A SCHAKENBOSCH rbon verpleegkundigen 'de Samaritaan' hoofd van de opleiding X ïe hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen aviljoenshoofd psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" FYSIOTHERAPEUT(E) een fulltime verpleegkundig stafdocent(e) part-time verpleegkundige docenten. Rode Kruis Ziekenhuis HOOFD VERPLEGINGSDIENST gemeenteziekenhuis dordrecht Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWIezers en lezeressen Uitnodiging aan jonge mensen die psychiatrisch verpleegkundige willen worden ned. herv. psychiatrisch centrum te Leidschendam HOGEWEY opleiding tot ziekenverzorg(st)er lucht en kracht" en „port natal" I Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum assen j Op het centraal laboratorium van het "Hendrik van Boeyenoord" en het Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum "Licht en Kracht" en "Port Natal" kan op korte termijn worden geplaatst een medisch analist(e) die in het bezit is van het diploma H.B.O.-A. en j belangstelling heeft voor instrumentele techniekem. Enige ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Voorts moeten gegadigden ook in staat zijn niet routine matige werkzaamheden uit te voeren. Het laboratorium is niet groot, maar modern ingericht. Spoedonderzoek buiten diensttijd komt weinig voor. Verder inlichtingen worden gaarne verstrekt door de klinische-chemicus, dr. P. v.d. Burg (tel. 05920-21777, toestel 2394). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. Dennenweg 9 Te Assen. izr. C lisatie. 1310 In ons ziekenhuis kunnen wij op korte termijn, in een ver- blijfspaviljoen voor dames, plaatsen een: Hij of zij maakt, samen met twee vervangers, deel uit van een multidisciplinair team dat de paviljoensbelangen behar tigt. Hij/zij draagt zorg voor de köordinatie van de werkzaam heden en de kommunikatie, zo wel binnen het paviljoen als naar buiten en is speciaal be last met de begeleiding van verpleegkundigen en leerling verpleegkundigen. Wij zoeken een verpleegkun dige met goede kontaktuele eigenschappen en met enige ervaring in vergadertechniek; voorts A -f B diploma en vol tooide staf- of kaderopleiding. Aanstelling kan afhankelijk van ervaring geschieden in de rang van hoofdverpleegkundige. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt- direkteur Personeelszaken, Rilksstraatweg 113, Benne- broek, telefoon (02502) 7741. te bennebroek (n.hJ UITGAANDE VAN ÓE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN In Driebergen-Rijsenburg, gelegen op de Utrechtse Heuvelrug is in ons Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau-Odijckhof", dat plaats biedt aan 120 somatisch zieken, wegens vertrek van een medewerker plaats voor een I De afdeling fysiotherapie is modern ingericht zodat daar I de meest uiteenlopende behandelingen kunnen worden uitgevoerd. U draagt mede de verantwoordelijkheid voor de 7 reaktivering van de patiënten in samenwerking met 1 andere disciplines, met daarnaast de poliklinische behandeling van ontslagen patiënten van ons huis en begeleiding van stagiaires fysiotherapie. I Gezien het karakter van ons huis vragen wij dat U vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging werkt. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. i Verdere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling fysiotherapie de heer J.W. Doove of door de geneesheer-direkteur telt (03438) 5811 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de geneesheer-direkteur A. Voorwinden, Nassau-Odijcklaan 3 Driebergen. Het ALEXANDER MOORMANN INSTITUUT (regionale opleiding voor verpleegkundigen A) zoekt voor indiensttreding per 1 augustus a.s. Het Alexander Moormann Instituut verzorgt voor 5 ziekenhuizen in Arnhem, Velp en Zevenaar de theoretische opleiding. Het Instituut verkeert thans nog in de ontwikkelingsfase en zal pas volgend jaar de eerste eindexamenkandidaten afleveren. Om de vele taken binnen drt Instituut op een verantwoorde wijze te kunnen uitvoeren, moet per 1 augustus a.s. het team van stafdocenten uitgebreid worden tot 9 docenten. Van de aan te stellen docent(e) wordt verwacht: diploma Hogere Opleiding of Docentenopleiding FDO/GDO zo mogelijk, enige ervaring als docent(e) bereidheid te funktioneren in teamverband bereidheid het verpleegkundig onderwijs binnen deze regio nale school mede zo goed mogelijk te ontwikkelen Taken: geven van lessen verpleegkunde begeleiden van lesgroepen en leerlingen bespreken van verpleegkundige verslagen medewerken aan het ontwikkelen van doelstellingen en leerplannen vervullen van bijzondere opdrachten Geboden wordt: Een plaats in een team van 8 collega's Salaris en rechtspositie overeenkomstig de richtlijnen van de NZR Tevens zoeken wij nog Informaties: over genoemde vacatures zijn in te winnen bij zr. A. Damstra en de heer J. van der Ham, tel. 085-611594 Sollicitaties: te richten aan de Direktie van het Alexander Moormann Instituut, Beeldhouwerstraat 3, te Arnhem. RODE KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Het Rode Kruis Ziekenhuis roept sollicitanten op voor de funktic van Wij zouden graag in contact komen met diegenen die interesse hebben in het mee ontwikkelen van het werken in teamverband. - er plezier in hebben direct met de patiënt en de leerlingen samen te werken. - bereid zijn in gezamenlijk overleg mee te werken aan de ontwikkeling van de organisatie en werkwijze van de verpleging. Al naar gelang aanleg en voorkeur is er plaats op - de interne afdeling - de chirurgische afdeling afdeling kleine specialismen. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tol Zr. J. Steenberg, hoofdverpleegkundige in algemene dienst. Telefoon 02510 - 2 91 31. Sollicitaties te richten aan de heer A. C. Kuijten. hoofd personeelszaken van het Vondellaan 13, Beverwijk. Stichting Hervormd Diahonaal Verpleeghuis te Sommelsdijk (gein. Middelharnis) Ten behoeve van de, aan ons verpleeghuis verbonden opleiding tot ziekenverzorgende, zoeken wij een Tot zijn/haar taken zullen behoren: - het opstellen en coördineren van het leerplan - het verzorgen van een belangrijk deel van het lesprogramma - het onderhouden van kontakten met docenten, praktijkbege leiders (sters) en de leerlingen Twee keer per jaar vangt een preklinische periode aan, waaraan ca. 15 leerlingen deelnemen. Gevraagd wordt: - het A-diploma ziekenverpleging (een voltooide of bijna voltooide docentenopleiding strekt tot aanbeveling) - een positief Christelijke levensovertuiging Geboden wordt: - salariëring volgens N.Z.R.-richtlijnen - waardevast pensioen - beschikbare woonruimte Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke realities worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Somme's- dijk, Koningin Julianaweg 59Telefoon: 01870-2500. In ons ziekenhuis met 15 verpleegafdelingen en 570 bedden is plaats voor een Zij zal onder verantwoordelijkheid van de verpleeg kundig directeur en in nauw overleg met de ver pleegkundige hoofden, de coördinatie van de werkzaamheden en de personeelsbezetting van de verpleegafdelingen verzorgen. Aangezien aan de samenwerking hoge eisen wor den gesteld, zal zij dienen te beschikken over goede contact eigenschappen en organisatievermogen. Het bezit van de diploma's A en B ziekenverpleging en van een stafopleiding zijn vereist. Salaris volgens Rijksregeling (hoofdverpleegkundige A). Voor de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn de Gemeentelijke regelingen van toepassing. Uw sollicitatie kunt u lichten aan de verpleegkundig directeur, Zr. A. van der Plas, die u gaarne alle gewenste inlichtingen verstrekt; telefoon; 078- 322 Gemeenteziekenhuis, Postbus 306. Dordrecht. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel 020—913456, Toestel 743 Belangstelling? Er zijn een paar eisen. Je moet tenminste he' diploma MAVO-4 of MULO bezitten. Vanzelfsprekend moet je belangstelling hebben voor mensen die niet zonder hulp kunnen. Als die eisen geen probleem voor je zijn. biedt ons centrum ja de mogelijkheid om te worden opgeleid. Een interessante kombinatie van leren en werken, van theorie en praktijk. De vooropleiding begint 30 augustus 1976. In november star ten we dan met de eigenlijke kursus voor het diploma Zieken verpleging B. De opleiding duurt 3 jaar. Cen mooi beroep leren en tegelijk een goed salaris verdienen. Een mooi beroep dat veel voldoening geeft en dat bovendien - terecht - goed betaald wordt. Je krijgt een uitstekend aanvangssalaris dat al na twee maan den wordt verhoogd met een toeslag voor onregelmatige diensten. Bedragen je reiskosten naar huis meer dan 2,50? Het bedrag daar boven wordt tweemaal per maand vergoed. Ook ontvang je een tegemoetkoming in de kosten voor aanschaf van studiemateriaal. En wat erg prettig is: je krijgt een eigen kamer. Weet je wat je doet? Vul de bon hiernaast in en stuur hem naar het hoofd Personeelszaken van psychiatrisch centrum „Schakenbosch", Veurse Straatweg 185, Leidschendam. Of maak telefonisch een afspraak. Bel hiervoor (070) 20 92 52 Ik heb belangstelling voor uw opleiding Ziekenverpleging B. Stuur mij een uitnodiging voor een oriëntatiedag. Dan kan ik eens rondkijken, de sfeer proeven en misschien een sollicitatiegesprek hebben. Ik krijg na afloop uw informatiepakket mee naar huis, zodat ik alles nog eens rustig kan doorlezen. man/vrouw Straat: Plaats: Telefoon: Geboortedatum: Diploma's: In ons ziekenhuis kan op korte termijn geplaatst worden een le verpleegkundige voor de afdeling cardiologie De afdeling telt 35 bedden. Verder kunnen op diverse afdelingen nog enkele ver pleegkundigen worden geplaatst. Bij gebleken geschiktheid zijn promotie kansen aanwezig. Ook kunnen nog enke le verpleegkundigen deelnemen aan de opleidingen, cardio-care, intensive care en kinderaantekening, die omstreeks september a.s. beginnen Eerdere in diensttreding is mogelijk. Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door de heer R. C. Hermans, hoofd verplegingsdienst, tel. 05490-15761. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan het hoofd personeelszaken, Boerhaavelaan 1. Almelo. verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te WEESP ,fiS In ons modern verpleeghuis te Weesp start 15 augustus a.s. een kursus De opleiding duurt 2 jaar en wordt bekroond met het wettelijk erkende diploma Ziekenverzorging. Ben je tenminste 17 jaar en heb je als minimum-opleiding 3 jaar MAVO, OVB, INAS of gelijkwaardige opleiding, kom dan eens praten of schrijf een briefje aan onderstaand adres. Aanmelding aan de verpleegkundig direktrice mevr. M. C. van der Steeg, verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1Weesp. Telefoon (02940)11451. Het bestuur van het OranjeGroene Kruis te Capetle aan den IJssel, vraagt wegens uitbreiding een wijkverpleegkundige Onze belangstelling gaat uit naar een wijkverpleegkundige, die positief wil mee werken in het bestaande samenwerkings verband tussen de huisartsen, de wijkver pleegkundigen en de maatschappelijk werkenden. Gedacht wordt aan iemand met een posi tief christelijke levensovertuiging. Salaris volgens rechtspositie-regeling; autokosten worden vergoed. Bij het verkrijgen van woonruimte wordt alle medewerking verleend. Sollicitaties te richten aan de secretaris C. van der Gaag, Azaleastraat 2, Capelle aan den IJssel. DR.J.N. VOORHOEVE HUIS UTRECHT Voor de per 16 september 1976 aanvangende opleidingscursus tot ziekenverzorgende kunnen in ons verpleeghuis nog geplaatst worden enige leerling ziekenverzorgenden De cursus bestaat uit een preklinische periode van 3 maanden en duurt daarna nog 21 maanden, waarbij de leerling reeds dagelijks op de verpleegafdelingen in ons huis werkzaam is. Gegadigden dienen tenminste 17 jaar en 7 maanden oud te zijn en één van onderstaande diploma's te bezitten. L H N O. T. I.N.A.S.. M.A.V.O. 3/4 en L.E.A.O.-4 Geinteresseerden, ook zij die dit jaar hun eindexamen doen, kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten tot de adjunct-direktrice van het dr. J.N. Voorhoevehuis, van Heuven Goedhartlaan 3, Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 15