FAMILIEBERICHTEN m fERDAG 17 APRIL 1976 TROUW/KWARTET 15 unnen van maandag tot en met vrijdag rlefonlsch van 9.00-19.30 uur opgegeven lorden op nummer 020-913456. jp zondagavond is dit alleen mogelijk van S.00-20.00 uur. tbaar en blij mogen wij op 26 april ons 25-jarig ln (lijksfeest vieren. in hen die ons willen feliciteren houden wij receptie op pril van 19-21 uur in de „Rank", Nijemonde 2, iwijk swijk lenregenhof 22 J. Huizinga A. H. Huizinga-Jonkman. Onze kinderen Jan van Raalte en Wies van Raalte-Venema dc lopen op 10 mei a.s. 25 jaar getrouwd te zijn. het op 20 mei a.s. 25 jaar geleden dat onze nzoon als predikant zijn intrede deed in Mildam God doe Zijn aanschijn over hen lichten. Mede namens onz^ andere kinderen, F. Venema A. S. M. Venema-Steenhuis Oranjepark 29, Ermelo. fam. Van Raalte in Suriname: ophie Redmondstraat 172, naribo. us 1005. Sod bewaart, is wel bewaard. irreugde gedenken wij het feit, dat onze ouders en ouders Psalm 121 G. BRETELER H. BRETELER-LUITEN op 23.april 1976 40 jaar getrouwd zijn. [elegenheid hiervan bestaat op 24 april 1976 tussen en 17.00 uur de mogelijkheid hen geluk te wensen in „De Gouden Leeuw", Vuurseweg 180 te Voor- Gerrit Breteler Marja Breteler-Weterholt Marinke, Annelise en Wendelmoed Ineke Bottinga-Breteler Henk Bottinga Machteld Tineke Catsburg-Breteler Kees Catsburg Niels en Marije Joaline Bodzinga-Breteler Jan Bodzinga Jolinka n, Jos. Haydnlaan 34. INPLAATS VAN KAARTEN 1976 W. de Wit en A. de Wit-v. Leeuwen zijn D.V. 23 april 40 jaar getrouwd ajn blij en dankbaar met onze kinderen en onze nderen 'k Wil U. o God, mijn dank betalen. Gij woudt mij met Uw gunst omringen Liedboek 390:1 en 3 Leeuweringerstraat 24 rote dankbaarheid delen wij u mee, dat onze Ouders ootouders B. Dorsman A. P. Dorsman-Retz op 28 april zullen herdenken dat zij vijftig jaar en in het huwelijk'traden. enheid hen te feliciteren zal er zijn op 28 april van 17.30 uur in de Pniëlkerk, ingang Vierheemskin- straat te Amsterdam. Amstelveen: L. Dorsman E. S. Dorsman-Dijs Amsterdam: P. J. Luking T. Luking-Dorsman B. Visscher A. L. Visscher-Dorsman en kleinkinderen. J de Ruyterweg 390"' 'dam. 29 april 1976 mgelooflijk maar waar! jaar. spaarde de Here ons voor elkaar p april, zo de Here wil, i we dit blijde gedenken. 1 we ontvangen liever geen geschenken, jpeen bloemen en planten. luis is vol aan alle kanten. |ons toch wat wilt geven, i blijk van medeleven 'aag iets in envelop, tturen we dat op. 'e Philadelfia vereniging versteviging. J. Griffioen Gz. I. G. Griffioen-van Sevenhoven Troostwijkstr. 7, Abcoude enheid ons geluk te wensen in Abcoude op 29 april urant Koekenbier. Amst. straatweg 26, van 16.00-— uur en 20.00 21.30 uur. ankbaarheid delen wij U mede dat op 14 april 1976 Ouders en Grootouders S. de Haan en C. de Haan-Soede 65-jarig huwelijk in familiekring feestelijk hebben AlF" kinderen en kleinkinderen a.d. Vecht, april 1976 ovenlaan 8. willen wij allen, die hun belangstelling hebben id tijdens ons 40-jarig huwelijksfeest, hartelijk iken M. Vink E. C. Vink-van Daalen iorp, IJ weg 1124 Van ons heengegaan onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Gerrit Hendrik Stoltenborg echtgenoot van Janny Stoltenborg-Hoogendoorn, vader van Jan Stoltenborg. De Heere trooste zijn diepbedroefde vrouw en zoon, zoals Hij alleen troosten kan, is onze bede. Huizen (N.H.);D. Hoogendoorn G. Hoogendoorn-Heykoop Woudenberg:P. Alta-Hoogendoorn C. Alta Ermelo:A. Dikkeschei-Hoogendoom A. H. Dikkeschei Hulzen (N.H.), 13 april 1976. Opperweg 29. „Geloofd zij God met diepst ontzag." Heden nam de Here tot Zich, mijn geliefde Man. onze 'zorgzame Vader, Grootvader, Zwager en Oom Hendrik Andries van Wijlen op de leeftijd van 70 jaar. Voorschoten: Apeldoorn: A. H. van Wijlen-Hoogstraten C. A. A. de Schipper-van-Wijlen D. M. de Schipper Schiedam: N. W. de Jongh-van Wijlen G. M. de Jongh Bilthoven: A. H. van Laar-van Wijlen J. van Laar Nijemirdum: H. A. de Vries-van Wijlen J. P. N. de Vries Voorburg: H. A. M. Slob-van Wijlen A. C. Slob e. M. van Maanen-van Wijlen G. M. van Maanen Voorschoten^ h. a. van Wijlen N. A. van Wijlen-Turkenburg kleinkinderen en verdere familie Voorschoten, 14 april 1976 Laan van Duivenvoorde 3 Geen toespraken. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 20 april a.s. Om 2.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Voorschoten, waarna de begrafenis uitsluitend in familiekring elders zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk. Rom. 8:35 Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus? Heden is van ons heengegaan na een geduldig en verdraagzaam lijden onze zeer zorgzame moeder cn oma in de leeftijd van 66 jaar Neeltje van Vliet weduwe van Abraham Keizer Amstelveen: Amstelveen: De Hoef: Nigtevecht: Vinkeveen: Mijdrecht: Hilversum: Wilnis: M. Keizer M. Kalf-Keizer N. Kalf K. Keizer A. Keizer-Rijneveld N. van de Roest-Keizer H. van de Roest G. Eindhoven-Keizer C. Eindhoven L. de Vos-Keizer H. de Vos T. Meyer-Keizer C. Meyer W. de Graaff-Keizer K. de Graaff en kleinkinderen De Hoef, 16 april 1976 correspondentie adres: Oostzijde 78, De Hoef De begrafenis zal plaats vinden op dinsdag 20 april om 13.30 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Mijdrecht. De rouwdienst zal gehouden worden om 13.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Mijdrecht gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw Irene te Mijdrecht. „Maar nu. Christus is opgewekt uit de doden, als eersteling van hen, die ontslapen zijn." (1 Cor. 15:20) De Raad en de wijkkerkeraad 2 der Gerefor meerde Kerk van Rotterdam (Centrum) hebben met ontroering kennis genomen van het overlijden van hun ouderling Pieter Cornells van der Jagt Dankbaar gedenken wij al de arbeid, die hij als ouderling en als scriba van de wijkkerkeraad met zoveel liefde heeft verricht. Rotterdam, 14 april 1976. Namens de Raad der Gereformeerde kerk van Rotterdam: ds A. Reen, h.t. praeses. T. de Vlaming, scriba. Namens wijkkerkeraad 2 ds A. Reen, praeses. C. de Kievit, 2e scriba. „Vader, in uw handen beveel ik mijn geest." Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Douwe Woudstra in leven arts, op de leeftijd van 64 jaar. „Ik ben de opstanding en het leven. Wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven." Kampen: C. M. Woudstra-van As Losdorp Lies en Marinus Schultz Kampen: Rineke en Jaap van der Laan Jeroen, Marije Apeldoorn: Siep en Gerda Woudstra Kampen, 16 april 1976 3e Ebbingestraat 23 Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 20 april in Kerkelijk Centrum „Open Hof", Lelystraat 49, Kampen, van 19-20 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden op woensdag 21 april. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is zij gestorven. Op 14 april 1976 is in Wageningen onze lieve Schoonzuster en Tante Aaltje Appelhof-Erenga naar haar Heiland gegaan. G. Appelhof A. Appelhof-Kieneker neven en nichten. Enkhuizen, Kwakerspad 4. Heden heeft de Here, na een bijzonder dapper gedragen lijden van enkele maanden, tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze fijne Moeder en sinds enkele weken Oma Hiltje Haan-Blaak op de leeftijd van 51 jaar. Groningen: T. Haan Hilda Ekie Wijhe: Tom en Corrie Liesbeth Groningen: Herman en Baukje Groningen. 14 april 1976. Paterswoldseweg 174a. De crematieplechtigheid zal plaatshebben in aula 1 van het crematorium te Groningen op zaterdag 17 april a.s. om 9 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden nam de Here tot Zich onze lieve en zorgza me Dochter, Zuster en Tante Hiltje Haan-Blaak op de leeftijd van 51 jaar. Groningen, 14 april 1976. Marum: H. Blaak Velsen-N.: W. Kleine-Blaak R. Kleine Groningen: T. Weitering-Blaak H. Weitering H.I. Ambacht: H. J. Blaak e. Blaak-Kool Dordrecht: G. A. Blaak S. Blaak-Wink Uitgeest: J. Blaak J. C. Blaak-Wolfert neven en nichten Uit haar lijden verlost, en ingegaan tot het feest van haar Heer, onze lieve jongste schoonzus Hillie Haan-Blaak geliefde vrouw van T. Haan, zorgzame moeder voor de kinderen, op 'de leeftijd van 51 jaar. Grootegast: Guelph: Ont. Canada: Grootegast: Guelph: Ont.Canada: Drachten: Georgetown: Ont. Canada: T. Wieringa-Jansma W. Wieringa S. T. Top-Haan E. Top W. Haan a. Haan-Pikstra M. T. Haan A. Haan-Grondsma T. Tysma-Haan P Tysma a. Braam-Haan W. Braam Groningen, 14 april 1976 Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid en medeoprichter de heer Allewijn Paulus Tegelaar Dordrecht, 14 april 1976 Wij zijn dankbaar voor zijn trouw en toewijding gedurende 28 jaar betoond als penningmeester van onze school. Namens het bestuur v.d. vereniging voor Prot. chr. onderwijs aan schipperskinderen Drs M. van Krimpen, voorz. J. de Wit, secr. Op 13 april he^ft God tot zich genomen onze lieve Tante Maria Elizabeth Hörchner weduwe van Willem Johannes Leonardus Ver hoeven in de ouderdom van bijna 97 jaar. Amsterdam. J. p. Hörchner Laren, J. G. Bakker-Hörchner Amsterdam, T. p. Hörchner C. W. B. Hörchner-Scheer Wilh. S Hörchner J. Hörchner C. W. H. Hörchner-Met Amstelveen, G. Burggraaff T. Burggraaff-de Vries Woubrugge, W. S. Burggraaff Rotterdam, J. P Hörchner H. Hörchner-Moll De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Amsterdam, 17 april 1976. Correspondentie-adres Stadionweg 127 I, Amsterdam. Dankbaar voor een gelukkig leven,, zijn ziekte blijmoedig dragend, ontsliep in overgave aan God mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonva der en Opa, onze dierbare Zoon, Broer, Zwager en Oom Arie Pleun Doolaar op de leeftijd van 59 jaar. J. L. Doolaar-van der Linden Pia en Wim Ella en Teun Arjan, Ronnie. Eric, Niek, Martin en verdere familie 's-Gravenhage, 15 april 1976 Het Zicht 70 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De overledene is opgebaard in een der rouwka- mers van het ziekenhuis Bethlehem. Vrederust laan 180 te 's-Gravenhage. Bezoek van 15-16 uur. (Ingang Melis Stokelaan). De rouwdienst zal gehouden worden in de Salva- torkerk, Vrederustlaan, op dinsdag 20 april om 11.45 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Westduin aan de Ockenburgh- straat 21 te 's-Gravenhage/Loosduinen, omstreeks 13 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na verscheidene jaren onze gemeente als ambtsdrager te hebben gediend, heeft de Koning der Kerk zijn getrouwe dienstknecht br A. P. Doolaar tot Zich genomen in heerlijkheid. In dankbaarheid gedenken wij het werk. dat hij voor Gods koninkrijk heeft verricht. De kerkeraden van de Geref. Kerk te 's-Gravenhage - Eskamp. Vaste rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op uw trouw, laat mij rusten in uw schaüw, waar het bloed, door U gestort, mij de bron des levens wordt. Gezang 83 De Here heeft tot Zich genomen mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder Geertje Zwart-Tolman op de leeftijd van 49 jaar. A. Zwart Alice en Douwe Anneke Peter Mark Amsterdam, 15 april 1976 Josephus Jittastraat 14 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandag (Tweede Paasdag) van 34 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 20 april om 13 uur in de „Sionskerk", Dr H. Colijn- straat 22, waarna tegen 14 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amster dam-Osdorp. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve dochter en onze lieve zuster, schoonzuster en tante Geertje Zwart-Tolman op de leeftijd van 49 jaar Gezang 267:2 Wijnjewoude: M. Tolman W. Tolman G. Tolman-De Vries Amstelveen: J. Tolman G. Tolman-Welfing Hudsonville (U.S.A.): Bullville (U.S.A.): 's-Gravenhage: Montgommery (U.S.A.): Spijk: Uithuizen Amsterdam: Uithuizen: L. Tolman T. Tolman-Kuperus E. Zwart-Bakker G. van Loon-Zwart D. Zwart D. Zwart-Adams h. Klip J. Klip-Werkman F. Zwart B. Zwart-Dijksterhuis J. Vegter M. Vegter-Zwart J. Zwart D. Zwart-Jolman neven en nichten Amsterdam. 15 april 1976 Langzaam voorbereid tot de ontmoeting met haar Heer, nam onze God tot zich, na een zeer bewust en gericht besteed leven. Zijn kind, onze lieve zorgza me moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jacoba van de Linde-Brinkhuis sedert 1941 weduwe van Cornells van de Linde, op de leeftijd van 83 jaar. „Zij wist zich in leven en sterven geborgen in de hoede van haar Heiland". Den Haag: J. Van Duin-van de Linde P. van Duin Bussum: N. A. van de Linde T. van de Linde- Pieket Weeserik Haarlem: W. van de Linde P. E. W. van de Linde-Mulder Epe (Gld.): G. van de Linde C. van de Linde-Dolman Bussum: C. van de Linde M. van de Linde-Schaftenaar Huizen J. van de Linde F. van de Linde-Doedens Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bussum, Goede Vrijdag 16 april 1976 Huize „De Schutse". Correspondentie-adres: W. van de Linde, Parnas- siakade 33, Haarlem. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Schutse". H. A. Lorentzweg 81 te Bussum. Condoleance-bezoek aldaar dinsdagavond van 7—8 uur. De rouwdienst, geleid door de weleer waarde heer ds W. H. Melles, zal d.v. worden gehouden op woensdag 21 april a.s., 's morgens om 11.00 uur in Huize „De Schutse", H. A. Lorentzweg 81 te Bussum, waarna de begrafenis 's middags om 2.00 uur zal plaatsvinden in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats, Herfstlaan 1 te Heemstede. Tevens is er gelegenheid tot condoleance na de rouwdienst in Huize „De Schutse" en na de begra fenis in de aula van de begraafplaats te Heemstede. Op Goede Vrijdag stierf onze lieve Tante Ko van de Linde-Brinkhuis 83 jaar oud. Wij waren lange jaren bij haar thuis. Ze was ons een Tweede Moeder. Dick en Jan Bakker 16 april 1976 Oegstgeest-Terneuzen Met grote droefheid geven wij u kennis, dat na het heengaan van haar man en zoontje, de Heer nu ook tot zich heeft genomen, mevrouw E. C. Jansen-Kooi part-time- en vakleerkracht aan onze school. Wij zullen haar heel erg missen. De Heer zij haar familie en in het bijzonder Nellin- da, heel dicht nabij. „Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen, of sterft zichzelf, wij zijn met Christus één. Wanneer wij leven, leven wij voor Hem, wanneer wij sterven, horen wij Zijn stem. In leven en sterven weten wij: Wij zijn geborgen in Zijn heerschappij." Gezang 91:1 Bestuur, oudercommissie, personeel en Leerlingen van de „Sjaloom-school" te Heemse-Hardenberg. Heemse, 16 april 1976. Met groot leedwezen geven wij hierbij kennis van het plotseling overlijden van onze oud-directeur en oud-collega, de heer Ben de Vries in de leeftijd van 72 jaar. Zijn heengaan schept een grote leegte voor de vele vrienden die hij zich in de 25 jaren van werkzaam heid in onze onderneming verworven heeft Amsterdam, 17 april 1976 Hoofddirectie en personeel van Perscombinatie N.V. Psalm 42 (onber.) De Heer heeft heden Thuis gehaald onze geliefde Vrouw. Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Geertje van Halem-Verboom in de ouderdom van bijna 88 jaar. W. van Halem W. van Halem F. van Halem-Bruring J. van Halem E. van Halem-Bos A. van Halem A. van Halem-Bakker J. G. van Halem M. van Halem-De Waard G. van Halem G. van Halem-Dekker M. B. Schenk-Van Halem P. Schenk A. van Halem Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Alblasserdam. 15 april 1976 West-Kinderdijk 203. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 20 april a.s. 14.00 uur op de begraafplaats te Alblasserdam. Alblasserdam: Gouda: Boskoop: Alblasserdam Alblasserdam Rotterdam: Alblasserdam: Gij hebt mijn ziel beveiligd voor den dood. Gij richt mijn voet, dat hij zich nimmer stoot. Gij zijt voor mij een schild in alle nood, Gij hebt mijn smart verdreven, uw dierb're gunst is m' altoos bijgebleven. 'k Zal voor Gods oog naar zijn bevelen leven, zo word' door mij zijn naam altoos verheven, zo word' zijn lof vergroot. In Jezus ontslapen, onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Schoonzuster en Tante Adriana Jannetje Maria Robbemond sedert 9 december 1923 weduwe van Christoffel Molenaar op de leeftijd van 85 jaar. Rozenburg: J. Molenaar T. Molenaar-Paalvast Maassluis: C. Vogel-Molenaar L. Vogel Vlaardingen: P. C. Molenaar G. Molenaar-Veldhuizen Maassluis: N. C. Molenaar Klein- en achterkleinkinderen Maassluis, 16 april 1976 Richard Hollaan 105 Correspondentie-adres: L. Vogel, Fred. Hendrik straat 45, Maassluis. Onze moeder en oma ligt opgebaard in de aula van het Geref. Bejaardencentrum De Schutsluis. Ri chard Hollaan 105. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden dinsdag 20 april 1976 om 14.30 uur in bovengenoemde aula. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 15.15 uur op de algemene be graafplaats te Maassluis. Wees stil, mijn ziel. tot God uw Heer Hij immers schenkt u altijd weer Zijn heil, op Hem toch kunt Gij bouwen Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan onze geliefde Zwager en Oom Gerrit Cramer echtgenoot van Mien van Leeuwen Frankrijk: Henny en Jaap Califorme: Aly en Geert Leiden: Bea en Stoffel Den Haag: Cor en Nel Nieuw-Vennep: Corrie en Wim Canada: Annie en Gerard Californië: Joop en Itie Jack en Harriêt Arie en Clara Paul en Connie Neven en Nichten 14 april 1976. DANKBETUIGING De zeer grote belangstelling en het medeleven, welke wij na het overlijden van onze geliefde Dochter. Zuster, Schoonzuster en Tante Menksje van den Berg van zo vele kanten mochten ondervinden hebben ons heel goed gedaan. Wij betuigen u langs deze weg onze oprechte dank fam. G. van den Berg Vreugdenhil De Lier. Kralingerweg 5 Mede langs deze weg willen wij gaarne allen bedanken die met ons hebben meege leefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder Elske Homans-Boxem C. Homans kinderen en kleinkinderen Emmen, april 1976 Na het overlijden van ons dochtertje en zusje Linda Margo heeft het geloof dat ze zal juichen voor Gods troon en de honderden blijken van medeleven, de bezoeken thuis, de brieven en de kaarten, het aanwezig zijn bij de begrafenis ons gesterkt en de kracht gegeven om verder te gaan. Voor uw blijk van medeleven onze hartelijke dank. Assen, 16 april 1976 Anreperstraat 109a M. Breimer I. A. Breimer-van Dijken Tibert Gerald Uw bewijzen van deelneming betoond na het overlijden van mijn geliefde Man, onze Vader, Groot- en Overgroot vader Willem Leeuwenburg maakt het ons onmogelijk U allen in een persoonlijk schrijven te bedanken. Uw belangstelling persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uitdrukking gebracht heeft ons zeer getroffen. In het bijzonder danken wij de weleerwaarde heer Ds. G. J. v.d. Bogerd, H.H. doktoren van Rijnsburg. Mw. J. v. Egmond bejaardenhulp, doktoren en verple gend personeel van het Diaconessenhuis te Leiden, bedie naar en medewerkers van „De Laatste Eer" voor de keurige uitvoering van de begrafenis. Uit aller naam: L. Leeuwenburg-Tavenier Rijnsburg, april 1976

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 15