Wat goed is, hoeft niet persé duurte zijn. Neem een Moulinex koffiezetter. i E Trouw Trouw b.v. Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN 69,- 89,- maakt méér mogelijk voor minder geld TEL. 020-913456 Toestel 743 ACQUISITEUR voor de BINNENDIENST 2 1=2 DONDERDAG 29 APRIL 1976 TROUW/KWARTI kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Inplaats van kaarten Met dank aan God en grote blijdschap geven wij u ken nis van de geboorte van ons zoontje en broertje Jakob Hindrik (Jaap) B J Heringa E Heringa- Renkema Klaaske Sophia Greta 26 april 1976 Harkstede. Hoofdweg 183. Op maandag 10 mei 1976 hopen wij met onze lieve ouders J. Feitsma en P. Feitsma-Groenveld D V. te gedenken, dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn ge treden. (Englumstedei Oldehove. april 1976. Hun dankbare kinderen Eddy Dia en IJzebrand Hilda Rudolf Gelegenheid te feliciteren van 19.00 tot 20 30 uur in het Dorpshuis „'t Humsterland" te Oldehove. Vandaag 29 april is het 45 jaar geleden dat onze lieve ouders P. van der Luit en L. Speelman zijn getrouwd. Dat ze nog vele jaren een goede gezondheid mogen genieten is de wens van alle kinderen en kleinkinderen. Huigsloterdijk 148, Abbenes. Algemene kennisgeving Na een moedig gedragen ziekbed is op 25 april jL op 68-jarige leeftijd overleden dr Pieter Jonges emeritus predikant Namens de familie: I. JoYiges-v.d. Bergh van Eysinga Knegsel (N.Br.) In de Nederlandse Hervormde Kerk van zijn laatste gemeente Rijswijk (Z.H.) zal op zondag 9 mei a.s. een herdenkingsdienst worden gehouden des morgens om 10.30 uur (Oude Kerk). De crematie heeft inmiddels in alle stilte plaats gehad. Volkomen onverwacht is ons ontvallen onze lieve Jaap op de leeftijd van 20 jaar overleed hij in het Sint Radboud Ziekenhuis te Nijmegen. Hij verlangde in de geest van zijn belijdenis te handelen. 1 Petrus 3:15b. „Wees steeds bereid iedereen van antwoord te dienen die tekst en uitleg vraagt van de hoop die in u leeft". M. J. van Dijk J. L. van Dijk-Homans Hanneke en Peter Eric Hanneke Veenendaal, 26 april 1976 Populierenlaan 3. Voor diegenen die Jaap nog eenmèal willen zien bestaat hiertoe de mogelijkheid in de aula van de S.I B -flat aan de Duivenwal te Veenendaal op zaterdag 1 mei 1976 van 12.00 tot 12.30 uur. Aansluitend om 13.00 uur zal er een korte dienst gehouden worden in de Brugkerk. waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula ter plaatse. De Heere nam plotseling van ons weg mijn lieve Man. onze Vader en Grootvader Simon de Haan op de leeftijd van dl jaar C. de Haan-Soede kinderen en kleinkinderen. Loenen aan de Vecht, 28 april 1976. Driehovenlaan 8. De overledene is opgebaard in de aula van ,,'t Kampje". Bezoekuur aldaar donderdag a.s. van 19-20 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag a.s. om 13 uur op de algemene begraafplaats te Loenen aan de Vecht „Gods goedertierenheid is tot in eeuwigheid" Uit onze familiekring heeft God tot zich genomen onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Henriëtta Aleida Vellenga sedert 1 juli 1970 weduwe van B. A. Boelema Zij mocht 88 jaar worden. Velp: H. Boelema G. J. Boelema- Klein Rensink Wageningen: G. Boelema C. Boelema de Klerk Zetten: W. de Jong H. de Jong- Boelema Barneveld: A. van de Wal J. van de Wal- Boelema Pretoria (Z.A.): B. H. Boelema M. M- Boelema- Weideman Pretoria (Z.A.) Th. Boelema H. J. E. Boelema- Karst Kleinkinderen en achterkleinkinderen Voorthuizen. 27 april 1976 „Avondrust" Correspondentie-adres: Churchillweg 53. Wageningen. De rouwdienst wordt gehouden in de Geref. Kerk, Ritzema Bosweg te Wageningen. zaterdag 1 mei om 10.00 uur. De begrafenis heeft plaats om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Wageningen. En Hij. die op de troon gezeten is. zei, „Ik maak alle dingen Nieuw'" openbaring 21:5 In volle vrede ontslapen onze innig geliefde Man. Vader en Opa Arend van der Veere echtgenoot van: Pieternella Martina de Lange in de ouderdom van 75 jaar 's-Gravenhage: p. M. van der Veere de Lange Epe, (Gld.): p. B. Zwolschen- van der Veere A. J. Zwolschen Petra en Alice Drachten: G. van der Veere N. van der Veere- Lagemaat Helma. Bart, Christa, Joke Groningen: H. J. Elzinga- van der Veere F A. Elzinga Erik, Elly, Theo Zoetermeer: j. d. Nierop- van der Veere J. Nierop Marja, Sander 's-Gravenhage: B. van der Veere 's-Gravenhage. 27 april 1976 Groenezijde 224 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum WALDECK. Tramstraat 84 te 's-Gravenhage/- Loosduinen. Bezoekuren 7-8 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op zaterdag 1 mei a.s. om 11 uur in de aula van de algemene begraafplaats WESTDUIN aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een zorgzaam leven is in Christus ontslapen onze geliefde Zwager Barend van der Veere Echtgenoot van p. m. van der Veere-de Lange In de leeftijd van 75 jaar. Den Haag. 27 april 1976 J. Jelgersma-de Lange m. Jelgersma p. de Lange J. de Lange-Mandemaker H. de Lange Na een kort ziekbed overleed onze zorgzame Moe der en lieve Oma Adriana de Goederen weduwe van Jan Storm in de ouderdom van 84 jaar. Haar laatste antwoord aan ons was: „Ik riep de Heer ootmoedig aan. Hij verzachtte vaderlijk mijn lijden en deed mij in de ruimte gaan." Perth (Australië): J. Storm N. Storm-Levering New Jersey (USA): G. Storm C. Storm-Blok Rotterdam: J. van der Helm-Storm P. van der Helm Ridderkerk: J. Storm A. J. Storm-Lucas Albany (Australië): C. Storm S. Storm-Levebeda Rhoon: L. Storm E. Storm-Pols Perth (Australië): M. Noordeman-Storm P. J. Noordeman Vlaardingcn: L. van der Hoek-Storm C. van der Hoek Rhoon: A. Noordzij-Storm J. Noordzij klein- en achterklein kinderen Rotterdam. 27 april 1976 Mezenhof 1 Corr.adres: J. Storm, Oudelandseweg 47. Ridderkerk. Geen bezoek aan huis - geen bloemen De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrum Zuid-Holland, Maasdamstraat 4 (bij Mijnshee- renplein) Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar don derdag 29 april a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 1 mei a.s. in het familiegraf op de Hervormde Begraafplaats te Rotterdam Charlois, Charloisse Lagedijk 680 (ein de Dorpslaan). Vertrek vanaf het rouwcentrum om 11.30 uur, aankomst in de kapel op de be graafplaats om plusminus 11.50 uur. In Jezus ontsliep op 70-jarige leeftijd onze lieve Man, Vader en Grootvader Anne Wietse Tjeerd Nijenhuis Verbi Divini Minister, oud-legerpredikant „Uw stok en uw staf. die vertroosten mij" Ps. 23 25 april 1976 Rhenen/Menton: E. F. Nijenhuis-Kropf 's-Gravenhage: H. W. A. Nijenhuis M. H. Nijenhuis-Hoek Tjeerd en Marieke Huizen (NH): J. G. Nijenhuis F. Nijenhuis-Albers Henske, Anne. Liesje en Wymkje Amsterdam: W. A. Nijenhuis De begrafenis zal D.V. op maandag 3 mei a.s. plaats hebben om 11 uur op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. Liever geen bezoek en geen bloemen. Rhenen, 28 april 1976. Op zondag 25 april 1976 nam de Here, voor ons onverwacht, tot Zich onze lieve Schoonzoon, Zwa ger en Oom Anne Wietse Tjeerd Nijenhuis V.D.M. Amstelveen: C. Kropf-Tasma Drunen: J Kropf N. Kropf-de Vries Bodegraven: D Batelaan-Kropf Amsterdam W. A. de Graaff-Kropf W. F. Kropf R. Kropf-Mulder C. G. E. van Koten-Kropf Lake-Orion (U.S.A.): J. Koster J. E. Koster-Kropf Zaandam: G. H. J. Kropf M. Kropf-Korver Neven en nichten Moulinex maakt méér mogelijk voor minder geld. Neem bijvoorbeeld de koffiezetters type 3000. U kent ze. De vertrouwde gezellige bruin-witte koffiezetters van Moulinex. Duizenden van deze betrouwbare apparaten vonden hun weg naar grote en kleine gezinnen. Want, wat goed is hoeft niet persé duur te zijn. Het 4-koppen apparaat bijvoorbeeld kunt u overal kopen voor minder dan 60 gulden. Vergelijk de prijs, dan is de keuze niet moeilijk. Dan kiest u een Moulinex Adviesprijs n ii ie Type 3004 Type 3006 Zet 1,2.3of4 levertin koppen 59,- een wip 6 koppen geu- 9 koppen nge koffie Type 3009 Type 3012 Maakt 12,3. Deze veel- 4.5.6.7.8 of visite ma- tegelijk 79,- chine is goed voor 12 koppen. Heden is vredig van ons heengegaan onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, onze dierbare Zuster en Schoonzuster Anna Emilie Heider weduwe van Nicolaas Willem Versloot op de leeftijd van 72 jaar. Namens de familie. G. Versloot. Hilversum. 27 april 1976. 's-Gravelandseweg 31. De overledene is thuis opgebaard. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 30 april a.s. tegen 11.00 uur op de Nieuwe Algemene Be graafplaats aan de Bosdrift te Hilversum. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats direkt na de begrafenis. INLICHTINGEN over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt IA d 3ei zoekt op korte termijn voor de advertentieacquisitie et d< kii F' ter E Hij/Zij zal na een korte inwerkperiode in een groep van jonge enthousiaste mensen werk aan de vergroting van het advertentievolume Vereisten: ij| goede telefoonstem N eventueel verkoopervaring tm minimaal MAVO opleiding goede beheersing van de Nederlandse taal in geschrift leeftijd 22 jaar of ouder JJ brede interesse goede contactuele eigenschappen Taken: het verkopen van advertenties per telefoon het onderhouden van contacten met reeds bestaande relaties. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie kunt u uw sollicitatie richten aan de personeelsafdeling van Trouw b.v.. Wibautstraat 148-150 te Amsterdi t.a.v. mevr. E. Verwilligen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Ch. op der Heijde li 020-913456 tst. 711 Uw gerubriceerde advertentie driemaal opeenvolgend ge- plaats, wordt siecht tweemaal in rekening gebracht. PLAATS EENDjjltjG BEL 020—913456 Elke vrijdag In Inlichtingen over de aantrekkelijke adverten tietarieven worden u gaarne verstrekt. Tel. 020-913456. toestel 703 en 716. ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16