vacatures in lie ijc^oiMllicitf sz< 'de Samaritaan' ssmsu a. verpleegkundigen b.ziekenverzorgenden 'de Samaritaan'e Somzhi" direkteur/direktrice diakonessenhuis utrecht hoofdverpleegkundige in algemene dienst. waarnemend hoofdverpleegkundige coördinerend hoofdverpleegkundige Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWlezers en lezeressen HOGEWEY zeister ziekenhuis verpleegkundige voor de hoofdwacht diakonessenhuis utrecht J directiesecretaresse diaconessenhuis arnhem OPERATIEKAMER-ASSISTENT(E) sub-afdelingshoofd ZATERDAG 8 MEI 1976 Trouw/Kw Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis Ten behoeve van nieuw te openen paviljoens van ons gecom bineerd verpleeghuis (5 paviljoens a 31 bedden) zouden wij willen overgaan tot aanstelling van: A en/of B Aanstellingen overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Ter verkrijging van passende huisvesting wordt medewerking verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk. Koningin Julianaweg 59. Telefoon: 01870-2500. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Voor onze geriatrische afdeling ,,De Vierackers". waar 120 patiënten worden verpleegd, zoeken wij een Behalve het vervangen van de hoofdverpleegkundige bij afwezigheid, zal betrokkene o m. worden belast met: de interne organisatie het in overleg met de sub-hoofden coördineren van de werkzaam heden het stimuleren van het werken met behulp van verpleeg- en behandelplannen het zorg dragen voor een goede begeleiding van de leerling verpleegkundigen en -ziekenverzorgenden. Voor de vervulling van de vakature denken wij aan een A- en B-verpleegkundige, die ervaring heeft opgedaan in een leidingge vende functie en die de kaderopleiding heeft gevolgd of bereid is die te volgen. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot mevr. R. Bijkerk, verpleegkundig adjunct-direktrice (tel.: 05920-21777, toestel 2202). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis (gem. tmmelsdiik Middelharnis) In ons nieuw verpleeghuis met 155 bedden voor somatisch- en psycho-geriatrisch zieken zouden wij spoedig tot aanstelling willen overgaan van een Tot de taken van deze verpleegkundige behoren ondermeer de realisatie en continuering van een optimale patiëntenzorg; bewaking van de verpleegkundige kwaliteit; coördinatie van taken binnen de 5 paviljoens; personeelsbeleid t.a.v. dienst roosterplanning. vakantieregeling. stage-indelingen;ont wikkelen en standaardiseren van verpleegkundige werkmethoden. Voor een goed funktioneren als coördinerend hoofdverpleeg kundige, is de bereidheid tot nauwe samenwerking met de paviljoenshoofden. het hoofd van de opleiding en de verpleeg kundig direkteur noodzakelijk, terwijl betrokkene de laatste bij diens afwezigheid moet kunnen vervangen. Onze gedachten gaan uit naar een vrouwelijke verpleegkundige met leidinggevende kwaliteiten en ervaring; bij voorkeur in het bezit van de ziekenverplegingsdiploma's A en B. alsmede van een stafopleiding; van positief Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk. Koningin Julianaweg 59. Telefoon: 01870-2500. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020—913456, Toestel 743 verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te WEESP In ons verpleeghuis zijn de volgende funkties vakant: wnd. hoofd afdeling somatisch zieken (30 bedden) en hoofd afdeling demente bejaarden (30 bedden) Voor de funktie op de somatische afdeling zoeken wij kontakt met een verpleegkundige die in het bezit is van de diploma's Ziekenverpleging A en/of B; voor de funktie op de demente afdeling is het B-diploma vereist Naast de medische behandeling en verpleegkundige verzorging wordt veel aandacht gegeven aan fysiotherapie, logopedie en kreatieve therapie Wij verwachten dat u beschikt over leidinggevende kapaciteiten en bereid bent in goede samenwerking met het huidige team u in te zetten voor het handhaven van de bestaande goede sfeer Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de regeling van de Nationale Ziekenhuisraad Sollicitaties gelieve u te richten aan de verpleegkundig directrice van verpleeghuis Hogewey, mevr. M C. van de Steeg, Heemraadweg 1. Weesp. Telefoon (02940) 1 1451 In verbantfmet promotie van het huidige hoofd ontstaat per 1 juni 1976 op de Interne afdeling een vakature voor een hoofdverpleegkundige Voor deze funktie is vereist- - diploma ziekenverpleging A; - ervaring in leidinggeven op een verpleegafdeling; - kaderopleiding of de bereidheid deze te volgen. Aanstelling zal plaatsvinden in de rang van Hoofdverpleegkundige. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de waarnemend verpleegkundig direktrice. Zr. M Kuurman. telefoon (03404) 2 84 22. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Zeister Ziekenhuis. Prof Lorentzlaan 76 te Zeist. Diakonessenhuis Utrecht een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 personeelsleden zoekt een Aanstelling kan plaatsvinden in de rang van waarnemend hoofdverpleegkundige. Promo tiemogelijkheid is aanwezig. De eisen voor deze funktie zijn. diploma Ziekenverpleging A; ruime ervaring in de verpleging; ervaring in een leidinggevende funktie. Zij die in het bezit zijn van de kinderaanteke ning en een voortgezette opleiding voor ver pleegkundige hebben gevolgd of volgen, ge meten de voorkeur. Nadere inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de hoofdverpleegkun dige Algemene Dienst, zr. M. Oskam, tel. (030) 528111Sollicitatiebrieven kunnen wor den gericht aan het Hoofd Personeelszaken, Bosboomstraat 1, Utrecht. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Wegens huwelijk van de huidige secretaresse wordt gaarne contact gezocht met gegadigden voor de functie van voor de directeur van het bestuursbureau van onze stichting, welke in exploitatie heeft de verzorgingstehuizen „De Lichtkring" en „Warande" en het verpleeg- en reaktiveringscentrum „Tamarinde". Voor deze baan met veel afwisselend werk, meestal van vertrouwelijke aard, is een grote mate van zelfstandigheid vereist. Een ruime algemene ontwikkeling en ervaring in dit werk, dat o.m. het notuleren van vergaderingen betreft, wordt noodzakelijk geacht. Daarom wordt de minimum-leeftijd gesteld op 21 jaar. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van gegadigden een positief christelijke levensovertuiging. Onze huidige secretaresse, mej. Logtenberg, is gaarne bereid nadere informaties te verstrekken (tel. 030-611211) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directeur van het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht. DIAKONESSENHUIS UTRECHT een algemeen ziekenhuis met 540 bedden en ruim 1000 personeelsleden, zoekt gegadigden voor de funktie van Deze funktionaris zal samen met nog twee hoofdverpleegkundigen in algemene dienst, als naaste medewerk(st)ers van de verpleegkundig directrice o.m. tot taak hebben: de zorg voor zowel kwalitatief als kwantitatief de juiste personeelsbezetting op de verpleegafdelingen; selektie van sollicitanten voor de verplegingsdienst; het introduceren en begeleiden van nieuwe methoden en procedures op de verpleegafdelingen. Voor deze funktie wordt kontakt gezocht met kandidaten die een protestantse levensovertuiging hebben en beschikken over: diploma middelbare school of gelijkwaardige opleiding; diploma A ziekenverpleging; het getuigschrijft van een voortgezette opleiding voor verpleegkundige of van een gelijkwaardige opleiding; ervaring in een leidinggevende funktie op een verpleegafdeling; bereidheid tot en zo mogelijk ervaring in het werken in teamverband. Voor verdere studie die in het belang van de vervulling van de genoemde funktie is worden de nodige faciliteiten verleend. Aanstelling vindt plaats in de rang van hoofdverpleegkundige Nadere inlichtingen over deze funktie worden gaarne verstrekt door de Verpleegkundig Directrice zr M S Kruyt, tel. (030) 528111Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunt u zenden aan de heer D. C. de Haan, hoofd personeelsdienst van het Diakonessenhuis. Bosboomstraat 1Utrecht. Op de algemene polikliniek van ons ziekenhuis ontstaan binnenkort enkele vacatures. Om het huidige team op de gewenste sterkte te houden treden wij daarom ^bri gaarne op korte termijn in contact met verpleegkundigen en doktersassistenten Voor deze functies zijn respectievelijk vereist; - het diploma ziekenverpleging-A - het diploma doktersassistente Alhoewel poliklinische ervaring tot aanbeveling strekt is deze niet noodzakelijk. Salariëring, mede naar gelang ervaring, overeenkomstig de richtlijnen van de N.Z.R. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, G A van Nispenstraat 37 - Arnhem or ad eiefc kien irgen De ziekenhuizen te Bennekom, Ede, Veenendaal, Wageningen en Zeist vragen LEERLINGEN VOOR DE OPLEIDING TOT die op 1 september 1976 begint. De algemene opleiding zal 3 jaar duren, waarvan men in het laatste jaar een specialisatie volgt naar keu?e op het terrein van de chirurg of anaethesist. Het praktische gedeelte vindt plaats in een van de bovengenoemnde ziekenhuizen waar de leerling in dienst is, terwijl de theoretische opleiding plaats vindt binnen de struktuur van de Prot. Chr. Verpleegstersschool in Bennekom. Tijdens de vooropleiding welke 10 weken duurt zal f 300.-- schoolgeld in rekening worden gebracht, terwijl kost en inwoning vrij zijn. Na de vooropleiding bedraagt het salaris per 1-1-1976 heteerste jaar f 1178.84 bruto per maand. Jongens een meisjes die per 1 september de leeftijd van 17 jaar bereikt hebben en in het bezit zijn van een diploma HAVO of een gelijkwaardige opleiding, kunnen schriftelijk solliciteren bij de direktrice van een van de bovengenoemde ziekenhuizen, waar men in dienst wenst te treden. Zij zal je telefonisch graag ook nog inlichtingen verstrekken. Prot. Chr. Streekziekenhuis, Bennekom. Julianaziekenhuis, Ede Julianaziekenhuis, Veenendaal. Pieter Pauw Ziekenhuis, Wageningen. Stichting Alg. Zeisterziekenhuis, Zeist. ntóze HET FRANQOIS HAVERSCHMIDT HUIS, Prins Bernhardlaan 40 te Schiedam, is een modern verzorgingstehuis uitgaande van de Ned. Prot. Bond, afd. Schiedam, waarin aan ruim 100 bejaarden huisvesting en verzorging wordt geboden. Het bestuur van dit tehuis zoekt kontakt met gegadigden voor de funktie van omdat de huidige directrice het tehuis wegens pensionering gaat verlaten. Wij denken aan een dame of heer die over duidelijke leidinggevende capaciteiten beschikt; kennis van verpleging kan tot aanbeveling strekken. Wij verwachten van de kandidaten dat zij zich op zijn minst verwant voelen aan de grondslag van de Ned. Prot. Bond. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens richtlijnen voor de bejaardentehuizen, terwijl de pensioenregeling van de P.G.G.M. van toepassing is. Sollicitaties kunt U, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de secretaresse van het bestuur Mevr. Th. Vis, Rotterdamsedijk 322, Schiedam. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum kan op korte termijn op een opname-afdeling worden geplaatst een Zijn/haar taak zal o.a. bestaan uit het koördineren van de werkzaamheden van een 12-tal medewerkers op de sub-afdeling, waar 25 patiënten worden behandeld. Het Staatsdiploma Ziekenverpleging B is vereist, terwijl het A-diploma tot aanbeveling strekt Voorts moet de kandidaat de kaderkursus hebben gevolgd of bereid zijn deze te volgen. Salaris en rang is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan hef hoofd personeelszaken, Dennt..weg 9 te Assen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16