AMEN Trouw FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 16 APRIL 1976 TROUW/KWARTET PS 1( kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. D.V. dinsdag 27 april vieren we de 25e trouwdag j van onze ouders i A. Meijhuis en G. Meijhuis-Viersen Wij zijn dankbaar voor deze "hun geschonken jaren. U kunt hen feliciteren om 8 uur in de Geref. Kerk i „Het Open Hof", P. Calandlaan 101 te Amsterdam- W. (Slotervaart) i Jikke Marie j Robert Adri Amsterdam, april 1976 1 Fred. Thomasstr. 12. Wij zijn dankbaar en verheugd dat onze lieve Ouders en Grootouders D. L. de Bock T. de Bock-Pulleman D.V. op vrijdag 30 april 1976 hun 40-jarig huwelijksfeest mogen vieren. Zwanenburg: Nelly en Daan Abbenes: Adrie en Nico Abbenes: Marga en Ton Leimuiden: Piet en Henny en kleinkinderen Leimuiden. april 1976 Westeinde 10 Degene die onze ouders hiermede willen feliciteren zijn van harte welkom op vrijdag 30 april van 16.00—17.30 uur in de „Woelige Baren", Langeweg, Roelofarendsveen. 16-4-1931 16-4-1976 Arjun Roland Esther Kasper-Paul Dirko Maarten wensen Oma en Opa een heel fijne dag toe. Hengelo Den Bosch JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Krursstraat 19. tel 023- 32 04 31. Haarlem (bij de Ridderstraat). Verstopping? Sennocol werkt op tijd! Je kunt de klok er op gelijk zetten, zo regel matig wordt de stoelgang. En zonder buikkrampen of andere bijverschijn - selen Sennocol is effectief en werkt zoals de natuur het wil. Uitsluitend verkrijgbaar bij drogist en apotheker. IN PLAATS VAN KAARTEN Zo de Here wil hopen wij met onze Ouders en Groot ouders T. Vaalburg E. Vaalburg-v. Keulen hun gouden huwelijksfeest te vieren. De kinderen en kleinkinderen Heiloo. april 1976. Kennemerstraatweg 188 H. Gelegenheid tot feliciteren op 30 april van 19.0020.00 uur in Restaurant Koekenbier, Kennemerstraatweg 16. Alkmaar. In dankbaarheid herdenken vandaag onze Ouders en Grootouders J. H. Kroon en A. W. Kroon-Verduyn hun 40-jarige huwelijksdag. Kinderen en kleinkinderen. Franeker. 16 april 1936 Leiden. Leeuwerikstraat 8 „Zoals een arend over zijn jongen zweeft, zijn wieken uitspreidt en er een opneemt en draagt op zijn vlerken, zo is de Here met ons." Deut 32 11. Van ons is heengegaan onze geliefde Zoon. Broer, Zwager en Oom Johannes Caret van Hartingsveldt na een geduldig en moedig gedragen lijden, op de leeftijd van 63 jaar. Alkmaar: C. van Hartingsveldt M. van Hartingsveldt-de Waal Groesbeek: A. van Hartingsveldt-Toepoel Amsterdam: A. Touw-van Hartingsveldt A. D. J. Touw Heiloo: P. J. Eendebak-van Hartingsveldt A. Eendebak Amersfoort: M. van Dijk-van Hartingsveldt N. van Dijk Amsterdam: C. Baars-van Hartingsveldt A. Baars Neven en nichten 's-Gravenhage. 14 april 1976. Correspondentie-adres: le Helmersstraat 169-hs. Amsterdam-W. WINKELEN begint op deze en de andere advertentiepa gina 's ELKE OCHTEND OPNIEUW N.V.AM KV Buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders te houden op donderdag 6 mei 1976 om 11.00 uur ten kantore van de vennoot schap. Archimedeslaan 10 te Utrecht. Punten van behandeling: - mededeling inzake het uitbreiden van het aantal commissarisplaatsen met twee - mededeling inzake het gelegenheid geven aan de vergadering van aandeelhouders een aanbeveling te doen voor de vervulling van deze twee plaatsen. De algemene vergadering van aandeel houders. de ondernemingsraad en de raad van bestuur hebben overeenkomstig artikel 30 van de statuten het recht personen voor benoe ming tot commissaris aan te bevelen. De ter mijn daarvoor loopt tot uiterlijk de jaarlijkse algemene vergadering van .'31 mei 1976. Aandeelhouders die de vergadering wensen bij te wonen en van hun stemrecht gebruik wensen te maken, dienen het verlangen daar toe tenminste drie dagen voor de vergadering schriftelijk aan de vennootschap op boven genoemd adres kenbaar te maken. Houders van royeerbare certificaten die de vergadering wensen Dij te wonen, dienen hun certificaten tenminste drie dagen voor de ver gadering tegen ontvangstbewijs, tevens bewijs van toegang tot de vergadering, bij een bankier te deponeren. De raad van bestuur Utrecht. 16 april 1976 „Veilig in Jezus armen". Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekent, delen wij u mee. dat onverwachts van ons is weggenomen onze lieve Vrouw en Moeder Lena Barbera van den Hout-van der Ven op de leeftijd van 71 jaar. A. J. van den Hout Chiel - Tiny Piëta - Joop Klaske - Bob Ser - Willy Auke Jan - Jeanne H.I.Ambacht, 14 april 1976. Rijksstraatweg 3 (post Zwijndrecht). Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 17 april 1976 in de Bethelkerk, Rotterdamse weg 73 van 13 tot 14 uur met aansluitend een rouwdienst, geleid door ds. W. Stuursma. De begrafenis zal om 15 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. In verband met ziekte van vader liever geen be zoek aan huis. Plotseling is van ons weggenomen onze lieve Oma Lena Barbera van den Hout-van der Ven Wij zullen haar erg missen. De kleinkinderen: Lenie - Jakob Gerdien Suzan - Bernard Lenny - Gerard Auke Jan Tom Auke Hans André Anne Marie Martijn Te koop? Gevraagd? Te huur? een en u bereikt liefst 355.000 intensieve le zers en lezeressen BEL 020-913456 vandaag (voor 11 uur) uw tekst opgegeven heeft morgen wellicht al resultaat „Bij U, mijn hoogste goed. mijn God. bij U ben ik geborgen. De Here heeft op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve, zorgzame Vrouw Pietje Fokkema op de leeftijd van bijna 72 jaar. Heerenveen, 15 april 1976 Buizerd 82 H. J. Huijs De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 20 april a.s. 's middags 2 uur in de Ned. Herv. Kerk te Terband bij Heerenveen. waarna de teraarde bestelling op de begraafplaats al daar. Gelegenheid te condoleren na afloop van de plech tigheid. Met smart en verslagenheid geven directie en personeelsleden van het Ned. Herv. Psychiatrisch Centrum „Licht en Kracht" en „Port Natal" te Assen u kennis van het plotseling overlijden van hun gewaardeerde jonge medewerker John Oosterveen Moge het geloof waaruit wij samen, en ieder op zijn plaats, in ons centrum willen werken en die nen. bij dit verlies ook de kracht zijn. waardoor familie, collegae en vrienden zich gedragen weten. Assen. 13 april 1976. Met ontroering delen wij u mede dat plotseling uit onze familiekring is weggenomen onze Schoon zuster en Tante Mevr. L. B. van den Hout-van der Ven Namens de gehele familie: M. F. van den Hout. H. I. Ambacht. 14 april 1976. Heden ontsliep in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland, mijn innig geliefde man. onze lieve zorgzame vader en opa ROELOF GRIFFIOEN op de leeftijd van 77 jaar. „Veilig in Jezus' armen" Ouderkerk a.d. Amstel: W. Griffioen-Wijnands E. Griffioen Lelystad: H. M. Griffioen-Busman C. A. Griffioen E. Griffioen-Lampe Amstelveen: R. Griffioen A. Griffioen-Mansvelder Ouderkerk a.d. Amstel: H. W. Kuipers-Griffioen A. Kuipers en kleinkinderen Montfoort: Ouderkerk a.d. Amstel, 14 april 1976 Koningin Julianalaan 22 Vader is thuis opgebaard: gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdagavond van 8 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zater dag 17 april om 10.30 uur in de Ned. Herv. kerk te Ouderkerk a.d. Amstel. waarna de begrafenis om ongeveer 11.15 uur zal plaatsvinden op de be graafplaats Karssenhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw Rehoboth. Kerkstraat te Ouderkerk a.d. Amstel. Geen bloemen. met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM In Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Oma Aaltje Appelhof geb. Erenga Op de leeftijd van 87 jaar. Wageningen, 14 april 1976 Hardenseweg 26 Wageningen: T. Holman-Appelhof J. Holman Emmen; L. W. Appelhof A. Appelhof-Friso Haren (Gr.): G. J. Appelhof J. W. Appelhof-Helmers Schalkhaar: L. Praamstra-Appelhof J. Praamstra Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 20 april 's middags 13.00 uur in de Geref. Kerk te Zevenhuizen (Gr.) waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw bij de kerk. „Jezus te zien en te gaan aan zijn zij. Glorie voor mij!" Na een ernstige ziekte nam God tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader en grootvader Gerardus Cramer op de leeftijd van 57 jaar Alphen aan den Rijn: W. C. Cramer- Van Leeuwen Oss: Gert en Wijnie Monique Hazerswoude: Jaap en Ria Gerard Alphen aan den Rijn: Paul Alphen aan den Rijn, 14 april 1976 Kortsteekterweg 58. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 16 april van 7.00 tot 9.30 uur en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden D.V. zaterdag 17 april 1976 op de Oosterbe graafplaats. Aankomst aula 2.00 uur n.m. Heden nam God uit onze familiekring weg, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Gerardus Cramer op de leeftijd van 57 jaar. Er wordt gezaaid in vergankelijkheid en opgewekt in onvergankelijkheid 1 Cor. 15:42b Driebergen: D. Goedhard M. Goedhard-Waterham Linschoten: A. G. M. den Hartogh Sleeuwijk: J. de Vos M. de Vos-Kok Nieuwe Wetering: W. de Vos B. de Vos-Knijff Nieuwer Brug Jac. de Vos a.d. Rijn: M. de Vos-Kloosterziel Amhersburg (Can L. den Hartogh-de Vos J. den Hartogh Lemelerveld: R G. de Vos A. de Vos-de Graaf Noordwijk aan Zee: W. G. v.d. Deyl-Cramer P L. v.d. Deyl Voorschoten: E. M. Vesseur-Cramer C. Vesseur neven en nichten. 14 april 1976 Wees stil, mijn ziel, tot God uw Heer Hij immers schenkt u altijd weer fijn heil, op Hem toch kunt Gij bouwen Na een moedig gedragen lijden is van ons heenge gaan onze geliefde Zwager en Oom Gerrit Cramer echtgenoot van Mien van Leeuwen Frankrijk: Henny en Jaap Californië: Aly en Geert Leiden: Bea en Stoffel Den Haag: Cor en Nel Nieuw-Vennep: Corrie en Wim Canada: Annie en Gerard Californië: Joop en Itie Jack en Harriët Arie en Clara Paul en Connie Neven en Nichten 14 april 1976. Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest geslacht tot geslacht. Psalm Het heeft de Here behaagd tot Zich te nemen Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder, i Adriana Nieuwstraten-Van de Nad weduwe van Johannes Nieuwstraten in de ouderdom van 86 jaar. Driel: J. C- Nieuwstraten-Ultee 's-Hertogenbosch: C. van der Wulp-Nieuwstraten B. van der Wulp Scheveningen: H. J. Nieuwstraten J. B. Nieuwstraten-Krebs Chatham (Canada): E. Nieuwstraten Madison (VS): G. Joosse Scheveningen: A. Nieuwstraten W. Nieuwstraten-Romein Scheveningen: P. Eijkelenboom-Nieuwstraten P. W. Eijkelenboom Zoetermeer: J. Nieuwstraten G. Nieuwstraten-Oost Zoetermeer: A. Nieuwstraten J. Nieuwstraten-De Grood Rheden: A. Munniksma-Nieuwstraten J. Munniksma Kleinkinderen en achterkleinkinderen: 's-Gravenhage, 14 april 1976. „Campduinen", Albardastraat 5. Correspondentie-adres: Maastrichtsestraat 7. Geen bloemen. Moeder is opgebaard in ,,'t Statenhuys", SM laan 78. alwaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdi april te 1.30 uur in „Campduinen", waarnl teraardebestelling zal plaatshebben op de Alg ne Begraafplaats „Westduin", Ockenburghstj Loosduinen. Aankomst aldaar te 2.30 uur. Vervolg F am. Berichten Pag.PS 11/1

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12