Een hypotheek is 20 goed als haar voorwaarden Rabobank Q avbb junior- direktie- sekretaresse J Vfaukri alkeeti HERBESAN Omdat u uw energie zo hard nodig hebt... Een paar voorbeelden van hypotheekvormen bij de Rabobank: Ter oriëntatie: brochure „Hypo theek op maat" waarnemend hoofd civiele dienst Wie wordt de rechterhand van onze direktie? Stichting De Rustenburg Rotterdam ZATERDAG 1 MEI 1976 TROUW/KWARTET 30 J. F. Schutte J. Weber en H. Beuningh, vrouwenartsen te Amster dam delen hierbij mede. dat, wegens beéndiging van de klinische werkzaamhe den van eerstgenoemde, de praktijk in de Lutherse Di- ak. Inrichting en de spree kuren thuis op resp. Apolio- laan 52 en Marquette 33 op de normale wijze door de associatie Weber en Beu ningh worden voortgezet. Spreekuren op bovenge noemde adressen ongewij zigd volgens afspraak. J. F. schutte zal op zijn adres de Lairessestraat 103 uitslui tend nog consultatieve praktijk uitoefenen. Uw spijsvertering en uw theekopje! Er besta»! verband lusten u» sp-itverterlng en uw theenoDie. Tenmmtle: als u uw Sopje vult met Herbetan t-ruider.thee. Die bevat 17 uitgelezen kruiden, die de na e gevolgen van onze leef- gewoonten op onze vertering op natuurlijke wijze tegengaan. Denkt u maar eens aan het vele verkeerde eten. de te geringe lichaamsbeweging, onze jachtigheid en onregelmatigheid. Herbesan gaat verstopping kruidenthee JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel 023- 32 04 31. Haarlem (bij de Ridderstraat). Bij vonnis van de Airondisse- ments-Rechtbank te Amster dam d d. 20 april 1976 is in staat van faillissement verklaard de heer Alfred Albin Jozef Burger h o d n ..BURCODAK". wo nende te Amsterdam. Sumatra- plantsoen 46 II. zaakdrijvendc aldaar aan de Sumatrastraat 236. zulks met benoeming van de E. A. Heer Mr E. J. van Dijk tot Rechter-Commissaris en van ondergetekende tot cura- trice. Boekei. van Empcl en Drilling Mr J. G. Verhage Blaauwendraad Vossiusstraat no. 6. Amsterdam. Staat u wet eens bij st.t d»t in uw „lichaamshuishouding" door allerlei invloeden en veranderingen vru gemakkelijk tekorten kunnen ontstaan1 Aan mineraltn. aan ijzei vooral1 Het gevolg daarvan is hei overbekende gevoel van futloosheid en gedeprimeerdheid. Ma»r dat gevoel onderkent, dan kunt ook iets aan doen Door elke dag een gul gles Pleegzuster Biocdw.jn te drinken een krachtwiin d.e mineralen en andere versterkende stoffen bevat, waardoor uw weer stand wordt verhoogd en het gevoel van levenslust en fitheid weerkeert Het dnnken van aan glas Pleeg zuslar eioedwijn is van oudshar een zeer goade gewoonte Verkrijgbaar bi| uw drogikt Pleegzuster Bloedwijn voor dat fijne gevoel van fitheid Os. J. Overdum 41WIr Over de geestelijke volwassenheid Over het evangelische ideaal van de geestelij ke volwassenheid in Chhstus en de conse quenties daarvan voor het persoonlijk en ker kelijk leven Een werk voor deze tijd. rgk aan inzichten en vol prakti sche levenswijsheid. 3e druk Paperback f 16 50 Verkrijgbaar in de boekhandel De Rabobank biedt u een keur van hypotheekmogelijkheden. De vraag welke hypotheekvorm het meest aantrekkelijk is, is afhankelijk van persoonlijke omstandigheden. Daarom is hypotheek maatwerk. Lineaire hypotheek Als u deze hypotheek afsluit, lost u halfjaarlijks gedurende de looptijd van de lening een vast bedrag af. Omdat het geleende eedrag steeds lager wordt, betaalt u ieder halfjaar' minder rente. Hypotheek met aflossing in annuïteiten Dit is een hypotheek waarbij rente en aflossing zo berekend zijn dat men ieder halfjaar een gelijk bedrag betaalt. Dit bedrag (annuïteit) is dan zodanig opgebouwd, dat naar mate de looptijd van de lening verstrijkt, het bedrag aan rente afneemt en de aflossing toeneemt. Hypotheek met gestaffelde aflossing Tussenvorm van lineaire en annuïteitenhypotheek, waarbij ver deeld over bijvoorbeeld 3 perioden van 10 jaar, de aflossing hoger en de rente lager wordt. een eigen huis binnen uw bereik door een hypotheek op maat die helemaal bij u past. Werk voor specialisten, werk voor de Rabobank Als vuistregel kunt u aannemen, dat de jaarlijkse lasten (d.i. rente en aflossing) ongeveer 25% van uw bruto-inkomen mogen bedragen. Bij de Rabobank ligt een brochure ..Hypotheek op maat" voor u klaar. Gratis! Niet vergeten er even een te halen, dan kunt u zich tevoren al op uw gemak oriënteren! Daarnaast kan de Rabobank u van dienst zijn met de volgende woning- financieringen: hypotheek met uitgestelde aflossing inkomensgroeihypotheek 2e hypotheek overbruggingsfinanciering, voor mensen die hun huidige woning nog niet hebben verkocht en reeds een nieuw huis hebben gekocht. Over het algemeen kunt u een hypotheek opnemen tot 2/:j van de executiewaarde van de betreffende woning. Heeft u méér nodig, dan kan de Rabobank ook een tophypotheek verstrekken. De hogere rente die aan een tophypotheek vastzit, betaalt u bij de Rabobank alléén maar over het bedrag van de tophypotheek. Met een gemeentegarantie heeft u geen tophypotheek nodig. De Rabobank verstrekt dan een hypotheek tot het bedrag waarvoor de gemeente garant staat. Het aflossen De maximale looptijd van een woninghypotheek is 30 jaar, die van een tophypotheek 15 jaar. Bovendien kunt u bij de Rabobank veelal onbeperkt boetevrij vervroegd aflossen. De rente Bij de Rabobank geldt een rente percentage gekoppeld aan de markt rente. Ze kan ook voor 5 jaar vast zijn. geld en goede raad In augustus 1976 start in ZWOLLE een tweejarige PART-TIME OPLEIDING voor het staatsexamen TOLK-VERTAIER ENGELS. Programma met volledige inlichtingen en inschrijvings formulier te verkrijgen bij J.R. Blok, postbus 129, Zwolle. Wij vragen per 1 augustus a.s. een (vrf.) De laak van de funktionaresse omvat het leiden van de huishoudelijke werkzaamheden in het algemeen. Kontaktuele eigenschappen en administratief in zicht zijn vereist. Het bezit van diploma Huis houdkundige voor Inrichtingen en/of ruimte in richtingservaring strekt tot aanbeveling. Mevrouw C. A. Kleinhout. hoofd civiele dienst, verstrekt gaarne nadere informaties. Tel. (020) 12 21 11. Schnftelijke sollicitaties te nchten aan de geneesheer-direkteur. Juliana Ziekenhuis TER HAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST Het Algemeen Verbond Bouwbedrijf is de overkoepelende organisatie van ondernemers verenigingen In het uitvoerend bouwbedrijf. Het AVBB heeft tot taak de collectieve belangen van de onder nemers in deze sector te behartigen. Gevraagd wordt: Zij assisteert de directiesecretaresse bij het voorbereiden van bestuurs- en stafvergaderingen, het verzorgen van correspondentie en andere administratieve werkzaamheden, het regelen van afspraken e.d. Zij dient te kunnen improviseren en over goede contactuele eigenschappen te beschikken. Haar wordt een aantrekkelijke baan met afwisselend werk geboden. Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties schriftelijk aan de directie van het Algemeen Verbond Bouwbedrijf, Benoordenhoutseweg 21, Den Haag, dan wel telefonisch (070-24.50.08, vragen naar mevrouw Van Vliet). Wij zoeken een jonee vrouw van tenminste 21 jaar die als alle voorkomende sckrclariaatswerkzaamhcden zal verrichten. Onze gedachten gaan uit naar een jongedame die naast een MAVO- of gelijkwaardige opleiding over goede typevaardighcid en administratieve ervaring beschikt. Kennis van steno Nederlands strekt tot aanbeveling SVij bicden een goed salaris en gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling voor een afwisselende baan in een gezellige werksfeer? Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht door de heer J. A. Ouwens. economisch direkteur, Mathencsscrlaan 500. Rotterdam, telefoon (010) 77 03 77.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 30