10 extra's met F1000.-voordeel. sledits f8.785,- (ind. BTW. aF importeur) Trouw FAMILIEBERICHTEN De Simca 1000 "Extra" heeft een pakket luxe accessoires ter waarde van f 1.590,-. Toch betaalt u nu maar f 590,- voor al deze extra's: Radio met 5 voorkeuzetoetsen Slaapstoelen met veloursbekleding Interieur met tapijt bekleed Gekleurde ruiten rondom Veiligheidsgordels met oprolautomaat Halogeen koplampen en -vèrstralers Achterruitverwarming Luchthoorns Sportvelgen en -wieldoppen en matzwarte grille Metaal lak en nog vele andere voordelen, die de SimcalOOO "Extra" tot een absoluut uniek aanbod maken. Haast u vandaag nog naar uw Simca/Chrysler dealer. De hoeveelheid Simca's1000 "Extra" is beperkt. CHRYSLER uuii boord verpleegkundigen SVI1 stichting verpleeghuizen nedertand VRIJDAG 4 JUNI 1976 TROUW/KWARTET PS 20 - RH kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. .J'ialminQt de Heer. trant he melhoog u Ztjn goedertterend- heti. tot in verre geslachtan reikt rijn trouu De heer en mevrouw Berger- Boumi geven met blijde dank kennis van de geboorte van hun Zoon Heike Willem Hubert J. H. Simmelink en H. W. Simmelink Wiggers Winterswijk, mei 1976 ..Pension Buskers" Kottenseweg 70 Wie ons wil gelukwensen is wel kom van 17 00—19.00 uur in Uitspanning ..Lappenschaar. Henxel 24. Winterswijk 1936 SOLI DEO GLORIA 1976 Met grote blijdschap delen wij u mede dat we vandaag 4 juni 1976 40 jaar getrouwd zijn. Aan dit gebeuren willen we uiting geven door het te vieren in de kring van familie, onze kinderen en kleinkin deren. Dankbaar zijn we jegens Hem die alles regeert en van Wien wij het blijven verwachten. Heerlen. Benzenraderweg 247. B. Werkman, F. Werkman de Haan. Blij en dankbaar delen wij u mede. dat onze ouders Taeke Slagter en Jelly Slagter-van der Zwaag D.V. zondag 13 juni a.s. 25 jaar zijn getrouwd. Derna en Peter Jaap Ineke José Apeldoorn, juni 1976. Zonnedauw 55. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op vrijdag 11 juni van 18.30-20.30 uur in de „Cantharel", van Golstein- laan 20 Apeldoorn (Ugchelen) In volle vrede in verbondenheid met zijn Heer is van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Adolf Wouter Krüger in de leeftijd van 75 jaar. ..O. die dag ran heil en loon' Dag ran jubel, dag van glorie.' Als d'in God ontslapen doón zullen opstaan m victorie.'" Een rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag a.s.. aanvangende 13.30 in de Geref. Kerk te Ben- nekom. Apeldoorn: N. J Krüger M. G. Kruger-Bouw Bcnnebroek: C. L. Krüger Den Haag: K. W. Kruger L. H Sc hreuders-Kruger G. M. Schreuders Neven en nichten 1 juni Heden is in Jezus ontslapen mijn lieve Echtgenote, onze zorgzame Moeder. Map Kuipers-Rutgers op de leeftijd van 52 jaar „In het kruis zal ik eeuwig roemen". J. Kuipers Rutger en Elsbeth Anneke en Tjitte Kees Jaap Bussum, 2 juni 1976 Vondellaan 12 De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds R. Strijker, zal worden gehouden op zaterdag 5 juni a.s., 's middags om 2 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilver- sumseweg te Bussum. waarna de begrafenis al daar zal plaatsvinden. Vertrek van Vondellaan 12 te Bussum om 13.30 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen toespraken geen bloemen. Vandaag 2 juni 1976 is onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Arend Hoekzema op 47-jarige leeftijd in het Academisch Ziekenhuis te Groningen gestorven. Voor hem gold wel in het bijzonder Psalm 25:7 (oude berijming) Zo ik niet had geloofd dat tn dit leven Mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou Mijn God. waar was mijn hoop mijn moed gebleven Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Hoogeveen: H. Hoekzema I. Hoekzema-Dijkstra F. Leistra G. Leistra-Hoekzema J. Hoe kzema-Vos E Sportel M Sportel-Hoekzema Zwolle: J. J. Kuiper Leeuwarden: P. J. ten Kate J. ten Kate-Kuiper Neven en nichten Het behaagde de Here uit ons midden weg te nemen, onze lieve Moeder. Groot- en Overgroot moeder Geertje Grit-Boelen op de leeftijd van 79 jaar. Sinds 9 oktober 1972 weduwe van Albert Grit Psalm 23 Smilde. 3 juni 1976 Linthorst Homanweg 7. Kinderen en kleinkinderen. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 8 juni a.s. om 1.30 uur in de Geref. Kerk. Suermondsweg 1 te Smilde. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis. Psclm 25 2 (berijmd). In de hope des eeuwigen levens overleed zacht en kalm. na een langdurig lijden, mijn geliefde Man, onze lieve, zorgzame Vader en Opa. Broer, Zwager en Oom Cornells de Ruiter, op de leeftijd van 74 jaar Uit aller naam: A. de Ruiter-Ouwehand Scheveningen. 3 juni 1976. Pluvierstraat 309 Liever geen bezoek aan huis. Liever geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-8 uur en maandagmiddag (2e Pinksterdag) van 2-3 uur in Rouwcentrum Scheveningen 't Staten- huys". Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 8 tjuni a.s. om 2.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf't Statenhuys" om 2 uur. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden van onze gewaardeerde medewer ker de heer Dirk van Bloois Hij bereikte de leeftijd van 54 jaar. Ruim 26 jaar heeft hij onze onderneming met ijver en plichtsbetrachting gediend. Zijn volledige inzet voor onze onderneming en zijn sympathieke omgang met een ieder zullen wij niet licht vergeten. Moge zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit zware verlies te dragen. Hij ruste in vrede. Direktie en medewerkers van de Hoop Groenpol Industrie Rotterdam bv. Rotterdam. 31 mei 1976. Voor ons onverwacht, maar op Zijn tijd, heeft de HEERE heden tot Zich genomen onze lieve Vader en Grootvader Jacob Oostwouder weduwnaar van Engelina Maria de Klerk In de ouderdom van 76 jaar. Lelystad: Q. J. Oostwouder W. G. Oostwouder-Roest Gerwald Nanneke Jan-Jaap Haarlem, 3 juni 1976 Anjelierstraat 29 Corr.-adres: Klip 67. Lelystad. Geen bezoek aan huis. Vader ligt opgebaard in het mortuarium van het St. Elisabethgasthuis, ingang Amerikaweg 2 te Haarlem, alwaar gelegenheid is tot bezoek vrijdag 4 juni 's middags van 2-3 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben zaterdag 5 juni a.s. 12.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem, voorafgegaan door een dienst in de Pelgrimkerk aan de Stephertsonstraat (hoek Pijls laan) Haarlem, aanvangend om 10.30 uur. Looft de Here mijn ziel en vergeet niet een van Zijn weldaden. In haar Heer en Heiland is heden ontslapen onze lieve zorgzame Moeder en Oma Akke Klaver sinds 1955 weduwe van Johannes van der Graaf, op de leeftijd van 90 jaar. Castrolanda. (Brazilië): J. v. d. Vinne T. v. d. Vinne-Hoekstra Emmen: M. H. v.d. Graaf M. v.d. Graaf-Batterink Hoogeveen: Z. v.d. Graaf-Hagedoorn Dedemsvaart: G. J. Hoogeveen-v.d. Graaf Dedemsvaart: J Vrieling-v.d. Graaf J. Vrieling Dedemsvaart: J. Wijbenga-v.d. Graaf J. Wijbenga Dedemsvaart: H. v.d. Graaf J. v.d. Graaf-Mijnheer Baarn T. v.d. Graaf Winterswijk: J. v.d. Graaf G. v.d. Graaf-Ballast Dedemsvaart: K. E. v.d. Graaf G. v.d. Graaf-Haasjes Klein- en achterkleinkinderen Dedemsvaart. 2 juni 1976 Huize „Avondlicht". Molstraat 20 De teraardebestelling zal plaatsvinden op zaterdag 5 juni vanuit het gebouw „Antenne", Wilhelmina- straat Rouwdienst 13.30 uur. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13.15 uur verwacht Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Corr.-adres: Fam. Hoogeveen-v. d. Graaf, Moer- heimstraat 162, Dedemsvaart. Houdt Gij mijn handen beide met kracht omvat Geef mij Uw vast geleide op het smalle pad alleen kan ik niet verder geen enkele schree neem. Trouwe ziele Herder, mijn arme mee Geheel plotseling heeft de Here heden tot zich genomen mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Maria Cornelia DemmendaalSchoonderbeek op de leeftijd van 72 jaar Nunspeet: R. Demmendaal Eindhoven: M. C. Zuidema—Demmendaal T. H. Zuidema Yolanda-Robert-Sandra Driehuis: K. L. Demmendaal Jacquehne-Kees-Paul Nunspeet 3 juni 1976 Fabiolalaan 5 De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 5 juni op de nieuwe begraafplaats aan de Eperweg te Nunspeet voorafgegaan door een rouwdienst in de aula aldaar aanvang 10.45 uur. Na afloop van de teraardebestelling is in het gebouw bij de Geref. kerk gelegenheid tot condoleren. Aan huis liever geen bezoek Bespaar nu FIOOO.- SIMCA1000 DEALER CHRYSLER NEDERLAND Diep bedroefd geven wij u, mede namens de familie, kennis van het geheel onverwachte overlijden van mijn lieve man en onze lieve zorgzame vader Maarten Bakker op de leeftijd van 44 jaar. A. J. Bakker- van Savoijen Maarten Hendrik Jolanda Nieuwer kerk a/d IJssel, 2 juni 1976 Batavierlaan 26 Mijn man is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Westhaven 16 te Gouda. Condoleance-bezoek daar vrijdagavond a.s. van 8.15-9.00 uur. De crematie zal plaatshebben zaterdag 5 juni a.s. om 14.45 uur in het crematorium te Rotterdam- Zuid, Maeterlinckweg 101. Voor de overstelpende blijken van belangstelling en meeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve trouwe Man en onze geliefde Zoon. Broer, Zwager. Oom en Neef Cornells Adriaan Janse de Jonge willen wij u hartelijk danken. Uw meeleven is ons tot grote steun geweest Mede namens de familie: G. Janse de Jonge-Leenheer Heerjansdam. juni 1976. Ds. J. A. de Visserstraat 45. Johan Moasbach nodigt u uit de speciale pinkster samenkomsten bij te wonen. capitol evangelie centrum Loosduinsekade 222 Den Haag Op 1e Pinksterdag om 10 uur. 15 uur en 19 30 uur Op 2e Pinksterdag om 10.30 uur. 15 uur en 19.30 uur Toegang vrij!' WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND „DE STICHTSE HOF" TE LAREN la één van de vier verpleeghuizen voor geestelijk en lichamelijk hulpbehoevende bejaarden, die ressort eren onder tfe Stichting Verpleeghuizen Nedertand. Op enkele afdelingen kunnen geplaatst worden gediplomeerde als waarnemend hoold van een afdeling. Benoeming tot afdelingshoofd behoort fot de mogelijkheden. Voor deze funktie is vereist het diploma Ziekenverpleging A en/ol B. Aanstelling zal plaats vinden al naar gelang opleiding en ervaring in de rang van verpleegkundige A of 1e verpleegkundige. Voor inlichtingen over de inhoud van de funktie kunt u vragen naar Zr. G. A Poetsma (tel. 02153—67744). Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige Inlichtingen kunt u richten aan de direktie van „De Sticht se Hof Naerderstrsst 81, Uren (N.H.).

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22