Martelingen in Iran gebruikelijk Tien procent wordt apotheker wegens het hoge inkomen Bezwaar tegen bouw villa's op Duindigt Pax Christi vraagt Onenigheid in kabinet Suriname te luisteren naar dr. Beyers Naudé Vragen over „snoepreizen" „Opzeg-brieven" uitgedeeld bij Amro-banken Werkgroep breng(Pc tegen-nota over 'J, plan Acacialaan FAMILIEBERICHTEN DR I. BOS Eindronde en finale Europese voetbalkampioenschappen! Tour A Tour B a Perscombinatie reizen ZATERDAG 29 MEI 1976 TROUW/KWARTBJEF GENEVE (UPD In Iran, waar het folteren van politieke verdachten een systematische praktijk is gewor den, ontbreken fundamentele men selijke rechten. Dit heeft de interna tionale commissie van juristen vrij dag verklaard in een rapport over de Van een verslaggever 1JLLECOM Tien procent van de studenten in de farmacie heeft die studierichting gekozen vanwege het hoge inkomen van de apothekers. Negen procent stelt zich dan ook voor, meer dan 100.000 gulden 's Jaars te gaan verdienen. Een kwart stelt nadrukkelijk prijs op het zelfstandig ondernemerschap van de apotheker. Deze resultaten van een enquête onder de helft van de (1400) studen ten werden bekendgemaakt op de derde dag van het jaarlijks congres van de Algemene Nederlandse Phar- maceutische Studentenvereniging ANPSV. Zeventien procent achtte het vrije ondernemerschap onge schikt voor een zo goed mogelijke beroepsuitoefening, de stelling waar ook de congrescommissie van was uitgegaan. De apotheker mag in die opvatting bij zijn adviezen aan pa tiënt en arts niet worden beïnvloed door commerciële overwegingen. Een meerderheid van de toekomsti ge apothekers wil wel samenwerken met anderen in de eerstelijns ge zondheidszorg. Maar ruim de helft vindt het daarvoor niet nodig met artsen, wijkverpleegsters en maat schappelijk werkers in één ge zondheidscentrum te gaan zitten. rechten van de mens en het rechtsstelsel in Iran. Volgens de commissie is er overvloedig bewijs dat er in Iran „systematisch gebruik gemaakt wordt van ontoelaatbare methoden van psychologisch en fy sieke foltering van politieke ver dachten tijdens verhoren". De natio nale veiligheidspolitie de Savak, heeft absolute macht. Zij kan ver dachten arresteren en vasthouden, deze aan militaire rechtbanien over dragen of ze na een lange detentie of zelfs foltering vrijlaten, zo zegt het rapport. Het grootste deel van de politieke gevangen die de laatste twaalf jaar zijn vastgehouden, heeft de autori teiten van martelpraktijken be schuldigd. Tevens werd verklaard dat zij extreem lang hebben vastge zeten voor processen plaatsvonden. Ook de procedures in de militaire rechtbanken waren volgens het rap port „een beroving van de verdach ten van de algemeen aanvaarde standaarden van een behoorlijke rechtsgang". DEN HAAG Hoewel de gemeente raadscommissie voor stadsontwik keling tegen het bouwen van 57 vil la's langs de nog aan te leggen weg op het landgoed Duindigt is. bestaat de mogelijkheid dat dit particuliere bouwplan toch uitgevoerd kan wor den. Juridisch heeft de gemeente na melijk geen been om op te staan als zij de bouw wil verhinderen. Met name de PPR-fractie staat op het standpunt dat de zaak dan maar voor de rechter moet worden uitge vochten en dat de noodzakelijke ver gunningen geweigerd moeten wor den. Wethouder J. Hardon (Stads ontwikkeling) vindt dat echter geen juiste procedure. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG De roomskatholieke vredesbeweging Pax Christi vraagt het kabinet Den Uyl aandacht te schenken aan het standpunt van dr C. F. Beyers Naudé van het christe lijk instituut in Zuid-Afrika, inzake de kredietgarantie voor de levering van onderdelen van kerncentrales voor dat land. In zijn verklaring van 10 maart heeft Beyers Naudé te ken nen gegeven dat onder de gegeven omstandigheden dergelijke investe ringen immoreel moeten worden genoemd. In deze verklaring heeft hij volgens Pax Christi ook gewezen op de on derdrukte positie van de zwarte meerderheid: „De blanken in Zuid- Afrika hebben de zwarten de toe gang tot het proces van de centrale parlementaire besluitvorming ont zegd. Zij hebben de zwarten een poli tiek van verdeel en heers opgelegd, alsof de zwarten in het land geen recht van spreken zouden hebben in zaken van nationaal belang. De kwesties van de investeringen in Zuid-Afrika is een van die zaken". Pax Christi wijst op de uitspraken van Beyers Naudé, omdat de vredes organisatie van mening is dat Beyers Naudé door zijn moedige houding in zijn situatie getuigt van de werkelij ke onrechtvaardigheid die zich in zijn land voltrekt. In zijn brief zegt het bestuur van Pax Christi dat onderhavige vorm van investeren in Zuid-Afrika niet kan bijdragen tot een bevordering van de rechtvaardigheid. PARAMARIBO (ANP) Er bestaan spanningen in de Surinaamse rege ring, een coalitie die bestaat uit vier partijen. Dit heeft de Surinaamse premier Henk Arron bekend ge maakt. In een verklaring stelde hij, dat er tegen hem en de ministers van Zijn Nationale Partij Suriname (NPS) een hetze wordt gevoerd door de Partij Nationalistische Republiek (PNR), met name door het PNR sta tenlid Derby,. De twee andere rege ringspartijen, de progressieve Suri naamse Volkspartij en Kaum Tani Persatuan Indonesia staan achter de premier. Ondanks de moeilijkheden lijkt de reis van Arron naar Nederland nor maal door te gaan. Hij komt vanmor gen om zeven uur aan op Schiphol voor een zesdaags bezoek. Hij zal in Den Haag besprekingen voeren over de ontwikkelingssamenwerking tus sen 8uriname en Nederland. De be sprekingen zullen vooral gaan over de problemen die zijn gerezen bij de finaciering van projecten in Surina me. De laatste tijd zijn tal van pro jecten afgewezen omdat ze volgens de Nederlandse autoriteiten niet aan de gestelde voorwaarden voldoen. Tijdens zijn bezoek zal premier Ar ron koningin Juliana formeel uitno digen voor een bezoek aan Surina me. De koningin heeft te verstaan gegeven, dat zij een uitnodiging op hoge prijs zou stellen. De Surinaamse maatschappij N.V. Surland heeft een schade geleden van ruim een ton doordat 110 hecta re land, dat met rijst was beplant niet geoogst is. De rijst kon door de wateroverlast niet machinaal wor den geoogst. Zelfs toen de onderne ming de arbeiders de gehele op brengst van de oogst als loon aan bood, kon met veel pijn en moeite slechts een gedeelte van de rijst wor den binengehaald. De rest is verrot, omdat er niet voldoende werkwilli gen waren te vinden. ROTTERDAM Vijf Rijn mondraadsleden voor de PvdA willen van het dagelijks be stuur weten welke leden van het db meerdaagse reizen naar het buitenland hebben ge maakt en welke kosten daar aan verbonden waren. Ook wil len de vragenstellers opgaaf hebben van studiereizen die het komend halfjaar op het programma staan. De PvdA-Rijnmondraadsleden vragen een en ander in verband met de twijfel die zij hebben aan het nut van buitenlandse reizen die ook wel als snoep reisjes worden aangemerkt. De vragenstellers vinden dat na af loop van zo'n reis, waarvan het nut in de betreffende commis sies vooraf moet worden vastgesteld, een degelijke rap portage moet komen. Een praatje over de reis achteraf, al dan niet verlucht met lichtbeelden, vinden de vra genstellers te vrijblijvend. Van een onzer verslaggevers GRONINGEN Anti- Apartheidsgroepen hebben gisteren in Groningen „opzeg- brieven"uitgedeeld voor alle AMRO- banken en het hoofdkantoor van de Algemene Bank Nederland in Gro ningen. De bedoeling hiervan is dat de klanten van de banken, wegens het geven van leningen voor investe ringen in Zuid-Afrika, hun relatie met de bank opzeggen. In een geval werd een bankdirecteur zo boos dat hij naar buiten kwam om de actiegroep weg te sturen. Dit werd geweigerd, maar de actie-borden wer den wel iets verder van de bank ge plaatst. Vooraf waren aan de bankdirecteu ren brieven voor het personeel over handigd, waarin stond dat de actie niet tegen het bankpersoneel was gericht. De actie werd uitgevoerd door ver schillende groepen en gecoördineerd door de werkgroep Zuidelijk Afrika. Er wordt mee vooruit gelopen op een manifestatie die de werkgroep kunstenaars anti-apartheid op 12 ju ni ten bate van het Defence and Aidfund, alsmede de bevrijdingsbe weging en de vakbonden van Zuid- Afrika organiseert. Bij die gelegenheid zal onder meer ook het woord worden gevoerd door Ramos Horta, vertegenwoordiger van het Fretilin, de linkse bevrij dingsbeweging op Oost-Timor. RIJSWIJK „De plannen die^11 Rijswijkse college van B. en W de Acacialaan heeft zijn ven? lijk en dienen nóch op korte nöi n~i lange termijn de belangen va m betrokken bewoners" Dit stel111 werkgroep „Verkeersoverlast peI menbuurt" in de door haar ^^Jeu, brachte nota over de geplandlaai constructie van de Acacialaaaf661^ Gemeentewerken Rijswijk heef plan ontwikkeld om de Acacia aan weerszijden te voorzien van oor plichten en er een tweeba,ebv éénrichting verkeer in te stellen e j plan is opgezet om meer vei ieu beter te laten doorstromen, wan e de verbinding Ypenburg PlasjLst polder of de Zoomseweg gerealt»OOI is- odl De leden van de werkgroep, die buurt de laatste jaren steeds V( belast zagen met doorgaand verlag j lanceerden een alternatief planDei aanzien van de Acacialaan. Vol^ dat plan is het niet langer mogs^ om vanaf de Haagweg de Acaciaien in te rijden. Er zou verder een z en, naamde „ventweg" moeten koi i^, alleen toegankelijk voor bewo^ en bezorgers. Dit ten bate vartiie( veiligheid van de voetgangers. ï^rs neer het plan van de werkgieef wordt uitgevoerd betekend dat aa] een extra verkeersbelasting voo eV( Sir Winston Churchilllaan. Dit ge de samenstellers van de nota toe. De werkgroep wil ook dat gemeente een informatieavond 14 de buurtbewoners organiseert on plannen toe te lichten. Een door de groep gehouden quète heeft uitgewezen dat ondeil pmwonenden van Acacialaan u een dergelijke avond voldoende! langstelling is. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Getrouwd: Jan Peter Schouten en ürsel Estrich Getrouwd Mr. R. J. Hoekstra en C. M. Jaquet Den Haag, 28 mei 1976 Met dankbaarheid delen wij u mede, dat onze ouders en grootouders B. den Braver en D. den Bra ver-Wille D.V. op donderdag, 3 juni a.s. 50 jaar zijn getrouwd. Zij zullen het stellig op prijs stellen, wanneer u gelegen heid kunt vinden hen daarmede geluk te wensen op donderdag 3 juni a.s. tussen namiddag 5 en 6.30 uur in Hotel-Restaurant „TOOR", Stationsplein 2 te Alphen aan den Rijn. Hun kinderen en kleinkinderen Hazerswoude-Rijndijk. mei 1976 Willem Kloosstraat 54 Dankbaar en blij hopen onze Ouders en Grootouders K. Ros en G. J. Ros-Ramerman zaterdag 5 juni D.V. hun 50 jarig huwelijk te herdenken. Bob en Siny Jolanda-Annemieke en Martin-Edith-Lex- Rob-Tjeerdanne. Rens en Nel Marja en Jan-Karla-Rene Tonny Gerry Roelof Zij die onze ouders en grootouders met deze dag willen gelukwensen, zijn welkom op zaterdag 5 juni 's avonds van 7 tot 9 uur in Hotel Dalzicht Grotestraat 285 te Nijverdal Nijverdal,.de Joncheerelaan 10 Op 11 juni a.s. hopen onze Ouders en Grootouders Marinus Cornells van Smeerdijk en Maria Hendrina van Smeerdijk-Mastenbroek hun veertigjarig huwelijksfeest te vieren. U krijgt gelegenheid hen te feliciteren op de receptie in de „Olm", Olmenlaan 141 te Zwanenburg op vrijdag 11 juni 1976 van 19.00 uur tot 21.00 uur. Hun dankbare kinderen: Wim en Lineke Gerrie Adri en Jan Jan en Lisa Rien en kleinkinderen Zwanenburg, Dennenlaan 90 „De Heer is mijn Herder" Heden heeft God vanuit ons midden weggenomen onze lieve Man, Vader en Grootvader, onze beste Broer, Zwager en Oom Johannes van der Sterre op de leeftijd van 62 jaar. H. K. van der Sterre-Hustveit kinderen, kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 27 mei 1976 Korenaardwars&traat 18. Corr.adres: Nobelstraat 98b. Rotterdam-3004. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7 tot 7 30 uur in de rouwkamer aan de Mathenesser- laan 470 Dc begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 1 juni om 12 uur op de algemene begraafplaats „Hofwijk" aan de Delft weg 230 (Overschiei Vertrek vanaf de rouwkamer circa 11.30 uur. In Gods heerlijkheid opgenomen onze innig gelief de zuster, schoonzuster en tante Rebecca Aleyda de Die in de leeftijd van 53 jaar. Voorschoten: B. C. de Die H. A. de Die-van Woezik Annette Aleid Amsterdam, 26 mei 1976 Rijnstraat 15' C orrespondentie-ad res Diepenbrocklaan 12, Voorschoten Verzoeke geen toespraken - Geen bloemen - Geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden maandag 31 mei a.s. te 11.30 uur in de Waalkerk, IJselstraat 30 te Amsterdam waarna de teraardebestelling zal plaatshebben tegen 12.30 uur op de Nieuwe Oos terbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam Opnieuw zijn wij bedroefd door het overlijden van onze lieve Nicht, Mejuffrouw Rebecca Aleyda de Die doch haar in de Hemelse Heerlijkheid te weten, is ons tot rijke troost. Amsterdam: A. de Die- v.d. Berg Baarn: C. P. de Die Baarn: C. M. de Die neven en nichten Amsterdam. 26 mei 1976 Met grote droefheid vernamen wij dat onze ouder ling Mevr. R. A. de Die is overleden. Zij had van uit haar gelovige visie op de dingen een haast onmisbare functie in ons midden. Wij gedenken haar. zeer dankbaar voor wat zij onder ons was en deed. De Gereformeerde Amstelkwartiergemeente Tot onze grote droefheid werd uit onze kring weggenomen onze lieve vriendin Becky de Die Dankbaar gedenken wij de steun van haar vriendschap en interesse. Wij weten haar geborgen bij Hem, op Wien zij zo vast vertrouwde. Greetje Breukelaar-Grosheide Miep Fopma Suus van Kamp Lies Jansen Wil Kruyff Lize en Iet Verdam Amsterdam, 26 mei 1976. Hoofdbestuur, collega's, vrienden en vriendinnen van het Koninklijk Nederlands Verbond van Drukkerijen geven diep bedroefd kennis van het heengaan van Becky de Die Midden in haar werkzaam leven overleed zij aan de gevolgen van een ernstige ziekte, 53 jaar oud. Met haar vele capaciteiten gaf zij ruim 30 jaar haar beste krachten aan het werk van de drukkersorga nisatie en diende op onnavolgbare wijze de gra fische bedrijfsgemeenschap. Bij het grote verdriet om haar heengaan blijft de herinnering aan wat zij voor zovelen heeft bete kend. De rouwdienst vindt plaats op maandag 31 mei te 11.30 uur in de Waalkerk, IJsselstraafhoek Waal straat te Amsterdam-Zuid. Begrafenis daarna te 12.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. Kruislaan 126. Amsterdam- Oost Gelegenheid tot condoleren: na de begrafenis in de aula. Op verzoek van de familie geen toespraken en bloemen Amsterdam. 26 mei 1976 Mr. R A. Levisson. vdorzitter F G Meyer Mr. J. S Dienske algemeen secretarissen Heden overleed in de volle zekerheid des geloofs, na een langdurig lijden onze Broer, Zwager en Oom Hendrik Alberts op de leeftijd van 81 jaar. Psalm 19 7 (o.b.) Uit aller naam: J. Alberts Leersum, 28 mei 1976 Middelweg 59 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 1 juni a.s. in de Johanneskerk, Lombok laan te Leersum, aanvang 2 uur, waarna de begra fenis zal plaatshebben op de Nieuwe Be graafplaats „de Donderberg" te Leersum om onge veer 2.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na af loop van de teraardebestelling in de Ontmoetings ruimte van de Johanneskerk. 1 Corinthen 15 57 Gode zij dank, die ons de overwinning geeft door onzen Here Jezus Christus Tot onze grote droefheid overleed plotseling onze lieve Man, Vader, Opa en Broer Johannes Lankester op de leeftijd van 77 jaar. Amsterdam: W. C. Lankester-Gillissen Hilversum: D. A. Matse-Lankester J. Matse Amsterdam: W. J. Lankester T. Lankester-Schel Amstelveen: W. Koopman-Lankester T. Koopman Gramsbergen: J. Berkhout-Lankester en kleinkinderen Amsterdam, 27 mei 1976 Middenweg 128 huis De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 1 juni om 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan te Amsterdam-Oost. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. „D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan" Psalm 116: 4 berijmd Met droefheid geven wij kennis dat de Heere, in het Ikazia Ziekenhuis, na een kortstondige ziekte uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde Tante en Nicht Anna Elizabeth van Marion in de ouderdom van 88 jaar. Familie van Marion Rotterdam, 27 mei 1976. Huize „Siloam", Kruisnetlaan 594. Correspondentie-adres: P. van Marion, Zwaluwplein 12, Bergschenhoek. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden maandag 31 mei a.s. in het rouwcentrum „Zuid-Holland", Maasdamstraat 4 (Mijnsherenplein). Aanvang van de dienst om 13.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680 om 14.15 uur. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 14.00 uur. „Vaste rots van mijn behoud" De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Cornelis Rietkerk op de leeftijd van 82 jaar. M. Rietkerk-Hagoort Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Schiedam. 28 mei 1976 Heijermansflat 57. De teraardebestelling vindt plaats maandag 31 mei aanstaande te 1.30 uur op de algemene be graafplaats. Laan van Spieringshoek, Schiedam. Op 24 mei ging in de leeftijd van bijna 84 jaar van ons heen onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder „Teelke" Hillegonda Steenge- Brinkman, weduwe van Jan Steenge. 's-Gravenhage, H.J. Steenge J.M.P. Steenge-van Aalst Evelien en Otto Paulien, Henk, Marleen Noor en Peter Erik Paul en Josje Jan Jacob Rolf Leiden, Huib Plankeel 's-Gravenhage, Marina Plankeel Jan Speet j ens Leiden, Jan Willem Plankeel 's-Gravenhage, Theo en Saskia Plankeel Eric Plankeel G.B. Bol-Steenge F.P. Bol Hilly en Sjoerd Roel en Annelies Letty Utrecht, 28 mei 1976 Correspondentie-adres: Laan van Poot 322, 's- Gravenhage - Op wens van de overledene heeft de begrafenis in de beslotenheid van de familiekring plaats ge vonden. Op Zijn tijd nam God in Zijn Heerlijkheid tot Zich onze lieve zorgzame Vader, Grootvader en Over grootvader Lambertus Vlaanderen weduwnaar van Wilhelmina van Kolfschoten, op de leeftijd van 78 jaar. Hemelvaartsdag 1976, Ermelo, 27 mei 1976, Gruitkamp 7. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Bussum G. van Hartskamp-Vlaanderen W. J. van Hartskamp IJmuiden: J. Vlaanderen A. Vlaanderen-Scheepmaker Slikkerveer: M. Sprenger-Vlaanderen W. Sprenger Spijkenisse: J. Vlaanderen H. Vlaanderen-Molenkamp Leusden: W. Kooi-Vlaanderen G. J. Kooi Bussum: L. Visser-Vlaanderen D. A. W. Visser Bussum: M. van Hoek-Vlaanderen J. A. van Hoek Kleinkinderen en achterkleinkind De begrafenis zal plaatsvinden maandag 31 mei 1976 om 12.30 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden om 11.30 uur in de „Maranatha" kerk aan de Sparrenlaan, Ermelo. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de algemene begraafplaats te Ermelo. Maar wie volhardt tot het eini die zal behouden won Mathéüs 24 Zo kort na het overlijden van zijn Vrouw, Mart. Catharina Eswilder, is ook onze lieve Vader, Ojf en Zwager Jan van Muiden |ds< a h op de leeftijd van 79 jaar, door God thuisgehaalinu ,tat „Vader is nu voorgoed met Moeder verenigd."t ii i ivo Nieuw-Vennep Bram van Muiden fel. Hiske van Muiden-van Munsté Jelma, Jan, Thijs en Oege ft r Amsterdam Frans van Muiden jy Coby van Muiden-Roos Keesjan, Frank en Irene Monster Linie Jonkheer-van Muiden Bram Jonkheer Ing: fikt Marjon, Inge, Michiel en Reinig0**2 Winschoten Tinie van Muiden Leiden Ko Eswilder Amsterdam, 28 mei 1976. Derkinderenstraat 5 B. Correspondentie-adres: F. J. van Muiden, Van Suchtelen van de Haaresti^at 59 Amsterdam-1018. gel< ivei 'mi Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdagfe™ avond van 7—8 uur in het gebouw van de Protes^. tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B/|f u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 2 juni^ om 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats a"~' de Kruislaan. Voor alle steun tijdens het ziek- zijn en meeleven na het overlij den van onze lieve zuster Alida Ebelina Bos zijn wij zeer erkentelijk. Voor de vele blijken vanf langstelling, in welke vorm* ook. bij de herdenking vanf' 50-jarig huwelijksfeest op| mei, zeggen wij, medé nan) onze kinderen en kleinkif ren, onze hartelijke dank. K. v. Sparrentafce t S. v. Sparrentak-\lug Koudekerke (Z), mei 1976. Mede namens onze kinderen danken wij u heel fiartel voor de belangstelling, cadeaus, bloemen en post, wa door ons 50-jarig huwelijk voor ons een onvergeteli dag is geworden. J. Ridder K. Ridder-Boerma Beatrixlaan 21, Bedum. Aan het einde van dit schooljaar zal eerstaanwezend conrector en docent klassieke talen aanl Christelijke Scholengemeenschap Buitenveldert het onderwijs* laten. In verband hiermede wordt hem een afscheidsreceptie aangd den op zaterdag 19 juni a.s. van 15.00 17.00 uur in de aulaj hel schoolgebouw. Bijdragen voor een afscheidsgeschenk kunnen worden gestort postgirorekening 3597651 t.n.v. Dr P. v.d. Weijden, p/a Chr. S1 Buitenveldert, De Cuserstraat 3, Amsterdam onder vermelding! „Afscheid Dr l. Bos". Namens bestuur en docert Dr P. van der Weiji Wij organiseren van 16 tot 20 juni twee speciale reizen naar de eindronden en finale van het Europese voetbalkampioenschap in Joegoslavië. Zagreb/Belgrado. Vertrek 16 juni per JAT in de morgenuren. Goed hotel (kamer met bad/toilet), drie entreebewijzen voor wedstrijd Neder landTsjechoslowakije, strijd om 3e en 4e plaats, alsmede finale in Belgrado. Zitplaats in stadions. Terugreis na finale. Luchthavenbelasting en verzekeringen inbegrepen. priis 940,- Dagvlucht finale 20 juni. Vliegreis Amsterdam Belgrado, transfer, zitplaats in stadion, terugreis na finale. Luchthavenbelasting en reisverzekering inbe- 9rePen Prijs 41 0," Voor informatie en boeking: Tel. 020-913456. Te koop? Gevraagd? Te huur? en u bereikt liefj 355.000 intensieve Ie zers en lezeressen' BEL 020-913456 vandaag (voor 11 uui uw tekst opgegevei heeft morgen welliclt al resultaat

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8