SECRETARESSE FAMILIEBERICHTEN Stichting Willem Arntsz DINSDAG 27 APRIL 1976 TROUW/KWARTET 8 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Heden nam de Here tot Zich. onze lieve Moeder en Oma Hester Boter in de ouderdom van 62 jaar Roden: Wil. Dicke-Blok Carel Dicke Freek. Hester, Jan-Jaap. Marjolein. Matthijs Leiden: Ruud Blok Marlies Blok-van der Mey Leiden. 25 april 1976 Duinhof 49 Corr.adres. 5 meiplein 8 De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Scheman. Hogewoerd 84 Bezoek aan de rouwkamer: woensdagavond a s. van 8 00-8.30 uur De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 29 april a.s. in de aula van de algemene begraafplaats ..Rhijnhof', aanvang 11.00 uur. waarna de begra fenis aldaar zal plaatsvinden (Thuis geen bezoek, geen bloemen) Op zondag 25 april overleed voor ons geheel onver wacht mevrouw Hester Boter Ze was een heel geliefd ouderling in onze wijk. In de gemeente en onze kerkeraad zullen we haar erg missen. We hopen dat het haar kinderen en familie tot troost wordt dat ze nu veilig is bij de Heer. die ze zo graag heeft gediend. Namens Wijkkerkeraad A van de Gereformeerde kerk Leiden J. Bovenberg, praeses mej. J. Wiersinga. scriba Heden overleed na een kortstondige ziekte mijn lieve man en onze beste broer en zwager Ir. Hugo ten Bokkel Huinink Oud Hoofd Ingenieur Directeur van de Rijkswa terstaat Officier in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Houder van de Zilveren Vlaamse Gaai. op de leeftijd van 73 jaar. Johannes 14 1—3 's Gravenzande: J. M. ten Bokkel Huinink—te Boekhorst Rotterdam: J. de Looze ten Bokkel Huinink A. J. de Looze Dr. S. A. ten Bokkel Huinink J. A. ten Bokkel Huinink C. S. M. ten Bokkel Huinink—Van Haaften Nijmegen: J. van Telgen, 's-Gravenzande. 24 april 1976 Hoflaan 154. Geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 28 april om 13.00 uur in de Nederlands Hervormde Dorpskerk. Langestraat te 's-Gravenzande. waar na de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Naaldwijkseweg te 's-Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenisplechtigheid in de aula - van de be graafplaats. Openbaring 22:5. Heden nam de Heere tot Zich. na een kortstondige ziekte, onze lieve Moeder. Groot- en Overgroot moeder. Schoonzuster en Tante Dirkje de Jong-de Jong, weduwe van Engel de Jbng. in de ouderdom van 89 jaar Mede namens verdere familie D. de Jong Scheveningen. 25 april 1976. Jan van Houtstraat 77. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Scheveningen ..'t Statenhuvs". Statenlaan 78. dinsdagmiddag van 4.30—5.30 uur en woensdag avond van 78 uur De bijzetting in het familiegraf op de algemene Begraafplaats Westduin". Ockenburghstraat, Loosduincn. zal plaatshebben op donderdag 29 april te 2.30 uur. Vertrek vanaf ..'t Statenhuys" te 2 uur Levend vanuit het zekere weten dat zijn leven en sterven in Gods barmhartige hand lag, overleed in de ouderdom van 70 jaar op 21 april 1976 plotse ling. tijdens een vakantie in Spanje, onze zeer gewaardeerde Zwager en lieve Oom Jan Daniel Pieter van Dijk Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. gehuwd met Dieuwke Jonkmans. Vancouver (Can.): F. Feenstra A. Feenstra-Jonkmans Breda: G. Jonkmans E. Jonkmans van Ravenstein Hilversum: W. Benedictus M. Benedictus Jonkmans 's-Gravenhage: Y. van der Hauw T. van der Hauv- Jonkmans De Meern J Folkers H. G. Folkers Jonkmans Bolsward: H. L Sprik B. Sprik-Jonkmans Leeuwarden: W. Jonkmans G Jonkmans-de Boer en kinderen Correspondentieadres Snoeckgensheuvel 61. Amersfoort Op woensdag 28 april om 13.00 uur is er een rouwdienst in de gereformeerde Fonteinkerk aan de Robert Kochsiraat te Amersfoort, waarna om ca. 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats „Rusthof" aan de Dodeweg. Na een kortstondig ziekbed heeft de Heere tot Zich genomen mijn geliefde man en onze zorgzame vader Cornelis Boender op de leeftijd van bijna 50 jaar Vaders woorden. ..Uw stok en Uw staf die vertroosten mij" mogen 's Heeren troost voor ons zijn. C. H. Boender-de Wit Sjaak Hans Arnhem. 24 april 1976 Laan van Klarenbeek 68. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ProtestantschBegrafenisfonds, Rietgrachtstraat te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aan de rouw kamer en condoleance dinsdag van 18.00-19.00 uur. ingang Singelstraat. De rouwdienst, waarin zal voorgaan de weleer waarde heer Ds. K. Ooms. wordt gehouden op woensdag 28 april om 11.30 uur in de Pniëlkerk, Leeuwensteinplein te Arnhem, waarna de teraar debestelling om 12.30 uur volgt op de algemene begraafplaats „Moscowa" te Arnhem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Geen bezoek aan huis. geen bloemen. Geen toespraken ..Komt tot Mij. allen, die vermoeid en belast zijt. en Ik zal u rust geven." Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moeder en Oma. onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Geertje Keuning-Bouw weduwe van Jan Heine Keuning. Moeder mocht 86 jaar worden. J. Keuning M. R Keuning-Koek Sassenheim: W. J. Keuning A. Keuning-Le Cointre Lisse: M. A. M. Alkema-Keuning P. Alkema Kleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage. 24 april 1976. Berberisstraat 19. Correspondentie-adres Frederik Hendriklaan 290 Bezoek aan de rouwkamer van het Ziekenhuis ..Leyenburg". Leyweg 275. woensdag 28 april van 18.0019.00 uur De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 29 april om 13.00 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen". Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. waarna de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek van de Opstandingskerk, Daal en Bergselaan 50. om 12.45 uur. Het bestuur van de bloemenveiling-Vereniging „Flora" te Rijnsburg geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van haar ere-lid en oud-secretaris de heer Hendrik Jan den Haan van 1957 tot 1974 heeft hij de vereniging gediend als secretaris met de volledige inzet van zijn persoon. Bestuur, raad van bijstand, leden en per soneel van „Flora" zullen hierdoor zijn nagedachtenis tot in lengte van dagen in ere houden. Rijnsburg, 24 april 197( Bloemenveilingvereniging „Flora" P. van Delft, voorzitter Jac. Vianen, secretaris. Na een ernstige ziekte nam de Here uit ons midden onze geliefde Vader en broer Jacobus Rombout van Eekelen sinds 13 februari 1972 weduwnaar van W. N. Koomans van den Dries) op de leeftijd van 65 jaar Franceina Frans Marinus en Tineke Ria R. van Eekelen (Huisgenote). Dronten. 23 april 1976 Ellerweg 9. De rouwdienst is bepaald op woensdag 28 april om 11.30 uur in de N.H. Kerk „Open Hof" Na de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Dronten. waarna er gelegenheid is tot condoleren in de aula. Plotseling heeft de Heer door Zijn genade in Zijn eeuwige Heerlijkheid opgenomen onze lieve man en papa Hendrik Willem Berg op de leeftijd van 51 jaar. J. Berg-Blaauw Bieneke Marieke Folkert Goes, 25 april 1976. Magdalenastraat 13. (Focus Opril. Grote Markt). Rouwdienst in de Oosterkerk aan de Bergweg te Goes (ingang van Mellestraat) op donderdag 29 april 1976 om 13.00 uur. Begrafenis vindt plaats z 14 00 uur op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Oosterkerk. Vervuld van diepe droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden op 30-jarige leeftijd van ons aller Vriend Jacob Hofman Wij verliezen in hem een trouwe medewerker. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Moge zijn ouders, verloofde en naaste familieleden de kracht ontvangen dit verlies te verwerken. Zwart - papier en plastic B.V Amsterdam De Raad van de Gereformeerde Kerk van Geleen ontving vandaag het bericht dat plotseling op de leeftijd van 70 jaar naar zijn Heer werd geroepen Ds A. W. T. Nijenhuis Ds. Nijenhuis was de eerste predikant van onze gemeente en diende haar van 11 febr. 1934 tot 1 febr. 1946. In de opbouw- en crisisjaren zowel voor als tijdens de oorlog heeft onze gemeente hem als een man van vrede leren kennen Ons hartelijk meeleven gaat uit naar zijn vrouw, zijn moeder en zijn kinderen De Heer zal hen troosten en kracht geven am hun verlies te dragen. Geleen. 25 april 1976 Namens de kerkeraad Ds. H. Kuiper, praeses G. J. Moerman-de Frel, scriba. 'k zal dan gedurig bij U zijn God nam op Zijn tijd tot Zich mijn geliefde man, onze lieve vader, grootvader, broer, zwager en oom Cornelus Groenewegen van Wijk echtgenoot van T. P. Kiesewetter eerder weduwnaar van Jansje de Groot op de leeftijd van 83 jaar Driebergen: T. P. Groenewegen van Wijk-Kiesewetter Utrecht: D. van Deukeren-Groenewegen van Wijk G. van Deukeren Hans. Gert. Jan Willem. Peter en verdere familie Driebergen. 25 april 1976 Groenhoek 147. De overledene is opgebaard in het Uitvaartcen trum aan de Cordesstraat te Driebergen Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 28 april a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 29 april 1976 om 14.00 uur op de nieuwe algemene be graafplaats te Driebergen Vertrek van het Uit vaartcentrum om 13.40 uur. Met grote droefheid deelt het bestuur van de christelijke vereniging tot verpleging van langdu rig zieken „Het Zonnehuis" mede het bericht te hebben ontvangen van het plotseling overlijden van de heer J. Moll die als lid van het hoofdbestuur en als lid van verscheidene bouwcommissies lange tijd actief bij het werk van de Vereniging betrokken is geweest. Bij de totstandkoming van de een jaar geleden geopende Zonneh'uizen te Amstelveen en Doorn is zijn toewijding onontbeerlijk geweest. Tot het momwit van zijn overlijden was hij het bestuur nog daadwerkelijk van steun met zijn adviezen over de bouwzaken van de Zonnehuizen. Dankbaar gedenken wij zijn arbeid. Het bestuur: M. H. L. Weststrate. voorzitter Mr L. C. van der Tas, secretaris. Utrecht. 26 april 1975 Heden nam de Here tot Zich onze lieve tante Pieterke Altina Ubbens-Idema Op de leeftijd van 71 jaar Dankbaar gedenken wij de gastvrijheid en alles wat zij voor ons heeft gedaan Namens alle neven en nichten Fam Ubbens Fam. Toren Uithuizermeeden, 25 april 1976. Psalm 27 Uit Kopenhagen bereikte ons het bericht, dat God op 10 april zonder lijden in zijn slaap tot Zich heeft genomen Zijn geliefde Kind. de Heer Hirsch (Tswi) Blum echtgenoot van M. Nilsson eerder weduwnaar van C. Bisschops A. Levie die als trouwe dienstknecht, n.l. als evangelist jarenlang de Heer gediend heeft. Hij bereikte de leeftijd van bijna 80 jaar. Wij zullen hem missen, maar weten, dat het is een tot weerziens. Namens de Nederlandse Vrienden Hetty Sajet Condoleantie-adres Fru M. Blum, Rodager Alle 42 sttv. 2610 Rodoure Denemarken. Zaterdagmiddag 24 april is na een langdurig gelo vig gedragen lijden, in Jezus ontslapen mijn lieve Vriendin Johanna Geertruida Pik op de leeftijd van 65 jaar G. J. van Gelderen. Gorinchem, Voermanstraat 61 De Here heeft tot zich genomen onze lieve Vader, Groot- en Overigrootvader Nanne Prins weduwnaar van Catharina Wilhelmina Mantel op de leeftijd van 88 jaar Arnhem: W. Sluys-Pnns P. Sluys Vancouver: K. Prins A. Prins-Sluys Andijk: G. Prins A. Prins-Zee Wageningen: A. Prins Washington: J A. Prins J. Prins-Trompetter Leiderdorp: C W. Prins Californië: Jb. Prins J Prins-Mellen klein- en achterkleinkinderen Andijk. 25 april 1976 „Huizp Sorghvliet" Corr. adres: G Prins, Geuzenbuurt 280. Andijk-West. De begrafenis vindt plaats op donderdag 29 april a.s. n.m. plm. 3.00 uur op de Westerbegraafplaats te Andijk. Vertrek „Huize Sorghvliet" om 2.30 uur. na de rouwdienst van 2.00 uur. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 28 april a.s. n.m. van 8.00 tot 8.30 uur. Here, God mijn heil, ik ben voor Uw ogen. Bedroefd om zijn heen gaan. maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij U kennis van het overlij den van onze lieve Va der. Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Jacobus Koch sinds 1974 weduwnaar van Laurina Cornelia Kraak, in de ouderdom van 86 jaar. Woudenberg: P. A. Patberg- Koch J. J. Patberg Rijswijk (Z.H.): J. J. Koch H. F. M. Koch- Berkvens klein- en achterklein kinderen Woudenberg. 25 april 1976. Corresp.adres: Schans 9. Woudenberg. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op donderdag 29 april a.s. om 12.00 uur in de aula van dé algemene be graafplaats te Wouden berg aan de Zeisterweg no. 63, waarna de be grafenis zal plaats hebben. Gelegenheid tot condo leren na afloop van de begrafenis in de aula. te Oen Dolder Ten behoeve van het Hoofd voor de Financieel-Ekonomische Dienst van het Psycho-Geriatrisch Centrum zoeken wij een Wij zoeken iemand met MAVO niveau steno-typediploma leeftijd 23 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Geen inhouding A.O.W./A.W.W. premies. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Met gemaakte vakantie afspraken kan rekening worden gehouden. Inlichtingen over deze funktie kunnen verkregen worden bij: Hoofd van de Financieel-Ekonomische Dienst. Tel: 030-785341 toestel 113. Privé: 030-783841 Schriftelijke sollicitaties richten aan: Hoofd Personeelszaken van het Psycho-Geriatrisch Centrum. Willem Arntsz Stichting, Dolderseweg 164 te Den Dolder. Na een langdurig lijden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve Moeder en Oma Alida Mulder weduwe van A. H. Bosman op de leeftijd van 78 jaar Als ik. omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt Gij mij leven. Psalm 138 4. N. M. Lith-Bosman W. J. Lith A. H. Bosman A. Bosman-van Blitterswijk Ineke en Wim Mare Wim Marianne en Cor Irene Diana Renate Rotterdam, 25 april 1976 Correspondentie-adres: W. J. Lith. Charlotte de Bourbonlaan 13-c. Geen bloemen Bezoek en gelegenheid tot condoleren woensdag van 20.00 tot 20.30 uur in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vrieselaan). De rouwdienst zal gehouden worden in de kapel van de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kraling- seweg 334, donderdag a.s. om 12.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. De Heer is mijn Herder! 'k Had al wat mij lust; Hij bleef mij geleiden Naar grazige weiden. Hij voerde mij al zachtkens Naar wateren der rust. Na een leven, waarin zij veel liefde en vreugde gegeven en ondervonden heeft is in alle rust van ons heengegaan onze lieve Moeder en Oma Barbara Cornelia van der Gugten weduwe van Nicolaas van der Ree. op de leeftijd van 82 jaar. Haar dankbare kinderen en kleinkinderen. Driebergen: S. J. Boot-van der Ree W. J. Boot Wim en Keiko Babs en Jan, Carien, Nico Zevenaar: A. Voogt-van der Ree P. Voogt Joke, Babs en Joost, Pieter, Annemarie. Zwolle: B. C. Staal-van der Ree Wiepke, Nico, Johan, Jan-Jaap. Voorhout: A. van der Ree M. C. van der Ree-Roggeveen Hanneke, Marco Voorhout, 25 april 1976. Corr.adres: A. van der Ree, Reigerslaan 2, Voorhout. Gelegenheid tot condoleantie, dinsdagavond van 7.30-8.30 uur „Park Overbosch" Sportlaan 3, Voor hout. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats „Jaffa", Jaffa- laan te Delft, donderdag 29 april a.s. om 11.00 uur. De Here haalde in Zijn goedheid Thuis onze gelief de Zuster en Schoonzuster Barbara Cornelia van der Gugten weduwe van Nicolaas van der Ree. op 82-jarige leeftijd. Sassenheim: A. v. d. Berg- v. d.Nagel Katwijk: J. Parlevliet- v. d. Gugten 's-Gravenhage: A. de Haas- v. d. Gugten Katwijk: A. Baalbergen- v. d. Gugten J. Baalbergen Australië: A. v. d. Gugten- van Bommel Katwijk: J. M. van Rijn- v. d. Gugten Engeland: J. v. d. Gugten P. M. v. d. Gugten- Raowden Rotterdam: P. C v. d. Gugten- Jochums Noordwijk: A. v. d. Gugten 25 april 1976. Enige kennisgeving Op 22 april j.l. is rustig ontslapen onze Vader, Grootvader, Broer en Zwager Gijsbert van Tussenbroek op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam: G. van Tussenbroek J. N. van Tussenbroek- Kamstra Dallas: U.S.A.: A. B. Stevens- van Tussenbroek C. R. Stevens Wassenaar: P. E. van de Putte- van Tussenbroek C. J. van de Putte Nieuwerkerk a.d. IJssel: A. van Tussenbroek I. van Tussenbroek - Ribbink Vessero: G. van Tussenbroek T. van Tussenbroek- Bekke kleinkinderen. Halsteren: P. J. van Tussenbroek T. van Tussenbroek - Schuit Rotterdam, 26 april 1976 Lieven de Keystraat 105 De begrafenis heeft heden in stilte plaatsgehad op de begraafplaats „Oud-Kralingen" ..Welzalig hij die al zijn kracht en hulp alleen van U verwacht". Uit haar lijden verlost onze lieve, zorgzame Moe der en Oma Adriana van Weelden-Blok weduwe van Anton van Weelden op de leeftijd van 77 jaar. Waddinxveen: H. J. van Weelden A. M. van Weelden -Groeneveld Guus, Robbert en Marike Rotterdam, 26 april 1976. Huize „Borgsate", Meidoornsingel 181. Corr.-adres: Beethovenlaan 52. Waddinxveen. De dienst van Woord en Dankzegging wordt ge houden D.V. donderdag 29 april om 12.30 uur in de rouwkamer van Huize „Borgsate", Meidoornsingel 183, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Crooswijk." Gelegenheid tot condoleren UITSLUITEND na de dienst. Op Zijn tijd, voor ons onverwacht, nam God tot zich mijn lieve Man en mijn fijne Vader Bastiaan van Vliet op de leeftijd van 49 jaar. „Wentel uw weg op de Heer en vertrouw op Hem en Hij zal voor u zorgen." H. van Vliet-Wind Jan Rosmalen, 25 april 1976 Oude Baan 69 De rouwdienst zal worden gehouden in de Weder- komstkerk, Rijnstraat 10 te 's Hertogenbosch, op donderdag 29 april a.s. om half 2, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Protes tantse Begraafplaats te 's-Hertogenbosch (Orthen). Samenkomst aan de kerk om 13.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Wederkomstkerk voornoemd. Met droefheid geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Bastiaan van Vliet op de leeftijd van 49 jaar. Familie Van Vliet Familie Wind. Rosmalen. 25 april 1976. De zeer grote belangstelling welke wij hebben ondervon den na het overlijden van mijn innig geliefde Man en onze zeer zorgzame Vader August Vis heeft ons zeer getroffen. Het is voor ons onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken. Wij hopen dat u langs deze. voor ons onsympathieke weg onze dank wil aanvaarden. Mevr. M. Vis-Betten en kinderen. Leusden-Z, april 1976. Van Diepenheim Scheltuslaan 4.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8