register accountant vrije universiteit W directeur bedrijfseconomisch medewerker Wbvdm titteen -mart Van derTorn Buningh organisatieadviseurs amsterdam coördinator RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN WETENSCHAPPELIJK (HOOFD)MEDE WERKER KROONLID De Protestants Christelijke Onderwijsvakorganisatie een redaktiemedewerker/ster gemeentelijk energiebedrijf ac PERSCOMBINATIE N.V. KONSTRUKTEUR MECHANISATIE ZATERDAG 29 MEI 1976 TR0UW/KWARTÏ£5_ Van der Torn Buningh. organisatieadviseurs, zoeken ten behoeve van hun cliënt, de Sociale Verzekeringsbank te Amsterdam, een chef interne controle, waarvoor contact wordt gezocht met een ervaren De Sociale Verzekeringsbank is het uitvoeringsorgaan van de sociale verzekering, dat samen met de Raden van Arbeid, de Algemene Ouderdomswet, de Algemene Weduwen- en Wezenwet en de Kinderbijslagwetten uitvoert. Naast de uitvoeringstaken zijn in het kader van deze taak aan hem toevertrouwd het beheer over een zeer belangrijke geldstroom en het toezicht op de Raden van Arbeid. Het werkterrein omvat de behandeling van veelsoortige controle problemen. waaronder die van verschillende nieuwe, in ontwikkeling zijnde automatiseringsprojecten. Hij geeft hierbij leiding aan een grote groep van medewerkers. Daarnaast adviseert hij de directie van de bank op bedrijfs economisch terrein en is hij, tezamen met de externe accountant, verantwoordelijk voor het opzetten en onderhouden van een doelgericht controleprogramma. De register-accountant, die wij zoeken, zal een meerjarige praktijk ervaring moeten hebben, waarin inventiviteit en leidinggevend vermogen een ruime plaats hebben ingenomen. Goede contactuele eigenschappen en een grote mate van maatschappelijke belang stelling zijn, gezien de belangrijke in- en externe relaties, van grote betekenis. De chef interne controle rapporteert aan de directie van de bank. De arbeidsvoorwaarden van de bank zijn vrijwel identiek aan die van het rijkspersoneel. Geinteresseerden verzoeken wij zich schriftelijk, onder vermelding van gegevens omtrent opleiding, ervaring en sollicitatiemotief, te richten tot Van der Torn Buningh, organisatieadviseurs, t a v. Prof. Dr. C A. Buningh, Kaap Hoorndreef 10, Utrecht. Prof. Buningh is gaarne bereid aan serieuze gegadigden nadere informaties te verstrekken. Telef. overdag: (030) 614521, 's avonds: (03434) 1717. Aan onze Universiteit bestaan een aantal disciplines, die zich met de veiligheid bezighouden. Ten einde deze deeltaken meer in relatie met elkaar te brengen is besloten tot het aantrekken van een voor Veiligheids- en Milieuproblemen. Deze functionaris ressorteert rechtstreeks onder het College van Bestuur en zal nauwe contacten moeten onderhouden zowel met de Centrale Veiligheidscommissie als met de Commissie Milieu problematiek V.U. Er zal een bureau worden opgericht, waartoe de op centraal niveau werkzame veiligheidsfunctionarissen zullen behoren. De coördinator zal worden belast met de zorg voor de totstandkoming en instandhouding van een universitaire organisatie voor veiligheids- en milieuzaken (welke ook binnen de beheer- en werkeenheden gestalte moet krijgen) de organisatie van het onderzoek van de situatie inzake veiligheids- en technische milieu-aspecten in de beheer- en werkeenheden en het op basis daarvan opstellen van een meerjarenprogramma en begroting; de zorg voor de uitvoering van en het toezicht op de naleving van het beleid inzake veiligheid en (technische) milieube scherming; de coördinatie van de veiligheids- en milieuproblematiek. Voor de vervulling van deze functie gaan de gedachten uit naar iemand die aan de volgende vereisten voldoet opleiding op academisch niveau leidinggevende capaciteiten; deskundigheid in tenminste één van de sectoren algemene veiligheid, stralingsveiligheid en technische milieubescherming c.q. chemisch/toxicologische veiligheid (met een voorkeur voor de laatste sector) bij voorkeur kennis en ervaring van de universitaire organisatie. Van kandidaten wordt instemming met de christelijke doelstelling van de Vrije Universiteit verwacht. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer C. de Niet telefoon 020 - 548 36 82. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 001 -1896. te richten aan de Hoofdafdeling Perso neelszaken. Oe Boelelaan 1105. postbus 7161, Amsterdam- Buiten veldert. UW VAKVERBOND Ravellaan 1 Utrecht Bij de vakgroep Bijbelse Vakken, sectie Nieuwe Testament van de faculteit der Godgeleerdheid vaceert per 1 september 1976 de functie van fvac. nr. LP 760525) Er wordt gedacht aan een classicus (dr. of drs.) met didactische bekwaamheden en belangstelling voor de oudchristelijke letterkunde en/of joods-hellenistische literatuur of aan een afgestudeerde in de Faculteit der Godgeleerdheid, die als bijvak één der klassieke talen heeft bestudeerd. Zijn taak zal zijn: het geven van onderwijs in Grieks en Latijn ten behoeve van de Vooropleiding, zulks in samenhang met de studie in de Godgeleerdheid, de begeleiding vanstudenten, het voorbereiden en afnemen» van tentamina en het verrichten van onderzoek binnen de sectie Nieuwe Testament. Betrokkene is in beginsel bestemd voor blijvende opneming in het wetenschappelijk corps en wordt in tijdelijke dienst aangesteld voor een proeftijd van ten hoogste vier jaren, indien en voor zolang nog geen redelijke zekerheid bestaat dat hij/zij voldoet aan de voor blijvende opneming in het wetenschappelijk corps vereiste wetenschappelijke en andere kwaliteiten. Aanstelling en salariëring zal geschieden overeenkom stig het rangenstelsel van wetenschappelijk medewerker. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij prof. Dr. A.F.J. Klijn, Dilgtweg 18a te Haren (Gr.), tel. 050-347618. Schriftelijke sollicitaties vóór 10 juni 1976 te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken der Universiteit, Postbus 72 te Groningen, onder vermelding van het vacaturenummer. Uitnodiging aan belangstellenden voor de functie van in het College van Bestuur van de Technische Hogeschool Delft. Krachtens de Wet universitaire Bestuursher- vorming 1970, Stb. 601, is het College van Bestuur onder meer belast met het dagelijks bestuur van de hogeschool. Het bestaat uit vijf leden: de Rector Magnificus, twee leden te kiezen door de Ho- geschoolraad en twee leden te benoemen door de Kroon na overleg met de Hoge- schoolraad. De voorzitter van het College van Bestuur wordt uit de leden door de Kroon be noemd. Het Kroonlid dient te beschikken over ruime bestuurlijke ervaring. Benoeming vindt plaats voor een periode van 4 jaar. Herbenoeming is mogelijk. De honorering zal op het niveau lig gen van dat van hooglereraar. Zij die belangstelling hebben voor de functie van door de Kroon te benoemen lid van het College van Bestuur, alsmede zij die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten, worden verzocht zich schriftelijk binnen 14 dagen te wenden tot de Minister van Onderwijs en Wetenschappen, Nieuwe Uitleg 1, 's-Gravenhage. Met het oog op een goede samenwerking binnen het College van Bestuur en tussen dat College en de Hogeschoolraad ligt het in de bedoeling kandidaten uit te nodigen tot overleg ter plaatse. vraagt voor zo spoedig mogelijk: De PCO is een vakorganisatie, waarbij circa 27.000 onderwijsgevenden van kleuter- tot hoger onderwijs zijn aangesloten en die zich inzet voor rechtspositionele belangen van deze leden. Ook tracht de PCO een bijdrage te leveren aan de opbouw van een goed geheel van onderwijsvoorzieningen, waarbij het in het bijzonder gaat om de kwaliteiten van het protestants-christelijk onderwijs. Kwaliteiten Voor de weekbladen die de PCO uitgeeft (PCO-Magazine en Ons Beroepsonderwijs) wordt een redaktiemedewerker/ster gevraagd. Ge dacht wordt aan iemand die voorstander is van bijzonder confessioneel onderwijs, die beschikt over redaktionele ervaring/vaardigheid en die op de hoogte is met aktuele ontwikkelingen binnen het onderwijs. Daarnaast dient hij/zij te beschikken over organisatorisch vermogen en bereidheid te hebben beleidsvoorbereidende taken te verrichten. Vestiging in de agglomeratie Den Haag is noodzakelijk. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal, wat het salaris betreft, inpassing plaatsvinden in de BBBRA-schalen 89-112 (minimum f 2279.- en maximum 3819.-). Sollicitaties kunnen binnen één week worden gericht aan: het hoofdbestuur van de PCO, Postbus 5868, Den Haag, t.a.v. de Bureaucommissie. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot de redaktie-secretaris van het PCO-magazine, Aat Sliedrecht, telefoon: 070-572131 óf tot de hoofdredak- teurvan Ons Beroepsonderwijs, Arie van Lenten, telefoon: 010-815313. 35^ Gemeente 's-Gravenhage BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN 'S-GRAVENHAGE roepen gegadigden op voor de functie van wegens pensionering van de huidige functionaris per 1 mei 1977. Het bedrijf voorziet de gemeente 's-Gravenhage van elektriciteit en gas, neemt deel aan de elektriciteitsproduktie in Zuid-Holland, levert en gros elektriciteit aan de gemeenten Leidschendam, Rijswijk en Voorburg, en levert en détail gas aan een aantal Westlandse gemeenten. Voorts exploiteert het bedrijf een vuilverbrandingsinrichting en verzorgt het de openbare ver lichting, met een 1500-tal medewerkers en een jaarlijkse omzet van circa 500.000.000.—. Drie adjunct-directeuren voor respectievelijk de sector elektriciteitsproduk tie en energietransport, de sector energiedistributie en de sector bedrijfs economie en organisatie waartoe ook de functie personeel en organisatie behoort maken deel uit van het directieteam. Daarnaast is een administrateur verantwoordelijk voor de administratie en de financiële verslaglegging. Tot de taken van de directeur behoren o.m.: de leiding van het directieteam de beleidsvoering de beleidsadvisering de vertegenwoordiging van het bedrijf op beleidsniveau, zowel bin nen de gemeente als daarbuiten. Voor de vervulling van deze functie komen sollicitanten in aanmerking die kennis hebben van en ervaring bezitten op het gebied van de energievoor ziening en bij voorkeur werkzaam zijn of zijn geweest bij een overheids- of semi-overheidsbedrijf. Zij dienen uiteraard over organisatorische en leiding gevende capaciteiten te beschikken. Voorts moeten zij een open oog heb ben voor de huidige maatschappelijke verhoudingen en ontwikkelingen. Geëist wordt een voltooide studie op academisch niveau of een daaraan gelijk te stellen opleiding, terwijl kandidaten bij voorkeur niet ouder dan 50 jaar dienen te zijn. Afhankelijk van ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal 10.258, per maand. De arbeidsvoorwaarden der gemeente 's-Gravenhage zijn van toepassing, hetgeen onder meer inhoudt: welvaartsvaste pensioenvoorziening vakantietoelage 7,8van het jaarsalaris tegemoetkoming in eventuele verplaatsingskosten. Een eigenhandig geschreven sollicitatie met curriculum vitae en referenties gelieve U te richten aan Burgemeester en Wethouders en onder No. P.V. 477 binnen 14 dagen te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoorziening, Stadhuis, 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de hui dige directeur van het Gemeentelijk Energiebedrijf, de heer Ir. J. G. Arends, Loosduinseweg 13, 's-Gravenhage. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt zo mogelijk direct na afloop door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kandidaat. Ha rsT. re F pen [ten entf pe l g ni idvi link >st, i ldei ct i di [ntv lar ddn kar ade )e van ke Dela :n i sap r d< nee' 1 VI mo sevi de Ie b blij h id er buu me: dan ddi ek( ihe gei k h( de ndi var het lar enst 5 in Ijksi lien: 1 17 ndei best pen. it in opi zod Z. uitgeefster van o.m. Het Parool, Trouw en de Volkskrant (met on geveer 1600 medewerkers) nte 1 Dr in, I in zoekt wegens toevoeging van taken een van ca. 35 jaar. Tot zijn taak zal behoren: de periodieke rapportage het verrichten van analyses Verder zal hij een bijdrage moeten leveren aan: I de voorbereiding, uitvoering en begeleiding van budgettering de kostenbewaking het concipiëren van de jaarrekening het ontwikkelen van nieuwe systemen Voor deze zelfstandige funktie stellen wij als opleidingseis SPD of HEAO-BE Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Binnen het bedrijf bestaan goede promotiemogelijkheden. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de personeelafdeling van Perscombi-1 natie N.V., Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. mevr. I. Stapper. Nadere inlichtingen omtrent de funktie worden gaarne verstrekt door de heer B. Verweij, tel.: 020-914400, toestel 654, privé: 02159-42889 (na 19.00 uur). PLASTIC CONTAINER MANUFACTURERS B.V. EDE, dee> uitmakend van de kunststofverwerkings groep Curver en producente van plastic verpak kingsartikelen zou graag in kontakt treden met een die, toegevoegd aan de algemeen adjunkt-direkteur, tot taak zal hebben het plannen en ontwerpen van mechanisering en automatisering op langere termijn het optimaliseren van de huidige werkmethoden, hierbij rekening houdend met de gedachte mechanisering en automatisering op langere termijn het kontroleren van de voortgang hiervan het onderhouden van kontakt met de leveranciers van de voor de realisatie noodzakelijke toeleveringen het onderzoeken van elders aanwezige kennis en de bestudering hiervan op praktische toepasbaarheid. Omdat de funktie niet alleen inhoudt het in theorie konstru- eren van machines, apparatuur etc., maar ook de prak tische uitvoering hiervan, denken wij in de eerste plaats aan een scheepswerktuigkundige B2/C1, doch ook aan een praktisch ingesteld HTS'er. Geïnteresseerden worden verzocht een schriftelijke sollicitatie te zenden aan: afd. Personeelszaken. Plastic Container Manufacturers B.V., Lorentzstraat 6, Ede. Tel. 08380-19141. Ds. J. Overduin ld st Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Christus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven. Een werk voor deze tijd, rijk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f16.50 Verkrijgbaar in de boekhandel ar ;er Iv; ;el ti ïh

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12