Farce van Majeure „stelletje neemt afscheid ongeregeld" Heilzame zemelen zitten in Brinta DCLLy VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Ondemocratisch j,Geen tijd ieder persoonlijk te beledigen" m Brinta-de Béterham Even puzzelen O 0 Team blijft bij elkaar ,0 DOG SANAL VRIJDAG 7 MEI 1976 BINNENLAND-RADIO EN TV in Achter het Nieuws werden we 'geconfronteerd met de problemen van de taxichauffeurs, van wie een aantal gisteren de toegangswegen van Den Haag had afgegrendeld. Naast de zeer redelijk pratende Vertegenwoordigers van het particuliere vervoersgilde. zat Kamerlid Van der Doef. Toen het jijn beurt was. dacht ik: ..Zou hij nou eens ronduit zeggen dat dergelijke acties in feite on-democratisch en a-sociaal zijn?" Maar. de geachte afgevaardigde zei dat men er min of Vraeer begrip voor op zou kunnen brengen Hij ook. want hij houdtzich jal een jaar of zes met de problemen bezig. Opeens werd er meer duidelijk. De uitbarsting van de taxichauffeurs is namelijk pas gekomen na vijf jaar £udderen en wachten op verbetering van rechtspositie en beveiliging van het vege lijf. Dan heb je weinig ..been" om op te staan, immers, iemand zolang laten wachten op een beetje zekerheid is ook a-sociaal Ik ben onder de indruk gekomen van TROUW/KWARTET de wijze waarop in Koning Klant minister Vorrink en haar gefluorideerde drinkwater werden verdedigd. Toch zit er iets scheef Zolang Nederlanders de ergste snoepers ter wereld blijven kan je met waterwel de gaten in ie tanden uitspoelen, maar niet dicht krijgen. De onvolkomen begrippen links en rechts hanterend en gemeten naar het aantal Amerikaanse programma's in het totale aanbod, zal je de VPRO de meest rechtse omroep moeten noemen. Woensdag was er. bij wijze van spreken, geen woord Hollands bij. Van coördinatie met de klok op het andere net was geen sprake. Terwijl de NOS de geschiedenis van de Deense filmmaatschappij Minerva vertoonde liet de VPRO de historie van Paramount zien Voor de documentaire Amerika in de jaren twintig en dertig werd het materiaal verzameld door de Franse regisseur Frederic Rossif. Uiteraard een kleine selectie uit een veelvoud aan kilometers film. Ad s Gravezande en Jan Blokker verzorgden de Nederlandse bewerking. Of dat toevoeging van andere fragmenten en knippen uit de oorspronkelijke keuze met zich heeft gebracht, is in de huiskamer niet te controleren. Iets eigens zal wel zijn gemengd in het commentaar. Evenals bij eerder uitgezonden programma's viel het mij ook nu weer op, dat bepaalde gebeurtenissen niet vanuit de situatie van zoveel jaar geleden werden belicht, maar op een eigentijds, badinerend toontje worden benaderd. Hoe het anders kan. doordat de gebeurtenissen veel authentieker op de toeschouwers afkomen, was te zien bij de reünie van Deense oud-verzetstrijders. Als cameramensen van de door de Duitsers getolereerde Minerva-compagnie maakten zij. vaak onder de ogen van de bezetters. 65 duizend klandestiene films. Dikwijls rukten zij mee uit als er sabotagedaden moesten worden gepleegd Voor menige ontploffing stonden zij al met de camera startklaar op de strategisch beste plek Alle 7000 Deense joden werden uit de handen van de Duitsers gered, de mannen van Minerva waren erbij en voeren mee naar Zweden. Zij filmden zelfs het ontwapenen van Duitse militairen door leden van de ondergrondse in volle oorlogstijd en smokkelden apparatuur in een concentratiekamp en maakten opnamen van de beulen en hun slachtoffers. Over al deze belevenissen deden de waaghalzen van weleer verslag alsof het pas gisteren gebeurde. En hun eigen filmopnamen volgden er onmiddellijk op of liepen er gelijk mee. Voor de uitzending van dit historisch document ben ik de NOS erkentelijk. TON HYDRA door Riet Diemer i HILVERSUM/DEN HAAG Morgenavond verschijnt de plaatste en tevens 150e afleve ring van Farce Majeure, dat het. als geen ander televisiepro- |ramma. welgeteld tien jaar .heeft volgehouden, nadat het FM-team wel jaar in jaar uit beloofde te stoppen. Maar nu is het menens. Een van de pro grammapunten morgenavond te het afscheid van de minis ters. staatssecretarissen en volksvertegenwoordigers, door het FM-team als ..een stelletje ongeregeld" bestempeld. Hun wordt dank gebracht, omdat ze het altijd zo gemakkelijk heb ben gemaakt De zaal van de selecte club House of Lords zat bij de opnamen van die gelegenheid vol met „mensen die zit ten te snakken om aandacht", wist Fred Benavente. Grotere reclame 'k de heer Koekoek ev'n 'n handje •voor een politicus Is er niet dan door gev'n". Wim Kan of FM te worden genoemd. Hij is voor Ted altijd een dankbaar mikpunt geweest. Desalniettemin be kende de leider van de Boerenpartij, daarin enthousiast bijgestaan door secretaris Van Marion, dat FM in zijn („rechtse") kringen ontzettend wordt gewaardeerd. „Geen spotten, geen vloeken". Benavente verontschuldigde echter met: „'t Ontbreekt ons echt aan tijd ieder persoonlijk te beledigen en bent u niet genoemd dan is dat de grootste belediging" Voor de zoveelste maal viel echter dr. Drees jr. in de prijzen. ..Zo'n keurige Irnan. Die ziet in de Kamer restjes D'66 en DS"70. veegt ze bij elkaar en probeert er weer een partij van te boaken. Dat is recycling". Aan het eind van de opnamen liep Ted de Braak op boer Koekoek toe. „Nu ga ADVERTENTIE Brinta is gemaakt van de volle tarwekorrel. Dus vol met heilzame zemelen. Goed voor gezondheid en spijsvertering. SPECIAAL In De van Spcyk-show treedt de Amerikaanse formatie The Manhattan Transfer op. Ned. 1. 19.05 Adèle Bloemendaal en de ac teurs Frans Kokshoorn en Tom van Beek werken mee aan de Mountiessbow. Ned. 2. 20.25 Actualiteiten in Televirier Magazine sijn: Italië; de auto matische wapens op de Beriijn- se muur en galaconcert We reld natuurfonds. Ned. 2, 22.15 Met hun zegenende handen in en IKON-film over het leven van Turkse vrouwen in ons land. Ned. 1. 22.55 In drie verhalen over de ver houding man-vrouw speelt de vermaarde actrice Lilli Palmer de hoofdrollen. Duitsl. 2. 21.30 Naar composities van Beetho ven. Mozart. Rossini. Sibelius en Scarlatti kan men luisteren in Klankspiegcl van de EO. Hilv. 4. 13.00 Jacques van Kollenburg ont vangt op rijn Spreekuur Heinz Polier, die als drs. P. opmerke lijk door het leven gaat. Hilv. 1. 16.00 Op Poetry Internationaal in Rotterdam legde Leo Nelissen indrukken en uitingen van dich ters vast. Hilv. 2. 22.00 Het komiekenduo „Wat dacht je wat?" en „Wat dacht je half wal?" gewaakt dat naar buiten te laten komen om een verkeerd beeld te voorkomen". Tegenstrijdig Over Farce Majeure, hoe gewaar deerd ook. viel altijd wel iets tegen strijdigs op te merken. Te links, te rechts, niet links genoeg, niet rechts genoeg enz. enz. Farce Majeure, niet kritisch genoeg, dan weer te scherp, te zacht, te hard. niet diepgravend genoeg. „Dat satirische en toch nooit kwetsende programma" heet het in het voorwoord. Alexander Pola daarover in het boe kwerkje ter nagedachtenis „Tien jaar Farce Majeure" dat onlangs uitkwam:dat gevoel voor relati viteit. voor het Madurodam-achtige, dat ons land gezien in het grotere wereldverband kenmerkt, is de reden geweest dat Farce Majeure in de ogen van veel critici niet „fel" genoeg was. Wij zijn er altijd van uitgegaan dat je. zelfs als je de slechtste regering had die Nederland ooit gekend had. geen reden had te keer te gaan alsof je de slechtste regering had. die de Wereld ooit ge kend had." Hoogtepunt Aan Jan Fillekers in House of Lords de vraag of het feit dat FM wat over z'n hoogtepunt heen is te maken heeft met het feit dat de huidige regering te weinig stof levert of het in de ogen van het team goed doet. „Voor een groot deel ben je afhanke lijk van de actualiteiten en de indruk is dat er de laatste maanden niet zoveel is. Dan moet je op algemene onderwerpen terugvallen. Toch wa ren er onder Den Uyl genoeg dingen het bespreken waard. Ons hoogte punt was trouwens tijdens de ener giecrisis en dat was tijdens Den Uyl. Een goede periode, want de onder werpen leefden bij de mensen, zoals hamsteren, benzine en allerlei bepa lingen". Achterin genoemd boek werk staat nog eens de hele Kiele Kiele Koeweitaffaire. Maar ook het kabinet Biesheuvel gaf alle reden tot dankbaarheid. „In geen andere periode waren de onder werpen voor Farce Majeure zo ruimschoots voor handen. Het was doorlopend „gefundenes Fressen". Je went eraan „Heel gewoon, 't hindert me hele maal niet. hoor", was zijn antwoord op de vraag hoe hij het vond geïmi teerd te worden. ..Weet je wat 't is. Ze hebben het al zoveel gedaan, daar wen je wel aan'. Maar aan de uit spraak van Ted zou nog wel wat bij te schaven zijn. „Men zegt wel. wat kan le het goed nadoen, het Drents. Maar er Is verschil in accent Er zijn er die het beter kunnen. Maar de stukken over boter, kaas en eigen heimers bracht ie geweldig". Waar dering dus van een politicus, die zich rechts noemt. Jan Fillekers even later, en obekend met het voorgaande gezegde: „Er wordt wel eens gezegd, dat wij links zijn. als bepaalde onderwerpen in het programma terechtkomen. Maar wij benaderen niet vanuit een be paalde gezichtshoek, al hebben we bepaalde gedachten die niet afwij ken van onze privé-mening. In het team wordt verschillend over poli tiek gedacht, maar we hebben ervoor „*t Is gekkenwerk". de wan hoopskreet van freule Wttewaal van Stoetwegen, behoort tot de histo rische opnamen van Farce Majeure. Horizontaal woorden invullen die be tekenen: 1. voorstelling. 2. doornach tig heestergewas. 3. tragedie. 4. doel. 5. zakelijk. 6 letsel. 7. middelpunt. 8. belangrijk. 9. afbeelding Bij juiste oplossing leest men in de diagonaal op de cirkeltjes de naam van een zoogdier Oplossing van vorige puzzel Hor. 1. nadir, 5. Eem. 8 arak. 9. Aida. 10. red. 11. erker. 12. serie. 13 N T. 16 al. 18 nevel. 20. teder. 22. las. 24. enig. 25. Eede. 26 ras. 27. genet. Vert. 1. nar. 2. Ares. 3. dadel. 4. ik. 5. 2 O 3 O u 0 5 O 6 7 O 8 0 9 eik. 6. eden. 7. Marta. 9. are. 11. Eiger. 14. kater, 15. telen. 17. Lena, 18. neg. 19. lade. 21. dis, 23. set. 25. Ee ADVERTENTIE HILVERSUM Farce Ma jeure houdt op te bestaan, maar in het nieuwe televisiesei zoen zal het team. bestaande uit Fred Benavente, Henk van der Horst. Jan Fillekers en Ted de Braak bij elkaar blijven om een nieuw programma te brengen. Naam en opzet zijn nog niet bekend, wel de uitzenddatum. Die is 29 oktober. Benavente: ..Neem het ons niet kwalijk als het nieuwe programma te veel lijkt op Farce Majeure, maar we hebben het eerlijke plan iets heel nieuws te brengen". Pola: „Het is nog een verras sing. voor onszelf ook." Met Farce Majeure verdwijnt een politiek satyrisch program ma, waarvoor geen alternatief is. Geen programma op het Ne derlandse scherm is ermee te vergelijken. 110. Onhoorbaar sloop Kid Sucker bakkersmuts! Ik zal ze!!" Hij liet zich een hoekje om. een andere verlaten gang in. Op het vorige plaatje hebben we het nog juist kunnen zien: in de verte stond de deur van een verlaten kamer een eindje open. Kid Sucker vertrouwde het zaakje maar half. want de stilte had iets onheilspel lends. Op een gegeven ogenblik meende hij echter achter zich iets te horen ritselen en daarom draaide hij opzij rollen en nam bliksemsnel de situatie in ogenschouw. Het gevaar lijke schot was uit de kamer geko men. waarvan die deur zo uitnodi gend had open gestaan. Nu waren ir die kamer de lijfwachten verzameld die nog maar zo kort geleden van plan waren geweest hun pijnlijke spelletjes met brigadier Piet te gaan uithalen. Ze dachten, dat ze ook wel zich bliksemsnel om. Toen klonk er in staat zouden zijn met die ene bak- een donderende knal. Sissend floot er een nijdige kogel vlak over zijn hoofd! „Wel nouw nóg mooier'!" mompelde hij en meteen liet hij zich vallen. „Een kogelgat in mijn mooie ker even af te rekenen. Maar nu ver gaten ze toch in aanmerking te ne men. dat Kid Sucker zijn opleiding genoten had in de eindeloze vlakten van Irazona. waar de cowboys dage lijks geweldige ruzies op de revolver uitvechten. Kid voelde zich in z element. Op kundige wijze zocht] dekking achter een zware eiken tal welke hij op haar kant zette, en ij achter die vesting nam hij de j genstanders onder een moord» vuur. Daar waren de lijfwachten tegenop gewassen vluchtten ze in paniek weg. boys!" riep Kid ze nog achterna, gen jullie mij wel eens bliksems] staaltjes kunstschieten leveren?' En om te bewijzen, dat hij de k nog niet verleerd was, schoot bang. beng van twee fraaie f; lieportretten het glas weg. zodat silew I. Omskomsk nu bloot in lijstje stond en n 1 welt ..1 i PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN zoals dat heet. niet in de laatste plaats dankzij minister Drees ju nior." Dat Farce Majeure wel kwetsend kon zijn blijkt uit het lied bij de Kar op de aftredende minister-president De Jong. „Er is op Piet de Jong zegt hij heel veel geschoten. Maar dat heeft hem voorshands nog nooit heel erg verdroten. Men heeft hem steeds gemist, hetgeen voor hem geen pech is. maar misschien zal men hem niet missen als-ie weg is!" De zwakkeren Maar op de opmerking over later bij de Kar ..We hebben wel eens de indruk dat u deze regering (Den Uyl- red.) veel slechter bejegent dan voor gaande regeringen" is het antwoord: ..U zou het in ons moeten waarderen, dat wij proberen de zwakkeren een hand boven het hoofd te houden." Een potpourri uit het tienjarig be staan is samengebracht is gebun deld in het boekje, met voorin het muziekschrift en de tekst van „Het is uit het leven gegrepen", dat op veel bruiloften en partijen door amateurs is gezongen. Verder zijn er de histo rische momenten als de wan hoopskreet van freule Wttewaal van Stoetwegen ..'t Is gekkenwerk" (toen de regering 's nachts doorvergader de.) Ook de liedjes van het alterna tieve songfestival met een blonde Rita Corita en haar bij ieder lied terugkerende slogan „Als dat geen hoge ogen gooit, nou dan weet ik het niet." zijn bijeengebracht in ge noemd boek. maar ook op de gelijk namige langspeelplaat. In het bos horen ze telkens het pun tig klopgeluid van hamerende spechten. „Waarheen fietst U eigenlijk?" roept Dolly tegen haar vader. die. ouderge woonte, op het smalle zandpad voor op rijdt. „Naar het Beukenloose weiden aan de Rijn." „Hebben we dan nog tijd voor het eten?" „We eten vandaag een uur later.",.O prachtig vader, wat een heerlijk ritje." Als ze aan het weiland komen, zijn de arbeiders juist aan het einde van de dagtaak gekomen. Drie hebben distels gemaaid, twee andere knip ten de heg. Willem Hendrik wil nog langs de hele heg lopen. Dolly gaat met Sam op een klein strandgrondje. achter 't wilgenhout aan de water kant. Hun fietsen staan tegen de heg aangeleund, naast de vijf fietsen van de arbeiders. De zon is al laag in de bocht van de Rijn, de lucht is vol hevig purper, het glanzende rivier water spiegelt het in een spel van glanzen terug. Het groen van de wie den is diep en sappig, het is zomers rivierlandschap vol gouden glorie. Een landschap dat het karakter draag van een lofzingende Psalmregel. „Ulilief is geen Duitse, wat zeg jij er van Dol?" begint Sam gebeten. „Je doet Evchen te veel eer aan, Sam. je moet haar woorden heus niet zo ernstig nemen." „Of jij niet te luchthartig, ten slotte, als het om mijn moeder gaat..." „Gaan we nu ook een beetje ruzie maken, bij dat heerlijke water en al door Hcnriette L.T. de Beaufort dat licht?" Ze kijkt Sam smekens aan, maar altijd nog met een korrel tje vrolijkheid in de wakkere ogen. „Nee Dol. dat zullen we niet, wat een vent ben ik. met hou wil ik niet kibbelen, nu niet en nooit." Hij kust haar op het haar. Die avond eten Sam en Dolly op Klein Beukenloo. Het past eigenlijk goed, want een tafelgesprek op Beu kenloo zou misschien nog haperen. Roeleman en Su zijn ook bij de tan tes uitgenodigd. Clementine is lang zamerhand wat toeschietelijker te gen haar neef Sam. Hij behoort nu eenmaal tot de familiekring, hij is als musicus bovendient gezien in hof kringen. dit stemt Clementine ver zoenend. Ze geeft hem nog altijd geen volle hand. slechts drie vingers, wijs-, middelvinger en ringvinger, en de duim en pink blijven balsturig toegevouwen. Roeleman brengt zijn violoncel meer, er is afgesproken, dat Sam en hij vanavond muziek zullen maken. Christine is stralend van vreugde dat dit muziekavondje bij haar op Klein Beukenloo zal plaats hebben, t Is de eerste keer. dat Roeleman heeft toegegeven met Sam te spelen, tot nog toe ht hij tegengestribbeld, hij noemt i spel te dilettantisch in vergelijk met Sams vakkundig spel. mi vanavond zal hij het toch eens p beren. „Maar beste man, ik zeg het n eens. ik ben maar een eenvoui muzikant, gedult zul je wel met l moeten hebben." zegt Roelemi terwijl hij de strijkstok harst. „Bij muzikale mensen valt dat alt nogal mee. oom," het antwoord Sam is hoffelijk en moedgevend „Tel maar hardop Bilant, dat is tijd een steun," zegt Su, niet ozni vrees, dat haar goede Bilant c slecht figuur zal salaan. Christine reguleert de pianolamp op de vleugel staat en het hanglic dat aan de muziekstandaard van celle bevestigd kan worden „Wat zal het zijn, oom? Ik ben 1 nieuwd wat U hebt meegebracht „Ik heb maar zoiets bij elkaar zocht... muziek die ik had."„Een i nate van Saint-Saëns en een v. Grieg, Bilant heeft er wel een maa op gezwoegd om een beetje goed n jou voor de dag te komen," flapt er uit. Eerst spelen ze de Griegsonete. n ziek van een wat gemakkelijk, ms altijd bekoorlijk optimisme, daar de woelige Saint-Saëns. Het i menspel met Sam captiveert Roe man. hij weer van geen uitscheidt telkens wil hij nog een een bladzij herhalen om het samenspel te verl teren; Sam sleept hem door de mo lijke passages en houdt de mi vast. Wordt vervol le te v[yw ^et gezonde vitaminesnoepje voor uw hond RADIO VANDAAG HILVERSUM 1 (298 m en FM-kanalen). KRO 7 00 Nieuws. 7 02 Het levende woord. 7 07 (S> Licht programma met Hans van Willigenburg (7.30 Nieuwsi NOS: 8 30 Nieuws. 8 36 Gymnastiek voor de huisvrouw. 8 45 Spiegel van Belgie KRO: 9 15 (S) Licht programma met Anne van Egmond (10 30 Nieuws). 12.00 (S) Lunchpro- gramma met Hans van Willigenburg (12 30 Nieuws). 14 00 (S) Licht programma m«-t Anne van Egmond (15.30 Nieuws). 16.00 (S) Jacques van Kollenburg ontvangt op zijn spreekuur 17.00 (S) Kinderprogramma 17.30 Nieuws 17 32 (S) Echo magazine. 18 30 Nieuws 18 41 Marktberichten. 18.44 (S) Zo- maarstcreo 19 30 (S) Edwin, platen en zin gen 20 00 (S) In antwoord op uw schrijven. 21.30 (S) Radio Televisie. 22.25 Overwe ging 22 30 Nieuws. 22 40 (S) Goal: program ma vanuit en rondom de sport. 23.5S—24.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM-kanalen) NCRV 7 00 Nieuws. 7.11 Ochtendgymnas tiek. 7 20 Te Deum Laudamus: gewijde mu ziek. 7.54 Spoorzoeken. 8.00 Nieuws. 8.11 Hier en Nu. 8 25 Rozegeur en Prikkeldraad; hel leven var» alledag. NOS: 9.00 Met pijn en moeite van het klooster naar de flat: infor matief programma. 9 35 Waterstanden. AVRO 9 40 Schoolradio. NOS: 1000 Wat heeft dat kind' problemen en situaties in het leven van het kind. 10 15 De taal in je hand samen praten over hel leven in de taal. 10 30 Furolight. 1100 Nieuws. 11.03 Meer over minder de sprekende minderheid. 13.30 Toertolne toeristische informatie. OVERHEIDSVOORLICHTING: 12 49 Uit .-•■nding voor dc landbouw NOS 1300 Nieuws. NCRV 13 11 Hier en Nu. NOS 13 30 Vonken onder de as- Nederlandse volksver halen en -gebruiken. 13.45 Onder de Groene Linde oude liedjes en balladen 14.00 Koor ••n orkestmuziek 15 00 Zoeklicht op Neder .nd regionaie zaken (16 00 Nieuws). 16 30 Kijk op buitenland beschouwingen en be richten over de Derde Wereld en Oost- en W. t Europa VPRO: 17 00 Welingelichte kringen rechtstreeks debatprogramma 17 45 SYMBIOSE VPRO: 17 55 Mededelin gen 18 00 Nieuws 18.11 Embargo PP. 18 20 Uitzending van de ARP VPRO: 18 30 Em bargo. vevolg. NOS: 20.00 Nieuws 20.05 (S) Radio Symfonie Orkest met sopraan- klas sieke en moderne muziek. (In de pauze: Een kleintje kuituur). 22.00 Is een dichter alleen maar dichter als hij dicht"4: indrukken en uitingen van dichters. 22.30 Gamma van Alpha en Bèta: nieuws over wetenschap en technologie 23.00 Met het oog op morgen: actualiteiten en Den Haag vandaag. 23.55-24 00 Nieuws. HILVERSUM III («45 m. en FM-kanalen). EO: 7.02 (S) Gospelsound een programma boordevol muziek, speciaal voor jonge men sen. 8.00 (S) Tijdsein, muziek en informatie voor onderweg (8 03, 8 30 en 8 45 Aktualitei- ten. 9 03 (S) De Muzikale Fruitmand: ver zoek platen programma van en voor zieken. 10 03 (S) Te Elfder Ure: nonstop muziekpro gramma. TROS: 1103 (S) Drie draait op verzoek. 12 03 (S) De Hugo van Gelderen show met de Nederlandstalige Top-Tien en Kwiswijs. NCRV- 13 30(S> Pop-Kontakt d.- Nationale Tip-30. NOS: 16 03 (S) Ritmees ters de Nationale Hitparade met de Top-30. 18 03 De Vakaturebank 18.10 (S)NOS-maal. VERONICA: 19.03 (S) Veronica op drie: ak tuelc popinformatie-show VPRO. 20.02 (S> Vpro-op-dne. 23.02 Radio Vrij België. 24.02 fS) Amigos de musica. AVRO: l 02—7 00 (Si Continu de nacht door HILVERSUM IV (FM-kanalen) NOS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Vroeg klassiek. 9.00 Nieuws. 9 02 (S) Stof van eeuwen. 10.30 (S) Vocalise: gewijde muziek en operette verzoeken 12 00 (S> Uit eigen produktie: strijkkwartet, piano en viool klassieke- en amusementsmuziek EO 13 00 (S) Klankspiegel: concertgebeuren uit heden en verleden. 14.00 Nieuws 14 02(S) Klankbord. 14 15 fS) Interregio UddeKVelu we). 14 45 Woord der Waarheid VPRO 15.0017.00 (S) Mu2iek-op-vier nieuwe stro mingen in de jazz. de bluesendeexperimen iele en moderne klassieke muziek 18 15 Sociale verzekeringen (8) 18.45 Kortweg, kunst op koms: 18.S5 Journaal 19.05 KRO: De Van Speyk-Show. ot dan maar liever de lucht in: amusementsprogramma 21.35 NOS. Journaal 21.50 KRO: Interview mei de munster-president 22.00 Father Brown, tv-sene 22.50 Algemene loterij Neder,ana 22.55 IKON: Met hun zegenende handen programma ove de vrouwen van do buitenlandse werknemers 13.20 NOS: Journaal NEDERLAND II 18.45 NOS: Ti-ta-tovenaar 18.55 Journaal 19.05 AVRO: Toppop Hitparade 20.00 NOS: Journaal 20.25 AVRO: De mountiesshow amusementsprogramma 21.25 The Brothers. Engelse tv-sene 22.15 Televizier Magazine 23.00 Sportpanorama actuele soorfrubnek 23.30 NOS: Journaal TV VANDAAG NEDERLAND I 10 45 NOS/NOT: (God K| Schocie

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4