Geen auto de showroom uit zonder de Ennia Super 3 Autopolis. -ennia Super 5 Autopolis de Autoverzekering van het Jaar De ideale verzekering voor autorijdend Nederland. Voor goed begrip: in deze polis is een complete autoverzekering begrepen. U bent dus gedekt tegen schade aan uw eigen auto (casco dekking) en tegen schade aan anderen toegebracht (WA). Gebruikt u uw auto alleen privé dan kunt u zoveel rijden als u wilt. Rijdt u ook nog zakelijk dan geldt een maximum van 20.000 km per jaar. Verder houdt elke overeenkomst met elke andere autover zekering op. De Ennia Super 3 Autopolis is volstrekt uniek. Hetgeen uit de volgende punten mag blijken. 1. Drie jaar lang nieuwwaarde-garantie bij total loss. Wordt uw auto binnen 3 jaar na aankoop total loss verklaard, dan stapt u naar uw dealer en bestelt opgewekt een nieuwe auto. Want de Ennia Super 3 Autopolis staat garant voor de prijs die uw auto op dat moment nieuw kost. Met inbegrip van prijsstij gingen. Uitkering geschiedt altijd op basis van de laatste catalogusprijs. Drie jaar lang hoeft u zich geen zorgen te maken over de financiële gevolgen van een total loss. Een plezierige gedachte. 2. De premie ligt voor 3 jaar vast. Geen vervelende tussentijdse verhogingen. De premie blijft 3 jaar lang dezelfde. Kan zelfs lager worden door de gunstige no-claim korting van Ennia. 3. Soepele total loss berekening. Doorgaans wordt aangenomen dat een auto total loss is als de reparatiekosten hoger zijn dan de waarde vjak voor het .ongeval. Ennia ziet dat ruimer. Voor Ennia is u,w autq al total loss wanneer de reparatiekosten hoger zijn dan tweederde van die 'dagwaarde'. Of hoger dan de dagwaarde minus de opbrengst van uw niet gerepareerde auto (of wat daarvan over is). Voorbeeld: Een auto van f 10.500,- krijgt in het derde jaar, als de dagwaarde f 5.700,- is.een aanrijding. Het hoogste bod op de restanten (daarvoor zorgt de expert) bedraagt f 2.400,-. Het verschil is f 3.300,-. Zijn de getaxeerde reparatiekosten hoger dan dit verschil, dan wordt de auto total loss verklaard. Dat betekent: een nieuwe auto voor u! Alleen bij Ennia. Drie jaar nieuwwaarde-garantie bij total loss,een vaste premie voor 3 jaar, soepple total loss berekening... nu begrijpt u waarom we de nieuwe Ennia Super 3 Autopolis 'ideaal' durven te noemen. Maar er zijn nog meer aantrekkelijke punten. Bijvoorbeeld het feit dat schade door brand, diefstal, storm, ruitbreuk, botsingen met dieren en ernstige transportschade in z'n geheel worden vergoed. Zonder aftrek van eigen risico en met behoud van uw no-claim korting! Wilt u meer weten over de Ennia Super 3 Autopolis? Bel uw verzekeringsadviseur en vraag een uitgebreide\folder.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16