Plotselinge westerse jacht ontreddert stille Alaska t Welzijnspeil studenten duidelijk achtergebleven DOLLY VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Denkcellen Documentaire over gevolgen voor bevolking Minister Van Kemenade: Even puzzelen n: t WOENSDAG 12 MEI 1976 BINNENLAND RADIO EN TV TROUW/KWARTET Het zoeken naar psychologische en fysieke aanknopingspunten om een familierelatie vast te stellen, Ls voor veel mensen een interessante bezigheid. Daarop onder meer berust de populariteit van het NCR V-programma Zo vader, zo dochter. Gisteren was het dan ook terug op de buis na een Jaar uit de roulatie te zijn geweest Gerard van den Berg hield als vanouds de teugels kort om breedsprakerigheid te voorkomen. Om met dit spel echt de denkcellen te prikkelen, verdient het aanbeveling, sommige vragen een beetje intelligenter te maken dan het inbouwen van een verliefdheidsfactor voor kerels op leeftijd of iemand te stellen voor de keus mee te doen aan de schoonmaak dan wel zich in het buurtcafé te gaan bezatten. Mogelijk dient men het eigen gezicht door in de „aangezichten" van het panel regelmatig veranderingen aan te brengen. Ook naar de laatste aflevering van De gebroeders Lautensack heb ik ..met gemengde gevoelens" gekeken. Niemand zal kunnen beweren dat deze Oostduitse serie niet typisch Duits van sfeer is. Toch kan ik mij niet onttrekken aan de indruk dat er in deze produktie iets wringt. De Nazibonzen in deze produktie zijn mij te doorzichtig en niet sluw en hard genoeg. De werkelijkheid was wel even anders. Zeker nu de cowboy- en Indianenverhalen hun beste tijd schijnen te hebben gehad, mogen films als Wapens voor San Sebastian er wat mij betreft vaker tussen geschoven worden. Hoewel behept met vredelievende neigingen, mag ik graag kijken naar zo een rechtlijnige botsing tussen primitieve krachten en emoties die dicht bij de natuur staan. Zelfs pacifisten zullen er plezier aan beleven het kwaad wordt ten slotte altijd overwonnen, bij voorkeur door schavuiten die zich gebeterd hebben. Bovendien was het Anthony Quinn die voor San Sebastian al zijn talenten en een hechte verbondenheid met zijn geboorteland in de strijd wierp. Volbloed Indiaans tegenspel kreeg hij van de gevierde acteur Charles Bronson. Minister Van der Stee kan niet acteren. Daardoor was de overgang van de gekleurde romantiek naar het kleurloze gesprek (want zwart en wit zitten niet in de regenboog), wel erg groot. De minister probeerde op dramatische toon voor te dragen dat niet wordt ingezien hoe snel de zeeën leeg raken, maar de actieleider van de vissers had er geen oren naar. Schipper Daalder deed zijn naam eer aan: hij dacht uitsluitend aan de centjes voor direct en aan vergoedingen in de toekomst. Het tweede onderwerp in AktuaTV betrof maandag het probleem van invalide automobilisten die bij panne maar moeten afwachten of zij door iemand worden opgemerkt. Lida van Luyn heeft dezer dagen vele uren in een smoorhete wagen langs de weg gestaan voordat er hulp kwam opdagen. ..Hpt is een harde wereld", verzuchtte zij. Een andere invalide bleek zelf al iets te hebben gefabriceerd om de aandacht te trekken. Zo eenvoudig en doeltreffend, dat het te gek mag worden genoemd, dat nooit een van die vele verkeersdeskundigen op het idee is gekomen. Een staaltje van gevoelloos zichzelf etaleren, leverde een medewerker van Aktua. Voor een dramatische afsluiting van zijn reportage liet hij Kees Colson in het door aardbevingen geteisterde Osopo de camera richten op de lijken die nog gekist moesten worden. Hij stapte er midden in en zei na een loze volzin: dit is Marcel Bruins voor TROS-Aktua. Wibo mag hem voor straf een cursus in ethisch handelen laten volgen. TON HYDRA KARELTJE KNETTER door Riet Diemer UTRECHT „Farewell Fair banks tot ziens want de pijp lijn komt eraan. Farewell Fair banks vergeet de stille nachten die je eens hebt ge kend die Alaska kende." Dit liedje van de bekende Ameri kaanse zanger Randey Edel man geeft iets aan van de situa tie waarin Alaska, ofwel de 49e staat van de Verenigde Staten zich bevindt sinds driftig naar olie wordt geboord, zodat een wereld van stilte en natuur wordt omgeploegd en ont wricht, zoals een team van de NOS-radio d^t onlangs ervoer. Maarten Nederhorst en Jos Lubsen doorkruisten met fotograaf George Burggraaff in de maand maart het land. Weerslag van die reis zijn drie radiodocumentaires onder de titel „Olie uit de ijskast" die aanstaande zondag te beginnen, steeds op zon dag worden uitgezonden van 21.15 tot 21.50 uur op Hilversum 2. Een vierde aflevering is te beluisteren in de NOS-rubriek Toerismo. vrijdag 4 juni van 12.30 tot 12.49 uur op Hilver sum 2. In enkele jaren Reden van hun bezoek was het lo gische gevolg van twee andere docu mentaires: een over de energiecrisis en een over de oiie-economie. Toen de westerse wereld tijdens de oliecri sis zag hoe afhankelijk ze was van de Arabieren werd het alternatief in Alaska gezocht. De Verenigde Staten zouden zelf wel voor olie zorgen. Bin nen enkele jaren moet de pijplijn van Alaska naar het zuiden klaar zijn. want in Alaska zit olie onder de grond. Men hoopt zelfs op een van de grootste voorraden. Volgend jaar au gustus moet de olie gaan stromen. Het gevecht dat milieubeschermers jaren hebben geleverd tegen de aan tasting van het milieu en voor het belang van de eigenlijke bewoners werd verloren. Het radioteam heeft zich echter afge vraagd wat er met een land gaat gebeuren in zo n proces. En hun erva ring is dat er slechte nevenverschijn selen optreden. Duizenden avontu riers hebben zich op de olie gestort. In moordende temperaturen van der tig, soms veertig graden onder nul werken 20.000 mensen aan de 1300 kilometer lange pijp die het land. dat veertig keer nederland is, doormid den snijdt. Duizenden Oliewinning, evenals ln vroeger jaren de gouddelving trekt mensen aan. belust op geld, maar ook werklozen, die graag een baan hebben. En in de Verenigde Staten is de werkloosheid erg groot. In Anchorage, de grootste stad van Alaska, waar 180.000 men sen wonen, wachten duizenden op w»rk. Ze moeten kunnen bewijzen dat ze minstens een jaar bewoners van Alaska zijn voor ze een werkver gunning krijgen. Dan kunnen ze aan de slag voor 120.000 tot 150.000 gul den per jaar. Ze wachten op smerige terreintjes in kampeerwagens en de gesprekken gaan over niets anders dan olie. geld en avontuur. De olie heeft Anchorage in een paar jaar veranderd van een rustig sluimerend plaatsje in een middelgrote Amerikaanse za- kenstad, waar de ergste problemen prostitutie, criminaliteit en alcoholis me zijn. Bijna 40.000 van de Alaska- nen, dat is 9.6 procent, is alcoholist. In Anchorage zelfs 23.9 procent. Van onze onderwijsredactie AMSTERDAM „De studenten vormen de laagste inko mensgroep van de bevolking. Hun inkomen heeft geen gelijke tred gehouden met de stijging van andere sociale minima. Welis waar zitten studenten nog niet onder het bestaansminimum, maar hun welzijnspeil is duidelijk achtergebleven." Dit zei minister Van Kemenade (on- .derwijs) gisteren tijdens een discus sie. die georganiseerd was door eerstejaars studenten in de economie van de Vrije Universiteit in Amster dam. De minister debatteerde over de contourennota onder andere met mevrouw Smit-Kroes, lid van de Tweede Kamer voor de VVD. In een discussie met de zaal bleek echter dat de aanwezigen meer geïnteres seerd waren in de problemen van de universiteit dan in de rest van het onderwijs Minister Van Kemenade vond de si tuatie van de studenten nog niet el lendig. zoals een van de vragenstel lers beweerde. Wel erkende hij dat de studenten ook ten opzichte van wer kende leeftijdgenoten financieel min der goed bedeeld waren. Dat komt doordat öc bedragen van de studie beurzen rijn aangepast aan de jaarlijkse prijssiije;ng. niet aan de sUjging van de welvaart Toch vond de minister dit geen ramp voor de studenten. ..IIet is ook zo dat u geweldig bevoorrecht bent boven de 80 procent van uw leeftijdgenoten die al een baan hebben De ge meenschap geeft per student meer dan 20.000 gulden per Jaar uit. en dat moet ook meetellen aldus de mi nister. Als er in de volgende begroting een paar honderd miljoen gulden bezui nigd moet worden, zal minister Van Kemenade dat vooral zoeken in het hoger onderwijs. Toen sommige stu denten daartegen bezwaar maakten, zei do minister: ,.U hoort bij de 20 procent jongeren die de beste onder wijskansen heeft. Als er bezuinigd moet worden, dan ga ik dat niet in de eerste plaats zoeken bij mensen die niet meer dan MAVO of Lagere Technische School hebben. Wel streeft de regering naar uitbreiding van het hoger onderwijs, maar dan moet door studieverkorting de afstu- deerdtijd per student verbeteren". Geen medelijden Studenten hoeven volgens de minis ter geen medelijden met zichzelf te hebben. Bij de studieverkorting is uitgegaan van een werkweek van on geveer 35 uur. dan blijft er nog ge noeg tijd over voor maatschappelijke vorming. Over de paar studen tenstops die de universiteit kent moet men ook niet te somber doen. In andere sectoren van het onderwijs bestaan al veel langer veel ergere studentenstops. De richting elektro techniek op de Lagere Technische School bijvoorbeeld kampt al 20 jaar met een plaatstekort. In de eerste aflevering geeft het team een beeld van het leven in de stad. Jos Lubsen rijdt mee in een politie-auto in de nacht, wanneer de sterke arm West-Side-Story-achtige gevechten van jongelui uit elkaar slaat. Er is een kleurrijke opname in een nachtclub met naakte dienster tjes ondanks de kou. Maar het meest aangrijpende is het uithuilen van een totaal ontredderde dronken Es kimovrouw in de politie-auto. Ze is naar de stad gekomen omdat ze dacht daar gelukkig te worden. Haar enige emmentaar is nu, ik ben zo eenzaam als de hel, zo alleen. Aan drank Eskimo's komen naar de pijp omdat ze willen meedoen met de nieuwe maatschappij. Maar ze raken aan de drank en gaan vaak verloren omdat de sprong van hun levenspatroon naar het andere te groot is. De mees te van hen bezaten bijvoorbeeld niet eens een wc, maar met een beetje geluk nu wel een cadillac. Verder is er een reportage van een reis van het team naar het eiland Nunivak, waar in het dorpje Meko- ryuk een aantal houten huisjes in een halve cirkel staan gebouwd. Geen iglo's. Wel zijn de huisjes tot meer dan de helft omgeven door sneeuw. Op het eiland wonen 250 Eskimo's, zoals ze altijd geleefd heb ben. Zomers in tenten over het ei land verspreid en 's winters in ar moedige huisjes in het dorpje. Er is een kerk en een blanke onder wijzeres leidt het schooltje. Het eni ge contact met de buitenwereld wordt door een radiozender onder houden. Er is geen krant, geen tele foon en geen televisie. De mensen leven van het vlees dat gedroogd wordt, evenals vis. Ze bewerken hui den, die ze eerst zelf kauwen. Alleen met een eenmotorig vliegtuigje kon den Maarten Nederhorst en zijn mannen het eiland bereiken. De tweede documentaire heeft onder meer het poolonderzoek tot onder werp, dat wordt verricht door het onderzoekcentrum van de Ameri kaanse marine. Het centrum ligt 500 km ten noorden van de Poolcirkel. Bestudeerd wordt hoe wolven, ijsbe ren en poolvossen op de koude rea geren. Aangenomen wordt dat de olieboring invloed heeft op het leven der dieren. Maffia? Opmerkelijke interviews zijn die met de Nederlander Albert Reierse (48) en vakbondsleider Carr van de vervoerdersbond. Reierse woont sa men met zijn vrouw in een van boomstammen opgetrokken huis. Na enkele jaren aan de pijpleiding te AOVERTENTlE Lieve Fedde, Mijn vrouw en ik zijn al zes jaar geluk! Jokkig getrouwd. Maar sinds kort komt ze I steeds me teen ander aan.Wkt moet ik doen? Beste briefschrijver, praat er tens over AÜ, Herenbur, met je slijter. Horizontaal, l. huisdier. 3. tijdperk. 4. boom. 6. insekteneter, 7. Holl. gravin. 9. loot, u. oude lengtemaat, 12. seni or (afk.). 14. koning van Basan, 15. boom, 17. welaan. 19. reeds, 20. fami lielid. 22. voorzetsel, 23. recht stuk vaarwater, 25. bevel. 27. vordering. 29. paard. 30. vierhandig dier. 31. hoogste punt. Verticaal, l. toiletartikel. 2. duiven hok. 3. plechtige gelofte. 5. herders god. 7. reeds, 8. spil van een wiel. 9. landbouwwerktuig. 10. voorzetsel. 11. priem. 13. cylindervormig voorwerp. 14. boom. 16. verlegen. 18. voertuig. 19. algemeen kiesrecht (afk.) 21. over blijfsel bij verbranding 22. onder an dere (afk 24. bloeiwijze. 26. wenk. 27. Europeaan. 28. vruchtenat. Oplossing van vorige puzzel 1. p. 2 bas, 3. basis. 4. rapport. 5. pieterman, 6 paspelleren. 7. simul taan. 8. ellende. 9. toren. 10. les. 11. n. Speciaal vandaag De IKON vertoont het le vensverhaal van de Afrikaanse zangeres Miriam Makeba. In het aansluitende Kenmerk- programma gaat het over zuide lijk Afrika. De heer Horst Klein- Schmidt, onlangs naar Neder land gekomen, spreekt over be straffing van tegenstanders van de apartheid door het regime- Vorster. Ned. 2. 19.05 Om de Europa Cup strijden Bayern München en Saint Etienne. De reportage wordt rechtstreeks uitgezonden. Ned. I. 20.00 Veronica start een Ameri kaanse doktersseric (20.37) en presenteert daarna een „totaal programma". Ned. 2. 21.00 Na Panoramiek (22.45) volgt Sprekershock. Ned. 1. 23.15 Pfarrer Sommerauer be antwoordt vragen op religieus terrein. Duitsl. 2. 21.15 Het Zangersportret van de NCRV is gewijd aan de bariton Hermann Prey. Hij zingt melo dieën uit opera, operette, orato rium en musical. Hilv. 4. 12.30 ln het drie uur durende VA- RA-programma ln de tijd gezet, wordt een schets gegeven van het sociale en artistieke leven in het Parijs van omstreeks 1840. Hilv. 2. 20.05 Gouden Vriendschap is oen luisterspel van John Tarrant over de smokkel van goud naar Zuidoost-Azië en de sluikhandel van opium naar Westerse landen. Hilv. I. 23.00 114. We hebben de kwelstoel nu al zó vaak gezien, dat we heus wel weten, dat deze uit sterke riemen, stevig plaatijzer en keihard eikenhout be stond. Dat hout was doortrokken van angstzweet van gekwelde slacht offers en van Barroesjaanse prachtbeits. En iedereen, die ook maar een béétje verstand heeft van Barroesjaanse prachtbeits weet wel dat dit goedje brandbaar is als aan- stekerbenzine. Het mag dus nie mand verbazen, dat de zijkant van de stoel snel vlam vatte. Knetterend stegen de vlammetjes omhoog, steeds meer en steeds sneller. Er vormden zich onaangenaam rieken de rookwolkjes en de brigges kreeg het hoe langer hoe benauwder. „Ik kom nooit los uit die stoel, kreunde hij. „Dat gaat helemaal fout! Ik dacht, dat die muis mij het leven redde, maar dank zij hem raakte ik mooi van de regen in de drop! Het is met je gebeurd. Piet!" Dat vond Jonas de Taaie ook. Hij roetste snel zijn hol weer in en wachtte daar verder gelaten af, wat er nog alle maal zou geschiedenDoch toen bleek, dat vrouwe Fortuna nog steeds op de hand van brigadier Piet was. De verterende vlammen had den namelijk de riem bereikt, waar|er tl mee zijn rechterarm gebonden warmee De mouw van zijn regenjas begon bijna te schroeien doch dat gaf nii land .Misschien nog net op tijd!" jubeld n Piet en met een forse ruk trok hij zij#1 0 arm los. Toen kostte het weinijjllen moeite meer om ook de andere riet di men los te maken en hij was vrij! Aisled een pijl uit een boog vloog hij c' keldertrap op. Vlak achter hei schroeide toen het touwtje door, waaraan de fles benzine opgehanger<n was PELLI. PINGO EN HUN VRIENDEN Maarten Nederhorst hebben gewerkt is hij nu landontgin- ner. Carr wordt van Maffia activiteiten verdacht. Al de ervaringen van het team zijn ook nog door journalist Ferry Tromp en Maarten Nederhorst op papier gezet in de gelijknamige paperback „Olie uit de ijskast', die de moeite van het lezen waard is. Foto's daarin, die een goede indruk geven van de situatie uit de documentaire, zijn van George Burggraaff. Het boek is uitgegeven bij Omniboek in Den Haag. d>g lek h der; ersl C n v Komen Willem Hendrik en Clemens de Witte binnen, dan zijn vader en zoon een knap stel. Clemens, hoog opgewassen, ziet er door zijn aanleg tot gezetheid wat ouder uit, dan hij in werkelijkheid is. Willem Hendrik is nog altijd ongebogen, gezond van kleur, droog en schraal. Beiden, va der en zoon. zijn vol viriele sterkte, voor de enkele die nauwkeurig toe kijkt. de vader zelfs meer dan de zoon. Clemens weet altijd een pretti ge tafel uit te kiezen, Willem Hendrik steekt een puike sigaar op, drinkt een redelijke borrel, luistert veel, lacht graag, altijd heeft hij een paar vrolijke anekdoten uit de provincie, die hij kraakdroog en tegelijk voor treffelijk vertelt, niemand laat hij in zijn kaarten zien en over alles denkt hij zo het zijne. De laatste maanden is hij gaan inzien, dat Kamers en Binnenhof het hoofd der Regering zijn, maar dat de Witte haar wissel vallig gemoed is. Ook in de oor logsjaren is Willem Hendrik een goed liberaal gebleven, naarmate de oorlogstoestanden verscherpen en de inmenging van de Regering on vermijdelijk toeneemt, verlaat hem toch nimmer het fiere bewustzijn, dat de mens alleen meer waard is en dat de enkeling dus een beter burger vermag te zijn dan de mens die mee loopt in de kudde. De Regering kan zeker meer dan eens een euvel ver helpen. maar meer ook niet, de volkskracht is de mens zelf. De Beu- kenloose jaren, zo goed als zijn rege ringswerk in de provincie Gelder land. hebben die opinie nog maar vaster gesmeed. Tegen etenstijd stapt hij bij Hotel Henriette L.T. de Beaufort Paulez op de fiets, achter op de baga gedrager staat meestal nog een mandje met eetbare produkten van Beukenloo. Dan komt het beste ge deelte van de dag, Willem Hendrik fietst met een blij gemoed door het Haagse Bos. de straatweg van Was senaar naar de Duinkant, en nog komt hij het hek niet binnen, of Dolly loopt op hem toe en hij hoort haar zeggen: „O vader, wat heerlijk, dat U er bent." Op dat ogenblik heeft hij het vaste en plezierige gevoel, dat zijn tegenwoordigheid haar ver heugt. Vandaag, een zaterdagochtend in het begin van mei, zoekt Willem Hendrik aan het Arnhemse station een coupé eerste klasse naar Den Haag. Nog nooit, of het moest in de jachttijd met een hond zijn geweest. heeft hij anders dan eerste klas ge-va reisd. Het is matig vol aan het statPru on, hij kan nog een lege coupé vin-ig den, waarin hij zich behaaglijk in-^ge stalleert bij het raam. Hij houdt ei»ve van uit te kijken, om lezen geeft hiL i, weinig, een boek leest hij zelden - nooit, sinds enige tijd leest hij def1™ courant alleen in de kamer en nietfaar meer in de trein, want hij meent, datin i het slecht is voor zijn ogen tijdensmg< het getril van de spoorwagen te le- t( zen. Zo beetje aan beetje is Willem Hendrik op de leeftijd, dat de mens' zachtjes aan en zo ongemerkt moge-ess lijk zijn lichaam spaart. Hij nestelt zich dus behaaglijk in een hoek voor uit. van daar uit kan hij goed op het perron kijken. „Waarom haasten de mensen op het station zich toch zo?" vraagt hij zich af. Als de conducteur de portieren al aan het sluiten is, ziet hij ineens voor zijn coupé de broer van Jans de werkmeid. Peereboom en diens vrouw staan. Hij is een welgestelde boer. even buiten de plaats Beukenloo naar de Benne- komse kant toe. Bart Peereboom en Willem Hendrik zijn even oud, ze hebben zevenenvijftig jaar geleden te zamen op de Lagere school in Beukenloo leren lezen en schrijven, deze heugenis geeft nog altijd een band van gemeenzaamheid, al zijn daarna hun wegen wel ver uiteen gegaan. Willem Hendrik is boven dien van liberalen huize en Peere boom doorgewinterd gereformeerd Tot Willem Hendriks niet geringe verbazing stappen Peereboom en vrouw zonder aarzeling de eerste klas coupé binnen. Wordt vervolgd. ofi ge ;el Jg RADIO VANDAAG HILVERSUM 1 (298 m en FM-kanalenl TROS 7 00 Nieuws. 7.02 (St Kom er maar eens uit. (7 30 Nieuws. 7.41-8.00 Aktua. 8.30 Nieuws 836-845 Gymnastiek voor de huisvrouw.) 10.00 <S) Van heinde en verre. 1030 Nieuws. 10.33 (S) Toerja-Toernee. streek-in met informatie, muziek en mensen. 11.45 (S)Café-chanlant: liedjes en muziek ul« den goeden ouden lijd 12.26 Mededelingen. 12.30 N.euws 12 41 Aktua. 13 00 <S) Een mondje Frans: muziek en informatie uit Frankrijk. 13 30 <S> Sport na sport, voor jongens en meisjes 14.00 fS) Specialiteiten a la carte: muzikaal wensprogramma. 15 00(Si Close-up. live-programma, waarbij muziek de boventoon voert. (15 30 Nieuws 16.30 (S) Keerpunt: belangrijke verandering in een mensenleven OVERHEIDSVOORLICH TING 17 20 Nederland en de Derde Wereld. TROS 17.30 Nieuws 17.32 Aktun-magarine. 18 30 Nieuws. 18.41 De blauwe zaden (9). science-fiction serie. 19 00 (S> Muzieklrip- tiek. van zeven tot tien 22.00 (S) Alles moet weg. gevarieerd muzikaal programma. 22.30 Nieuws. 2240 Aktua 23.00 Gouden vriendschap, hoorspel. 23.55-24.00 Nicuwj. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalenl VA RA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnastiek 7 20 In de Roode Cirkel nieuwsprogramma (8 00-8.11 Nieuws.) 2 35 Waterstanden 9 40 Schoolradio 10 00 Radio weekblad 1100 Nieuws 1103 Johan van Minnen ombudsman. 11.15 Even ..bij" draaien: nieuwe lichte grammofoonplaten. 12.00 Vorden Centraal, rechtstreekse ge sprekken. 13 00 Nieuws 13.11 Dingen van de dag. !3.25 Een middagje stoomradio jeugdherinneringen. 16 00 Nieuws. 16.03 Snoepgoed, hoorspel 17.00 (SI Uit het ntuzie- kalbum van Paul Godwin. RVU: 17.35 We tenschap in beweging. VARA 17.50 Medede lingen 18.00 Nieuws 18.11 Dingen van do dag P P 18.20 Uitzending van de P S P. VARA 18.30(S> Tussen starten finish sport en muziek. 19 30 (S) Orkest Mnlando met zangsolistcn. 20.00 Nieuws. 20.05-23.00 (Sl ln de lijd gezet een schets van het sociale en artistieke leven van Parijs, rondom 1840. NOS: 23.00 Met het oog op morgen actuali teiten en Den Haag vandaag. 23.55-24.00 Nieuws HILVERSUM III (445 m en FM-kanalenl KRO: 7 02 (S) Drie op je boterham, muv.iek en informatie voor werkende jongeren 9 03 (S) Pep op-drie. 12.03 (Sl Drie-tussen-de mid dag: Om de KRO-Kicsschijf. 14.03 (S) Pop- kontakl. met in het tweede uur een special over Alquin. 16.03 (SI De Ritmeesters: de Vincent van Engeien-show. NOS: 18.03 De Vakaturebank 18.10 (S) Nos-Maal. 19.30 (S) Langs de lijn. sport en muziek. 23.02 (Sl Nos-jazz. 0 02 (Sl Metro's Midnight Music een muzikale ontmoeting I 02 (Sl Take it easy. 2.02 (Sl Dat wordt weer nachtwerk 4.02-7 00 De Meurders methode 22.15 (K) Journaal 22.30 (ZW) Den Haag vandaag 22.45 (K) Panoramiek 23.15 (K) Spretershoek. 23.30 (K) Journaal NEDERLAND II 18.45 (K) NOS: Ti-Ta-Tovenaar 18.55 (K) Journaal 19.05 (K) IKON: Jouw wereld, mijn vwerelJ gezinsprogiamna voor alle TV VANDAAG 20.00 (K) NOS: Journaal 20.25 (K) SOC: Socutera-uitzendmgvande AVO-Nederland (vereniging voor A'OeidS- en Welz>|nszorg voor minder validen 20 37 (K) Doe. comedy aerle. 22 30 (K) Starsky A Hutch, Amerikaanse politieserie NEDERLAND I 9.30 (Ged Kt NOC.:»UT: Schooltelevisie 15.30 (K) AVRO: De wraak van de stoomwals, kindor-lv-lilm. 16.25 (K) De Holle Boom Kinderprogramma 17.10 Buiten speten voor ouders-a" 3 18.15 (K) TELEAC: Wetenschap in 19.30 (K) IKON-KRO/RKK: Kenmerk wekotijks informatierubriek over kerk en samenleving 23 25 (K) Bultengebeuren. 23 30 (K) Journaal. 18.45 (K) NOS: Staatstotenj-ie trekking van ce 647e loterij 18.55 (K) Journaal 19.05 (K) van gewest tot gewest 19.50 (K) Zendtijd Politieke Padijon t b v da Christelijke HiStonsCho Unie 20.00 (K) NOS: Finale Europa Cup I Bayern MunchenSaint Élionne In Glasgow (rechlslrookste uitzending)

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4