$(MlcüpendMediet.5)izSküwpkm mba/ik. ilindtu dat Den Haag nooit schoon genoeg kan zijn? Kom eens graten •j Uit de nieuwe CM Den Haag: Gock House for thetöung Beautiful People! CM Den Haag: altijd wat bijzonders! Trouw NUTSSPAARBANK/ LEIDSE SPAARBANK controleur Gemeente 's-Gravenhage II barbiere di Siviglia VRUDAG 14 MEI 1976 TROUW/KWARTET JqAQ BEKENDMAKING. De burgemeester van Katwijk, geeft ingevolge het bepaalde in artikel 17 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening kennis van een verzoek om bouwver gunning hetwelk slechts inge willigd kan worden met een vrijstelling, zoals bedoeld in ar tikel 17 van dc Wet op de Ruim telijke Ordening, van de voor schriften van het uitbreidings plan ,,'t Heen" voor het bouwen van een kleed- er bergruimte ten behoeve van de beoefening van de tennissport, op het per ceel industrieterrein gelegen aan de Ambachtsweg (naast nummer 3). kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie C. nummer 457. De vrijstelling van eerderge noemd uitbreidingsplan ten be hoeve van het ingediende bouwplan, waarvan de bouw en situatietekening met ingang van maandag 17 mei 1976 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter gemeentesecretarie (kamer 108-109) ter inzage lig gen, zal verleend worden tot ui terlijk 1 januari 1981. De lechthebbenden op aan grenzende en nabijgelegen per celen worden in dc gelegenheid gesteld om gedurende voor noemde termijn van veertien dagen eventuele bezwaren te gen het verlenen van de ge vraagde vrijstelling schriftelijk kenbaar te maken bij burge meester en wethouders van Katwijk. Katwijk. 13 mei 1976. DE BURGEMEESTER VAN KATWIJK. H. Haasnoot, lo.b. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Maar Het Kan Doorlopend Krediet, een vertrouwde dienst van uw spaarbank. Met het Doorlopend Krediet leent de bank u een paraplu voor verwachte en onverwachte financiële regen- buien. IJ kent ze wel: een hoge garage- rekening, de wasmachine die het begeeft of zo maar een voordelige aanbieding van een bankstel dat u altijd al had willen hebben. In overleg met u wordt een maximum krediet bedrag afgesproken waarover u altijd kunt beschikken.Tot dat maximum kunt u, zoveel en wanneer u maar wilt geld opnemen. Over het niet opgenomen bedrag van uw Doorlopend Krediet betaalt u geen rente en ook berekent de bank u geen kosten over deze stille reserve. Alle informatie over het Doorlopend Krediet vindt u in de uitgebreide folder die bij de spaarbank voor u klaar ligt. Kom even langs bij één van onze kantoren en laat u vrijblijvend een goed advies geven. Nu extra voordelig! Vergelijk onze tarieven! Voor het Doorlopend Krediet gelden de navolgende rentepercentages: maximum maandelijkse jaarlijkse kredietbedrag aflossing rentekosten 2.000,- ±f 60, 15,00% S 3.000,. ±f 85, 15,00% 4.000,- U5, 15,00% 5.000,- 140, 12,50% 6.000,. 170, 12,50% 7.000,. 195, 12,50% 8.000,- 225, 10,25% 9.000,- 250, 10,25% 10.000,- 280, 10,25 en hoger tot maximaal 15.000,* HET GEMEENTELIJK ENERGIEBEDRIJF vraagt een voor de afdeling Inspectie Gas. Taak: Verrichten van controle-werkzaamheden met betrekking tot gasbinnenleidingen en gasinstallaties. Aansluiten van gasmeters. Verstrekken van aanwijzingen ten tijde van de controle. Administratief verwerken van de verrichte werkzaamheden. Eisen: Diploma gastechnisch installateur of gasinstallatie-contro leur. Goede contactuele eigenschappen. Leeltijd tot 35 jaar. Geboden wordt: Afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van 1460.— tot t 1925.— per maand. Vakantietoelage 7.8% van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening en andere gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van de volle dige personalia en de naam van dit blad, kunnen binnen 14 dagen onder vacaturenummer C.2.2 worden gericht aan de Directeur van het Gemeentelijk Energiebedrijf. Loosduinsewcg 13, 's-Gravenhage. Gemeente 's-Gravenhage Zo ja, dan kunt u niet alleen meehelpen om verontreiniging te voorkomen maar ook aanpakken om als medewerker (reiniger) met behulp van modern materieel in de frisse groene kleur het huisvuil op te halen en de straten schoon te maken. Een dienstverband met de GEMEENTEREINIGING kenmerkt zich door goede werksfeer goed salaris (21 jaar en ouder tussen 1.330,en 1.640,per maand) tariefbeloning maximaal 18% prima secundaire arbeidsvoorwaarden (gratis bedrijfskleding, welvaartsvast pensioen, tenminste 20 werkdagen vakantieverlof) dagelijks tussen 8.00 uur en 16.00 uur op hët Hoofdkantoor aan de Brouwersgracht 2 of bij het bureau Personeelsvoorziening. Stadhuis. Burgemeester de Monchyplein 10. alhier, van 8.30 uur -15.00 uur en op maandag en dinsdag 's-avonds van 19.00 uur - 20.30 uur. c De Nederlandse Operastichting Het Circustheater - Scheveningen Gioacchino Rossini ma. 17 mei - aanvang 20.00 uur Solisten: Cora Canne Meijer - Elise Galama - Paul Bindels - Philip Langridge - Wim Poncia - John Vierkens - Lieuwe Visser - Hubert Waber. Het Utrechts Symfonie Orkest - muzikale leiding: Kenneth Montgomery - regie: Ian Watt-Smith - dekors. Bernard Culshaw - kostuums: Alix Reid - Koorensemble o.l.v. Thijs Kramer. Plaatsbespreking drie dagen voor de voorstelling aan de kassa van 10-16 uur. telefonisch van 11-16 uur; nr. 070-55 88 00. CJP en 65+-paspoort geldig. GEMEENTE MONSTER OPENBARE BEKENDMAKING De burgemeester van Monster MAAKT BEKEND dat de ontwerpen van de bestemmingsplannen "Herziening Bestemmingsplan Vlotlaan", "Herziening Bestemmingsplan Kom Ter Heijde" en "Herziening Bestemmingsplan Natuurgebieden" met ingang van 17 mei 1976 gedurende een maand voor een ieder ter inzage liggen op de gemeente secretarie, afdeling algemene zaken. Herenstraat 2 te Monster. Voormelde ontwerp-plannen regelen de bestemming en het gebruik van de gronden en opstallen in de navolgende gebieden: Vlotlaan: de ten westen daarvan gelegen gronden, alsmede een strook grond gelegen ten zuiden van de woningen Emmastraat nrs. 85 t/m 95; Kom Ter Heijde: het gedeelte van de bebouwing van Ter Heijde, gelegen tussen de beide Schenkeldijken, de Slaperdijk en het strand; Natuurgebieden: de Itoekomstige) bedrijfsterreinen van de N.V. Westlandse Drinkwaterleiding Maatschappij aan de Haagweg. Gedurende voormelde termijn van een maand kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren tegen de ontwerp-plannen indienen. •Monster, 10 mei 1976 De burgemeester voornoemd G.A. Stolwijk. GEMEENTE BENTHUIZEN De Burgemeester van Benthuizen brengt ter openbare kennis, dat Burgemeester en Wethouders dier Gemeente voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de wet op de ruimtelijke ordening, juncto artikel 50 lid 8 van de woningwet, bouwvergun ningen te verlenen aan: A. 1. de heer W. van der Vark, Pr. Beatrixstraat 17. alhier (kavel 1) 2. de heer G. C. Diephout, Dorpsstraat 222. alhier (kavel 2) 3. de heer J. P. Th. Kalkwijk. Pr. Beatrixstraat 25, alhier (kavel 3) 4. de heer P. J. van der Spek. Pr. Clausstraat 4, alhier (kavel 4) 5. de heer C. Boeter, Pr. Clausstraat 8, alhier (kavel 5) 6. de heer R. Prins. Pr. Beatrixstraat 23, alhier (kavel 6) voor de bouw van een zestal bungalows op de percelen kadastraal bekend Gemeente Benthuizen, plaatselijk bekend Beelaertspark, respectievelijk sectie B. nr. 1346 (ged) kavel 1 sectie B. nr. 1346 (ged) kavel 2 sectie B. nr. 1346 (ged) kavel 3 sectie B. nr. 1344 (ged) kavel 4 sectie B. nr. 1344 (ged) kavel 5 sectie B. nr. 1344 (ged) kavel 6 B. Fa. J. van Noort 6t Zn., gevestigd Dorpsstraat 62. alhier, voor dc bouw van een vijftal woningen, op de percelen kadastraal bekend Gemeente Benthuizen, plaatselijk bekend Benthuizen, sectie B. nr 919 (ged). C. A J. M. van Well B.V., Nijverheidscentrum 2. Zevenhuizen, voor de bouw van een winkel, op het perceel kadastraal bekend Gemeente Benthuizen, plaatselijk bekend Benthuizen, sectie B. nr. 1317. De vorenvermeldc bouwplannen liggen vanaf 14 mei t.m mei 1976 ter gemeentesecretarie (afd. Algemene Zaken) voor een ieder ter inzage. Een ieder kan gedurende deze termijn eventuele bezwaren tegen voornoemde bouwplannen schriftelijk bij het gemeente bestuur indienen. Benthuizen. 11 mei 1976 De Burgemeester van Benthuizen I. J. P. Keijzer De zomerfeesten zijn in aantocht, het oogstfeest het fruitfeest, het graanfeest en jouw leuke feestje, waarop je zal stralen in je lange katoenen jurk naar Frans ontwerp met tule, kant en kersen motieven in wit of ecru. Met kersenrood! 38-42 150: C&cA- Li tbcA \fvvide£i^e\f

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18