De vrije mode.Bij B&C. j EEN^pijffjê Thans de enige in zijn soort Peek&Cloppenburg Maak je sterk met het CM FAMILIEBERICHTEN 56.50 DONDERDAG 3 JUNI 1976 TROUW/KWARTET 12 D kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00-20.00 uur. Wy zjjn ontroerd en hebben geen woorden. Voor zovele zichtbare liefde-koorden. Daarvoor aan allen onze oprechte dank. Voor dit spontane feestgeklank. Dit deed ons goed. hoor beste mensen. Uw medeleven en uw goede wensen. God zegene ook u allen nog menig jaar; Dat is de bede van 't diamanten paar. J. Hondema - R. Hondema-Dijkstra Snuiverstraat 41 - Krommenie. Op 11 juni 1976 hopen onze ouders en grootouders J. Ch. Kappers en H. J. Kappers-Monster hun veertig-jarig huwelijksfeest te herdenken. Gelegenheid tot feliciteren op 11 juni 1976 van S 16.00 tot 17.30 uur in één van de zalen van de Maranathakerk aan de Sparrenlaan te Ermelo. kinderen ert kleinkinderen. I. Ermelo, juni 1976 Wilhelminalaan 37. Te Bennekom is op 1 juni 1976 in Christus ontslapen, ons.- zeer gewaardeerde Zwager en Oom Adolf Wouter Krüger Echtgenoot van A. G. K. de Walle In de leeftyd van 75 jaar. Fam. Zomer-de Walle Fam. Anema-de Walle Fam v.'d Wielen de Walle Fam. Maat-de Walle Fam van Silfhout- de Walle De Kerkeraad der Gerefor meerde kerk te Bennekom geeft met leedwezen te ken nen dat op 1 juni tot de rust van zijn Heer is ingegaan broeder A. W. Krüger die gedurende vele jaren de gemeente trouw heeft ge diend o.a. in het ambt van ouderling. Trooste de Heer mevrouw Krüger en de kinderen. Namens de K.A.Z., Dr*. H. R. Juch, praese G. Vosslamber, senba Bennekom. 3 juni 1976. Op 29 mei overleed na een dapper gedragen ziekte, nog onverwacht, mijn lieve trouwe Man. onze zeer zorgzame Vader en Grootvader Ir. Gerrit van der Krol c.i. Officier in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 67 jaar. „Veilig in Jezus' armen." Bilthoven: F. G. van der Krol-Alarm Bilthoven: L. C. Mundt-van der Krol Th. W. Mundt Michiel, Jeroen en Sander Donvale C. W. N. van Herwerden- (Australiè): van der Krol J. C. E. van Herwerden Hans, Frederika en Gerrit Baam: Y. E. J. Wentink-van der Krol Ir. D. E. Wentink Derk Jan en Babet Bennebroek: A. C. van der Krol-van Hasselt Ir. W. F. J. L. van der Krol Marielle en Ariane Bilthoven, 2 juni 1976. Soestdijkseweg 323. De begrafenis heeft heden in familiekring plaatsgevonden. Wij geven U kennis van het overlijden van Ir. G. van der Krol, in leven Commissaris van onze vennootschap. Wy verliezen in hem een voortreffelijk raadgever. Laren Nh., 29 mei 1976 Direktie en Commissarissen Gebr. Hogenbirk Groep B V. Geheel onverwacht nam de Heere in de volle zekerheid des geloofs tot Zich. onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Dirkje Exalto weduwe van Arie van der Bijl op de gezegende leeftijd van 96 jaar Zuid-Afnka: J. van der Bijl-Koek Herwgnen: J. van der Bijl G. van der Bijl-de Jongh Herwijnen: H. J. van der Bijl D. van der Bijl-Floor Zuid-Afrika: H. C. van Krieken-van der Bijl Arnhem: C. Boonstra-van de» Bijl Zuid-Afrika: E. van der Bijl Herwijnen: A. M. van der Bijl Zuid-Afrika: H. van der Bijl M. van der Bijl-de Jong Klein- en achterkleinkin deren Herwgnen. 25 mei 1976 Waaldijk 53 De ter aardebestelling heeft inrpiddels plaats ge vonden. op de algemene begraafplaats te Herwij nen. de rouwdienst werd geleid door de weleer waarde heer ds. I. van Til in de Gereformeerde Kerk. ..de Heer is mijn Herder" De Here heeft van ons weggenomen, mijn lieve zorgzame Man. onze Vader en Grootvader. Wouter Uittenbogaard op de leeftijd van 46 jaar Mijdrecht: A. Uittenbogaard van Valkenburg Cobie en Arie Hennie en Henk 1 Tom Dick Arjan Marianne en kleinkinderen Mijdrecht, 1 juni 1976 Midrethstraat 14. De teraardebestelling zal plaatsvinden op zaterdag 5 juni om 13.30 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Mijdrecht De rouwdienst zal gehouden worden om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Mijdrecht. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in Gebouw ..Irene". Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. God nam tot Zich mijn lieve Man. onze lieve Vader en Opa Ebel Kremcr op de leeftijd van 86 jaar. Rom. 8 38+39 Uithuizen. 1 juni 1976 Brouwerijstraat 50 Uithuizen: F. Kremer-Smit H. Kremer I. Kremer-Stavenga Delft: S. G. Smidt-Kremer J. Smidt Heerenveen: J. Kremer J. M. Kremer-Sijtsema Uithuizen: J. Kremer A. S. Kremer-Bolt Delfzijl: E. Kremer H. Kremer-Wibbens Hoogeveen: T. van der Land-Kremer J. van der Land en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 5 juni 1976 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Heerdweg te Uithuizen. Vooraf wordt een dienst gehouden in „De Kande laar" aan de Schoolstraat, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Kandelaar" Met ontroering geven wij kennis van het overlijden van de Heer R. Broersma oud-conrector van het Augustinuscollege te Groningen. Moge God zijn vrouw en kinderen troosten, hen omringen met Zijn kracht en liefde. Bestuur en personeel van het Augustinuscollege. Groningen, 31 mei 1976. De Here nam tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Cornells de Leeuw den Bouter op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: J. A. de Leeuw den Bouter Rotterdam. 1 juni 1976. Ik heb de goede strijd gestreden Ik heb de loop geëindigd Ik heb het geloof behouden Door onze Heer Jezus Christus Heden nam God tot Zich onze lieve zorgzame moeder. Schoonmoeder en Oma Helena Wilhelmina VetteVan Stekelenburg Weduwe van A. G. Vette, op de leeftijd van 61 jaar. Cothen: G. A. Vette G. N. VetteScherpenzeel Heieen, Pieter Voorschoten: D. M. Vette A. P. VetteMaas Petra, Anton A. Vette J. W. VetteTimmerman A. C. J. Vette M. Vette Voorschoten. 2 juni 1976 Leidseweg 43 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31. Leiden, bezoek aldaar vrijdagavond van 8-8.30 uur en zaterdagmorgen van 10.45-11.15 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 5 juni a.s. om 12 uur in de Gereformeerde Kerk Leidseweg te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaats vin den om ca. 1 uur op de begraafplaats „Rosen- burgh" te Voorschoten. Gezang 390 3. Tot onze diepe droefheid nam God heden tot Zich onze lieve zuster en tante. Tine Tilkema op de leeftijd van 61 jaar. Kesteren: A. Boorsma-Tilkema S. Boorsma Marokko: P. A. Boorsma M. Boorsma-Meerman Wiebe Amsterdam: A. E. Boorsma Vlaardingen: M. T. Boorsma Den Haag. 1 juni 1976. Lekstraat 91 a. Correspondentie-adres: Kon. Wilhelminalaan 16, Kesteren. Geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf is bepaald D.V. vrijdag 4 juni a.s. om 12 uur op de Algemene Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loosduinen. In plaats van kaarten Zondag 1 Heidelbergse Catechismus Hiermede geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve Man. onze Vader en Opa Willem de Zeeuw J.Gzn. op de leeftijd van 76 jaar. P.M. de Zeeuw-Wilschut kinderen en kleinkinderen Barendrecht, 2 juni 1976 Dintel 2 Aan huis liever geen bezoek geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 20.45-21.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht. Scheldestraat. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 5 juni te Barendrecht 15 uur. Vooraf zal een dienst van woord en gebed gehouden worden in de aula. welke aanvangt 14.30 uur. Op 2 juni 1976 is ontslapen in de Heer onze beminde Broeder.'Zwager en Oom Willem de Zeeuw J.Gzn. in de ouderdom van 76 jaar Utrecht: H.G. de Zeeuw-Vogel Schalkhaar: G de Zeeuw-Woudenberg Boskoop: AH. van Walraven-de Hilversum. Zeeuw Gouda: T.H. Wilschut-de Zeeuw Hilversum: P Bestebreurtje en echtgenote H P. de Zeeuw- neven en nichten „Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart." Boskoop. 2 juni 1976 C. de Vosstraat 12. 1 Al Zomerbroek. V rij wel kreukvrij door de unieke Klopman-stof. In bleu. grijs. /IQ 50 beige en groen.Oy, Wit polo-shirt met rood en marine kontrast. Katoen/ ^^90 polyester. Witte Loisbroek. Katoenen Florida 73 T-shirts. In marine* rood. ecru. God vond het genoeg en maakte een einde aan het aardse leven van onze lieve Man en Vader Arend Hoekzema Hij werd 47 jaar Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God, mijn God, de bron van vreugd. Dan zal ik juichend stem en snaren ten roem van Zijne goedheid baren, die na kortstondig ongeneugt mij eindeloos verheugt H. Hoekzema—Kuiper Hemmo Roelant Henri Hoogeveen. 2 juni 1976 Kievit 48. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 5 juni om 10.30 uur in de Hoofdstraatkerk. Hoofd straat 97 te Hoogeveen, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Hoogeveen. Gelegenheid tot condo leren van 9.45 tot 10.15 uur, in de Hoofdstraat. Geen bezoek aan huis geen bloemen Plotseling heeft de Here tot Zich genomen, onze innig geliefde broer, zwager en oom Arie van Oei op de leeftijd van 76 jaar. Rotterdam: H. M. van Oei D. van Oel-van Dijk Rijswijk: B. D. Schuld-van Oei Neven, nichten en verdere familie Rijswijk, 1 juni 1976 Bejaardencentrum Onderwatershof Van Vredenburchweg 26 Corr.-adres J. Hegf Steenlaan 55 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum Onderwatershof, Van Vre denburchweg 26 te Rijswijk. Bezoek van 3.30-4.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 4 juni om 3 uur op de algemene begraafplaats Eikelenburg aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Vertrek vanaf het bejaardencentrum om 2.35 uur. Na de begrafenis gelegenheid te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. ENIGE KENNISGEVING. Op 30 mei 1976 overleed na een langdurige ziekte onze geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoe der, zuster, schoonzuster en tante, Thoontje Jannetje Hermina Sterk-Kooijman. op de leeftijd van 79 jaar. uit aller naam. London (Canada) De heer en mevrouw R. Parsons. Familie Sterk Familie Kooijman Rotterdam, 2 juni 1976 corr.adres: Zonnebloemstraat 18b De crematie heeft in alle stilte plaatsgehad. Voor de grote belangstelling en de vele troostrijke bewijzen van medeleven, mij betoond na het heen gaan van mijn lieve man. Dirk Binnekamp ben ik u zeer dankbaar. Ze zijn mij in die moeilijke dagen tot grote steun geweest. M. BinnekampHoogstraten Leiden, juni 1976 „Rosenburch" 81. Voor alle bewijzen van belangstelling en hartelijk mede leven na het overlijden van mijn Man en onze vader Gijsbertus Plomp betuigen we onze hartelijke dank. Mevr. Plomp-v. d. Berg en kinderen Rijswijk (Z.H.), juni 1976. betekent communicatie met 355.000 intensieve lezers en lezeressen BEL 020-913456 vandaag uw tekst opgegeven; morgen wellicht al resultaat. Als CNV zijn wij thans de enige christelijke vakcentrale in Nederland: 13 vakbonden voor werkenden en werklozen, een organisatie voor vrouwen en voor werkende jongeren. Met elkaar zo'n kwart miljoen leden, die weten wat ze wil len. waarvoor ze staan en daar openlijk voor uit komen. Nolccrt u mij maar ah lid DGraag eerst inlichtingen g Naam m/v J Adres. m Plaats: Bedrijfstak In open enveloppe zonder postzegel zenden aan CNV, Antwoordnummer 1096. Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12