FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 22 APRIL 1976 TROUW/KWARTET PS 10 - RA kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Psalm 90 1-6 Met vreugde en dankbaarheid delen wij u mee dat onze Ouders en Grootouders J. Visser en J. Visser-Peereboom D. V. op 25 april a.s 40 jaar getrouwd zijn. U wordt in de gelegenheid gesteld hen met dit jubileum te feliciteren op zaterdag 24 april a.s. van 1517 uur in de Patmoskerk op Marken. Zuidwolde (Dr.): Den Helder: In plaats van kaarten Jezus zei: „Ik ben de opstanding en het leven" Johannes 11:25 Dinsdagmorgen heeft God tot Zich genomen onze lieve Man. Vader en Opa Klaas Dekker weduwnaar van Jaantje Ygje Brouwer, emeritus-predikant van de Gereformeerde Kerk te Enkhuizen, 68 jaar oud. G. Dekker-Hoekstra Jeanne en Ismaël el Haouzi Abcoude: Vera en Reynold Klooker Marcel, Jeanneten Tamira Stadskanaal: Arita en Gerko Pietersen Zuidwolde: Janneke Dekker. Zuidwolde. 20 april 1976, Pinksterbloempad 4. Vrijdagavond 23 april is er gelegenheid tot condo leren in het Uitvaartcentrum. Breedstraat 66 te Enkhuizen, van 19.00 tot 20.00 uur. Zaterdag 24 april om 11.00 uur 's morgens wordt de rouwdienst gehouden in de Geref. kerk. Klop perstraat 12 te Enkhuizen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na een kortstondig smartelijk lijden heeft de Heere uit onze familiekring tot zich genomen onze geliefde Broer en Zwager Klaas Dekker echtgenoot van G. Dekker-Hoekstra eerder weduwnaar van J. Y. Dekker-Brouwer op de leeftijd van 68 jaar. Groningen: G. Dekker-Valk Zaandam: G. Dekker P. Dekker-Va lk Nijmegen: J. Kemper-Dekker J. Kemper Amsterdam: S. Dekker C. Dekker-de Vos Middelburg: E. Zijlmaker-Dekker J. W. Zijlmaker Zuidwolde (Dr.), 20 april 1976. ,,Zi«, Ik maak alle dingen nieuw." De raad van de Gereformeerde kerk van Enk huizen heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van zijn vroegere predikant Klaas Dekker Ruim 25 jaar was hij als predikant aan ooze kerk verbonden. Met dankbaarheid gedenken wij het goede werk dat hij in die jaren voor onze gemeente heeft mogen doen. Wij bidden zijn vrouw en kinderen toe dat ze in hun verdriet de troost van de grote Herder mogen ervaren. Enkhuizen, 20 april 1976. G. van den Berg, praeses A. Terpstra, scriba. Na een langdurig geduldig en moedig gedragen ziekte nam de Here tot Zich onze lieve Oma. Zuster, Behuwdzuster en Tante Aafje Haaring weduwe van Arend Alblas eerder gehuwd geweest met Marinus van den Berg in de ouderdom van 83 jaar. ..Deze ellendige hier riep en de Here hoorde. Hij verloste haar uit al haar benauwdheden" Psalm 34 7 Uit aller naam; Fr. van der Hout L. J. van der Hout-Calkhoven Naaldwijk. 21 april 1976. Huize „Rozenhof*. Anjerlaan 49. Gelegenheid tot condoleren donderdag 22 april van 7.30-8.30 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 24 april a.s. om 10.30 uur v.m. in de „Ontmoetings- kerk", Anjerlaan 47 te Naaldwijk, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaats vinden op de Algemene begraafplaats te 's-Gravenzande om 11.15 uur v.m. Met droefheid delen wij mede dat op 64-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer, zwager en oom Douwe Woudstra echtgenoot van C. M. van As in leven arts te Kampen. 16 april 1976 Arnhem: T. Woudstra-Walma Arnhem: M. Woudstra A. T. Woudstra-Nooitgedagt Utrecht: W. Woudstra Apeldoorn: A. Griede-Woudstra A. J. Griede Arnhem: A. E. Boerma-Woudstra H. M. Boerma Rotterdam: K. T. Woudstra neven en nichten. Tot onze grote droefheid ging van ons heen ons lief dochtertje en zusje Hetty Nurhikmah Paar boven juicht een grote schaar van kinderen voor Gods troon A. Weigraven W. Wol graven-de Neef Nicolette Lunteren. 19 april 1976 Mielweg 29 De begrafenis heeft heden plaatsgehad. Tot ons groot verdriet is plotseling gestorven mijn lieve Man, onze Papa Jan Dethmers op de leeftijd van 42 jaar. Gods liefde heeft ons leven verrijkt Greet Dethmers-Anema Elmar en Franny Indonesia, Semarang 20 april 1976 De begrafenis heeft reeds plaats gevonden in Se marang. Adres na 10 mei: van Hogendorplaan 21, Huizen. Bevorderd tot heerlijkheid onze zeer geliefde Zoon, Broer, Zwager en Oom Jan Dethmers Hij werd slechts 42 jaar. God geve Greet, Elmar en Franny de kracht dit voor hen zo zware verlies te dragen. Semarang. Indonesia Jl. Gunung Bolu 2 20 april 1976 De begrafenis heeft inmiddels te Semarang plaats gevonden. Sneek: F. Dethmers-Eringa Meppel: H. Dethmers M. C. Dethmers-Kooistra Paramaribo: H. Dethmers Hoogeveen: D. Vos-Dethmers R. Vos Borne: A. C. Boersma-Dethmers G. A. Boersma Purmerend: M. Dethmers G. Dethmers-de Jong Rijnsburg: J. Dijksterhuis-Dethmers A. Dijksterhuis Purmerend: D. de Bood-Dethmers A. de Bood neefjes en nichtjes Op 20 april ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden te Semarang van onze Schoonzoon en Zwager Jan Dethmers Jan heeft geprobeerd God en zijn naaste te dienen met inzet van zijn beste kunnen. Wij zullen hem erg missen. Huizen (N-H) Familie Anema Vanmorgen bereikte ons het ontstellende bericht dat Dominee Jan Dethmers, studentenpredikant te Semarang, plotseling is overleden op 42-jarige leeftijd. Met dankbaarheid gedenken wij zijn inzet en lief de vcor de dienst van zijn Heer. God trooste zijn vrouw en 2 dochters. Deputaten voor de Zending van De Gereformeerde Kerken in Nederland. D. C. Mulder, voorzitter A. Vos, secretaris. Leusden, 20 april 1976. Ineens is uit zijn gezin en zijn werk weggenomen Drs. J. Dethmers in dienst van de Zending, uitgezonden door de Gereformeerde Kerk. Leiden. Wij geloven dat hij veilig is bij zijn Heer, die hij op een bijzondere plaats mocht dienen. Wij bidden die Heer om kracht voor mevrouw Dethmers, haar gezin en hun familie om deze verbijstering te kunnen doorstaan. Namens de Kerkeraad van Leiden: Ds. J. Bovenberg, praeses A. M. de Koning. Ie scriba. Wij zijn diep geschokt door het zo onverwacht sterven van Ds. J. Dethmers van 19641969 onze voorganger. Hij is weggeroepen op 42-jarige leeftijd uit zijn gezin met twee kinderen en uit zendingswerk (stu dentenpastoraat) in Indonesië. ..Vader Uw koninkrijk kome. Uw wil worde werkelijkheid op aarde zoals in de hemel In onze voorbede gedenken wij hen die achterblijven. De Geref. kerk van Woubrugge (zijn eerste gemeente) Ds. J. Huizebosch Lied 218, vers 1 en 8 (Nieuwe Liedboek) Vroeg in de morgen van de tweede Paasdag ont sliep in haar Heer en Heiland onze lieve, zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Hoogendijk in de ouderdom van 82 jaar. Haar leven was bidden en werken. San Francisco (USA): M. M. van der Toorn Vancouver C. den Heijer- (Canada): Van der Toorn D. den Heijer Scheveningen: M. de Jong- Van der Toom M. de Jong Poeldijk: A. van der Toorn H. van der Toorn- Tuinhof Delft: C. van der Toorn Groningen: G. A. Piebenga St Louis (USA): W. van der Toorn M. van der Toorn- Seabaugh Kleinkinderen en achterkleinkinderen Scheveningen. 19 april 1976. „Prins Willemhof". Hoge Prins Willemstraat 24. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Scheveningen ..'t Statenhuys". Statenlaan 78. vrij dagavond van 7—8 uur, zaterdag van 2—3 uur. Wij komen samen maandag 26 april te 2 uur in de Bethelkerk. Jurriaan Kokstraat 175, voor de evan gelieverkondiging, voorganger ds A. C. Scherpenis- se. de bijzetting /al plaatshebben op de be graafplaats „Ter Navolging", hoek Prins Willem- straat Duinstraat. Aankomst aldaar te 3 uur. Velen zeggen: Wie zal ons het goede doen zien? verhef over ons het licht uws aanschijns. o Here! Psalm 4:7 Zeer onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man, onze lieve Vader, Schoonvader en Opa, Pieter Nienhuis op 59-jarige leeftijd. 's-Gravenhage: H. Nienhuis-Swieringa Ede: S. C. Nienhuis A. M. Nienhuis-Dijkman Pieter, Irene Buitenpost: E. F. W. Sijtzema-Nienhuis A. Sijtzema Johan, Hilje Leimuiden: D. M. Nienhuis T. J. Nienhuis-van 't Leven 's-Gravenhage, 20 april 1976 Janssoniusstraat 105. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos," Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek aldaar donderdagmiddag van 3.30-4.30 uur, vrijdagavond van 6.30-7.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 24 april om 11.30 uur in de Laakkerk, Isingstraat 165a, waarna de begrafenis om 1 uur zal plaatshebben op de begraafplaats „Eikelenburg", Eikelenburglaan te Rijswijk. Gelegenhèid de familie te condoleren na afloop van de rouwdienst in de hal van de kerk. Tot onze grote droefheid heeft de Here geheel onverwacht uit onze familiekring weggenomen onze geliefde Zwager en Oom Pieter Nienhuis echtgenoot van Hilje Swieringa. Hij werd 59 jaar. Appingedam K. Swieringa F. Swieringa-Stuve Hoogeveen: P. Swieringa W. Swieringa-Balkema Voorburg: D. M. Swieringa B. Swieringa-Wierenga Neven en nichten. 20 april 1976. Uit onze kring heeft de Here, voor ons onverwacht, afgelost Zijn dienaar, br. P. Nienhuis, die in velerlei kerkelijke arbeid, laatstelijk als ouderling, in ons midden werkzaam was. God trooste zijn echtgenote en kinderen. Namens de Raad der Geref. Kerk te 's-Gravenhage-Zuid, ds. J. Winter, praeses mej. W. W. v.d. Bosch, scriba Ik leef en gij zult leven. Joh. 14 vers 19 b Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Marcus Eduard Bouwmeester op de leeftijd van Amstelveen: 's-Gravenhage: Amstelveen: Amsterdam: Amstelveen: Brisbane (Australië): Amstelveen: bijna 90 jaar. C. E. Bouwmeester-Kroon C. E. Prins-Bouwmeester J. P. Prins M. I. L. Knoester-Prins N. Knoester P. J. N. Bouwmeester M. E. Bouwmeester J. Bouwmeester A. Bouwmeester J. E Bouwmeester A. H. Bouwmeester-Muller Celma, John, Robby Hillegom: Th. M. Bouwmeester H. Bouwmeester-Ottema Ronald Amstelveen. 21 april 1976. Brantwijk 58. Liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 26 april om 11.00 uur op de begraafplaats Vredenhof, Haarlemmerweg 363-367 te Amsterdam. Heden heeft de Heere, voor ons zeer onverwacht tot Zich genomen onze lieve en zorgzame Moeder en Oma Grietje Hoogland weduwe van ds J. L. de Vries op de leeftijd van 79 jaar. Joh. 20:15-18 Red Deer (Can.): J. Bekker-de Vries P. Bekker Delden: P. Breeuwsma-de Vries A. J. Breeuwsma Den Dolder: G. Kramer-de Vries L. M. Kramer Bolsward: L. ae Boer-de Vries P. de Boer Deventer: J. L. de Vries C. J. de Vries-Hoogeveen. en kleinkinderen. Deventer, 20 april 1976 Huize „Corel," kamer 303 Correspondentieadres: Berghorst 2, Deventer. Moeder is opgebaard in het Rouwcentrum, van Twickelostraat 3 te Deventer, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 23 april van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 24 april om 14.00 uur in Huize „Corel", waarna de begrafenis zal plaatshebben om r 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Raalterweg te Deventer. Heden heeft de Here in Zijn heerlijkheid opgeno men na een langdurig geduldig gedragen lijden, mijn lieve Vrouw Menksje Dirkje Lagrand-van der Gaag op de leeftijd van 50 jaar. J. Lagrand Het Dorp. 19 april 1976. Schepersweg 21. De overledene is opgebaard m de rouwkamer van het Diaconessenziekenhuis te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer van 16.0016.30 uur. ingang Iz. Evertslaan. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 23 april om 11.30 uur in het kerkelijk kultureel centrum. Dorpsbrink. Het Dorp, waarna de begrafenis om 12.30 uur zal plaatshebben op de nieuwe algemene begraafplaats Noord te Oosterbeek. Heden overleed in.haar Heer en Heiland onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Maria Hus op de leeftijd van 91 jaar. 's-Gravenhage: P. Hus P. J. Hus-van Lipgen Springs A. van Dongen (Zuid-Afrika): C. van Dongen-Jansen Haarlem: M. E. Duyverman-van Dongen M. Duyverman Rotterdam: P. van Dongen L. van Dongen- van Zuilen Cairo (Egypte): L. M. Dirksen- Korrelboom P. B. Dirksen Oxford S. H. Hogg-Hus (Engeland): D. Hogg Groningen: M. C. Elbers-Hus W. H. Eibers Rijswijk: M. Levendig-Hus J. Levendig Voorburg: M. Hus E. A. Hus-Holling Amsterdam: C. M. Hallie-Oudkerk P. J. Hallie Heiloo: P Hus M. M. S. Hus-van der Kooij Scheveningen, 20 april 1976. Nieuwe Parklaan 171. De overledene is opgebaard in de Rouwkamer aan de Hooikade 46 te 's-Gravenhage. Bezoekuren van 1618 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op vrij dag 23 april a.s. om 15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage, waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. Geen bloemen, geen toespraken. ..Alle roem is uitgesloten.' Onverdiende zaligheên heb ik van mijn God genoten, 'k roem in vrije gunst alleen Het behaagde de Here heden tot Zich te nemen onze geliefde Zuster en Tante Jacoba Schouten oud-verpleegster, in de ouderdom van 92 jaar. Uit aller naam: J. J. Klok-Kramer Heemstede. 20 april 1976, Huize „Flora" Kerklaan 101. Correspondentie-adres: Ploegstraat 10, Zetten. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouw kamer, Parklaan 36 te Haarlem, vrijdagavond 23 april van 7.00-7.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben zaterdag 24 april a.s., 12.00 uur, op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Vertrek van H. J. Koenenstraat 16 circa 11.40 uur. Psalm 118:14b (berijm<| Na een liefdevolle verpleging in het Neboziekei huis te Scheveningen ging van ons heen onzjj geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante, Teuntje Hanemaaijer op de leeftijd van 77 jaar. Degenen die haar gekend hebben zullen beseffeè wat wij in haar verliezen. Mede namens verdere familie A. L. HANEMAAIJER Scheveningen, 21 april 1976. Dirk Hoogenraadstraat 51. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7- uur en zaterdagmiddag van 23 uur in Rout centrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", State laan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben maanda 26 april te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaat aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statr huys" te 12 uur. Gerubriceerde annonces Gehele oplage editie Groot-Rotterdam editie Groot-Den Haag Leiden Bovenstaande prijzen zijn exclusief 4% BTW Voor brieven onder nummer wordt /1,50 extra berekei Voor advertenties welke onduidel'ik zijn geschreven of ke telefonisch zi|n opgegeven kunnen wij helaas geen sprakelijkheid aanvaarden Uw kleine advertentie vandaag voor 11 uur opgegeven! morgen nog geplaatst worden. Met uitzondering van de zaterdag

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8