Gewaagd en origineel plan voor een nieuwe opzet van de radio a Gonzalez Byass Radio- en televisieprogramma's rr. DCLLy VAN ARNHEM CNV wil andere regeling ontslag op staande voet Glimmerveen bestudeerde buitenlandse situaties speciaal ROSA AMONTILLADO Dader dodelijke steekpartij 's nachts gepakt Even puzzelen DONDERDAG 17 JUNI 1976 BINNENLAND RADIO EN TV De TROS zond dinsdagavond het derde programma uit waarin de violist Theo Olof klassieke muziek mag Introduceren. Deze keer haalde hij opzijn rustige, sympathieke wijze Franz Schubert dichterbij, met net voldoende informatie om een gemengd publiek gelntereseerd te houden. Ook dc keuze van instrumentale en vocale werken was daarop gericht, al zal de musicus Olof zelf een breder scala van Schuberts genialiteit hebben willen verklanken. Een van de twee: ol dc geluidsregistratie functioneerde niet optimaal, of de sopraan was niet ten volle geconditioneerd voorde vertolking van „Sei mir gegrüsst Omdat ook in ons land wettelijke regelingen worden getroffen voor zgn. nationale parken, waarbij flora en fauna beschermd zijn. maakte Nico Bogaart met cameraman Rein Richters voor de NCRV twee documentaires. Niet voor niets kozen zij ais eerste voorbeeld Canada, want daar werd al honderd Jaar geleden begTepen dat het behoeden van waardevolle gebieden een kwestie van zelfbehoud is. Wij lopen dus een flink eind achter en bovendien verstaan wij niet zo goed als de meeste Canadezen de kunst om ons aan de natuur aan te passen. Ik vermoed dat er nog wel een tweede film uit het geschoten materiaal is samen te stellen. Cineast Richters kon zich uitleven op de overweldigend mooie taferelen die hij in het vi2ler kreeg Over de Joegoslavische boer Ivan Oeneralié. die als „naïef' schilder wereldberoemd en rijk is geworden, bracht de TROS een kostelijke film op het scherm. De opnamen waren als het ware doordrenkt van de sfeer in het dorpje Hlebine en de daarmee corresponderende voorstellingen op Generaliés schilderijen. Ook de leef- en denkwereld van de kunstzinnige boer tintelden door de filmbeelden heetu Toon Hermans zou het „oerleven" noemen. Een geschikte aanduiding voor het bestaan van een man. die zich in een stad zou voelen als een vogel zonder, veren en die in de vettige aarde moet staan om te beseffen dat hij krachten in zich heeft. De Joegoslavische boer hield de kijkers voor dat een koe het liefste dier is en dat hij daarom kwaad wordt wanneer anderen hun als trekdieren gebruikte runderen slaan. Frans Bromet. Ton Aarden en Frans Duister mogen vaker op stap gaan om artistiek leven bij de bron te betrappen TON HYDRA UTRECHT - De uit 1907 stammende regeling van ontslag op staande voet moet worden herzien. Bij deze her ziening dient de rechtspositie van de werknemer aanzienlijk te worden verbeterd. Het CNV dringt op deze herziening aan in een brief aan de Tweed Ka mercommissie die zich bezighoudt met een voorstel van de regering om de ontslagregeling uit het buitenge woon besluit arbeidsverhoudingen 1945 (boa)over te brengen naar het burgerlijk wetboek. Ontslag op staande voet is een paardemiddel, meent het CNV. door Riet Diemer HILVERSUM Met zijn nota ..Als de kleuren van de regen boog" is NCRV-radioman Henk Glimmerveen de eerste in Hil versum die een gewaagd, maar niet minder origineel geluid laat horen over de opzet van de radio in de situatie waarvoor we nu staan. Waar van omroep- zijde tot nu toe alleen kritiek op zenderkleuring werd gehoord, pleit hij nu juist wel voor een systeem waarin bepaalde soor ten programma's op speciaal daarvoor bestemde radiozen ders worden gebracht. In de nota, die op verzoek van de NCRV is geschreven en die binnen deze omroep is verspreid, geeft Glim merveen aan hoe de Nederlandse om roep. uitgaande van zes zenders, eruit zou kunnen zien. De zenders heeft hij gemakshalve A. B. C, D, E en F genoemd. Bij de invulling met pro gramma's gaat hij uit van de hoeveel heid aandacht die de programma's van de luisteraars vragen. Zender A zou bestemd moeten zijn voor aandacht vragende program ma's. gencht op duidelijke doelgroe pen. in hoofdzaak gesproken woord. Te denken valt aan schoolradio, ont wikkeling voor volwassenen, lange documentaires, literaire hoorspelen en bijbelcursussen. Zender B is voor programma's, die gericht zijn op duidelijke doelgroe pen. die niet noodzakelijkerwijs de volle aandacht nodig hebben en aan dacht vragende muzikale program ma's. Te denken valt aan program ma's van gewijde muziek, het zie- kenprogramma Onder de Hoogtezon. eigentijdse muziek en muziekpro gramma's voor liefhebbers van be paalde genres, zoals country and wes tern en Jazz. Zender C zou er een moeten zijn met gevarieerde programma's voor een breed publiek. Ze vragen een zekere mate van aandacht en noden tot langdurig luisteren Ze hebben een flinke portie vrijblijvend gesproken woord in zich. Gedacht wordt aan programma s als KRO's Spreekuur. Plein Publiek en Een Middagje Stoomradio. Zender D is bestemd voor gevarieer de programma's met een wat lichter karakter voor een breed publiek. Het is ten dele informatief en ten dele verstrooiend. Er zou vrij veel muziek van het betere genre in voor kunnen komen. Deze zender leent zich het beste voor het snel doorgeven van actuele informatie, bijvoorbeeld ver- keersberichten. directe sportreporta- ges enz. Verder Is te denken aan programma's zoals Globaal en Een Middagje AVRO. Zender E is geschikt voor program ma's met overwegend veel ach- De tweede halve finalewed strijd om het kampioenschap van Europa tussen West- Duitsland en Joegoslavië is rechtstreeks te volgen. Ned. 2 20.15 Na The Waltons (14.55) is een reportage te rien van de zaterdag gehouden EO-landdag. Ned. I I 20.45 Nader Bekeken besteedt aandacht aan: Parlementsver kiezingen in Italië, met com mentaren van ds. W'urmbrandt en de schaker Pachmann; de Amerikaanse presidentsverkie zingen. en het evangelisa- tiesrhip Logos dat naar Rotter dam komt. Ned. 1 I 21.35 Koos Postema praat met de bekende cineast en fotograaf Ed van der Elsken. Ned. 2 22.00 Onderwerpen in Achter het Nieuws zijn: Pariementsverkie- tingen in Italië; de veiligheid van kerncentrales. en de rechtspositie van buitenlandse werknemers. Henk Glimmerveen tergrondmuziek in het genre van de Top-40 en de vroegere piratenzen ders. Zender F is er ten slotte voor betere achtergrondmuziek, zowel licht als licht- iklassiek. Inschrijven Vraag jaren wordteen groot sportprogram ma zowel door de NOS ais door een omroeporganisatie gemaakt. De NOS zendt het op zondagmiddag uit. de NCRV op zaterdagmiddag. Ver moedelijk wordt in het nieuwe sys teem vast gesteld, dat zowel op zater dag- als op zondagmiddag er een sportprogramma behoort te zijn. Gezamenlijk Zo n zendschema vraagt een nieuw systeem van zendtijdindeling. In de nota „Als de kleuren van de regen boog" wordt voorgesteld dat iedere omroep de gelegenheid krijgt bepaal de programma's in te schrijven tot een maximum aantal uren. Krach tens de omroepwet moet iedere om roep in elk geval informatieve, educa tieve. culturele en verstrooiende pro gramma's inschrijven. De omroep zou moeten aangeven voor welke zenderts) en zendemet- (ten) het programma geschikt is en op welke tijdstippen het in elk geval of bij voorkeur zou moeten worden uitgezonden. Een NOS-commissie zou dan tot taak krijgen de prpgTamma's in te delen. Zoals in het buitenland gangbaar is. zou ook hier kunnen worden afgesproken dat alle zenders op ieder heel uur een kort nieuwsbul letin uitzenden. Uitzonderingen kun nen worden gemaakt bij lange mu ziekwerken. hoorspelen enz. (De no ta is opgesteld na studie van buiten landse omroepen - red.). De opsteller noemt nog even het huidige systeem. Nu krijgen de om roepen een hoeveelheid zendtijd „ter vrije beschikking" op de zogenaam de „huisnetten" (Hilversum 1 en JS). Verder is er zendtijd op Hilversum 3 en 4 waarvan vast staat hoe die gevuld moet worden. Dit leverde vooral kritiek op dat er onvoldoende ruimte is voor aandacht vragende en identiteit-bepalende programma's. Het is denkbaar dat alle of vrijwel alle omroepen zullen inschrijven voor een zondagmiddag sportprogramma. Dat zou reden zijn om er een gezamenlijk programma van te maken. Het zou ook kunnen zijn dat geen der omroepen in schrijft. omdat zo'n programma veel geld en mankracht vergt. Ook dan zou de NOS die taak op zich moeten nemen. Stel echter dat één omroep inschrijft dan is er alle reden het programma aan die omroep toe te wijzen. De NOS zou verder een aantal pro gramma's van de regionale omroe pen RONO en ROZ kunnen aanbie den voor uitzending via een van de landelijke zenders, zodat mensen uit die streek, maar nu elders in het land woonachtig toch een band met hun geboortestreek kunnen houden. Toegegeven dat tot zover is uitge gaan van de behoeften van groepen luisteraars. Glimmerveen vindt ech ter niet dat daarmee de belangen van de omroepen worden geschaad. „Er bestaat geen tegenstelling tus sen de belangen van de omroepen en die van de luisteraars. De omroepen zijn zozeer afhankelijk van de gunsten van de luisteraars en kij kers, dat geen enkele omroep het leven lang zou kunnen rekken wan neer hij zich zou baseren op het eigenbelang van een handjevol da mes en heren in Hilversum zoals, naar sommigen het wel eens willen voorstellen, de huidige praktijk zou zijn." Geen trouw De omroeptrouw. die er voor de tweede wereldoorlog was. acht Glim merveen vooral door de intrede van dc televisie verdwenen. „Wel is het waar dat sommige NCRV-leden een voorkeur hebben voor sommige NCRV-programma's. Dat ligt voor de hand: binnen het NCRV-pakket is een categorie programma's die een zekere homogeniteit vertoont en die speciaal protestants-christelijke luisteraars zal aanspreken Te den ken valt aan Plein Publiek. In 't Zilver. Onder de Hoogtezon en Te Deum Laudamus. Maar er is geen roden te veronderstellen dat de NCRV-leden die een voorkeur heb ben voor dergelijke NCRV- programma's. ook de rest van het NCRV pakket zouden verkiezen bo ven het totale aanbod van alle ande re omroepen." Of men van iedere omroep moet ver wachten dat deze op iedere zender een evenredig deel voor zijn reke ning neemt is in de nota de vraag. Ook nu geven niet alle A-omroepen een gelijke portie educatieve, ver strooiende en andere programma's. De NCRV heeft zich nogal sterk ge maakt voor aandacht vragende pro gramma's voor duidelijk omschre ven doelgroepen. Van deze omroep is een vrij grote inschrijving in dit gen re te verwachten. De TROS daaren tegen heeft zich vooral geworpen op gemakkelijk consumeerbare gevari eerde programma's. Van die zijde is een grote inschrijving voor zender D te verwachten. De taak van de NOS vloeit hieruit direct voort. De NOS (als gezamenlijkheid) zal de uitein delijke indeling moeten vaststellen, zoals ook nu gebeurt. Programma tisch zou de NOS verder de gaten moeten vullen.Daarmee zou dan vol daan worden aan de Omroepwet dat de programma's van de NOS met die van de andere omroeporganisaties een evenwichtig totaalbeeld vormen. De NOS zou de programma's kun nen overnemen die alle of bijna alle omroepen aanbieden. Glimmerveen denkt aan de sportprogramma's Al ...bij rozegeur en maneschijn een romantische sherry... <$ÊQ> hartveroverend. K Van een verslaggever DEN HAAG De vermoedelijke da der van de steekpartij in Den Haag, waarbij een 41-jarige Haagse wedu we met tien messteken om het leven werd gebracht, is gisternacht in de nabijheid van de Leyweg in Den Haag gearresteerd. Het slachtoffer is (zoals we in een deel van onze editie van gisteren hebben gemeld) de 41-jarige me vrouw T. Verdoorn-Feskes. De ver dachte is de 40-jarige bakker J. F. S. Man en vrouw woonden al drie jaar samen. Maar er waren al eerder moeilijkheden. Het is ook al eens tot een handgemeen gekomen. Boven dien is de bakker een oude bekende van de politie. De man kon snel gepakt worden omdat een buurman getuige is ge weest van het drama. Brigadier Piet, alias de detective Shylock Hommeles, was in de her berg achtergebleven en zat eenzaam te piekeren over de afschuwelijke historie van de sportcomputer. „De crisis nadertmompelde hij. „De zaak wordt nu zo langzamer hand almaar duidelijker. Het is be gonnen met Kille Bill, die dr. Yokito ontvoerde. Daarna waren het Kid Sucker en Wladimir Kotsol, die de meeste last veroorzaakten. Zij waren het, die een bomaanslag pleegden op dc gevangenis. De politie zoekt nog steeds naar de onbekende daders, maar ik weet wie het zijn. Ze misdroegen zich bij het hardfietsen van dikke Kobus en ook bij de voet balwedstrijd pleegden ze de ene lin ke streek na de andere. Vermomd als telefoonmonteurs braken ze tenslot te bij smidje Verholen in. Ze wilden de sportcomputer stelen, maar ze stalen mij. want ik zat in de kist. Zo kwam ik in de Baroesjaanse ambas sade terecht, waar ze een aanslag op me pleegden. De boeven worden hoe langer hoe brutaler en nu zijn er zelfs al Barroesjanen op het dak van smidje Verholen gesignaleerd. Een kwalijke zaak, die naar haar hoogte punt drijft. Ik denk. dat we nog heel wat last van die kerels zullen onder vinden voor het weer rustig is. En ik zou ook wel eens willen weten om Kille Bill zich zo rustig h n Dat doet-ie heus niet omdat-ie seling een nieuw en beter leve gonnen is In dat laatsti,d de brigges wel eens gelijk hel ansi want op dit moment bewogen de twee duistere schimmen van ke Lowietje en Bennie Klapper het woud. Onhoorbaar verplaa ze zich in de richting van - vendrecht en ze naderden zo c »da zien de stad. Zwijgend zetten ze ika schreden in de richting v^n de 2 orli' naamde „gruwelbuurt", eep va ergste misdadigerswijken. „Killi wil hetfluisterde Linki wietje ai i") PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN it is rs ii I ir FERDINAND Hoc Horizontaal: 1. soort gebakje, 4. leed. 9. vlaktemaat, 10. hoogste punt. 11. op de wijze van, 12. vetei14. uniek, 15. kever, 16. honingdrank, 17. oude lengtemaat, 19. tijdelijk beslag op schepen, 22. zaak, 24. Europeaan 25. plechtige gelof te, 27. aaien, 30. muzieknoot, 32. wilde haver, 33. doortochtgeld, 35. kort mu ziekstuk, 37. zeemacht. 39. lof. 40. be dekking van een gebouw, 41. kippen loop, 42. valdeurtje in een sluisdeur, 43. snuiftabak. Verticaal: 1. snoekbaars. 2 vreemde munt, 3. droogoven, 4. heks, 5. voor zetsel. 6. rijschool, 7. hogepriester te Silo, 8. woede. 10. witte mier, 13. geslo ten. 14. roem, 16. mistletoe, 18. onder richt, 20. waterblaasje. 21. grondsoort, 23. hinderen. 26. bep. aank. voor- naamw. 28. paard. 29 gevangenis, 31. water in N. Br. 34. vreemde munt, 36. jongensnaam, 37. dof. 38. bedrog (barg.), 40. lidwoord. Oplossing van vorige puzzel Hor.: 1. paard, 5. epöde. 10. ar, 11. iedereen. 13. rest, 15. Rt., 16. peganiet, 20. ata, 22. ode. 23. via, 25. notie, 26. garen, 27. tri, 28. leg, 30. Ina, 31. metate- se. 34. me. 35. Otto, 37. inscraat, 41. R.O., 42. stere, 43. nodig. Vert 1. parmant, 2. are. 3. rite. 4. de. 5. Ee, 6. prei, 7. O.E., 8. dertien, 9. ent, 12. daad, 14. spatie, 17. goela, 18. negge, 19. Evriet, 21. torment. 24. analoog, 29. Etna. 32. teer. 33. soto. 34. mis. 36. tri, 38. Se. 39. re. 40 An. 223 „Ik ga straks toch nog naar de kinde ken kijkpn, dan neem ik ze wel voor Cobi mee. 't schaap kan toch geen kou lijden." zegt Thea meewarig. Dolly's onsentimentaliteit met haar enig kind kan ze nooit goed be grijpen. Balt komt binnen, precies als de klok onder de glazen stolp met hoge, haast ijle klank elf uur slaat. Hij brengt een blad met dampende koffie. „Mevrouw Anouchka zit boven, breng de koffie naar de kleine zitka mer." zegt Eva tegen Balt. Ze heeft na een negenjarig verblijf in Neder land nog niet aangevoeld, dat. de ge biedende wijs er maar zelden ge bruikt wordt en wanneer ze eens ge bezigd wordt, dan nog altijd op een niet-gebiedende toon. „Mevrouw Anouchka wil geen koffie hebben, mevrouw heeft me al gebeld en een fles portwijn besteld tegen de hoofdpijn, mevrouw zei. datze hoofd pijn heeft," antwoordt Balt ophel derend. „Gunst Balt, dat. is een idee. als je hoofdpijn hebt. om dan 's ochtends een fles portwijn te drinken," zegt Dolly, terwijl ze Balt aankijkt. „Jawel mevrouw, een middel als een ander." Balt valt nooit en te nimmer uit de rol van een neutraal afgestem de en welgemanierde huisknecht. Dolly weet dit en ze kan daarom veilig met hem effen over de schreef gaan. Evchen neemt haar koffie van het blad en loopt er mee naar de aangrenzende groene kamer, er is ge- door I lenrictte 1 T dc Beaufort beid en vandaar uit kan men door een der ramen op de stoep gluren zonder gezien te worden. „Wat heeft mevrouw Anouchka ei genlijk? Gisteren was ze nog heel goed," vraagt Dolly aan de knecht, terwijl hij het vuur met eierbriketten bijvult. Balt voelt zich veilig, want mevrouw Eva tuurt in de andere ka mer. de koffie in de hand, het raam uit. Hij draait zich naqr Dolly om en haalt even licht de schouders op, dan strijkt hij met de linkerhand over de twee imposante punten van zijn wit te snor. „Mijnheer Carel wou gisterenavond, dat mevrouw het ook eens zou probe ren op schaatsen... mevrouw most er niks van hebben, nou en vandaag is er de hoofdpijn." Hij zegt het niet aanklagend noch spottend, eerder vergoelijkend. Balt is een veelzijdige huisknecht, hij protegeert graag de divi grillen van de dames. Vanuit haar diepe stoel kijkt hem vrolijk, maar zonder ii zeggen, aan. „Mevrouw moet:t_ ken, dat grote dames dikwijls hoofdpijntje klaar in de zak hebl Balt zegt het nog op dezelfde su: de toon, maar iets van een glimlac^. beweegt toch achter de bosschaF" van de snor. „Er is een telegram afgegeven, ze »r een gelukstelegram." roept Evcl ekt vanuit de groene salon. Na luttele ogenblikken komt J binnen. „Een telegram veur rhevrbuw.' gewoonlijk vergeet Jans het telegr n op een blad te brengen, ze houdt I vast tussen haar rode wasvingen na draagt 't voor zich uit; Balt fronsl 0 wenkbrauwen, werkmeiden bini manieren te leren is onbegoni"° werk, denkt hij voor dé zovee bb< keer. Dolly springt uit de fauteuil n neemt 't telegram uit Jans' hant n, „Vast van meneer Sam," ze sche D a het met de wijsvinger open en let j „Kom waarschijnlijk nog Vandaal eigen gelegenheid en naar ik h rdl bijtijds voor ver jaarsviering s groeten Sam," Het is verzonden uit Brussel: D voelt haar hart springën van vreüt haar blijheid is aanstekelijk. Bal Jans delen er in en glimlachen geÉns kig over het hele gelaat. ive „Dus mijnheer Sam niet aan het jnii s ree N« tion halen?" Balt blijft zakelijk. ..Mijn man zegt. dat bij op t gelegenheid komt. ik Weet trou' ook niet met welke trein." Wordt verve Ier RADIO VANDAAG TV VANDAAG ANDRÉ KERSTENS HILVERSUM I (298 m en FM-kanalen) NCRV: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7 08 Te Deum Laudnmus: gewijde koorzang. 7.30 Nieuws. 7.41 Hier en nu. 7.55 Muziek in uw straatje. 8.24 Op de man af: evangelisch commentaar bij de tijd. 8.30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor dc huisvrouw 8 45 Tot uw dienst: klassieke muziek. 9.45 Onder de hoogtezon: pastoraal, muzikaal ziekenbe zoek. 10.30 Nieuws. 10.33 Een uur natuur, met zomerse informatie over het buitenle ven. 11.30 Metropole Orkest: lichte muziek. 12.00 Uit het songbook van Ria Jov. 12.15 Boer en tuinder. 12.26 Mededelingen. 12.30. Nieuws. 12.41 Hier en nu. 12.55 Middagpau- .-•■dienst 13.15 Goed gestemd, gevarieerde zang: 14.00 Klank' noer klassieke muziek. 15.00 Globaal: muziek, mensenen meningen. 115 30 Nieuws) 17 30 Nieuw- 17 32 Hier en nu. 18.00 Tnd vrij voor muziek in vrije tijd 18 30 Nieuws 18 41 Wereldpanorama 18 35 De kerk vandaag. 19.10 (S) Leger des Hcilskwarturr. 19.25 (S) De wereld zingt Gods lof. verzoekplatenprogramma van ge wijde muziek. 20.05 (S) Schuttorsweg 8, rechtstreeks programma met o.m. muziek. (20 30 Zojuist verschenen: niedwe boeken. 21.00 Wie van ver komt verhalen uit de wereldliteratuur). 22.25 Avondoverdenking. 22.30 Nieuws. 22 40 Hier en nu. Aansluitend: Politiek weekoverzicht. 23 00 (S) Stairway to the stars: lichte grammofoonplaten 23 55- 24 00 Nieuws. HILVERSUM II (402 ra en FM-kanalen). AVRO: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek 7 20 Dag met een gaatje. (8 00 Nieuws. 8 11-8.25 Radiojournaal 8 50 Morgenwijding. 9 00 De Verenigde Naties; documentaire. 9 35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio 10 00 Radio Lawaaipapagaai 10 10 Arbeidsvita minen: populaire verzoekplatenprogramma. (1100 Nieuws 1103-11 05 Radiojournaal) 11.30 Rondom twaalf (11.55 Beursberichten). 12.30 Wekelijkse sportrevue. 12.45 Per Saldo. 13.00 Nieuws. 13.il Radiojournaal. 13 25 'n M ddagje AVRO muziek, informatie en ser vice (16 00 Nieuws 16 03-16 10 Ra diojournaal). 17.U0 (S) Parlevinken: pro gramma voor en over watersporters. 7 40 De vrije gedachte. 7.55 Mededelingen 18.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal P.P. 13.20 Uit zending van de P.PR IKON: 13 30 Kleur informatie en commentaar over zaken van kerk en samenleving AVRO: 19.00 (S) Pro menade Orkest: klassieke muziek. 19.30 (S) Hoogtepunten uit operettes 20.00 Nieuws. 20 05 Radiojournaal. NOS: 20.10 (S) Holland Festival 1976: Omroeporkest en solisten: mo derne muziek. AVRO: 22.30 (S) Buffer' pro gramma dat kan verdwijnen voordat het begonnen is. NOS' 23 00 Met het oog op morgen (23.05 Actualiteitenoverzicht. 23 20 Den Haag vandaag. 23 52 Even ontspannen voor het slapen gaan) 23 55-24.00 Nieuws HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen) TROS: 02 (S) Drie op je boterham. 9.03 (S) Pep-op-Drie 11.03 (S) Drie draait op ver zoek. 12.03 (S> Drie draait tussen de middag: Boter, klaas en Prijzen, en astrologische adviezen. 13.03 (S) Drie draait tussen de middag. 14.03 (S) Pop-Kontakt: de Polder- popparade. 16 03 (S) De Hitmeesters; De EUroparade. NOS: 18.03 De Vakaturebarik 18.10 (S) NOS-Moa). 19.02 (S) Poster: The Elvis Presley Story (13). 20.02 (S) Soul Top- 10. 21.02 (S) Luister uit én thuis met groeten en wensen van en vragenrubriek voor militairen. 22.02 (S) Als dat zou kunnen, verzoekplatenprogramma 22.25 Mededelin gen 2302 (S) Sesiun Jazz en blue-: live vanuit de Boerenhofstede te Laren 0.02 (S) HILVERSUM IV (FM-kanalen) KRO. 7 00 Nieuws'. 7.02 (S) Badinerle klassieke mu ziek. 900 Nieuws. 9.02 (S) Aan woorden voorbij eedachten ter overweging 9 10 Echo. 0 03: S) Klassieke pianomuziek. 10.00 (S) Aubade: Symfonie Orkest en Koor van NEOERLANOI 18.45* Toeristische tips 18.55 EO E.D. kinderkrant 19 35 Kinder- en jeugdevangctlsatle. documentaire 19 55* De Waltons. filmserie 20 45 Journaal 21 50 EO Nader bekeken: aktualiteiten 22.45 Tenslotte 22.50 - 22.55 Journaal NEDERLAND II 18.45 NOS: Ti-ia-tovenaar 18.55 *K Journaal 19 05* VARA: Terra Africa, documentaire 19.30 Horen zien zwijgen; stomme film-fragmenten 20.00 NOS Journaal 20 10 E.K. Voetbal: West-Duitsland Joegoslavië l. (In de pauze: 8 minuten journaal) e 22.00 VARA Hier Is: Ed van der Elsken. gesprek 22.30 Achter het nieuws 23.10 (Z/W) Den Haag vandaag: NOS 23.25 - 23.30* Journaal Simpkins dc Oostenrijkse Omroep, m.m.v. sopraan Riano. 12.00 (S) Rondom Haydn (3). 14.00 jeuws 14 02 Schoolradio 15 00-17.00 (S) Kotlage: van alledaags en zeldzaam „Ik weet, dat u een paar weken geleden gebeld hebt, maar u wilt nog steeds, dat uw gazon wordt ge knipt?" psl tai ge ul er el ac' N om ion at5 Tl t d P Zij r r

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4