Gratis Inrijweekend naar de Ardennen bij elke nieuwe Fiat 131 en bij uw Fiat Aqent Perscombinatie N.V. im Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN Bedrijfs maatschappelijk werker/ster TEL. 020-913456 Toestel 743 ^Dijtfjê medewerkers VRIJDAG 30 APRIL 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit aileen mogelijk van 18.00-20.00 uur. A. Roem en N. J. RoemLock. Dankbaar en blij hopen wij D.V. op 16 mei a.s. ons 25-jang huwelijksfeest te vieren met familie, vrienden en bekenden. Voor hen. die ons willen feliciteren houden wij receptie op 12 mei a.s. van 4-6 uur in de Trouwzaal van de Ontmoetingskerk. Anjerlaan 47 te Naaldwijk. Naaldwijk. Anjerlaan 17 Algemene kennisgeving Psalm 23. D. V. op 5 mei zijn onze ouders en grootouders IJmte Johannes Bootsma en Lamberta Everdina BootsmaKuipers 50 jaar getrouwd. Verheugd en dankbaar willen wij dat met elkaar vieren. Gelegenheid tot feliciteren op 5 mei van 17.00-18.30 uur in ..Ons Centrum" naast de Petra-kerk, Thorbeckelaan 334. Minke Timmer—Bootsma Rochus Timmer Bert Gusta 's-Gravenhage. april 1976 Meloenstraat 105. M.i.v. "1 mei 1976 zal de praktijk van J. Bach Kolling, arts. worden voortgezet door C. T. Benningshof, arts. Gevestigd per 1 mei 1976 C. T. Benningshof, huisarts. Robertaland 13. Den Haag Spreekuur volgens af spraak. Tel. 850850. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel 023- 32 04 31. Haarlem (bij de Ridderstraat). Op zaterdag 8 mei 1976 hopen wij D.V. met onze kinderen te herdenken dal wij 25 jaar gele den in het huwelijk werden ver bonden. Ter gelegenheid hiervan hou den wij des middags van 2 tot 4 uur een receptie in het Postiljon Motel te Haren J. Knol H. Knol-Petter. Heden nam de Here tot Zich na een droevig ongeval onze geliefde Zuster, behuwd Zuster en Tante Maagje de Kruyf echtgenote van Arie Wingelaar op de leeftijd van 53 jaar. Haar geloof is nu aanschouwen, dat is onze troost. Hoogvliet: C. de Kruyf-Post Alphen a d. Rijn: A. N. T. de Kruyf Zevenhoven: P de Kruyf M. C. de Kruyf- van der Bijl Zwammerdam: L. van Vliet-de Kruyf H. A. van Vliet Alphen a.d. Rijn: P- H. de Kruyf A. de Kruyf-Zaal neven en nichten. Zevenbergen. 28 april 1976. Door een noodlottig ongeval nam de Here plotse ling uit ons midden weg onze geliefde Schoondoch ter, Schoonzuster en Tante M. Wingelaar-de Kruyf echtgenote van A. Wingelaar op de leeftijd van 53 jaar. Alphen a.d. Rijn: A. Wingelaar P. Wingelaar-KoD Ter Aar: E. W. van Vliet-Wingelaar D van Vliet Ter Aar: S. Wingelaar P Wingelaar-van Leeuwen Aarlanderveen T Wingelaar N. Wingelaar-Driehuis Eek en Wiel: E. van de Wetering- Wingelaar G. W. van de Wetering Roermond: P Stigter-Wingelaar J. Stigter neven en nichten Zevenhoven. 28 april 1976. De Here nam plotseling uit ons midden weg door een ernstig ongeval onze trouwe presidente, mevrouw M. Wingelaar-de Kruyf Gezang 300:2 Herv. Bundel of gezang 293:2 Liedboek. De begrafenis vindt plaats na de rouwdienst, die om 1 uur aanvangt in de Gereformeerde Kerk te Zevenhoven. Bestuur en leden van de C.P.B. afd. Zevenhoven-Nieuwveen. 28 april 1976. Dankbaar voor het langdurig bezit is heden op 91-jarige leeftijd in kinderlijk geloofsvertrouwen ontslapen onze lieve Vader. Behuwd-. Groot- en Overgrootvader Lucas Koorneef sinds 8 april 1972 weduwnaar van Jacoba Maat. Lcb..iigd met de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Tiel: Sijsma-Koomeef Sijsma HengelotGi; J. Walinga-Koorneef J Wahnga Tiel: A. D. Koorneef G. Koorneef-Heeremans Klein- en achterkleinkinderen Tiel. 29 april 1976 Verpleeghuis ..Niéuw-Vrijthof." Corr. adres: Burg. Bouwensstraat 12. Tiel Geen bloemen. De rouwdienst vindt plaats in de Gereformeerde Kerk a.d. Dr. Schaepmanstraat op maandag 3 mei a.s. om kwart voor 3. waarna de begrafenis op de Algemene Begraafplaats a.d. Papesteeg omstreeks half 4 Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de bijzaal van voornoemde kerk Gemeente Bunschoten Pl'BLIKATIE NR. 35 Artikel 19 W.R.O. De burgemeester der gemeente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 4 mei 1976 tot en met maandag 17 mei 1976 ter sekretarie. afd algeme ne zaken, ter inzage ligt een aanvraag van het gemeentebe stuur van Bunschoten. Dorps straat 92 te Bunschoten, voor het uitbreiden van de lagere school met 2 lokalen, gelegen aan de Verdistraat 53a. kada straal bekend gemeente Bunschoten, sektie F nr. 1168 ged. Het bouwplan is in strijd met het vigerend bestemmings plan Plan Bikkersvaart zuide lijk gedeelte, daar de grond ter plaatse bestemd is tot groen strook en het bouwwerk wordt uitgevoerd met plat dak. Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 50. 8e lid van de Woningwet de gevraagde ver gunning te verlenen Gedurende genoemde termijn kan een ieder tegen het verle nen van de bouwvergunning be zwaren inbrengen bij burge meester en wethouders. Bunschoten. 29 april 1976 De burgemeester voornoemd. P. Kok. loco-burgemeester. -u Een verzorgde weckendtrip 1 voor 2 personen naar de ^Ardennen! Dat krijgt u Fiat,als u nü een Fiat 131 Mirafiori koopt. U logeert dat weekend in een fraai GB Jacques Borcl Hotel bij Brussel of Wcpion. U beschikt er over een riante kamer met TV, radio, airconditio- Dit aanbod geldt lol 16 mei 1976. ning en badkamer. In het hotel is een verwarmd binnen/buiten zwembad (23°C) en een solarium. En uiteraard een uitste- A. kende keuken met een aantal voortreffelijke specialitei-jr ten! Jazeker, u bent er een weekend écht uit om~eens0p üw~ gemak in uw nieuwe Fiat 131 Mirafiori die prachtige Ardennen te verkennen. Gemeente Bunschoten PUBL1KATIE NR. 36 Artikel 17 YV.R.O. De burgemeester van Bunscho ten maakt bekend, dat mot in gang van dinsdag 4 mei 1976 tot en met maandag 17 mei 1976 ter sekretarie. afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage ligt een aanvraag van de ge meente Bunschoten om vergun ning voor het bouwen van een 2-klassige kleuterschool aan de Bikkersweg op het perceel, ka dastraal bekend gemeente Bunschoten, sektie G nr. 664 ged Burgemeester en wethouders zijn voornemens met toepas sing van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor de duur van 5 jaar vrijstel ling te verlenen van de bestem mingsvoorschriften. Gedurende genoemde termijn kunnen rechthebbenden op aangrenzende en nabij gelegen gronden schriftelijk bezwaren inbrengen tegen het verlenen van vrijstelling bij burgemees ter en wethouders. Bunschoten 29 april 1976 De burgemeester voornoemd, P Kok. loco-burgemeester, Imp. Leonard Lang, Danici ooedkoopstraat. Industriegebied/ Amstel, Amsterdam. Tel.(020) 924888. Prijzen af Born, inkl. BTW. Fiat 131 Mirajiori. Gemaakt om 10 jaar mee re gaan. 1300 cc vanaf f12.798, -, 1600 Special vanaf f 14.502, Keuze uil elf uitvoeringen. Psalm 26 onberijmd Heden overleed na een moedig doch geduldig gedragen lijden onze geliefde Moeder. Schoon moeder. Grootmoeder. Overgrootmoeder. Zuster, Schoonzuster en Tante Adriana Toet weduwe van Pieter Vrolijk eerder weduwe van Arie Buis op de leeftijd van 76 jaar. Scheveningen: C. Tuit-Vrolijk J. Tuit Californië (USA): J. Z. Vrolijk E. Vrolijk-Jensen Scheveningen: A. A. Zuurmond-Vrolijk S. Zuurmond A. Vrolijk C. J. Vrolijk-Grootveld Rozenburg: C. A. Vrolijk M. G. Vrolijk-Altena Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 28 april 1976. Datheenstraat 62. Geen bloemen Condoléancebezoek van 1416 en van 1921 uur. De teraardebestelling is D.V. bepaald op maandag 3 mei a.s. om 14.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf het sterfhuis om 14 uur. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND l'it de familiekring werd plotseling weggenomen onze Neef Jaap van Dijk 20 jaar oud. „Zij geven zich uit handen en leven in de Heer" Lied 266 Veenendaal. 26 april 1976. Fam. Van Dijk Fam. Homans Fam. Van Rotterdam Verstopping? Senuocol werkt op tijd! Je kunt de klok er op gclijK zetten, zo rege; matig wordt de stoelgang En zonder buikkrampen of andere bijverschijn selen. Sennocol is effectief en werkt zoals de natuur het wil Uitsluitend verkrijgbaar bij drogist en apotheker In de vrede van Christus ontsliep mijn geliefde Zoon. onze lieve Broer, Zwager en Oom Anne Wietse Tjeerd Nijenhuis V.D.M. op de leeftijd van 70 jaar. Voorburg: G. A. Hofman-de Vries 't Harde: J. Wagenaar-Nijenhuis Amsterdam: W. G. Gilhuis-Nijenhuis T. M. Gilhuis Alphen a.d. Rijn: D Nijenhuis-Bakker Middelburg: C. Nijenhuis-v. d. Moer Neven en Nichten Rhenen. 25 april 1976. Ribeslaan 24. Bedroefd door het bericht van het plotseling over lijden van Ds. A. W. T. Nijenhuis willen wij uitdrukking geven aan onze dankbaar heid en waardering voor het werk dat ds. Nijen huis in de periode van 1966 tot en met 1968 in onze wijk gedaan heeft en voor de kontakten daarna. Moge de Heer zijn troostvolle liefde schenken aan hen die achterblijven. Gereformeerde Kerk „Streekgemeente Midden-Betuwe" Wijkraad Kcsteren: J. J. van den Born, voorz. W. Jongenotter, scriba. In het volle geloofsvertrouwen heeft God tot Zich genomen in de gezegende ouderdom van 80 jaar onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Grietje Snippe Smilde, 27 april 1976 Smilde: H. Snippe W. Snippe W. Snippe-Pijpker R. Snippe B. Snippe Canada: J. M. van Sijdenborgh G. H. van Sijdenborgh-de Beer Appelscha: H. Prakken-Snippe H. Prakken neven en nichten De Here nam tot Zich onze lieve Zuster. Schoon zuster en Tante Dith Rothuizen op de gezegende leeftijd van 91 jaar Heelsum: C. W. J. Rothuizen-Minderaa Oosterbeek: E. J. Rotshuizen Harderwijk: C. S. van Lonkhuyzen- Rothuizen Ede: J. Rothuizen A. M. Rothuizen-Bloemendal nichten en neven Heelsum. 28 april 1976 Corr.-adres: Sparrenhof 619, Ede. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 3 mei te 13.30 uur op de begraafplaats. Koninginnelaan te Heelsum. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis, in ..Rehoboth" bij de begraafplaats. ALGEMENE INFORMATIE: Perscombinatie N.V. is uitgeefster van de dagbladen HET PAROOL. TROUW en de VOLKSKRANT, alsmede van di verse nieuws en advertentiebladen. Perscombinatie streeft naar een integra- besluitvorming, waarbij'bij het bepa- L-u van de beleidslijnen van de aanvang af het sociale gezichtspunt, op hetzelfde niveau als het technische en econo mische. wordt ingebracht FUNCTIE-INFORMATIE: Van de te benoemen functionaris wordt het voorkomen van en helpen op lossen van problemen in het sociaal functioneren van werknemers in die gevallen waarin vanuit andere maat schappelijke kaders geen hulp kan worden geboden. het daartoe begeleiden van individu en of groepen, die speciale aandacht behoeven, zonodig ook in de contac ten binnen en buiten het bedrijf; het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling en de realisatie van het sociaal beleid van de onderneming, vooral met het oog op het gestalte geven aan preventief beleid. De bedrijfsmaatschappelijk werker ster maakt deel uit van de staf van de perso- neelafdeling. Deze functionaris ressorteert onder het hoofd van dc personeelafdeling. Daar naast onderhoudt hij of zij een direct, regelmatig contact met een lid van de hoofddirectie. In verband met het op korte termijn vacant komen van deze functie zoeken wij een ten behoeve van alle sectoren van het bedrijf. VEREISTEN: Opleiding op H.B.O.-niveau. Ervaring op het terrein van maatschappelijk werk. Zelfstandig kunnen werken Leeftijd tot omstreeks 40 jaar. ALGEMEEN: Een psychologisch onderzoek kan tot de selec tieprocedure behoren. Aan de benoeming gaat een inspraak-procedure vooraf. Informaties kunnen worden ingewonnen bi] het hoofd van de personeelafdeling, de heer S Korteweg, telefoon 020-914400. tst. 364 en mej. A. Boogers, bedrijfsmaatschappelijk werkster tst. 363. Sollicitaties: uw sollicitatie kunt u richten aan: Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131. Amsterdam, t.a.v. het hoofd personeelafdeling. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt PLAATS VT BEL 020—913456 Voor onze verkoop vragen wij enige nette met rijbewijs. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Bloemengroothandel Bab Star, Collegiantenstraat 65, Rijnsburg. Tel. tot 12 uur 's morgens 01718-20185. s avonds na 8 uur tel. 01718-20222.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18