tromp-Verbeek D.V. 1 juli 1976 50 jaar ge trouwd z;jn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Receptie donderdag 1 juli in Restaurant Dirck Dirckz. Buikslotermecrplein 164. Amsterdam-Noord. Amsterdam-N. Monnicken- dammerweg 50. Hartelijk dank voor alle be langstelling en felicitaties bij ons veertigjarig huwelijk. Dit heeft het voor ons tot een mooie dag gemaakt. D. Esselink H. J. Esselink- te Raa 1926 1976 Looft den Heere voor al Zijn weldaden In grote dankbaarheid hebben we 17 juni in familiekring herdacht dat onze lieve Ouders, Grootouders. Broer en Schoonzuste. J. Schrage M. Schrage-Wiechen 50 jaar getrouwd waren. E. Compascuum: Diet en Douwe Moorslag-Schrage Henk, Lucy Assen: Iet en Johan Stuurwold-Schrage Hans, Marjan Frea, Jan D. Smilde: Jantje Schrage Smilde. juni 1976 Vaartweg 79. /onwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here." Ps. 121: l.B. en 2.A. onberijmd. Plotseling is van ons weggenomen onze Zoon, Broer. Zwager en Oom Johannes Wolthaus echtgenoot van D. A. de Jong oud 34 jaar. Rijnsburg: A. Wolthaus G. Wolthaus-van der Meij P. Wolthaus P. Wolthaus-Pauw Renda - Gerdien A. Wolthaus J. C. Wolthaus- van Vreedendaal Albert - Ellen. Oostenrijk- H. S. Wolthaus Wenen. S. Houwaard-Wolthaus A. van Houwaard Rijnsburg 16 juni 1976 S. v. Rossumstr. 9 Heden nam de Here van ons weg onze geliefde en zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Jan Bos weduwnaar van Andrea Vyn op de leeftijd van 78 jaar Mijn genade is u genoeg. 2 Cor. 12 9 A. Klaver-Bos A. Klaver M. Rustenburg-Bos J. Rustenburg G. Bos D. Bos-Klaver C. Bolt-Bos M Bolt I. Hazenberg-Bos W. Hazenberg C. J. Bos D. Bos-Meurs Klein- en achterkleinkinderen Opperdoes. 17 juni 1976 Burg. Pierhagenlaan 2. Condolatiebezoek op zaterdag 19 juni van 19.30 tot 20.30 uur n.m. in huize „Almere". De rouwdienst is op maandag 21 juni om 14.00 uur waarna om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats te Opperdoes. Correspondentieadres: G. Bos, Zwartepad 7. Op perdoes. Heden overleed plotseling onze lieve, zorgzame Man. Vader en Grootvader Jan Carel Lambertus Vreeken Oud-Gemeentesecretaris van Enkhuizen op de leeftyd van bijna 80 jaar De Meern: A. C. Vreeken-Hoogvorst Maassluis: P Vreeken C. Vreeken-Bouwman Groningen: Marijke Vreeken Amsterdam: J. Vreeken M. Vreeken-Kleyn Utrecht: A. M. Thie-Vreeken H A. Thie Jan en Anneke De Meern. 17 juni 1976 Park Rheijngaerde - flat B5 Liever geen bezoek aan huis geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Oudenrijn", Van Heuven Goed hartlaan 4. Utrecht. Condolëancebezoek aldaar zaterdag van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 22 juni om 14.00 uur op de Ned Hen.' begraafplaats te De Meern. Vooraf wordt een dienst gehouden in het verenigingsgebouw Hervormde Gemeente. Zandweg 147, welke aanvangt om 13.30 uur. Tot onze grote droefheid is onverwacht van ons heengegaan mijn overgetelijke Man. onze zorgza me Vader Roelof Adrianus de Kroes op de leeftijd van 46 jaar M. de Kroes-Sterk Willem Johan Joost Maarssen, 16 juni 1976 Olivier van Noortlaan 5 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maan dag 21 juni a.s. om 12.30 uur in het crematorium Daelwijck, aula 2. Floridadreef. Utrecht. De overledene is opgebaard in de aula van huize Maria Dommer, Vondelstraat 1. 2e ingang, Maarssen. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de aula van het crematorium. Tot mijn grote droefheid is plotseling overleden mijn lieve Zoon Roelof Adrianus de Kroes op de leeftijd van 46 jaar. M. de Kroes-van Vliet Rotterdam-8, 16 juni 1976 Schansweg 47 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maan dag 21 juni a.s. om 12.30 uur in het crematorium Daelwijck, aula 2, Floridadreef, Utrecht. Op Zijn tijd heeft God uit onze familiekring tot zich genomen onze geliefde Schoonzuster en Tante Maria Karoline Reiss Echtgenote van L. H. Zijlema Openbaring 14:13 Ten Post: P. G. Zijlema A. Zijlema-Eisses Leeuwarden: A. Zijlema-Teune Emmeloord: Tj. Zijlema I. Zijlema-Dijkema Almelo: K. T. v.d. Beek-Zijlema J. v.d. Beek Leeuwarden: A. de Jong-Zijlema W. L. de Jong neven en nichten Hoogvliet, 11 juni 1976. De begrafenis heeft 15 juni te Hoogvliet plaats gevonden. ..Blijf bij mij Heer. als de avond is gedaald". Na een smartelijk lijden is in de vrede van haar Heer en Heiland van ons heengegaan mijn innig liefhebbende en onvergetelijke Vrouw.onze Moeder en Oma. Susanna van Rooyen-Wolhoff op de leeftijd van 59 jaar directrice van de verpleeginrichting Hermina- Mathilde G. W. van Rooyen sr G. W. van Rooyen T. Th. van Rooyen-Nawijn Gerco Marcel Serge Susanna Apeldoorn. 16 juni 1976 Amersfoortseweg 23. De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum Boxtart aan de v. d. Houven van Oordtlaan 2 te Apeldoorn. Gelegenheid voor bezoek aldaar: vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur De teraardebestelling zal plaats hebben op zater dag 19 juni a.s. om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats Heidehof te Ugchelen. Vertrek van af Amersfoortseweg 23 om plm. 13.30 uur. God nam tot Zich onze lieve Moeke. Oma en Omie Wilhelmina Christina Dorothea van Stuijvenberg weduwe van Johannes Gerrit van Wermeskerken in de ouderdom van 78 jaar. uit aller naam. D. W. de Jong-van Wermeskerken AMSTERDAM. 16 juni 1976 Huize „Patrimonium". Jan Tooropstraat 4 Correspondentie-adres: D. W. de Jong-van Wermeskerken. Wiltzanghlaan 4'", Amsterdam. Dienst van Woord en Gebed maandag 21 juni om 11 uur in Huize „Patrimonium", waarna de begra fenis plaats vindt om 12 uur op de begraafplaats „Vredenhof" aan de Haarlemmerweg. Geen bezoek. Geen bloemen. In volle vrede is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Maartje van der Graaf-Markus in de gezegende ouderdom 90 jaar Nunspect: P J. Vis- van der Graaf Joh. A. Vis Rotterdam: G. J. Schouten van der Graaf C Schouten klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam. 16 juni 1976 Bejaardencentrum ..De Burcht" van Moorselplaats 20 Corr. adres C. Schou ten. Schepenstraat 44. Gelegenheid tot con doleancebezoek. Vrijdagavond 7-7 30 uur in de Burcht (Ie woonlaag) De begrafenis zal plaatsvinden zater dag 19 juni a.s. op de Ned. Herv. be graafplaats ..Oud Krahngen". Kralings- eweg 334 te 11.50 uur Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst gehouden worden in „De Burcht" aanvan gende 11 uur. ..Ik zal niet sterven, maar leven". Het plotseling heengaan op 62-jarige leeftijd van onze broeder Jan van Altena heeft ons ontroerd. Dankbaar gedenken wij hoe hij als ouderling onze gemeente gediend heeft: trouw en opgewekt. Moge God zijn vrouw en kinderen met Zijn Troost nabij zijn. Namens de Raad van de Gereformeerde Kerk van Enkhuizen. G. van den Berg (voorzitter) A. Terpstra (secretaris). Tot onze grote droefheid overleed plotseling op 15 juni onze geliefde zwager en oom Klaas Dijkema echtgenote van S. G. Hommes in de leeftijd van 71 jaar. Hij leefde voor de Heer en voor de zijnen. Hij mag nu bij de Heer zijn. Groningen: J. R. Hommes Ede: R. J. Hommes M. E. Hommes-Zwaan Amsterdam: H. J. Hommes A. Hommes-Postma Rotterdam: G. S. Hommes Hattem: J. E. Hommes Neven en nichten ..Ik weet. dat mijn Verlosser leeft." Op Zijn tijd nam de Heere voor ons nog onver wachts tot Zich onze geachte Zwager, Oom en Huisgenoot de heer Gerrit van Woerden op 84-jarige leeftijd Uit aller naam: mevrouw PI. van Woerden-van der Wel. Honselersdijk. 16 juni 1976. Middelbroekweg 58 Geen bloemen, geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Herv. Kerk „De Voorhof" ingang Fazant laan te Honselersdijk. alwaar gelegenheid tot con doleren zaterdag 19 juni a.s. van 15.30 uur tot 17.00 uur. De Rouwdienst wordt D.V. gehouden, maan dag 21 juni a.s. in de Geref. Kerk te Honselersdijk. Aanvang van de dienst om 13.30 uur waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden op de Alg. Begraafplaats. Geestweg te Naaldwijk om ca. 14.30 uur. Voor uw meeleven en gebed tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man Ds. P. op den Velde wil ik u allen zeer hartelijk dank zeggen. Uw aanwezig heid bij de begrafenis is door mij zeer gewaardeerd. De vele brieven en kaartjes, die ik mocht ontvangen hebben mij in deze moeilijke dagen getroost en gesterkt. Zierikzee, juni 1976 A. op den Velde - ten Napel Nederlandsche C red ietverzekering Maatschappij nv !N juw fvei Op ons moderne kantoor in het centrum van Amsterdam ca. 5 minuten van de Kalverstraat en Dam hebben wij plaats voor twee ervaren typistes*ze Leeftijd van 18 tot 40 jaar; geen parttime. >'b€ Zij zullen hun plaats vinden binnen één van de kleinede i typeafdelingen waar het gebruik van de 3 moderne de talen een belangrijke plaats inneemt. Wij bieden eentt plezierige werkomgeving en prima secundaire |hts voorzieningen. j co In een persoonlijk gesprek geven wij graag meer ^r informatie over de mogelijkheden bij de NCM. Voor h»veI maken van een afspraak voor een nadere ,n j, kennismaking kunt u onderstaand telefoonnummer bellen en vragen naar de heer Van Dalfsen. r Amsterdam, Keizersgracht 285, tel. 020-52029^1 Bespaar nu F1000,- SIMCA1000 DEALER CHRYSLER NEDERLAND

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18