nhrcnd adjunct-accountants m adjunct afdelingschef ziektewet lh chef personeelszaken (m/v) assistent bedrijfsleider vrije universiteit JURIST OF SOCIOLOOG vuykshipyards holland PERSONEELSZAKEN amsterdam technisch medewerker BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN ALGEMEEN SEKRETARIS DIRECTIE-SECRETARIS/ESSE HALF TIME SECRETARESSE/IS Het Nederlands Christelijk Ondernemers Verbond bedrijfsconsulent voorde vervoerssector. ALGEMEEN KLINISCH ANALISTE KLINISCH CHEMISCH ANALISTE gemeenteziekenhuis dondreeht Trouw/Kwarte Ahrend bv - werkmaatschappij van de Ahrend Groep - is een handelsonderneming op het gebied van kantoor- en tekenkamerinrichting en reproduktietechnieken. De circa 600 medewerkers zijn verdeeld over 14 vestigingsplaatsen in Nederland. Voor ons hoofdkantoor in het centrum van Amsterdam zoeken we. wegens promotie van de huidige medewerker, een die leiding geeft aan een klein team, onder verantwoording van het hoofd personeels zaken Zijn/haar taak zal bestaan uit het mede formuleren en het (doen) uitvoeren van het totale personeelsbeleid, met name op het gebied van werving en selektie. funktie- classificatie en beoordelingen. Hij/zij is bovendien verantwoordelijk voor de werkzaamheden op het vlak van het personeelsbeheer: personeelsadministratie, overzichten, socaal jaarverslag. Als meedenker dient hij/zij bij te dragen aan ontwikkelingen op het gebied van werk overleg. opleidingsbeleid, sociaal statuut. Om deze funktie goed te kunnen vervullen moet men: - een voortgezette opleiding hebben op dit terrein - beschikken over enige jaren ervaring als personeelsfunktionaris - systematisch en akkuraat kunnen werken - goede kontaktuele vaardigheden hebben. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Ahrend bv. afdeling Personeelszaken. Singel 24 te Amsterdam. Telefonische informatie wordt graag gegeven door Drs W. van Dijk. hoofd personeelszaken, onder nr. 020 - 6 22 48. toestel 129. De COMMISSIE BEVORDERING PLAATSELIJKE EDUCATIEVE NETWERKEN is een adviescommissie van de bewindslieden van CRM. Onderwijs en Wetenschappen en Sociale Zaken Deze commissie dient te adviseren over de toekomstiae structuren voor onderwijs. vorming en scholing van volwassenen op plaatselijk en regionaal niveau. Bij de secretariaat van de commissie is plaats voor een (full-time): Vereisten afgestudeerd academicus m de rechten of sociale wetenschappen. gespecialiseerd in bestuurskunde en/of planningsproblematiek. belangstelling voor bestuurlijke verantwoordelijkheden, planningsprocedures, e.d op het terrein van onderwas, vormingswerk en scholing zo mogeli|k ervaring in volwasseneneducatie De taak van deze zgn. verbindingspersoon zal in elk geval bestaan uit: het verlenen van ondersteuning aan de commissie en haar subcommissies, studie commissies en overleg-groepen. het opsporen en analyseren van voor de commissie relevant studiemateriaal uit binnen en buitenland, mede met het oog op uit te brengen adviezen met betrekking tot de verantwoordeli|kheden en planningsprocedures van gemeentelijke en regionale overheden voor de volwasseneneducatie; het opsporen van praktifkontwikkelingen met betrekking tot deze zaken in Nederland, deze doorspelen naar de commissie, opdat verbindingen kunnen ontstaan tussen de commissie en deze ontwikkelingen; het coördineren van bevindingen van de individuele commissieleden ten behoeve van de commissie als geheel Salaris volgens rijksregeling. tot een maximum van f 4501 per maand. Nadere inlichtingen b'i de voorzitter (Dr K H. Roessingh tel. 02945-3363) of bij de secretaris (drs G van Enckevort. tel. 070-904745 of 03495-4551) van de commissie Plaats van tewerkstelling het voorlopig secretariaat der commissie is gevestigd in Rijswijk. Binnen afzienbare ti|d zal een andere locatie in het midden des lands worden gekozen (gedacht wordt aan Utrecht of Amersfoort). Sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Voorzitter van de commissie, p/a Dr. H. Colijntaan 204 te Rijswijk (Z.M.l. Bij de verschillende, over het gehele land verspreide Bureaus van de Rijks accountantsdienst worden gevraagd (mnl./vrl.) die zelfstandig boekenonderzoeken dienen in te stellen t.b.v. de Rijksbelastingen. Vereist; diploma Gymnasium. Atheneum, HBS of HEAO aangevuld met een van de nage- noemde diploma's: Staatspraktijkdiploma voor Bedrijfsadministratie Akte MO Boekhouden of Handelswetenschappen Kandidaatsexamen economie en het bewijs, dat voldaan is aan de tentamens voortgezet boekhouden vereist voor de toelating tot de accountantsstudie Tentamens bedrijfseconomie II en algemene organisatie van het Nederlands Instituut van Registeraccountants Leeftijd: niet ouder dan 45 jaar. Aanvangssalaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 2520.- en f 3819.- per maand, t Bij voortgezette studie kan benoeming volgen tot adjunct-accountant 1e klasse (max. salaris f 4501.- per maand) en accountant (max. salaris f 5730.- per maand). Verdere promotie mogelijkheden tot hoofdaccountant-titulair (max. salaris f 6253,- per maand) of hoofd accountant (max. salaris f 6824,- per maand) zijn aanwezig. Genoemde salarissen zijn exclusief 7.8% vakantie-uitkering en inclusief de per 1-1-1976 toegekende toeslag van 4,5%. Studiefaciliteiten van verschillende aard worden verleend. Afgestudeerde accountants kunnen in dienst treden als adjunct-accountant 1e klasse en na het afleggen van het rijksexamen belasting recht worden benoemd tot accountant. Tel. -nlichtingen worden verstrekt onder nr. 070- 76 67 37. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 5-2694/0156 (in linkerboven hoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1 te 's-Gravenhage. tWij vragen voor onze Reparatiewerf, welke voornamelijk schepen voor Kleine Handelsvaart en Binnenvaart alsmede Baggermaterieel repareert, een Zijn taak zal zijn het in alle opzichten assisteren van de bedrijfsleider en deze tij diens afwezigheid vervangen. Vereisten: HTS ev M T.S.-opleiding (scheepsbouw en/of werktuigbouw) of een gelijkwaardige opleiding enige ervaring in scheepsreparatie leidinggevende capaciteiten behoorlijke kennis van de Engelse en Duitse taal Desgewenst worden telefonische inlichtingen verstrekt door de heer J L van Harten (010) 502500. 's avonds (01807) 17071. Schriftelijke sollicitatie aan de afdeling Personeelszaken van A. Vuyk&Zonen's Scheepswerven B.V.. Postbus 1. Capelle aan den IJssel. HET DIENSTENCENTRUM van de Gereformeerde Kerken in Nederland Burg. de Beaufortweg 18, Leusden zoekt contact met candidaten voor de functie medewerker op de afdeling Aan hem zal worden toevertrouwd de salarisadministratie pensioenadministratie personeelsadministratie terwijl hij in voorkomende gevallen het hoofd van de afdeling zal assisteren bij personeelswerving en -selectie. Van de candidaten wordt verwacht, dat hun opleiding op HAVO-niveau ligt, aan gevuld met Praktijkopleiding boekhouden en liefst MBA-opleiding. Leeftijd bij voorkeur niet boven de 35 jaar. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en wordt bepaald volgens de landelijke rechtspositieregeling van de Gereformeerde Kerken, waarin ook de overige arbeidsvoorwaarden zijn gere geld Sollicitaties te richten aan de afdeling perso neelszaken van het Dienstencentrum. Postbus 202. Leusden. Telefonische inlichtingen kunt U verkrij gen onder 033-43244 (hr. De Lange, toestel 347). Bij de Subfaculteit der Tandheelkunde kan op korte termijn worden geplaatst een De werkzaamheden omvatten o.m. het onderhoud aan tandheelkundige appara tuur. Wij denken aan kandidaten met een L.T S.-opleiding, bij voorkeur richting elec- tronica of fijnbankwerken. Leeftijd =18 jaar. De aanstelling geschiedt tot 31 december 1976. Voor telefonische inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. Peters, telefoon: 020-548 44 57. Schriftelijke sollicitaties te richten, onder vermelding van vacaturenum mer 280 - 1596, aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105. Postbus 7161 te Amsterdam-Buiten- veldert. Utrechtseweg 30-32 te Zeist Tot onze taak behoort de uitvoering van; de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. Bij onze nog steeds groeiende bedrijfsvereniging zijn thans ca. 940 personeelsleden in dienst. Het verzekerd loon bedraagt ca. 6 miljard en het uitkeringsbedrag beloopt ca. 500 miljoen gulden. Ten behoeve van de AFDELING ZIEKTEWET zoeken wij een Deze funktionaris zal leiding geven aan de staf- en steungroepen van deze afdeling bestaande uit ongeveer 40 medewerkers. Bij afwezigheid van zijn chef is hij tevens verantwoordelijk voor het goed funktioneren van de uitkeringssecties, bestaande uit ca. 170 medewerkers. De onder de adjunct-chef geplaatste staf- en steungroepen zijn belast met: het vervaardigen van bestuursvoorleggers, alsmede het opstellen van voor beroep vatbare beslissingen; het vragen en verstrekken van informatie aan verzekerden, werkgevers e.d.; het analyseren en vastleggen van administratieve procedures; het ontwerpen van nieuwe procedures en formulieren; het verzorgen van interne afdelingsopleidingen en instrukties; het verrichten van administratieve hulpwerkzaamheden ten behoeve van de uitkeringssecties. Voor deze zeer belangrijke funktie achten wij noodzakelijk: middelbare opleiding en diploma Sociale Verzekering; grondige kennis van de ziektewet en de hiermede samenhangende wetten, bepalingen en richtlijnen; ruime ervaring in leidinggevende funkties; bekendheid met geautomatiseerde administratieve systemen. I Het maximale te bereiken bruto jaarsalaris bedraagt ca. f53.500. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van de B. V. G., Drs. L. Schut, Utrechtseweg 30-32. Zeist. DE STICHTING OECUMENISCHE HULP AAN KERKEN EN VLUCHTELIN GEN te Utrecht. roept sollicitanten op voor de funktie van teamleider met de titel De Stichting (afgekort S.O.H.) heeft ten doel het bevorderen van werelddiako- naal werk in de ruimste zin, waaronder de hulpverlening van nederlandse kerken aan kerken, kerkelijke, interkerkelijke en andere organisaties in het buitenland, alsmede hulpverlening aan vluchtelingen.' Het bestuur en de staf van S.O.H.waarin elf kerken en kerkelijke groeperingen in Nederland participeren, worden begeleid door een advies-kollege van oecu menische samenstelling. De salariëring zal geschieden volgens de salarisregeling voor de kerkelijke medewerkers van de Nederlandse Hervormde Kerk. Voor nadere informatie en sollicitaties met curriculum vitae kan men zich schriftelijk wenden tot: Stichting Oecumenische Hulp aan Kerken en Vluchtelingen Corn. Houtmanstraat 17 Utrecht, t.a.v. de voorzitter. Brieven worden ingewacht tot 14 dagen na verschijningsdatum. Nationale Commissie voor Ontwikkelingssamenwerking Mauritskade 63, Amsterdam. Telefoon: 020-942624 Bij de staf -15 mensen - is plaats voor een Taak: - Voorbereiding en verslaggeving van vergaderingen van de staf, het Dagelijks Bestuur en de Nationale Commissie. - Het verzorgen van correspondentie van de directie. - Het helpen uitvoeren van besluiten Vereist: - Goede taalvaardigheid Nederlands - Bekendheid met moderne talen, vooral Engels - Tijpervaring en steno Nederlands - Organisatievermogen. Salaris: Maximaal f 2.102.- per maand, en voor een Taak Voorbereiding en verslaggeving van vergaderingen van de Werkgroep K ken en het Adviescollége. Vereist: - Tijpvaardigheid en zelfstandigheid om algemeen secretariaatswerk te v richten. Salaris: Maximaal f 962.50 per maand (half-time) Schriftelijke sollicitaties vóór 24 mei 1976 aan de directeur-secretaris, dr. Eddy van derf Brink. Treubstraat25, Rijswijk. Centrale van Christelijke Ondernemersorganisaties in het Midden- en Kleinbedrijf, heeft een vacature voor: De functie omvat het - na een grondige interne en externe opleiding - adviseren van ondernermers betreffende bedrijfseconomische en commerciële pro blemen, zowel individueel als collectief. Voor deze ambulante functie wordt verlangd: - een middelbare ecnomische of administratieve op leiding (b.v. M.B.A., S.P.D. of H.E.A.O.); - zo mogelijk ervaring met de specifieke aspecten van de vervoerssector; - het vermogen zich mondeling en schriftelijk duidelijk uit te drukken; - leeftijd: niet ouder dan 35 jaar; - standplaats: midden of westen des lands; - positief christelijke levensovertuiging en belangstelling voor de Christelijke organisatie. Geboden wordt een met de functie in overeenstemming zijnde passende honorering volgens bij de overheid gebruikelijke salarisschalen alsmede een gunstige pensioen- en onkostenregeling. Sollicitaties te richten aan de Algemeen Secretaris van het N.C.O.V., de heer Mr. G. van Muiden. Treubstraat 25, Rijswijk. Op het KLINISCH CHEMISCH LABORATORIUM is plaats voor een of een Het bezit van'het H.B.O.-A of het S.A.L.-diploma is vereist. Enige ervaring is gewenst. Salaris volgens landelijke regeling. De premie A.O.W./A.W.W. is voor rekening van het ziekenhuis. De secundaire arbeidsvoorwaarden (bijv. pensioenfonds) zijn volgens gemeentelijke regeling. bankastraat 57 Uw schiltehjke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelsbeheer en organisatie van net gemeentezie kenhuis. Bankastraat 57. Postbus 306 te Dordrecht

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 24