V J örceps>verk(st)er ELFT emeentE J directeur konsulent(e) nederlandse hervormde kerk hoofd secretarie - afdeling welzijn Sociaal Kultureel Werkster, leid(st)er Stichting Zuid-Oost Groningen stichting stedelijke raad voor maatschappelijk welzijn VLISSINGEN stichting welzijnsraad MIDDELBURG ALG. HOOFDLEIDER 6e maatschappelijk werk(st)er provinciaal jeugdwerkadvi seur (M/V) ZATERDAG 8 MEI 1976 T rouw/Kwartetp De secretarie-afdeling welzijn is belast met de beleidsvoorbereiding, planning, coördinatie en uitvoering van het gemeentelijk welzijnsbeleid. De afdeling houdt zich bezig met jeugd, recreatie, samenlevingsopbouw, sport, enkele aspecten van de maatschappelijke dienst verlening en cultuur. In verband met het vertrek van de huidige functio naris wordt gevraagd een Deze functionaris zal moeten beschikken over een brede kennis van en belangstelling voor het welzijnswerk in het bijzonder en de gemeentelijke problematiek in het algemeen. Van hem wordt verwacht dat hij actief zal mede werken aan de formulering en verdere ontwikkeling van het te voeren welzijnsbeleid, waaraan in toenemende mate plaatselijk gestalte moet worden gegeven. Hij zal in teamverband op creatieve wijze aan het werk van de afdeling richting moeten geven. Hoge eisen worden gesteld aan inzicht, organisatie vermogen en flexibiliteit. Rang en salaris zullen in nader overleg worden vastgesteld. Maximaal is een bedrag van 5.901.- per maand bereikbaar, inclusief de toeslag per 1-1-1976. Verder gelden de regelingen van de overheids- rcchtspositie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. Bij de selectie zullen vertegenwoordigers van het personeel worden betrokken. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de gemeentesecretaris, Mr. H. de Haas. telefoon: 015-133111. toestel 496. Brieven kunnen, binnen 3 weken, onder nr. 156 worden gericht aan het gemeentebestuur. Postbus 78. Delft. Wij zoeken voor ons klubhuis „ONS HONK" zo spoedig mogelijk een die, samen met Marten en Jan. wil meedenken over het te voeren beleid en wil meehelpen het totale klubhuiswerk te kontinueren en uit te bouwen. Wij denken aan iemand met een opleiding Mikojel of sociale akademie, die vanuit een christelijke levensbeschouwing wil werken. Salariëring volgens Loac-regeling. Heb je interesse, dan kun je inlichtingen vragen aan Marlen Venema telefoon: 05970-3725 of 5853 Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: Bestuur Stichting Gereformeerde Jeugdzorg p a. B. Zijlstra. St. Vitusholt 2e Ln 37. Winschoten. De Stichting Haagse Hervormde Kindertehuizen heeft als doel de verzorging en opvoeding van kinderen met wie zij via de kinderrechter, de voogdijverenigingen en andere instanties in contact komt. Ter opvolging van de huidige directeur, die volgend jaar met pensioen gaat. zoekt het bestuur nu kandidaten voor de functie van De stichting zorgt momenteel voor ca. 90 kinderen met een gemiddelde leeftijd van 14 a 15 jaar. In het kader van het nieuwe decentralisatieplan worden de kinderen binnenkort deels in enkele woningen in de stad, deels in een nieuw te bouwen tehuis ondergebracht. De directeur zal samen met een staf. die bestaat uit een adjunct-directeur, een psychologe p.t.. een ortopedagoge. een maatschappelijk werkster, een geestelijk verzorger p.t. en twee hoofdleiders, leiding geven aan ca. 70 personeelsleden. Materiële organisatie en leidinggeven zijn primair taken van de directeur, maar daarnaast wordt van hem ook een inbreng in het pedagogisch beleid verwacht. Het bestuur denkt bijv. aan een academisch gevormde pedagoog, maar ook aan een leraar met ruime pedagogische ervaring. Naast een moderne, coöperatief democratische instelling is ook een protestants christelijke gezindheid vereist om hier als directeur te kunnen functioneren. Geïnteresseerden kunnen zich voor nadere telefonische informatie resp. schriftelijke sollicitatie richten tot drs R R M. Lyppens van het GITP. Wilhelminapark 25 te Tilburg, tel. 013 424040 adviseurs voor personeelbeieid en organisatie Kinderhuis der Herv. Gem. te Rotterdam Tehuis voor normale kinderen vraagt ASS. GROEPSLEIDER (gehuwd) en ASS. GROEPSLEIDSTER voor verticale meisjes- en jongensgroep. Opl.: MULO/MAVO niveau. Ervaring in het jeugdwerk strekt tot aanbeveling. Leeftijd min. 23 jr. Prol. Chr. levensovertuiging. Soil, aan de directie: Van Speykstraat 149. Rotterdam. Tel. 360655. De Stichting Zuid-Oost Groningen (centrum voor Maatschappelijke Dienstverlening in de gemeenten Stadskanaal en Vtagtwedde) zoekt voor het team in Ter Apel een voor de langdurige hulpverlening. Vereist wordt: diploma Sociale Academie. H.S.A.; N 12-19-20 of M.S.A. Ervaring in soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: salariëring en rechtspositieregeling volgens COAM, autokostenvergoeding. Bij het zoeken naar passende woon ruimte verlenen wij graag onze bemid deling. Belangstellenden kunnen inlichtingen over de funktie verkrijgen bij de heer P. W. H. Boorsma. Hoofdstraat 81. Stadskanaal, tel. (05990) 5133. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting, Hassebergerweg 1Sellin- gen (Gr.), tel. (05992) 2270. vragen op korte termijn een voor de Surinaamse bevolkingsgroep in Vlissingen en Middelburg. De groepswerk(st)er zal in principe 20 uur per week werkzaam zijn voor de Welzijnsraad in Middelburg en 20 uur per week bij de Stedelijke Raad in Vlissingen. Hiervoor hebben de Welzijnsraad en de Stedelijke Raad een de tacheringsovereenkomst gesloten. Het ministerie van CRM subsidieert de aanstelling voor maximaal twee jaar. Zijn/haar taken zullen bestaan uit - het bevorderen van het maatschappelijk en kultureel welzijn van Surinamers en het scheppen van omstandigheden, struk- turen en relaties die daartoe bijdragen; - het bevorderen van kontakten tussen de Surinamers onderling en tussen de Surinamers en Nederlanders; - het ondersteunen en stimuleren van de Surinaamse bevolkings groep bij de organisatie van aktiviteiten; - het individueel begeleiden van Surinamers. De vereisten voor de funktie zijn Sociale Akademie en liefst enkele jaren ervaring met kategoriaal welzijnswerk. In ruime mate kontaktuele eigenschappen bezitten. Organisatievermogen en procesmatig kunnen werken. Beschikken over improvisatievermogen en redaktionele vaardig heid. Het salaris (maximaal volgnummer 33 volgens deel E van de Rijks subsidieregeling Samenlevingsopbouw 1971)endesekundaire ar beidsvoorwaarden zijn naar de richtlijnen van het ministerie van CRM. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties (met een korte levensbeschrijving) bin nen drie weken richten aan Het bestuur van de Stedelijke Raad voor Maatschappelijk Welzijn Postbus 51 Vlissingen Be Nadere informaties worden verstrekt dooropbouwwerker B. van Loon (Stedelijke Raad. Vlissingen), tel. 01184 - 16420 opbouwwerker J. Frank (Welzijnsraad, Middelburg), teL 01180 - 13991 STICHTING SOCIAAL KULTUREEL WERK ZWIJNDRECHT Buurthuis 't Toplicht - Wijkcentrum Kasjba die teamleider zal zijn in 't Toplicht en een begeleidende taak zal hebben in Kasjba externe contacten zal onderhouden werkbegeleiding zal geven aan de beroepskrachten van beide huizen coördinatie van èe teams verzorgt mee zal kunnen denken in de ontwikkeling van buurtgericht werken verlangd wordt: positief chr. levensovertuiging ervaring in soc.-kultureel werk en buurtwerk ervaring met werkbegeleiding voltooide opleiding Soc. Akademie in Zwijndrecht te komen wonen wij bieden: salariëring vlg. Loac-regeling - funktie-code L IIIA begeleiding door Salco Zuid-Holland Inlichtingen bij Wim Molemaker, tel.: 078 - 29142 of 078 - 24962. Sollicitaties met uitvoerjge inlichtingen binnen 14 dagen te zenden aan het sekretariaat: A. Euser-v.d. Meiden, Laurensvliet 65, Zwijndrecht. DE STICHTING OPLEIDING VERZORGENDE EN DIENSTVERLENENDE BEROEPEN een landelijk opleidingsorgaan voor het leerlingwezen vraagt pe 1 augustus 1976/ Taak: Het meewerken aan een optimale opleidingssituatie voor 16-17-jarige leerlingen, die de opleiding tot verzorgingsassistent(e) of gezinshelpster volgen. De nadruk ligt hierbij op begeleidende aktiviteiten. Vereisten: ervaring met begeleiding van jongeren goede kontaktuele eigenschappen inzicht in maatschappelijke ontwikkelingen m.b.t. onderwijs voor jongeren, gezondheids- en welzijnszorg. Gewenst is: Diploma Sociale Akademie of de akte N XX. N XIX, N XII of een hiermee gelijk te stellen opleiding. Leeftijd vanaf 25 jaar. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en opleiding, van 1872.— tot 3824 per maand exclusief vakantietoelage. Geen premie AOW. Opname in het Algemeen Burgertijk Pensioenfonds. Standplaats: vermoedelijk Gorinchem. Sollicitaties te richten aan de sollicitatie-kommissie van bovengenoemde stichting. Wilhelminapark 25. Utrecht. belangstelling voor gespecialiseerd maatschappelijk werk t.b.v. geestelijk gehandicapten Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen te richten aan de heer M. R. Abma. Hardenbergerweg 84, Ommen, secretaris van het bestuur van de stichting. Wegens vertrek van de huidige functionaris hebben wij in het rayon Zwolle/Kampen binnenkort plaats voor een Naast individuele kontakten met gehandicapten en hun gezinnen, wordt een bijdrage gevraagd in de teams van dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, werkplaatsen, enz. I Geboden wordt een verantwoordelijke werkkring in een goed-collegiale sfeer, met een salaris volgens Rijksregeling, autokostenvergoeding, enz. Gevraagd wordteen diploma Sociale Academie of Hogere Sociale Arbeid en een positief protestants-christelijke levensinstelling. Nadere informaties worden graag verstrekt door het bureauhoofd, telefonisch bereikbaar onder nr. 05291-2011. PROTESTANTS - CHRISTELIJKE SOCIAAL - PEDAGOGISCHE DIENST OVERIJSSEL De Provinciale Hervormde Jeugdraad Zeeland (orgaan van bijstand van de Provinciale Kerkvergadering der Hervormde Kerk) zoekt Funktie: voorlichten, stimuleren en adviseren van provinciale, regionale en plaatselijke kerkelijke organen m.b.t. jeugd(werk) en samenleving; begeleiden van plaatselijke en regionale hervormde jeugdraden en andere kaders; training en vorming van vrijwilligers. Wij denken aan iemand van H.B.O.-nivo, die belangstelling heeft voor vragen van de kerk en de samenleving. Met een kritisch-solidaire houding t.o.v. jeugd en kerk. De betrokkene zal in de staf van het Provinciaal Hervormd Kerkcentrum gaan funktioneren. Salariënng volgens de salarisregeling voor kerkelijke medewerkers der Ned. Hervormde Kerk. Inlichtingen bi| de huidige funktionaris. D E Hiensch. tel.: 01180-13412 of 01100-27206. Sollicitaties: P. H. J R.. t.a.v. sekretaris dhr. L. Vonk. Postbus 27. Middelburg. Binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22