het nieuwe spittaal FAMILIEBERICHTEN HOOFD HUISHOUDING (vrl. of mnl) hoofd afd. chirurgie WOENSDAG 9 JUNI 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Met dankbaarheid en vreugde berichten wij u de geboorte van onze zoon en broertje van Marco Jeroen Adriaan Tjeerd en Rianne Miedema Amsterdam. 5 juni 1976 Tjalkstraat 101 Tijd. St. Lucasziekenhuis A'dam. Dankbaar en blij laten wij wij u weten dat onze ouders G. Venhuizen en T. Venhuizen-Rietema D.V. 13 juni a s. 25 jaar getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 15 juni van 20.00 tot 21.30 uur in de „Tamboer". Hoofdstraat 17, Hooge- veen. Hun dankbare kinderen Hoogeveen, juni 1976 Van Echtenstraat 54 Met vreugde geven wij te kennen dat onze ouders en grootouders J. Kalisvaart en M.C. Kalisvaart-van der Leeden D.V. 12 juni 1976 40 jaar getrouwd zijn: Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Helden-Panningen(L) Margrietstraat 7 In zijn 80 ste levensjaar is op 7 juni 1976 plotseling overleden, de Heer A. Jungerhans Oud-Directeur en President Commissaris van Jun gerhans B.V. Met niet aflatende toewijding en inzet van zijn vele gaven, heeft hij gedurende 50 jaar de belangen van onze vennootschap gediend. Zijn energiek en voorzichtig beleid heeft bijgedra gen tot de gestage groei van het bedrijf. Zijn nagedachtenis houden wij in ere. Directie en Commissarissen van Jungerhans B.V. Rotterdam, Binnenwegplein 3-5. Op bijna 80-jarige leeftijd, is na een leven van werklust en plichtsbetrachting, plotseling gestor ven, de Heer A. Jungerhans Oud-Directeur en President Commissaris van Jun gerhans B.V. Wij blijven hem dankbaar vóór zijn hartelijke belangstelling, zijn zorg voor, en zijn medeleven met onze belangen. Staf-, Personeel- en Oud Personeelsleden van Jungerhans b.v. Rotterdam, 7 juni 1976 Binnenwegplein 3-5. Er is een land van louter licht Met diepe droefheid, maar heel dankbaar voor wat wij ontvingen door zijn grote muzikaliteit en stu wende kracht, brengen wij u ter kennis dat onze dirigent de heer J. H. Kleefman niet meer op deze aarde leeft. Bestuur en leden van het Noorderkerkkoor te Amsterdam Op de 2e Pinksterdag heeft de Here tot Zich geroepen Jan Harm Kleefman op de leeftijd van 57 jaar en sinds 1970 als muziekdocent aan onze school verbonden. Enkele dagen geleden vernamen we tot onze grote ontsteltenis, dat hij naar de mens gesproken onherstelbaar ziek was geworden. Gedachten van troost en medeleven gaan uit naar de zijnen. Bestuur, Docenten, Leerlingen en Koor van het Oranje Nassau College. Zoetermeer, 7 juni 1976. O Heer. houd. als mijn eind genaakt. Uw engel mijne banden slaakt, mijn ziel bij U geborgen. Met droefheid geven wij kennis dat opgenomen is in het grote hemelse koor. waar hij voor eeuwig zijn liefde voor de muziek mag uitjubelen, onze gewaardeerde dirigent, de heer Jan H. Kleefman Geref. gem. koor „Con Amore" Rijswijk (Z.H.) Laakkerkkoor Den Haag -Zuid 7 juni 1976. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden, op 71 jarige leeftijd, van onze oud president-directeur en president-commissaris C. R. Smit Ridder in |de Orde van de Nederlandse Leeuw Officier in de Orde van Oranje Nassau Zijn verdiensten voor onze maatschappij zullen wij in dankbare herinnering houden. Commissarissen. Directie en Perso neel Esso Nederland BV. De crematie zal plaats vinden donderdag 10 juni a s. om 11.30 uur in het Crematorium „Ocken- burgh". Ockenburghstraat 21 te Loosduinen. Z Inzenden m een ongefrankeerde O envelop aan "Leven en Gezondheid" Antwoordnummer 52 n Den Haag U w eigen gezondheid, die van uw kinderen, uw gezin, daar kunt u niet voorzichtig genoeg mee omspringen. Lees daarom iedere maand "Leven en Gezondheid", een internationaal blad. boordevol gezondheid, fijne recepten, heldere en begrijpelijke artikelen, tips en informatie waar u ook werkelijk iets aan heeft. "Leven en Gezondheid' is met commercieel van opzet, dat houdt in: geen advertentie-poespas, maar voor de volle 100% leesstof die u interes seert. Wat is uw gezondheid u waard? Voor f 25.- per jaar heeft u iedere maand (behalve in augustus) ons blad bij u thuis in de brievenbus. Vijentwintig gulden, dat is een avondje minder uitgaan, een week. hopeli|k langer, met roken, of twee flessen drank minder in huisen dat is uw gezondheid u toch wel waard! Abonneer u op dit blad dat u de weg wijst naar de hulpbronnen van de natuur die ons ter beschikking staan om onze gezondheid te behouden of te herwinnen U kunt dat doen door de bon uit te knippen en naar ons toe te zenden. U krijgt als u zich nu abonneert oratis het boekje "Veilig Vermageren" toegezonden mmmm Heden is naar zijn Heer gegaan mijn lieve man, dhze vader en grootvader Cornelis Passchier op de leeftijd van 62 jaar. Het was zijn lust Hem te dienen. Noordwijk: Noordwijk: Haarlem: Alblasserdam: Maasland: Noordwijk: Couthézon (Frankrijk): Leiden: A. Passchier-Terpstra Koos en Henny Kees, Anita, Helen Wiep Willy en Goris Richard Kees en Janny Vincent, Iris, Irene Hans en Betty Arno Albert en Marie-France Marian en Kees Noordwijk. 8 juni 1976. Thijs van der Lindenstraat 42. De dienst van woord en gebed zal worden ge houden vrijdag 11 juni om 11.00 uur in de Gerefor meerde Kerk, Hoofdstraat 10 te Noordwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ong. 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de Algemene Begraafplaats te Noordwijk donderdag van 19.00 tot 20.00 uur en vrijdag direkt na de begrafenis. „In Uw hoede zijn we wèl geborgen en schoon eerlang 't oog ons breek', open gaat. het op de grote morgen na 'deez aardse lijdensweek." De Here nam geheel onverwacht uit onze familie kring tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom C. Passchier echtgenoot van A. Terpstra. Noordwijk: J. Passchier-van der Niet Bussum: G. van Weeren-Passchier J. van Weeren Lisse: J. Rietkerk-Passchier Leiden: J. den Heeten-Passchier Noordwijk: J. Passchier J. M. Passchier-Rietkerk Califomië N. Kesting-Passchier U.S.A.: Jac. Kesting New Yersey G.van der Sijs- Passchier U.S.A.: B. M. van der Sijs Sassenheim: J. Philippo-Passchier P. M. Philippo neven en nichten Noordwijk, 8 juni 1976. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Noordwijk geeft met droefheid kennis van het heengaan van zijn ouderling C. Passchier Hij heeft de kerk vele jaren gediend met zijn blijmoedig geloof. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad: E. Warnink, praeses A. van Doorn, scriba Noordwijk, 8 juni 1976. .Mijne tijden zijn in Uwe hand" Psalm 31 16 Heden nam God tot Zich. na een gelukkig huwelijk van 64 jaar, mijn innig geliefde Man, onze zorgza me Vader en Opa Gerrit Hein Menkens op de gezegende leeftijd van 95 jaar. Rotterdam: M. C. Menkens-van Leeuwen Amstelveen: G. van de Nadort-Menkens G. A. van de Nadort Rotterdam: A. H. van der Spelt-Menkens A. van der Spelt Dordrecht: H. A. Urbanus-Menkens H. C. Urbanus Schiedam: J. C. Bouterse-Menkens J. P. M. Bouterse klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 5 juni 1976 „Borgsate", kamer 434 Meidoornsingel 181 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30-8.00 uur in de rouwkamer van „Borgsate", ingang Meidoornsingel 183. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donderdag 10 juni om 1.45 uur in bovengenoemde rouwkamer, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kralingse- weg 334. om ca. 2.45 uur. In volle vrede is tot onze grote droefheid van ons heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Willem Hildering Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 76 jaar. Lied 462:4 Twello: E. Hildering-Swagerman Amsterdam: P. C. Hildering J. A. S. Hildering-v. d. Roest Rheden: W. Hildering J. C. Hildering-Bijdam Apeldoorn: E. Klaver-Hildering J. Klaver Hilversum: H. M. Hildering klein- en achterkleinkinderen Twello. 4 juni 1976 Parkflat De Statenhoed 56 De rouwdienst wordt gehouden woensdag 9 juni om 14.00 uur in de Geref. kerk aan de Piet Hein- straat 33 te Twello waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de be graafplaats Terwolde. Geen toespraken Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het hotel van De Statenhoed, Dorpsstraat 11 te Twello. De Algemene Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Amsterdam-Zuid geeft met droefheid ken nis van het overlijden van broeder W. Hildering Hij mocht vele jaren in tal van functies de Gerefor meerde Kerken, in het bijzonder die van Amster dam-Zuid, dienen. Onze gedachten gaan uit naar mevrouw Hildering en haar kinderen. Namens de Algemene Kerkeraad, W. Baas, voorzitter, Jac. Koetsier, secretatis. Amsterdam, 2 juni 1976. Op Zijn tijd heeft God mijn lieve Man en onze zorgzame Vader Hein Weeda uit ons midden weggenomen. Hij werd 46 jaar. W. P. Weeda-van 't Hof Hennie en Jan Joke en Ruud Wim Rotterdam, 6 juni 1976 Lede 47 GEEN BLOEMEN Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10, Rotterdam-Zuid woensdag en donderdag van 19.30 tot 20.00 uur De crematie zal plaatsvinden vrijdag 11 juni a.s. om 11.15 uur in het Crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Rotterdam-24. Vertrek van Lede 47 om 10.45 uur. De MEESTER riep: meester Weeda Jarenlang een collega en onderwijzer die een voor beeld was voor allen en immer klaar stond voor een ieder die hem nodig had. Ds J. van Haeringenschool Rotterdam. Met grote verslagenheid en ontroering namen wij kennis van het overlijden van de heer H. Weeda In hem verliezen wij niet alleen een toegewijd en bekwaam mede-bestuurslid, maar vooral ook een goede vriend. Aan zijn warme persoonlijkheid en enthousiasme zullen wij steeds de beste herinneringen bewaren. De Here sterke zijn vrouw en zijn kinderen bij dit zware verlies. Het bestuur van de Vereniging voor Voorbereidend Lager Onderwijs op Gereformeerde Grondslag te Rotterdam-Zuid. J. Daane, voorzitter; Mevr. W. Verkamman-Maaskant, se cretaresse. Rotterdam. 5 juni 1976. Tweede Pinksterdag is onze lieve moeder en oma Ubeltje Vellinga, (sinds 5 oktober 1964 wedu we van K. de Wit) gestorven, in de vrede Gods, 86 jaar oud. Zij zong graag: „Geloofd zij God met diepst ontzag! Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen." Arnhem: P. A. de Wit H de Wit-Smids s-Gravenhage: W. Elshoudde Wit G. C. A. Elshoud Groningen: L. A. de JongDe Wit H. de Jong West-Sayville (U.S.A.): D van GemertDe Wit P. van Gemert Klein- en achterkleinkin deren. Groningen. 7 juni 1976 Topaasstraat 41 De teraardebestelling za plaatshebben op de Algeme ne begraafplaats te Ede op donderdag 10 juni a.s. om 2.30 uur. Bejaardenverzorgings- tehuis "Hippolytushoes" te Middelstum. Wegens vertrek van de huidige functionaresse roept het bestuur gegadigden op voor de functie van die bij gebleken geschiktheid aanqesteld zal worden als adj. dir. De voorkeur gaat uit naar een huishoudkundige met behoorlijke ervaring in L het werken in inrichtingen. Kandidaten dienen een Prot. Chr. Levensovertuiging te hebben. Salariëring is volgens de richtlijnen C.A.O. bejaardentehuizen (schaal 8/9). Een moderne 3 kamer woning is beschikbaar. Middelstum heeft een zeer goede verbinding met de stad Groningen, en ligt aan een afrit van de in aanbpuw zijnde Eemshavenweg. Sollicitaties met zo uitvoerig mogelijke inlichtingen en opgave van referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te richten aan de voorzitter Dhr. P. Roelevink, Grachtstraat 6, Middelstum. Inlichtingen omtrent inhoud en functioneren worden U gaarne gegeven door de directeur Dhr. H.v. Raalte tel. 05955 -1670 (privé 1820). OOI 'et< streekziekenhuis warnsveld /bijzutphen. Het Ziekenhuis heeft 350 bedden, verdeeld over 12 ver- pleegafdelingen. Aan het ziekenhuis zijn alle specialis men verbonden. Voor de Verpleegkundige Dienst zoeken wij op korte termijn kontakt met een Wij vragen ruime verpleegkundige ervaring in een leiding gevende funktie en bij voorkeur een voltooide stafop leiding. Gedurende vele jaren was hij, in dienst van het Chr. onderwijs, verbonden aan onze vereniging met name aan de Ds. J. van Haeringenschool. Wij gedenken in ons gebed zijn vrouw en kinderen. namens de vereniging voor L.O. en U.L.O. op G.G. te Rotterdam-Zuid Ds. Y. Stienstra, voorz. Mej. H.M. de Haan, secr. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het geheel onverwacht overlijden van mijn lieve Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder en Groot moeder Maaike Groenewegen-Luiten op de leeftijd van 77 jaar. Rotterdam: G. G. Groenewegen Krimpen a.d. G. G. Groenewegen IJssel: C. Groenewegen-Brakel S. Harms-Groenewegen Capelle a.d. H. Harms IJssel A. Groenewegen Zierikzee: T. W. M. Groenewegen-van Rijn en kleinkinderen. Rotterdam, 4 juni 1976 Berlagestraat 20 Correspondentie-adres. Noorderstraat 76, Krimpen a.d. IJsel. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 9 juni a.s. in de kapel van de Ned. Herv. be graafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 te Rotterdam-Oost, omstreeks 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de Hoflaan 81, te R'dam-Oost om 13.00 uur Op 5 juni nam God, na een langdurige ziekte, tot zich onze lieve broer en zwager Aize de Jong op de leeftijd van 74 jaar. Namens zijn zusters en zwager Mej. L. de Jong, Loolaan 41-30, Apeldoorn. Met grote verslagenheid hebben we kennis geno men van het overlijden van Jr. J. H. Kuiper Als geestelijke vader van de Stichting en voorzitter van het bestuur, is hij een belangrijke inspirator voor ons geweest. Wij zullen aan hem terug denken als iemand, die niet alleen ruimte en vrijheid bood maar ons ook uitdaagde ons zelfstandig te ontwikkelen. Het is slechts weinig mensen gegeven zo'n effect bij anderen te weeg te brengen. De medewerkers van De Groningse Stichting voor Personeelbeleid Op eerste pinksterdag overleed na een dapper gedragen ziekte onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Adrianus Bergwerff echtgenoot van Maria Bolte op de leeftijd van 51 jaar. Rozenburg: J. Bergwerff J. Bergwerff-Voogd De Lier: Jaans en Rien Koornneef Rodenburg: Aagt en Adriaan Koornneef Henk en Jannie Bergwerff California: Fred en Margreth Bergwerff Rockanje: Mieke Bergwerff Rozenburg: Nel en Han van Eekelen Abbenbroek: Truus en Jaap Buitelaar Warnsveld: Jannie en Marius Venderink Zuidland: Riek en Bertus Kraaijenbrink Rozenburg: Aalt en Okke Meier Canada: Kees Bergwerff Neven en nichten Rozenburg, 6 Juni 1976. Oranjelaan 15. De rouwdienst is op 10 juni 13.30 uur in de Ont- moetingskerk te Rozenburg, vanwaar de begrafe nis plaatsvindt plm. 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Molenweg, Rozenburg. Gelegenheid tot condoleren op 9 juni van 1920 uur en op 10 juni na de begrafenis in de Ontmoe- tingskerk. ge ale ist< bre itg( lis igsl ore II b kei rt g« lijk eej npc to Tde b Mijn genade is u genoeg. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid,Jieeft God op Zijn tijd, na een langdurig lijden nog onverwacht thuis gehaald, zijn moegestreden kind, onze lieve zorgzame Zuster, Schoonzuster en Tante Dora Dick weduwe van Johannes Hubertus Duykers in de ouderdom van ruim 83 jaar. Gij zijt verlost, God heeft u welgedaan. IJmuiden: J. Dick-Duindam Amsterdam: A. Bouwman-Dick IJmuiden: M. P. J. Dick en Huisgenoot en verdere familie IJmuiden, 7 juni 1976 Correspondentie-adres: Lange Nieuwstraat 15 Aan huis geen bezoek - Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Zeewegziekenhuis te IJmuiden. Bezoek aldaar van 19.00—19.30 uur. De rouwdienst D.V. zal gehouden worden vrijdag 11 juni om 11.15 uur in een der zalen van de Ichthusburcht, waarna de begrafenis zal plaatshebben omstreeks 12.00 uur op de Westerbe graafplaats te IJmuiden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Ichthusburcht aan de Fahrenheitstraat te IJ muiden. dig at zie «lc di lts di be2 11e Re lg eer ne eer ter ite Irbr Ikl i rti

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12