J 03 LUKAS ZIEKENHUIS 2l verpleegkundigen b.ziekenverzorgenden tie samaritaarï anaesthesie verpleegkundige diakonessenhuis naarden de bevelanden diakonessenhuis naarden tie Samaritaan' coördinerend hoofdverpleegkundige Rode Kruis Ziekenhuis I diaconessenhuis eindhoven waarnemend hoofd verplegingsdienst VERPLEEGKUNDIGEN hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen ziekenhuis- hygiënist(e) streekziekenhuis Vi goes .QEEF! BOUW MEE. EIND MEI-BEGIN JUNI HOOFD „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" ASSEN SOCIAAL PSYCHOLOOG c.q. ANDRAGOOG gespecialiseerde verpleegkundigen WELKE VERPLEEGKUNDIGE Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis 1 In ons nieuw verpleeghuis met 155 bedden voor somatisch- en i psycho-geriatrisch zieken zouden wij spoedig tot aanstelling willén overgaan van een j Tot de taken van deze verpleegkundige behoren ondermeer de realisatie en continuering van een optimale patiëntenzorg; I bewaking van de verpleegkundige kwaliteit; coördinatie van I taken binnen de 5 paviljoens; personeelsbeleid t.a.v. dienst roosterplanning, vakantieregeling.stage-indelingen ;ontwikkelen en standaardiseren van verpleegkundige werkmethoden. Voor een goed funktioneren als coördinerend hoofdverpleeg- kundige, is de bereidheid tot nauwe samenwerking met de paviljoenshoofden, het hoofd van de opleiding en de verpleeg kundig direkteur noodzakelijk, terwijl betrokkene de laatste bij diens afwezigheid moet kunnen vervangen. Onze gedachten gaan uit naar een vrouwelijke verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten en ervaring; bij voorkeur in het bezit van de ziekenverplegingsdiploma's A en B, alsmede van een stafopleiding; van positief Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke realities worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk. Koningin Julianaweg 59. Telefoon: 01870-2500. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Op de afdeling Anaesthesie is plaats voor een verpleegkundige die interesse heeft zich door middel van praktische en theoretische scholing te ontwikkelen tot Na het met goed gevolg beëindigen van de opleiding wordt de rang van verpleegkundige in het vooruitzicht gesteld. Tijdens de selectieprocedure is ruimschoots gelegenheid om met de anaesthesisten en de verpleegkundigen kennis te maken en een inzicht te krijgen in de mogelijkheden die de afdeling biedt. De praktische opleiding wordt in eigen huis verzorgd. De theoretische opleiding voor het examen anaesthesie verpleegkundige wordt elders gegeven. De eerstvolgende opleiding start in augustus 1976. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot Zr. J. Steenberg, hoofd verpleegkundige in algemene dienst, telefoon 02510-2 91 31. toestel 1112. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijten van het Vondellaan 13. Beverwijk. f Het Diaconessenhuis te Eindhoven vraagt een die het hoofd verplegingsdienst assisteert en bij afwezigheid volledig kan vervangen. Hij/zij zal in het bijzonder belast worden met vaktechnische taken zoals het volgen van de ontwikkelingen in de verpleegkunde en het. in overleg met hoofden van afdelingen, hoofd verplegingsdienst en direktie, introduceren van deze vernieuwingen in het ziekenhuis. Gedacht wordt aan een verpleegkundige met ervaring als hoofd van een afdeling, die een hogere opleiding voor verpleegkundigen heeft gevolgd. Leeftijd 30 35 jaar. Geïnteresseerden kunnen zich voor nadere telefonische informatie wenden tot Zr. T. A. van den Berg, hoofd verplegingsdienst, Diaconessenhuis. tel. 040—433043. Sollicitaties met beschrijving van werkervaring en opleiding te richten aan drs. R. R. M. Lyppens van het G.I.T.P., Wilhelminapark 25 te Tilburg. adviseurs voor personeelbeleid en organisatie 220 worden geplaatst. Bij de indeling wordt rekening gehouden met ervaring en persoonlijke belangstelling voor bepaalde afdelingen. Voor verpleegkundigen van ..verderweg" is het wellicht aantrekkelijk enige tijd in het Gooi te wonen. Telefonisch geven wij graag inlichtingen (02159-41514) of wordt een afspraak gemaakt voor een nadere kennismaking. Vraagt u naar de direktrice of het hoofd van de verpleging. J Stichting Interne Kraamverzorging der Hervormde Gemeente vraagt voor haar kraaminrichting 't Amersnest. Be- kensteinsetaan 18-22. Amersfoort een adjunct-leidster diploma ziekenverpleging-A met kraamaantekening ver eist. Salariëring in de functie van 1e verpleegkundige Sollicitaties te richten aan de heer N van Dijk. Operaweg 77. Amersfoort. In Driebergen-Rijsenburg, gelegen op de Utrechtse Heuvelrug is in ons Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof", dat plaats biedt aan 120 somatisch zieken, wegens vertrek van het huidige hoofd fysiotherapie plaats voor een HOOFD VAN DE AFDELING FYSIOTHERAPIE De afdeling fysiotherapie is modern ingericht zodat daar de meest uiteenlopende behandelingen kunnen worden uitgevoerd. U draagt de verantwoordelijkheid voor de reaktivering van de patiënten in samenwerking met andere disciplines, met daarnaast de poli klinische behandeling van ontslagen patiënten van ons huis en begeleiding van stagiaires fysiotherapie. Gezien het karakter van ons huis vragen wij dat U vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging werkt. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Verdere inlichtingen worden graag verstrekt door het huidige hoofd van de afdeling fysiotherapie de heer J.W. Doove of door de geneesheer directeur tel. (034381 5811 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de geneesheer-direkteur A. Voorwinden. Nassau-Odijcklaan 3 Driebergen. Voor ons ziekenhuis met 360 bedden nu nog ondergebracht in twee gebouwen, met een in beginsel goedgekeurd partieel nieuwbouwplan, vragen wij een in de rang van 1e verpleegkundige. Hij of zij zal nauw worden betrokken bij de ziekenhuishygiëne in ons ziekenhuis en zal in overleg met de infektiekommissie adviserend, stimulerend en controlerend dienen te werken aan de naleving van de maatregelen ter voorkoming en bestrijding van de ziekenhuis- infekties. Minimumeis: diploma Ziekenverpleging A en een aantal jaren ervaring op een verpleegaf deling. Huisvestingsproblemen zijn er in Goes niet. Inlichtingen bij de medisch direkteur, de heer G.T. Lie, telefoon (01100) 2.70.00 (zieken huis) of (01100) 2.78.94 (thuis). Sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. Postbus 106, Goes. '-•-tin; jv - Wie belangstelling heeft voor het werken in een leidinggevend en begeleidend team kan in het Diakonessenhuis te Naarden een plaats vinden als van de orthopedisch/neurologische afdeling voor 32 patiënten Het Diakonessenhuis behoort met zijn 200 bedden tot de kleinere ziekenhuizen met een eigen modern-zakelijke, maar ook duidelijke persoonlijke sfeer. Telefonisch geven wij graag inlichtingen (02159-41514) of wordt een afspraak gemaakt voor een vrijblijvende kennismaking. Vraagt u naar de direktie of het hoofd van de verpleging. Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum Ten behoeve van de aan ons centrum verbonden opleiding voor het Staatsdiploma Ziekenverpleging B wordt in part-time dienst gevraagd een Ook zij, die nog niet zijn afgestudeerd kunnen solliciteren. Betrokkene zal als docent les dienen te geven in het vak andragogie. terwijl hij/zij tevens in samenwerking met de andere docenten vorm zal moeten geven aan de training in sociale vaardigheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Dennen weg 9 te Assen. Het Lukas Ziekenhuis telt 458 bedden en prijst zich gelukkig op verreweg de meeste verpleegafdelingen over voldoende gekwalificeerde mede werksters te kunnen beschikken. Op een tweetal afdelingen ziet men echter uit naar deskundige hulp. t.w. de afdelingen Psychiatrie en Hartbewaking. Voor wat betreft de psychiatrische afdeling zoeken wij kontakt met belangstellenden in het bezit van het diploma Ziekenverpleging B, al dan niet in combinatie met het A-diploma. De afdeling hartbewaking heeft voorkeur voor doch men is ook graag bereid geïnteresseerden, in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A, zelf op te leiden. Mocht men voor één van bedoelde funkties belangstelling hebben, dan wordt men uitgenodigd een sollicitatiebrief te richten aan de afdeling Personeelszaken. STICHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKENHUIS ALBERT SCHWEITZERLAAN 31 - APELDOORN - TEL. 055-773131 GEREFORMEERD BEJAARDENCENTRUM „WAELESTEIN" te Rotterdam-Zuid In ons tehuis worden 210 bejaarden verzorgd. Wij doen ons best om voor hen het leven zo prettig mogelijk te maken. Er is een goede verstandhouding tussen bewoners, bestuur, directie en personeel. Onze adjunct-directrice gaat 1 november 1976 weg. zij wordt directrice van een ander tehuis. met diploma A, wil haar plaats innemen? Wij bieden: Een prettige, zelfstandige werkkring. Salaris volgens de C. A.O. voor de bejaardentehuizen. Indien nodig, bemiddeling bij het verkrijgen van huisvesting. Wij vragen een vrouw die: Mede leiding wil geven aan ons tehuis. Takt en wijsheid bezit om met mensen om te gaan. Een Protestants Christelijke levensovertuiging heeft. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uit maken van de selectie procedure. Onze directrice. Mevrouw M. Mostert, is gaarne bereid alle gewenste inlichtingen te geven. Ons telefoonnummer is 010-292400. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris van de "Stichting Gereformeerde Bejaardentehuizen L.M.O.", de heer J. Kleiman, Dinteloordstraat 19, Rotterdam 3023. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghu te Sommelsdiik (gem. Middelharnis) Ten behoeve van nieuw te openen paviljoens van ons gecom bineerd verpleeghuis (5 paviljoens a 31 bedden) zouden wij willen overgaan tot aanstelling van. A en/of B Aanstellingen overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Ter verkrijging van passende huisvesting wordt medewerking verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijkKoningin Julianaweg 59. Telefoon: 01870-2500.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 27