Radio- en televisieprogramma's Diepenhorst: geen reden voor bezorgdheid over besluit universiteitsraad VbrsfMf Drink t Is natuur Deny Boerenvreugd Voi-sMï Veel besproken, maar gekend? Even puzzelen Vrije Universiteit en communisme Van Huiten beraadt zich over sloopregeling binnenschepen Inspectie stelt onderzoek in na ongeluk speeltuin VAN ARNHEM Subsidiëring groot onderhoud kerken VRIJDAG 4 JUNI 1976 BINNENLAND - RADIO EN TV TROUW/KWARTET 4 X! Gisteravond dacht ik dat Netty Rosenfeld in Noordwolde haar Waterloo zou vinden. Optimistisch belde zij aan bij de hoeve Boerenvreugd; de naam deed immers een ontmoeting met levensblije mensen verwachten. In het gat van de deur verscheen echter een robuuste boer met een stugge. Friese kop die alleen maar afweer en wantrouwen leek uit te stralen. Er viel niks te vertellen, liet hij weten, want hij woonde pas zes Jaar in deze buurt. Dan iets over u zelf. porde Netty. Over je eigen praten, hoort niet. kreeg zij nors ten antwoord. En z'n vrouw erbij halen was nergens nodig voor. vond mijnheer De Boer. Hij kon gewoon niet anders heten, deze man. die als een vlees geworden hoofdpersoon uit een streekroman voor de camera stond. Onverzettelijk en ontoegankelijk Netty Rosenfeld moet glimlichtjes hebben ontdekt in de slim rondkijkende ogen. boer De Boer had op zijn manier gevoel voor humor Hij vond het kennelijk toch wel geinig om zich door een stadse dame aan de praat te laten brengen. En. daar ging-ie. Hij onthulde zelf pas voorbij zijn zestigste jaar te zijn getrouwd. Hij wilde echter niet prijsgeven hoe zij aan elkaar gekomen waren. Dat is ons geheim, zei hij. maar het deed niets af aan de overwinning die Netty Rosenfeld had behaald. Ik heb ervan genoten. Omdat het een schadepost betekent, wanneer programma's die een miskoop bleken te zijn voortijdig naar de archiefplank worden verwezen, blijft Veronica nog een poos schommelen tussen twee uitersten Aan het begin tekent zich al duidelijk af dat de doktersserie een geval van repeterende onnozelheid is. De spelers zetten geen karakters neer. maar maken dwaze typetjes. Na een paar keer ben je er op uitgekeken Tegenover deze kinderlijke oubolligheid staat dan de overdreven geweldpleging, waarmee een zeer matige Amerikaanse politiefilm tot publiektrekker wordt opgeklopt Wat er tussen zit heet „totaal", maar het is nog onaf Een allegaartje van te ver uiteenlopende interesses en gericht op verschillende doelgroepen. Geschikt misschien voor allesweters, maar een wanhoop voor mensen die uit het televisieaanbod een bewuste keus willen maken In een verdienstelijke poging, ook te voldoen aan de wettelijke eis op het gebied van de informatie, zat Veronica woensdag goed met de becommentariëring van de verkiezingsuitslag in Lelystad. Heet van de naald en bovendien probeerde Felix Huizinga de landelijke politici gelijke kansen te bieden op plaatselijk niveau. Of de weerspiegeling in omgekeerde volgorde zal kloppen met de werkelijkheid van 1977. wil ik voorlopig in twijfel trekken. Er kan nog een heleboel gebeuren, waardoor kiezers van koers kunnen veranderen. Een andere reportage in deze uitzending betrof de Nederlander Harm Dost. die in Duitsland tot gevangenisstraf werd veroordeeld voor in Arnhem verleende hulp aan verslaafden. Daarmee werd wel een heel eind achter de feiten aangelopen. De behandeling van dit onderwerp duurde te lang en bracht weinig nieuwe gezichtspunten naar voren Tenslotte een goed bedoelde opmerking, niet alleen gericht aan het adres van sommige Veronica-medewerkers. Er zijn presentatoren en interviewers die meer zorg aan hun uitspraak kunnen besteden. Om je vlot voor te doen, is het niet noodzakelijk, met een luie tong te praten. Genoeg voorbeelden bewijzen dat het tegendeel waar is. Ton Hydra KARELTJE KNETTER ADVERTENT* maand l/gmd&aq Deze maand word! Prins Bern hard 65 jaar. 'n Mijlpaal in een bestaan op het scherp van de snede. Want de Prins heeft altijd maar één vrees gekend: passief te lijken. Een eerlijke terugblik. Verder o.m.: Pagina's vol foto's herinneren aan het spontane défilé op Koninginnedag, waarvan heel Nederland genoot. Echt iets om te bewaren Op stap met antiek- liefhebster Margriet alles over de Tuingeheimen an Versailles. Amsterdam Prof. mr I. A. Diepenhorst, de rector magnificus van de Vrije Universiteit, heeft na het besluit van de Universi teitsraad de discussie over de CPN-kwestie uit te stellen een commentaar uitgegeven om, wat hij noemt „nodeloos misver stand" te voorkomen. Hij verzocht ons het volgende te publi- Horlzontaal. 1. getroffen. 4. putem- mertje. 7. water in Utrecht. 8. gek heid. 10. water in N.Br. 12. achten. 14. rivier in Duitsland. 16. Ierland. 18. torenkraai (gew 20. lord (afk 21. part, 23. gevangenis, 25. wild zwijn, 27. halfbloed, 29 watering, 30. deel van een trap, 32. rondhout, 34. meis jesnaam. 36. hoofdwerk van de oud noorse letteren, 38. romeins keizer, 40. meisjesnaam, 42. pers. voor- naamw 43. voorteken. 45. keurig, 47. evenredig deel. 48. stelling. Verticaal. 1. muzieknoot, 2. water In N.Br 3. rund. 4. reeds. 5. rood In de wapenkunde, 6. teken van de dieren riem. 7. nobel, 9. einde, 11. bijbels figuur. 13. toespraak. 15. zwemvogel. 17. denkbeeld. 19. vettige vloeistof. 22. delfstof, 24. plaats. 26. pluim van een vogel. 28. water in Limburg. 29. soort kabeljauw. 31. woede. 33. koe mestvocht, 35. ent, 37. ritmische be weging. 39. lof. 41. loot. 44. familielid. 46. water in Friesland. Oplossing van vorige puzzel 1. steeg. 2. meter. 3. arena. 4. reden. 5. aroma. 6 Genua. 7 Drent. SMARAGD GRANAAT ceren: „Het besluit genomen door de Uni versiteitsraad van de Vrije Universi teit om de bespreking uit te stellen van de vraag of leden der Communis tische Partij Nederland tot besturen de of docerende posten zullen kun nen worden geroepen, moet niet no deloos misverstand wekken. In de eerste plaats blijft onverlet de uitspraak van het Bestuur der Ver eniging voor wetenschappelijk on derwijs op gereformeerde grondslag het bevoegde boven de universiteit staande gezag, zoals dit technisch heet om zijnerzijds geen commu nisten te benoemen. Vervolgens is er een verklaring van het College van Dekanen het voor een universiteit meest karakteristie ke lichaam, omdat daarvan uitslui tend lid zijn. zij die bij het eigenlijke academische werk. wetenschappelijk onderwijs en onderzoek volledig be trokken zijn waarin de onaan vaardbaarheid van steun aan het communisme en medewerking aan de Vrije Universiteit zonder enige be perktheid werd uitgesproken. Dan ook is het duidelijk gebleken in woord en geschrift, hoe aan de Vrije Universiteit zij. die uit hoofde van hun studie met het communisme en marxisme te maken hebben, oorde- Vorsten Vandaag volgt de kleine en grote gebeurtenissen van ons Oranjehuis en de monar chieën buiten onze grenzen op dc voet Elke maand reportages, interviews, historische over zichten en vaste rubrieken. Alles rjjk geïllustreerd met meer dan 100 foto's. Verkrijgbaar bij uw tijdschriften- Elke maand informatie oyer alle vorstenhuizen Van onze parlementsredactie DEN HAAG Staatssecretaris Van Huiten heeft woensdag avond laat tot halverwege volgende week uitstel gevraagd en gekregen om zich te beraden over de wens van een kamermeer derheid om meer geld uit te geven aan een sloopregeling voor binnenschepen dan hij oorspronkelijk van plan was. Met de mededeling dat hij niet weet waar hij het gevraagde extra geld vandaan moet halen verzocht hij kamervoorzitter Vondeling om uitstel. Tweede Kamer en staatssecretaris bleken het wel onderling eens over het nut van de sloopregeling maar niet over de wijze van financiering. De sloopregeling is nodig voor een inperking van het verouderde en te omvangrijke blnnenscheepvaart- potenUeel. Volgens de regeling krij gen binnenschippers die ln het ko mende Jaar hun schip of een van hun schepen voor de sloop aanbieden ge durende vier Jaar een zg. sloopultke- ring. in totaal is daar. zo schat staatssecretaris Van Huiten. een be drag van 22.5 miljoen gulden mee gemoeid. Volgens zijn voorstel zou SPECIAAL De KRO vertoont de ..spag hetti-western" Ik kwam, ik rag, ik schoot. Ned. 1/19.S5 David McCallum, eerder po pulair als The man from UNCLE, is de onzichtbare man in een film van Robert Michael Lewis, die aanleiding werd tot de tv-serie The invisible man naar een roman van H. G. Wells. Ned. 2/20.2S Een KRO-documentaire draait om de vraag of de kerk van Rome het Italiaanse com munisme nog kan tegenhouden. Ned. 1/22.00 Onderwerp in AVRO's Tele- vizier Magazine is de uitslag van een enquête over het stemge drag vóór en na de affaires- Bloemenhove en Zuid-Afrika, met commentaren van bekende politici. Ned. 2/22.30 In een show uit 1974 presen teert Anne Bancroft zich o.m. als Grieks standbeeld, verloofde van prins Charles en als vamp. Tony Curtis en Gene Wilde be hoorden tot de gasten. Duitsl. 2/21.30 Jan Wagenmeester vertelt boeiend over zijn bezoek aan Salzburg, de geboortestad van Mozart. Hilv. 4/15.00 Als aandeel in bet Holland Festival speelt bet Concertge bouworkest vanavond o.l.v. Ri chard Dudallo. Soliste in het pianoconcert van Aaron Cop land is Christina Ortiz. Hilv. 2/20.05 ADVERTENTIE het rijk daar 9.5 miljoen van voor zijn rekening moeten nemen, de rest, de bedrijfstak binnenscheepvaart. Woensdagavond werden die geldkos- tende wijzigingsvoorstellen op tafel gelegd. Kamerlid Van Zeil stelde na mens KVP. ARP en CHU voor om de volledige 22,5 miljoen gulden voor rijksrekening te nemen, de SGP-er Van Rossum stelde voor om 1,75 mil joen aan het rijksaandeel toe te voe gen en PvdA-Kamerlid Knot wilde tenslotte dat er ln de wet geen maxi mum-bedrag wordt genoemd om on der de schippers geen rechtsonzeker heid te laten ontstaan. De staatsse cretaris zei gisteren in eerste instan tie de voorstellen van de Kamerleden te ontraden, maar even later vroeg hij om bedenktijd. 133. Smidje Verholen en brigadier Piet besloten open kaart te spelen met de brave koddebeier. Het heeft geen zin om alles precies te gaan herhalen, want de trouwe lezers heb ben alles natuurlijk nog precies in hun hoofd. Alles draaide om de sportcomputer en het was begonnen met de verdwijning van dr Yokito. die in handen was gevallen van Kille Bill en zijn trawanten. Vlak daarop waren Kid Sucker en Wladimir Kotr sof zich ermee gaan bemoeien, die twee doortrapte geheime agenten van Dollarmenië en Barroesja. Geen streek was ze te vals geweest om hun doel te bereiken, maar ze waren er nog steeds niet in geslaagd de merkwaardige uitvinding ln handen te krijgen. Er was zelfs een afschuwe lijke aanslag gepleegd op brigadier Piet. maar die was er levend afgeko men. Hij had zelfs een geluidsband kunnen bemachtigen, waarop de vol ledige aanvalsplannen van de Bar- roesjanen geregistreerd stonden „Mens'n-mens'n-nog-es-an-toeü" riep Eelco toen hij dat hoorde. „Da's le vensgevaarlijk spul! Héél verstandig dat jullie die geluidsband niet aan de geheime dienst hebt gegeev'n! Die hadd'n d'r vast brokk'n mee ge maakt! Zo gaat het immers altied met soldaat'n! Geef ze Iets be- langrieks in de hand'n en ze riskeer 'n d'r rustig een oorlog veur! Nee, jon- ges! Die band neem ik veurlopig in beslag! Ik berg hem op ln de brandkast van de burgemeester! En laat ik dan nou maar 'es versterking vraag'n in de stad!" Eelco belde dadelijk het hoofdbureau te Gra- vendrecht op en gaf gejaagd uitleg van alles aan Teunls Kipvooghel, de telefonist. Teunis schrok er zó van, dat hem de koptelefoon bijna van de oren vloog. Maar toch schreef hij snel alles op. Hij zou het precies aan de commissaris vertellen en die moest! het dan maar doorgeven aan de Mi nister van Binnenlandse Aangelegen heden PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN vï SP£ len. Vanuit de theologische, de juri dische. de economische faculteit is steeds tot op deze dag scherpe be strijding geleverd. Tenslotte zij er aan herinnerd hoe ik als rector magnificus voortdurend heb verdedigd dat grondslag en doelstelling der universiteit zich op geen wijze laten rijmen met commu nisme en marxisme, zolang iemand deze beide begrippen naar de eigen lijke betekenis neemt, en niet op kin derachtige manier in strijd met alle feiten van hun betekenis ontdoet. Men kan dus wel de beslissing van de Universiteitsraad betreuren om niet terstond met een uitspraak te ko men. daar de meerderheid wenste om de kwestie tegen wat breder ach tergrond te bezien Men kan evenzeer en terecht de studenten gelijk geven, die in de desbetreffende ver gadering zeiden dat er al genoeg was gepraat en het ogenblik gekomen was de knoop door te hakken, uiter aard in dezelfde geest als het Bestuur der Vereniging deed. Men kan het in de derde plaats spijtig vinden dat het uitstel in het oog van buitenstaan ders op enige onzekerheid lijkt te wijzen. Echter met geen mogelijk heid is staande te houden dat de Vrije Universiteit het met communis me en marxisme en met de aanhan gers van deze stelsels op een ak koordje zou willen gooien. Voor wer kelijke bezorgdheid is er enkele ongelukkige feiten in hun betekenis erkend niet de minste reden." Al dus prof. Diepenhorst. NAARDEN Naar aanleiding van een ongeluk waarbij de vijf-jarige Arie van de Berg uit Rotterdam om het leven kwam. heeft de directie van de uitspanning „Oud-Naarden" in Naarden besloten de ijzeren schipschommel voorlopig buiten be drijf te stellen. In afwachting van de uitslag van het onderzoek dat de arbeidsinspectie zal instellen. Het jongetje maakte deel uit van een klasje van een christelijk gerefor meerde zondagsschool uit Rotter dam. dat woensdagmiddag een uitstapje maakte naar het Gooi. De groep bestond uit 35 kinderen en acht begeleiders. Arie van de Berg zat op het moment van het ongeval met nog een aantal kinderen en een begeleider op de schommel. Het jon getje viel er op een gegeven moment af en kwam met zijn hoofd onder de schommel op de rails terecht. Het kind was op slag dood. KzemB. PAS JIJ 6V6M OP DS KROON. IK GA KIJM&N HO LAAT D6 TReiN \!6RTR£KT. 213 Dolly heeft haar vijfjarige dochtertje laten kiezen, wat ze er in wil hebben; geschenken van de kerstboom, een kleurboek, kleurpotloden en een mondharmonika zijn er met het nachtgoed ingestopt. Het is voor Co- bi een nieuwe en verrukkelijke erva ring om eigen bezittingen als bagage zelf te kunnen verplaatsen. Gepakt en gezakt naast haar moeder te lopen is een haast nog verrukkender ge waarwording dan de rugzak te ont vangen. Het wekt een besef op van onafzienbare zelfstandigheid. Dat de rugzak in de coupé afgelegd moet worden heeft Cobi betreurd, pas na dat Dolly zegt, dat alle grote mensen 't in München ook doen. vertrouwde ze de rugzak aan het net toe. In Arnhem bood de witkiel Van Aalten aan de rugzak te dragen, maar Cobi heeft het beminde voorwerp niet uit handen gegeven, op het perron hees zij dadelijk de rugzak weer aan. Op het stationsplein staat Jan met de bus van Beukenloo. Hij is evenoud als zijn meester Willem Hendrik, lang zal hij niet meer koetsieren, want in het begin van 't volgend jaar wil Willem Hendrik een auto nemen. Jan kan dan met eer en deugd gepensio neerd worden. Alleen Blanche, die het genadebrood op de stal zal eten, is dan nog te verzorgen. „Dag Jan," zegt Dolly, terwijl ze Jan, op de hoge bok gezeten, een hand reikt. „Maakt Antje het goed en Blanche ook? Ik verlang naar de stal." Dolly stapt niet dadelijk in, maar loopt even langs het paar denspan en klopt de dieren op de hals. „Bevallen ze je Jan?" „Zo tussen halen en brengen me- door 1 lenrictte L.T. dc Beaufort vrouw, het zijn maandpaarden, om niks van te zeggen, Blanche Is met 'r achttien jaren nog altijd beter, dat ls bloed." „Gelukkig dat je de opzetbeugel hebt afgeschaft. Jan, dat werd tijd." Jan glimlacht flauwtjes, had mijn heer er niet op gestaan, dan was het niet gebeurd, die beweeglijke paar denhoofden met lange hals kunnen hem allerminst behagen. Ze stappen in, Cobi op de ene bank naast de bagage, Dolly met Mesel naast zich op de andere bank. Het span trekt aan. stapvoets gaat het 't hellend vlak van het stationsplein af, daarna richting Zypschepoort de stad uit. Cobi zucht van stille heerlijkheid, natuurlijk, ze kent Beukenloo. ze komt er minstens elk Jaar één keer, maar telkenmale is het nieuw en ls het anders. Zien kinderogen het oude terug, dan ontdekken ze tegelijk veel nieuws, omdat ze zelf gegroeid zijn. Het vriest vandaag licht en niet lang geleden moet het gesneeuwd hebben. want een witte spikkeling van dunne vlokken bedekt de kleuren van straat, bomen en land. „Hoe lang moeten we toch weer rij den, moesje?" „Anderhalf uur denk ik, als Jan ten minste niet te veel stapt, vijf kwartier is wel het vlugst." „O verrukkelijk, ik zou de hele nacht kunnen doorrijden," zegt Cobi in een opwelling van verzaligd genieten, ter wijl ze haar hoofd achter tegen de ruit van de bus drukt. Dolly tuurt naar buiten, alles op de weg heeft haar belangstelling, ze kent ieder huis, vele bewoners, elke boom, het bouwland aan weerszij; en elke ver andering, hoe gering ook, boeit haar. Daarginds is een nieuw geverfd huls. hier een ander naambordje, daar een boom geveld of een huis gebouwd. Soms rijden ze een wandelaar of fiet ser voorbij, die het rijtuig van Beu kenloo groet zonder de inzittenden te kennen. Het terugzien van de stad en de streek is voor Dolly elke keer, in al de Jaren dat ze getrouwd is. éénzelfde genieting, 't geeft haar een vol gevoel van tevredenheid en verzadiging. Voor haar is Beukenloo de plek van een gelukkige Jeugd, het huls en de omgeving hebben duizend-en-een on zegbare gehechtheden, die ook door een huwelijksleven niet losser zijn geraakt, integendeel, ze zijn verste vigd naarmate zij zelf rijper gewor den is. Altijd weer put ze le venskracht en liefde uit deze oude omgeving. In een opwelling van vreugde legt ze de arm om Cobi en knuffelt ze het kind even. Wordt vervolgd RADIO VANDAAG HILVERSUM I. (298 m en FM-kanalcn.) KRO 7 00 Nieuws. 7 02 Het levende woord. 7 07 (Sï Lichte muziek en actualiteiten (7.30 Nieuws.) 8.30 Nieuws. 8 36 Gymnastiek voor de huisvrouw NOS 8.45 Spiegel van België muziek en nieuws. KRO 9 15 (S> Anne van Egmond lichte muziek en actualiteiten. <10.30 Nieuws.) 12.00 (S) Lunchprogramma DEN HAAG Minister Gruijters (volkshuisvesting) ls voornemens een werkgroep In te stellen om hem van advies te dienen inzake de moge lijkheid van subsidiëring van groot onderhoud van kerkgebouwen. Hij heeft dit geantwoord aan de in terkerkelijke commissie contact in overheidszaken (CIO), die om een dergelijk onderzoek gevraagd had. De gedachte van ministers Oruijters gaan uit naar het groot onderhoud van die kerkgebouwen, die naast eni ge betekenis uit stedebouwkundig oogpunt ln de eerste plaats een be langrijke kerkelijke en maatschap pelijke functie hebben, waardoor zij voor de samenleving als waardevolle gebouwen behoren ln stand te blijven. met Hans van Willigenburg (12 26 Medede lingen. 12 30 Nieuws 14 00 (S) Lichte muziek en actualiteiten met Anne van Egmond. (15 30 Nieuws.) 16.00 (S) Jacques van Kollen burg ontvangt op zijn spreekuur Pater J Collognon. 17 00 <S) Kinderprogramma 17.30 Nieuws. 17.32(S)Lex Lammen actuali teiten 18 30 Nieuws. 18 41 Marktberichten. 18 44 (S) Zomaarstereo. 19.30 (S) Edwin, pla ten en swingen. 20.00 (S) op vleugels: piano muziek. 22.00 Reisoogst: toeristisch magazi ne 22 25 Overweging 22 30 Nieuws. 22.40 <S) Goal: vanuit en rondom de sport. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM II <402 m. en FM-kanalen.) NCRV 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7 20 Te Deum Laudamus: gewijde mu ziek 7 54 Spoorzoeken. 8.00 Nieuws 8.11 Hier en nu. 8.25 Rozegeur en prikkeldraad: het leven van alle dag. NOS: 9.00 In Focus: Georgette Hagedoorn 9 35 Waterstanden. AVRO 9 40 Schoolradio. NOS: 10 00 Wat heeft dat kind? Problemen en situaties in de wereld van het kind. 10 15 De taal in je hand praten over het leven in de taal. 10.30 Euro- light 11.00 Nieuws 11.03 Meer over minder: sprekende minderheid. 12.30 Toerismo: toe ristische informatie. OVERHEIDSVOOR LICHTING: 1249 Uitzending voor de landbouw. NOS 13.00 Nieuws. NCRV 13.11 Hier en nu. NOS: 13.30 Vonken onder de as: Nederlandse volksverhalen en volksgebrui ken 13.45 Onder de Groene Linde: oude liedjes en balladen 14 00 Aspekten van de kamermuziek. 15.00 Zoeklicht op Neder land nieuws uit de regio <16 00 Nieuws 16 30 Kijk op buitenland beschouwingen en berichten over de Derde Wereld en Oost- en West-Europa VPRO 17.00 Welingelichte kringen rechtstreeks debatprogramma 17 45 SYMBIOSE. 17.55 Mededelingen 18 00 Nieuws 18 11 Embargo (PP 18 20-18 30 A RP) NOS 20.00 Nieuws 20.05 (S) Hol land Festival Concertgebouw-orket. met pi ano 22 30 Gamma van Alpha en Bèta nieuws uit de wereld van wetenschap en technologie 23 00 Met het oog op morgen aktualiteiten. Den Haag vandaag en Even 18.55 Journaal 19.05 KRO KRO s Wereldcircus 21.35 NOS: Journaal 21.50 KRO: Irrterview met de minister-president ontspannen voor het slapen gaan 23.55-24.0 Nieuws. HILVERSUM III (145 m. en FM-kanalen) EO: 7.02 (S) Gospelsound, een programma boordevol muziek speciaal voor jonge men sen. 8.03 (S) Tijdsein informatie en muziek voor onderweg (8.03, 8.30 en 8.45 Aktualitei- ten). 9.03 (S) De muzikale fruitmand, ver- zoekplatenprogramma van en voor zieken. 10.03 (S) Te Elfder Ure: nonstop muziekpro gramma. TROS: 11.03 (S) Drie draait op verzoek. 12.03 (S) De Hugo van Gelderen show met de Nederlandstalige Top-10 en Kwiswijs. NCRV: 13.30 (S) Pop-Kontakt: de Nationale Tip-30. NOS: 16 03 <S) Hitmees- ters: de Nationale Hitparade met de Top-30. NOS: 18 03 De Vakaturebank. 18.10 (S)NOS- maal. VERONICA: 1902 (S) Veronica op drie: aktuele popinformatie-show. VPRO: 20 02 (S) VPRO op drie 23.02 Radio Vrij België 24.02 (S) Amigos de Musica. AVRO: 1 02 (S) Er floot een vogel in de wei. 2.02-7.00 (S) Continu de nacht door. HILVERSUM IV (FM-kanalen.) NOS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Vroeg klassiek. 9.00 Nieuws. wimpKIrlS 9.02 (S) Stof van eeuwen. 10.30 (S) Vocalise. 12.00 (S) A. een muzikantengeslacht uit de Nederlandse Barok de Loeillets (1). B. Pia nomuziek. EO: 13.00 (S) Klankspiegel: con- certgebeuren uit heden en verleden. 14.00 Nieuws 14 02 (S) Klankbord 14 15 (S) Sefer T'Hillim programma rondom de psalmen. 14 45 (S) Woord der waarheid: theologie naar de Hl Schrift. VPRO 15 00-17.00 <S> Muziek op vier. Mozart in Salzburg. 22.00 Kan de kerk van Rome het Italiaanse communisme tegenhouden, documentaire 23.25 NOS: Journaal 19.05 AVRO: Toppop hitparade 20.00 NOS: Journaal 20.25 AVRO: The invisible man, tv-serie 21.35 A Mr. G. B. J.. vandaag 21 AO The Brothers, tv-serie 22.30 Televizier Magazine 23.10 A Sportpanorama 23.40 Journaal TV VANDAAG NEDERLANOI 10.45 ged NOS/NOT: Schooltelevisie 18.15 TELEAC: Sociale verzekeringen-12 18.45 NOS: Kortweg informatie over het Holland Feslivat „Het is hier pret tig. Er zijn geen parkeerpro blemen". ^11

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4