De Zwervers in bekerfinale ZwartWit terecht gewipt John Eelman, groot verliezer Jubileumactiviteiten Die Haghe afgesloten 1111 li1 i j-M I j I Groot verloop bij Noord wijk en SHO Spakenburg en IJmuiden moeizaam gewipt Vierdeklasser Berkum benut penalties beter J™ Achilles wint VCV-bondsdag Chris Bosse naar Sparta Frans Steur weg bij Zwart Wit NSDAG 8 JUNI 1976 Sport Trouw/Kwartet RH 17 tH door Henk Smit tOTTERDAM Het kan niet op bij De Zwervers. Een gedeelde derde plaats in competitieverband 'n dat als debutant. Nu bekerfinalist en straks. aantreden voor de KNVB beker betaald voetbal? det de volle speeltijd (120 minuten) en het nemen van strafschoppen zijn achtereenvolgens >elikaan. Quick Boys en Spakenburg verslagen. Het dappere IJmuiden werd in 120 minuten roetbal met 2-0 verslagen. Zal Berkum binnen 90 friinuten geveld kunnen worden? ian inzet en voetbal zal het niet liggen. Wat hebben de spelers van De Zwervers gewerkt om dit esultaat te bereiken. Hindernissen als warmte, een hobbelig veld en weinig publiek zijn genomen )e Zwervers beleeft gouden tijden. Jmuiden was de laatste en wellicht neest lastigste klus om de finale te «reiken Wat Spakenburg op de jasmat tentoonspreidde was zo ma- pr dat trainer De Lange uitriep: „IJ- Duiden is wel vier klassen verschil in rergelijking tot Spakenburg". Het ras waar. De taktiek van Spaken- iurg kon niet worden uitgevoerd en nen bepaalde zich hoofdzakelijk tot Ie lange trap. Spakenburg kon niet net een opkomende linksback (Stef lartog) spelen, want Wim van de Jraaff vroeg op rechts de volledige iandacht. Éénmaal rukte Hartog op. Tiaar toen ontmoette hij Pierre Eyf- erts en was het gedaan met het op- omen. De Zwervers vroeg zich dan »ok volkomen terecht af: „Staat leze ploeg nu op de tweede plaats?" Iwartkruis mompelde als excuus iets an zon en hard veld. Net alsof de hulsclub daar geen last van zou heb- jen gehad. )p een beter (met gras bedekt en lad) had dit De Zwervers zowel te en Spakenburg als tegen IJmuiden een verlenging nodig. Kansen waren r bij de vleet en Leen Slobbe heeft in 40 minuten niét een keer in een lenarde situatie verkeerd, laat staan lat hij zich horizontaal naar de hoe- en moest begeven. )ok tegen IJmuiden was De Zwer- rers in kansen niet te stuiten. Na vijf ninuten schoot Wim van der Graaf f n de bovenhoek, maar doelman Wim Cwak redde met een hand. Pierre Syfferts zijn boogbal verdween over fle uitlopende keeper en het doel (Hij: ,lk wilde het zo mooi doen, maar kreeg een zet in mijn rug."). Wim van de Graaff profiteerde niet van ver keerd terugspelen en de rebound werd door Charley Bosveld gemist. De linksbuiten van IJmuiden. de snelle Hans Verwoerd kwam slechts tot een schot net over. De mooiste kans was voor Charley Bosveld die de bal voor het inlopen had. nadat Wim van de Graaff de buitenspelval mooi ontlopen was, maar tegen de keeper op schoot en de bal bij Bosveld te recht kwam. Er werd hands gemaakt (Leen Stok: „Ik sta klaar om te kop pen. maar de bal wordt weggesla gen".), intussen haalde Arie Goossen de bal met een ferme knal van de doellijn. In de tweede helft was het been van Charley Bosveld net te kort om te scoren, en Leen Stok zag zijn onver wachte schot net naast gaan. Een minuut voor tijd had IJmuiden een pracht kans: Cor Krab kwam vrij op drie meter van Leen Slobbe, maar Ger Lodder tikte de bal over eigen lat voor de schietgrage Krab weg. De Zwervers moest wachten op de verlenging en wel de 92e en 112e minuut toen scoorde Charley Bos veld tweemaal op magnifieke wijze. Eerst met een kopbal in de verste hoek uit een voorzet van de actieve Van de Graaff en in de tweede ver lenging met een schitterend af standschot na aangeven van Leen Stok. Dat Pierre Eijfferts zijn eigen foutje bekwaam herstelde door snel de bal voor de benen van invaller Tichelaar weg te schieten en dat de bal van de schoen van zowel Leo Vos als Wim van de Graaff afsprong telde toen al niet meer mee. De Zwervers had de eindstrijd bereikt. Ook van de handsbal van aanvoerder Peter Ravensbergen. gemaakt in het strafschopgebied om Van de Graaff af te stoppen, werd niet meer ge treurd. Hier stond het eveneens niet bestrafte hands van Pierre Eijfferts tegenover. Spakenburg De Zwervers versloeg het goed spe lende IJmuiden en heeft terecht het tegenvallende Spakenburg met lege handen naar huis gestuurd. Slechts invaller Rik Beukers (vlak voor tijd) en zijn broer Rudi Beukers (tweede verlenging) hadden een kans. maar zij schoten over en naast. Les Clochards daarentegen creëer den zich naast de vele hoge ballen die een prooi waren voor de lange en uitstekend keepende Lou Beukers .(broer van Rik en Rudi) zoch wel degelijk reële scoringskansen. De door Jan van Diermen 1 in een ijze ren greep gehouden Charley Bosveld zag vrij voor Lou Beukers de bal door het harde veld over hem heen stuiten. De uitstekend spelend Leo Vos (Zwartkruis: „Die nummer zes viel me op") zag een schot net naast, gaan en tien minuten voor tijd pluk te Lou Beukers een afstandschot stijlvol klemvast. Na een half uur spel claimde De Zwervers een strafschop wegens het wegslaan van de bal door Stef Har tog in het beruchte gebied. Scheidsrechter Van de Engel oor deelde dat de mee gekomen Wim van de Graaff door duwen hiervan de oorzaak was. In het tweede bedrijf kopte Charley Bosveld in unieke positie net over. terwijl schoten van Floor Rikaart, Ger Lodder en Wim van de Graaff respectievelijk in tweede instantie gestopt, naast en door Jan van Dier men 2 opgeruimd aangaven dat slechts De Zwervers aanspraak kon Lou Beukers, keeper van Spakenburg, stompt de bal weg voordat invaller Jaap van Prooijen (van De Zwervers) gevaarlijk kan worden. Lub Heinen (8) wacht af. De Zwervers wipte Spakenburg in de kwartfinale via strafschoppen. maken op de overwinning die een rustige verlefiging (Van de Graaff kopbal net naast, invaller Van Prooyen schot net over) uitmondde in strafschoppen. De Zwervers: Ger Lodder hoog en raak. Leen Slobbe net onder de lat. loor Martin van Geldere Sk ROTTERDAM Het de afgelopen competitie zo matig akteren- de Zwart-Wit'28 is er niet in geslaagd het seizoen toch nog succesvol te beëindigen. De Vaan-brigade miste de finale door ^verlies na strafschoppen van vierdeklasser Berkum. Zwart-Wit Jcon in de laatste minuut van de officiële speeltijd nog juist een Verlenging forceren door een doelpunt van Flip van Waardhuizen. r»7 iï fchter vergeefs Zwart-Wit is een ploeg van de coun ter geworden dat vanuit een sterke defensie tot scoren moet komen. Wat betreft die verdediging zit het wel safe maar het middenveld en vooral de voorhoede telt te veel hiaten. Nieuwe kracht is op die plaatsen ze ker nodig en gelukkig voor Zwart-Wit komt die er volgend jaar ook. Dat Zwart-Wit in de slotminuut nog op gelijke voet kwam was dan ook een wonder te noemen en zeker niet verdiend. Rob Smaal, ingevallen voor Nico Walinga. gaf een schitte rende dieptepass aan de veelvuldig naar voren trekkende Cees Wander die op zijn beurt het hoofd van de vallende Flip van Waardhuizen be reikt^ (1-1). De Vaan-équipe had op het nippertje nog een verlenging ge forceerd. speelde die fantasieloos uit en zou dan net zoals tegen Nieuw- Lekkerland wel even via strafschop pen het karwei afronden. Dit pakte echter anders uit. Cees Wander en Nico Faber schoten in de roos. maar Rob Smaal (paal) en Wim Groenewe- gen (gestopt) misten. -.ncc ten weg* van 9.001 rter r be zal 2 den De Nieuwstraten-équipe had zich za- :0„na erdag via strafschoppen na een doel- 00 luntloze strijd ten koste van Nieuw >cht .ekkerland de weg gebaand naar de weg alve finale. Berkum verhinderde chter de doortocht voor de eind- irsteklasser Zwart-Wit'28 verdien- •it na|e ook niet ccn plaats in de finale, 'egen vierdeklasser Berkum had de aanclub veel te veel moeite met zich elf. Aanvallen werden iedere keer ieéolgens het zelfde stramien opgezet tot een enorme brok intelligentie ont- rak om over de fantasie maar te '^wijgen. De elf van voorzitter Mar- lille kon het spel ook niet maken, ilfs niet tegen een vierdeklasser als de biferkum Zwart-Wit is door het verlies gen deze vierdeklasser de derde ^^Jersteklasser die tijdens het beker- oernooi door Berkum geëlimineerd Je roferd. Eerder werden Hollandseveld Harkemase Boys door de Oostelij ke jen uit de beker gespeeld, ei erkum. een ploeg met een gemid- elde leeftijd van zo'n 24 jaar. speelt sinds 1974/75 KNVB. In dat jaar romoveerde het uit de afdeling en in r dal e afgelopen competitie stoomde het der déén ruk door naar de derde klasse, an et werd in de vierde klasse ongesla- ld sn kampioen en deze ploeg is zeker tn belofte voor de toekomst vooral ezien de jonge leeftijd van de Ber- iëzeil umse acteurs. erkum wenste zich evenals Zwart- 'it ook niet overmatig in te spannen ,v ant het had andere belangen aan jn hoofd Trainer Jan de Roos hier- „Berkum speelt donderdaga- ond in de finale van de Zwolse Cup n dat vind ik belangrijker. Wanneer 'e die finale winnen, krijgen we een ieuwe uitrusting en dat is toch ook van i iet niets". Toch werkten de pupillen kan trainer De Roos harder dan die an Jan Nieuwstraten. Overigens i ebben de Berkumers de training al i edert drie weken niet meer gevolgd, oor rust nam een enthousiast Ber- um verdiend de leiding. JacTyhaar. et renpaard van Berkum. schoot )en hard raak nadat hij door Her- ïan van de Belt was gelanceerd (0-1 anaf dat moment trachtte Zwart- 'it het spel te dicteren wat ze even- Is in de competitie, slecht afging. LGEMEEN De Amerikaan Bob Matbias. lympisch kampioen tienkamp van 1MB en •52. en Emll Zatopek.diein 1952 in Helsinki 'lympisch kampioen op de S000. 10 000 me- 'r en de marathon werd, zijn door de Unesco «dersrhelden met de Pair Play trofee De merikaanse squash kampioen Victor Nier srhoMer kreeg de onderscheiding ook 'IELRENNEN De Belgische wielrenner os Spruyt, knecht uit de ploeg van Eddy Icrckx heeft op medisch advies zijn wleler- •opbaan beëindigd De Berkumse formatie benutte alle strafschoppen: Pellinkhoft. Van de Oever en Van de Vegte en Weste- meyer gaven de overigens voortreffe lijke Lolke Lolkema geen schijn van kans Vierdeklasser Berkum zat in de finale. NIEUW LEKKERLAND Zwart-Wit had zaterdag de halve fi nale bereikt door Nieuw Lekkerland na een doelpuntloze strijd met strafschoppen te verslaan. Ook in deze wedstrijd verdiende de Vaan bewoners de volle winst niet maar bij de strafschoppen wist men dit keer het hóófd koel te houden. Het was zaterdag in Nieuw- Lekkerland een slaapverwekkende vertoning. De acteurs wisten ln deze ..wandelaflevering" het duel weinig warmte te geven en de zon was dan ook voor de 1500 toeschouwers een aangename „vervanger". Niet voor de beide formaties. Vakantievoetbal vierde hoogtij en het bekerduel be reikte dan ook zelden een acceptabel niveau. De offensieve daden van Zwart-Wit waren ook nu veel te con ventioneel opgebouwd en naarmate men de vijandelijke veeting naderde wist men onvoldoende een vuist te maken. De zwart-witte brigade on der auspiciën van Adrie Wander (Frans Steur, ex-aanvoerder vertrekt naar Neptunus) wist weinig verras sing in zijn spel te leggen De beste mogelijkheden waren dan ook voor de Ravenschot-elf. De Nieuwlekkerlanders glorierijk gepro moveerd naar de tweede klasse, eta leerden een grotere inzet, waren een Waardhuizen Groenenwegen Mulder iGoudri aam. Faber. Walinga (Smaal) Brrkum Van Kessel. PeUlnkhoft De Groot Van Dalem. Van 'i Oever. Hegeman. Van de Vegte Jans Westemeyer Van de Belt. Tyhaar iMulder). Zuidberg Beeld uit Nieuw Lekkerland-Zwart Wit. Flip van Waardhuizen glipt langs Leo Dekker. gelijkwaardige partner, maar de kansen werden vermorst. De meeste ideale scoringsmogelijkheid voor de Lekkerlanders diende zich in de 25e minuut van het eerste bedrijf aan Hugo Boel. terug van weggeweest, penetreerde het elfmetergebied. ont moette absolute uitblinker Joop Schilperoort en lag even later ge strekt op de grasmat. De zwak lei dende regisseur Keyzer uit Alphen aan de Rijn honoreerde de aktie met een strafschot. Arie van der Ham had echter te veel ontzag voor Zwart-Wit goalie Lolkema en schoot dan ook naast. Honderdtwintig mi nuten vakantievoetbal leverden geen treffers op en strafschoppen moesten ook nu de beslissing bren gen. Voor Zwart-Wit schoten Cees Wander. Nico Faber. Rob Smaal en Wim Groenewegen raak. Bij de thuisclub hadden Arie van der Ham en Sjors den Boef succes. Collega's Maarten Koreneef en Gon Van der Burg misten echterZwart-Wit zat in de halve finale. Verder zouden de Rotterdammers niet komen maar raak. Pierre Eyfferts keihard raak. Wim van de Graaff hoog en raak. Leen Stok na schijnbeweging raak Spakenburg: Rik Beukers knullig naast. Bas Peters raak. invaller Bort de Harder. Stef Hartog keihard raak. soa Of ZWERVERS: Slobbe Eyiieru De Weerdt. Heiden. Lodder: Vos. van der Heulvel Slok. Van de Graaff. Bosveld (Van Prooyen). Rikaart SPAKENBURG: Beukers; Jan van Diermen 2. Jan van Diermen 1. Muys. Hartog Rik de Har l>E ZWERVERS—IJMUIDEN 2—0 (na verl I 92 Bosveld 1—0.112 Bosveld 2—0. Scheidsrechter Sc hook, toeschouwers 350. DE ZWERVERS: Slobbe, Eyfferts. De Weerdt. Van Prooyen. Heiden. Lodder. Vos, Van der Heuvel. Stok iBarendregt); Van de Graaff. Bos veld, Rikaart IJMUIDEN: Kwak. Johan krab. Van Leeuwen. Ravensbergen, Ooossen Poslma Herinx. Orootenboer (Post); Van der Woude (Tlgche- laar). Cor Krab. Verwoerd APELDOORN Het Enschedese Achilles is winnaar geworden van de VCV-bondsdag in Apeldoorn De CJV uit Deventer werd tweede ge volgd door het Hoogeveense HZW By de A-junioren won Oranje Wit uit Dordrecht. Van onze sportredactie ROTTERDAM Chris Bosse. mid denvelder van tweede klasser De Zwerver, heeft zich voor één jaar ver bonden aan eredivisieclub Sparta De Kinderdijker overwoog vorig sei zoen al naar het betaalde voetbal over te stappen, maar sloeg een aan bod van FC Dordrecht af. SSS krijgt versterking in de persoon van Jan Roodbol, die dit seizoen on der contract stond bij FC Vlaardin- gen Bij Rijsoord stoppen Leen Tump, Henk de Snoo en Dammes Dorsman. Ter Leede ziet Jan van Slooten naar Lisser Boys vertrekken Van onze sportcorrespondent DEN HAAG Ter afsluiting van de jubileumactiviteiten in het kader van het 50-jarig bestaan van de Christelijke Gymnastiek vereniging Die Haghe werden tijdens het Pinksterweekend talrij ke sportmanisfestaties gehouden. Niruw-Lekkrrland-Zwarl-Wil'28 0 0 Zwart Wit wint na strafschoppen Scheidsrechter C A Key zer Toeschouwen 1500 Niruw-l.ekkrrland Den Besten 8lob Sok. De Bruin, Dekker 'KSmiti Koorneel Van dc Burgh, Van de Ham. Van Wijk 'B8mi)> Drn Boef Boel Zwari-WifZt: Lolkema Wouthaan A Wander. C Wander Schilperoort Koestenburg Waardhuizen, Groenewegen Mulder (Ooudri aam Faber Walinga (Smaali Zwari-Wii'2K Brrkum l-l Berkum wint na stralschoppen 43 Tyhaar 0 1 90 Waardhuizen I-I'Scheidsrechter HJ Brand Toeschouwers 1000 Op zaterdag namen ongeveer 500 turnsters uit het gehele land deel aan de invitatie-turnwedstrijen. gehou den in de gezellige Houtrusthallcn onder het 'oeziend oog van onder andere de heer Den Boeft. voorzitter van het KNCGV en de heer Broers als afgevaardigde van het college van B en W van Den Haag In de avonduren vonden de jubileum wedstrijden plaats, eveneens in de Houtrusthallen. waar de leden op on gedwongen wijze aan het talrijke, en thousiaste publiek, lieten zien watzii wekelijks aan sport beoefenen Het was een dynamische en wervelende gymnastiekshow met als hoogte pun ten het optreden van de drumband van Die Haghe anno 1948, de ko mische springploeg van Odille uit Hilversum, ue harendames van Die Haghe. het Jachthoornkorps van Die Haghe en de ritmische ploeg van Haagse academie voor lichamelijke opvoeding De jubilerende vereniging bracht de Eerste Pinksterdag door met zijn ruim 300 gasten op de velden van de voetbalvereniging van Die Haghe. waar een openluchtdienst werd ge houden Een recreatiel programma, onder meer een duinwandeling, be sloot de dag De festiviteiten werden gisteren alge sloten met een muziekfestival, ter gelegenheid van het 40-jang bestaan van het Jachthoornkorps van Die Haghe. waaraan vele korpsen uit het gehele land deelnamen door Leo Hoogerwerf NOORDWIJK Zo emotio neel en woedend als hij vori ge week reageerde, zo kalm en berustend leverde Noord- wijk-trainer John Eelman za terdag commentaar op de tweede confrontatie met IJs- selmeervogels. die voor zijn formatie opnieuw een neder laag en voor de 'Vogels' de landstitel opleverde. Hü kon zich nu wel schikken in het verlies, voelde zich nu niet gedupeerd door de scheidsrechter en consta teerde dat de betere ploeg nu had gewonnen. Kortom John Eelman was een groot ver liezer. Hij: „Er valt niets op af te dingen. Van te voren wisten we dat het moeilijk zou worden, omdat we moesten winnen. Als je dan je aanval gaat versterken en de ver dediging bovendien zoveel ruimte weggeeft, dan vraag je om moei lijkheden. IJsselmeervogels heeft dat met vrij simpel voetbal via de counter goed uitgebuitEn over de inbreng van Jaan de Graaf „Hü is levensge'vaarlük en snel. Je vraagt je af hoe hü steeds zo ge makkelijk kon komen en als het ware gewoon kon afwachten om te scoren" Collega Pierre Stevenaart vult aan: „Noordwyk heeft zich ver keken op de snelheid van Jaan. Hy is niet alleen in de diepte gevaar- lyk, maar ook aan de bal zelf. Uit de ballen, die we vorige week niet kwüt konden, kwamen nu de goals." Die goals vielen overigens laat Pas na rust toen Nöordwyk (jog meer risico in de verdediging durfde te nemen, hanteerde IJs selmeervogels met succes de 'counter-formule' Eelman over die eerste hellt: „Toen is te weinig pressie uitgeoefend. Dat kwam vooral omdat de opbouw vanuit de achterhoede te veel te wensen overliet. Er was afgesproken via de lynen uit te spelen en dan de bal voor te zetten Nu ging alles door het centrum en daar kan je als spits weinig doen tegen die lange verdedigers Verder speu rend naar oorzaken: ,.BÜ bepaalde mensen ontbrak de rust. Ik heb sommigen niet herkend. De wed strijd van vorige week heeft misschien nu ook nog doorge werkt." John Eelman: IJsselmeervo gels in totaliteit beter. In hoeverre het vroeg behaalde afdelingskamploenschap (op vier wedstrijden van het einde) een rol in de dubbele nederlaag speelt, is voor Eelman moeilük te zeggen „Het is wel een teken aan de wand dat we in de laatste vier competi tiewedstrijden zeven doelpunten tegen kregen. In de voorgaande wedstrijden waren dat er totaal acht. Het zegt wel iets over de verdedigende instelling. Je ver liest je zelfvertrouwen snel en er is geen tüd om te herstellen" Linkervleugelaanvaller en maker van de enige goal. Jan Willem Bo- gers. daarover: „We hebben in de competitie al eerder een terugval meegemaakt en nu in de slotfase weer. Daar kom je na verloop van tfjd weer overheen Dat is nu niet gebeurd en dat is ons tegen IJssel meervogels fataal geworden. De zenuwen speelden een grote rol Onbegrüpelük" Het vroege kampioenschap heeft ongetwüfeld een negatieve uitwer king gehad op het spel van Noord wyk in de tweekamp met IJssel meervogels. Maar nog meer heeft de woede over de eerste wedstrijd de Noordwykers opgebroken. De Eelman-formatie wilde zich ten koste van alles revancheren en vergat daarby het intellect en de kalmte met het offensieve voetbal te vermengen. In hoeverre de aan wezigheid van regelaar Kees Karstens daarin verandering had kunnen brengen blüft altüd een moeiiyk te beantwoorden vraag f ADVERTENTIE I Beeklaan, hoek Galllelsfraat, tel. 45.14.47 TV-radio-HiFi apparatuur Welmarstraat 153-155-163. tel 65.59.40 HeCpnstraat 38, Rijswijk, tel 99.42.94 STI^WGERS^ Van onze sportredactie ROTTERDAM Uit de ..transferperiode", die bij de ama teurs 31 mei is afgesloten, zijn bij de eerste klassers Noordwijk en SHO verzwakt te voorschijn'gekomen. Bij Noordwijk vallen vijf eerste elftalspelers weg en SHO moet afscheid nemen van vier vaste krachten. Beide clubs hebben ook nieuwe spelers kunnen inlijven, maar afgewacht moet worden of zij het verlies kunnen opvangen Bij Zwart Wit stappen Frans Steur (naar Neptunus» en Peter van der Sande «naar Excelsior M) op. Nieuwkomer RCL lijkt zich met de komst van vijf nieuwe spe lers te hebben versterkt. Bij de andere new-comer Zwaluwen was het rustig. Niemand vertrok of kwam. Cees de Hartog heeft voor de zo veelste keer weer beslot-en zich beschikbaar te stellen voor het eerste elftal van RVVH Bij Spij- kemsse gaat Niek Hokke het voor lopig rustiger aan doen. De ex- landskampioen hoopt nog steeds op de terugkeer van Rien van Zan ten. nu nog onder contract bij Excelsior. De volledige lijst van mutaites bij de eerste klassers luidt NOORDWIJK: Nieu: Zwaan (Tey Ungenl. John van Dijk Foreholtei. SÜtdorp (Haarlem) Vertrokken Kkes Karstens 'Mont Luconi. Cor Vreugdenhil (Rijnsburge Boys». Ben Barten (Lisser Boysi, Constant Smit (stopt). Hans Westgeest (stopt) Trainer: John Eelman CSVD: Nieuw: Hans Schot. Peter Kool. Johan van der Stap en Henk Haring (eigen kweekl. Vertrokken: geen Trainer: Gerard Weber NSW: Nieuw Andries den Boon (TDC). Vertrokken: geen. Trainer: Dick Buitelaar Quick BOYS: Nieuw: SlStU Pan (AZ *67). Vertrokken: Johan van Duyn (RCL), Oer Pronk (Katwijk) Trainer: Oer Perdijk. RCL: Nieuw: Johan van Duyn (Quick Boys), Wim Petit (VNAi. Jan de Hartog (TAW). Cees Ver meulen <ZIC). Peter van der Wal (UVSl. Vertrokken: geen Trainer. John Huguenin. EXCELSIOR M: Nieuw: Peter van der Sande (Zwart Wit 281. Ton Vonk (FC Vlaardingen». AadTrees 'Excelsior).-Vertrokken: Arie van der Sar Maasdijk i Trainer: Leen Admiraal SHO: Niruw Dlck Stooker (FC Dodrecht». Cees Visser «Oud Beijerlandi Jan Barendregt Cs Gravendeel). Hans Serter (DRLi Hansen (Feyenoord—6) Ver trokken: Ruud Hulstaert «Feye noord). Bax Groenenberg (stopt). Cees van Bennekom (stopt i. Rlnus Bosgieter (stopt) Trainer. Wim van der Gijp

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 17