"Toen ik uit dienst kwam dacht ik: watnu?" piet klerkx M genieten van het beste TSD5AUGU aeopend^ilïtfi chemigraaf dagbladopmaker hulpvakarbeider voor de loodsmelterij opmaakvoorbereider piet klerkxwaalwiik zanddonkbtt Trouw 3244.- r. Wijziging netnummer en abonneenummers Ulvenhout ELKE ZATERDAG IN TrOUV, ~ir randstad uitzendbureau Werken op jouw manier, daar werkt Randstad aan mee. Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT Op vrijdag 23 april 1976 om 08.00 uur worden de abonnees van het net Ulvenhout (01614. woon plaatsen Galder en Ulvenhout) aangesloten op het net Breda. Het netnummer van deze abonnees wordt hierdoor gewijzigd in 076. Gelijktijdig worden de 4-cijferige abonneenummers gewijzigd in 6-cijferige door vóór de bestaande nummers de cijfercombinatie 61 (eenenzestig) te plaatsen. Abonnees die na de wijziging een oud netnummer of abonneenummer kiezen worden ingelicht door middel van een berichtenautomaat. Elke vrijdag in Inlichtingen over de aantrekkelijke adverten tietarieven worden u gaarne verstrekt. Tel. 020-913456. toestel 703 en 716. speciale advertentiepagina's inlichtingen: tel. 020-913456, toestel 783. In het grafisch-technisch bedrijf van PERSCOMBINATIE N.V. uitgeefster van diverse dagbladen en nieuws- en advertentiebladen, hebben wij op korte termijn behoefte aan de volgende medewerkers, die bereid zijn een dienstverband tot 1 januari 1977 te aanvaarden: Indien u voor een van deze vakatures belangstelling hebt verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan: Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131 te Amsterdam, t.a.v. de heer B. de Bruin. DONDERDAG 22 APRIL 1976 TROUW/KWARTET PS 16 - RH Een puur am bachtelijk meesterwerk is deze magnifieke zitkamer. In edel noten gebeeldhouwde, sier lijke bladmotieven en Rococo-ornamenten be wijzen het echte vakmanschap en de liefdevolle aandacht van de meester. De totale vormgeving is zo rijk aan verrassende elementen en de gloedvolle velours- bekleding is zo goed van kwaliteit, dat de prijs werkelijk buiten gewoon laag genoemd kan worden. Mel fosse, donszachte kussens. Grote driezitsbank en twee fauteuils: Piet Klerkxprijs. Piirnna'c mnnicla manhalen' aHal nmharhtoliiIr uuerlr eerliilro natimrliiko Europa's mooiste meubelen: edel, ambachtelijk werk; eerlijke, natuurlijke materialen. Kom genieten van de grandioze lenteshow. Als je lekker opgeschoten bent en de telefoon zwijgt even, dan vier je dat met een half/zware Van Nelle. Samengesteld uit pittige tabakken. 1,85 serveersters magaziinkrachten produktie- medewerkers technisch geschoold personeel Er is altijd wel een bij jou in de buurt. „Op een kantoorstoel zag ik mezelf niet zit ten. Maar wat moet je anders met MAVO-4? Voor m'n diensttijd had ik even op een vrachtwagen gezeten." Ron Buitenhuis (22) stapte naar Randstad. „Dat leek me de beste tussenoplossing, want ik wilde wel zo snel mogelijk aan het werk." Randstad kon Ron bij een transport bedrijf plaatsen. Als chauffeur. Toen hij wat anders wilde. als medewerker op een zeefdrukkerij. „En nu ben ik meter- opnemer en weet nog steeds niet precies wat ik wil." Ron vindt de sfeer bij Randstad prima. „Ze helpen je en je bent normaal verzekerd." Zieken fonds. uitkering bij ziekte of ongeval, door betaling van vakantie dagen (1 2/3 dag per gewerkte maand), feest dagen en vakantiegeld, net als elke vaste werk nemer. Tot en met recht op een WW-uit- kering als je zonder werk zou komen te zitten. Bij Randstad is dat allemaal goed geregeld. En elke vrijdag: kontant geld of betaling per bank of giro. Ben je nü vrij, dan heeft Randstad plaat singsmogelijkheden voor' Een wondermooie, massief mahonie slaap kamer. Opvallend is de bijzonder luxueuze vorm geving en het daarvoor gebruikte edele materiaal. Hel bed. heerlijk royaal tweepersoons (200 x 200 cm), de originele, vierdeurs garderobe-spiegelkast, oe beide nachtkommodcs en de toilettafel maken het geheel tot een juweel van een slaapkamer en zeldzaam goed van kwaliteit. Piet Klerkxprijs: nederlands grootste interieurverzorgingscentrum t sp,eiding betaling mogelijk franco thuisbezorging ook op maandag en zaterdag geopend vrijdag koopavond tot 9 uur Tel. 04160-36981 Vestigingen te AMSTERDAM weteringcircuit, (weteringschans 165). tel. 020-246766 GORINCHEM weslwagen- straat 82. tel. 01830-30912 MAASTRICHT sint jacobstraat 4. tel. 043-10944 TILBURG heuvelstraat 90-92. lel. 013-320630 APELDOORN hoofdstraat 166, tel. 055-213052^ Onvoorstelbaar rijk gedetailleerd is dit sti|lvolle satijnnofen dressoir (270 cm br.Een schitterend voorbeeld van echte ambachtskunst. 8eeldschone, met de hand gesneden ornamenten. Liefdevol intarsiawerk siert dit juweel van een meubel. U zult verrukt zijn. bij de eerste kennismaking, maar ook na lange, lange jaren. Zeldzaam fraai gebeeldhouwde, ovale tatel. Het schitterende blad is weelderig met intarsia versierd en extra groot van lormaat (bladmaat 165 x 125 cm). De zware voet is verrassend origineel van vorm. Daarbij vier prachtige stoelen, stijlvol geornamenteerd en bekleed met Venetiaanse velours. Dit geheel. In edel noten, bij Piet klerkx:

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18