m De mensen van de Amro Bank maken't u zo makkelijk mogelijk. een assistent KIE als ter AMRO BANK Documentatiebon Hon? amro bank ee voor de machinale houtbewerking SECRETARIS PERSCOMBINATIE N.V. VAKANTIEKRACHTEN INLICHTINGEN Tel. 020-913456, toestel 783. ZATERDAG 8 MEI 1976 IDAG Trouw/K Bruyns verbouwen keuken „Ho, hier is 't," wijst de fotograaf. We staan precies voor de deur. Wat meteen opvalt is de kleurige wijdmazige vitrage en het vele groen voor de ramen, 't Maakt het huis net iets vriendelijker dan de andere. Dirk-Jan Bruyn (26) staat al in de deur. Met een „konden jullie het vinden?" en een breed gebaar loodst hij ons langs dozen keukengerei en rollen linoleum de gang door. „Let niet op de rommel," horen we uit de kamer. Dat moet Yvonne (24) zijn. Achter een kopje koffie komt het gesprek toch al gauw op de oorzaak van de wanorde in huize Bruyn: de verbouwing van de keuken. Want daar zijn we per slot voor gekomen. „Een hele operatie, ook voor de portemonnee," zeggen we langs onze neus weg. Dirk-Jan lacht hartelijk. ,Ja, jullie zullen wel precies het naadje van de kous willen weten. Prima hoor. Nou, punt één: we wisten waaraan we begonnen toen we dit huis kochten, 't Is van '52 en niet volgens de laatste mode, maar we wilden persé een bestaand huis. Je kunt er dan zoiets eigens van maken, vinden we. En waar krijg je er voor f95.000,-zo'n mooi aangeklede tuin bij?" „Bovendien is 't vlak bij ons werk," zegt Yvon terwijl ze nog eens inschenkt. „Punt twee," vervolgt haar man, „zijn we rasechte spaarders. Om te kunnen kopen hadden we van Yvons salaris via haar Privérekenine elke maand f 600,- laten overschrijven op onze Eisen Huis Spaar plan rekening. Dat kan automatisch. AmrOmaat sparen heet dat, meen ik." We knikken. „Nou, en omdat we 't sparen gewend waren, besloten we toen we hier eenmaal zaten door te gaan voor het opknappen van het huis. Geen f 600,- per maand hoor, maar wel steeds f 250,-. Op een Spaar-Plus-Rekening. We hadden Yvonne Bruyn: ..Die dubbele spoelbakkenda 's wijn idee. uitgerekend wat 't huis ons in de maand kost en f 250,- kon er mooi af. Nou, verleden maand hadden we de f 4.500,- voor de keuken. Zullen we eens gaan kijken?" Het tegelwerk is al gedaan. Mooi donkergroen. Een fraai zachtgroen aanrechtblok met dubbele spoelbak staat klaar voor inbouw. „Hoe vinden jullie 't plafond?" vraagt Yvonne nog naknipperend van het flitslicht. „Vakwerk van meneer hier." En inderdaad, verlaagd schrootjesplafond, verzonken spots, dik voor mekaar. „We hebben wel meteen de verzekering op het huis verhoogd," gaat Dirk-Jan zakelijk verder. „Want stel je voor." En na even pauze: „We zien het echt als een investering, hè. Een meerjarenplan om je huis meer waard te maken. 't Volgende op ons lijstje is de bad kamer. Maar misschien wordt dat wel lenen, hoor. Want dat zal wel een flinke stuiver kosten. Ik ga denk ik veel zelf doen. 'k Heb 2 weken terug bij de Amro dat boek „Maak het maar" gehaald. Prima ideetjes gezien!" Bij 't weggaan horen we Yvonne zeggen: „Die voortuin, daar moeten we ook 'ns wat aan doen." Zou u deze plank even willen vasthouden? Dan kan ik 'm recht afzagen. Amro Privérekening Naam voor betaal- of sala- risrekcning. Kan alles mee be taald worden. Ook acceptgiro's. Maakt automatisch sparen mo gelijk. Biedt keuze uit Euro- of betaalcheques. Levert d.m.v. duidelijke rekeningafschriften en handige opbergmap over zichtelijke boekhouding op. Rood staan kan worden afge sproken. Mits niet langer dan 6maanden achterelkaar en tegen 1 rente per maand over het be drag dat je rood staat. Het Eigen Huis Spaarplan Unieke Amro spaarvorm om zo snel mogelijk aan geld voor huis, inrichting en verhui zing te komen. Geeft 6%%* rente, zonder vastzetten. Stok achter de deur: bij opname voor 'n andere gele genheid dan de koop van 'n eigen huis betaalt men 2% opna mekosten. Dat geldt ook voor alle opnames binnen 1 jaar. Extra-voordcel: Eigen Huis Spaarders krijgen bij aan koop van 'n huis een premie van 0,5% op hun hypotheek wanneer dat een van de vele hypotheek mogelijkheden van dé Amro is. De premie is maximaal gelijk aan 't totaal van de bijgeschre ven rente. In het geval-Bruyn was dat toch mooi over de 250 gulden. Op advies van de bank kozen zij een annuïteitenhypo theek. Aardige bijkomstigheid: bij ope ning van 't Eigen Huis Spaar plan krijgt u de zeer succesvolle en informatieve pocket „Huizen en Verhuizen". AmrOmaat sparen Spaarmethode die zoden aan de dijk zet: elke maand een vast bedrag van uw Amro Pri vérekening laten overschrijven op uw spaarrekening. Of alles wat aan 't eind van de maand boven een bepaald be drag resteert. AmrOmaat is een zeer effectieve manier van spa ren voor wie snel resultaat wil. Rekeningafschriften hou den u steeds op de hoogte. Stop pen of veranderen is altijd mo gelijk. Spaar-Plus- Re kening Speciale spaarrekening van de Amro waarop zónder vastzet ten momentcel 2% meer rente wordt gegeven dan op gewone spaarrekeningen (op dit moment 5H% i.p.v. 3%%).* Wel wordt over opgenomen bedragen 1% opnamekosten be rekend. Hierdoor bij uitstek ge schikt voor 't onderbrengen van geld dat als reserve bedoeld is en dat waarschijnlijk niet snel hoeft te worden opgenomen. Maar óók geschikt voor doelen waar je 't geld niet ëén- twee-drie voor bij elkaar hebt. Want elk bedrag dat u langer dan een half jaar kunt missen is voordeliger belegd op 'n Amro Spaar-Plus-Rekening dan op een gewone spaarrekening. Verzekering van het kuis zelf Officiële naam: uitgebreide opstalverzekcring. Dekt het huis al tijdens de bouw tegen schade door o.a. brand en storm. Na oplevering zijn ook an dere risico's gedekt (bijv. water schade). Om onderverzekeren te voorkomen kan verreweg 't bes te een polis op „indexbasis" worden genomen. Het verzeker de bedrag wordt dan automa tisch elk jaar aangepast aai stijgende herbouwkosten. Bruyns betalen f 110,-bij verzekerd bedrag van f 110.0 V£NT«-rtT/e-ARivJ£ VéUKéN Lenen De Amro Bank heeft verschillende manieren om verbouwing te financieren, hankelijk van het bedrag en de periode waarover u wilt rugbetalen, kunt u kiezen uit 2e hypotheek, een woningver teringskrediet en Continu diet. Amro's nieuwste mai van lenen. Over dat Continu Cred u stapt één keer naar de bank 'f bedrag af te spreken waaro u maximaal wilt beschikken e kunt daar dan voortaan al vrij over beschikken, wann en hoe u maar wilt. Zodra u 't bedrag (geheel gedeeltelijk) opneemt gaat u lossen. De hoogte van de ma dclijkse betaling is vooraf a( sproken. Bedraagt minimaal per maand van 't afgespro) bedrag. Meer aflossen mag o En opnieuw opnemen I ook. Als u maar zorgt onder afgesproken bedrag te blijvJ Kortom: 'n manier van lcit met veel vrijheid, waarmeej voortaan altijd over geld-achtj de-hand beschikt. Voorbeelden: geleend mndl. betaling rcntJ bedrag 3'"> (ind. rente) Be f 4.000,- f 5.000,- 8.000,- f 15.000,- f 120,- f 150,- f240,- f450,- Wtogbeda k 0,90' Er worden alleen rentekoste"^1^ berekend. Het rentetarief variceyes't,ani van 0,90 tot 1,45% per maai»48-432 en is afhankelijk van de hoog) van 't afgesproken kredietbedi De rente (aftrekbaar de belasting) wordt per maai berekend over het op dat ment nog terug te betalen drag. Bij onverhoopt overliji voor uw 65-ste wordt de restai schuld kwijtgescholden tot m; maal f 20.000,-. 'Rentepercentages onder voorbehoi van tussentijdse wijzigingen. J Stuurt u mij een pakketje nadere J informatie over de Amro J diensten die op deze pagina ter sprake komen. j Adres I I I Ik ben wel/geen klant van de I Amro Bank. I (Deze bon in een J ongcfrankeerdc J envelop stoppen J en adresseren J aan: Amro Bank, J Antwoordnr. 2523, Amsterdam.) ond beh one bijz Het Dagelijks Bestuur van het Werkvoorzieningsschap „Het Laar" te Ommen vraagt voor het industriële werkverband Deveo te Ommen in de rang van sectie-chef. Functie-Informatie: De te benoemen functionaris assisteert de afdelingschef die leiding geeft aan een veertigtal gehandicapte werknemers. Eisen: Opleiding: M.T.S. of L.T.S.-meubelmaker met vervolgstudies op middelbaar niveau. Ervaring: Bekend met alle facetten van de machinale houtbewerking, in het bijzonder de productie van eiken meubelen. Hoge eisen worden gesteld aan de technische kennis en aan de leidinggevende capaciteiten. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist. Leeftijd: 25 tot 35 jaar Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring van 1.460.— tot f 2.102.— bruto per maand inclusief toeslag. Rechtstoestandregeling voor het overheidspersoneel is van toepassing. Sollicitaties te richten aan het Dagelijks Bestuur van het Werkvoorzieningsschap ..Het Laar Postbus 46 te Ommen. Telefonische informatie bij de heer G.W.E. Schouten, hoofd werkver band Deveo. tel. nr. 05291 2055. toestel 140. NEDERLANDSE CHRISTELIJKE BOEREN EN TUINDERSBOND De Nederlandse C.B.T.B. zoekt belangstellenden voor de functie van ter versterking van het team op het bureau in Den Haag, voor de duur van twee jaren. De werkzaamheden hebben betrekking op het beleid ten aanzien van ruimtelijke ordening, landinrichting/ruilverka veling, milieuwetgeving, pachtwaterstaat- en onteige ningswetgeving en de beheersvergoedingenproblematiek. Vereist is een gedegen opleiding/deskundigheid, gericht op genoemde beleidsterreinen. De voorkeur gaat uit naar kandidaten in leeftijd tot 35 jaar. Gegadigden dienen de protestants-christelijke beginselen te zijn toegedaan. Salariëring passend bij leeftijd, opleiding en deskundig heid. Een psycho-technische test kan deel uitmaken van de sollicitatieproce dure. Informatie bij en brieven vóór 29 mei a s. te richten aan het bestuur van de Ned. C.B.T.B., postbus 1510. Den Haag. uitgeefster van onder meer Het Parool, de Volkskrant, het Nieuw Utrecht Dagblad, Trouw en diverse nieuws- en advertentiebladen vraagt op kortej termijn voor verschillende afdelingen die: in de maand augustus beschikbaar zijn om werkzaamheden[ van verschillende aard te kunnen verrichten. een leeftijd hebben boven de 18 jaar in en in de omgeving van Amsterdam wonen in ploegendienst willen werken Voor verdere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met E.A. Rosenbaum, personeelafdeling van Perscombinatie N.V. Wibautstraat 131, Amsterdam. Tel. 914400, toestel 628. over deze en vele andere speciale advertentiepagina's op zaterdag advertentie-exploitatie rfJUW

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12