A ic/it Douwe Egberts brengt Licht Romig in nieuwe verpakking. Akzo nv technisch ingenieur (ing). Inschrijving van studenten: Het nieuwe zomerprogramma '76 Akzo hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen W»>«/ ..lekker handig in de koffie 2) De voordelige voorraadverpakking. 1) De nieuwe tafelverpakking. WOENSDAG 14 APRIL 1976 TROUW/KWARTET PS 14-RH HOGERE TECHNISCHE SCHOOL Wiltzanghlaan 60, Amsterdam tel. 020-821955 Afdelingen: Bouwkunde Weg- en waterbouwkunde Werktuigbouwkunde Opleiding tot (N B. Ook voor meisjes zijn er goede mogelijkheden) a. bezitters van diploma atheneum of gymnasium. b. bezitters van HAVO-diploma; c. geslaagden voor MTS-eindexamen In alle gevallen: met het geschikte vakkenpakket. Zie hiervoor ons prospectus, dat op aanvraag wordt toegezonden. Er zijn enkele aangepaste programma's gericht op het opvangen van individuele verschillen in studie prestaties ten gevolge van variaties in vooropleiding en studietempo ot andere persoonlijke studiemoei- lijkheden. In de komende cursus hebben wi| nog een voorbe reidend jaar. opleiding tot het vereiste beginniveau van het eerste studiejaar in de exacte vakken en talen; Eisen van toelating: zie ons prospectus. Aanmelding voor 1 mei ':'0llT- wfflBDSiMiBlte-ffiëlagm Vraagt inlichtingen Tel. 020-913456 Interesse in de ziekenverzorging? Op 23 augustus 1976 hopen wij in ons huis weer met een nieuwe groep leerlingen te starten voor de OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGSTER Om aan deze 2-jarige opleiding te kunnen deelnemen moet je minstens 3 jaar voortgezet onderwijs hebben genoten en dus in het bezit zijn van b.v. Mavo, Inas of O.V.B. diploma en minimaal 17 jaar en 10 maanden oud zijn. Verder moet je in ons huis willen werken vanuil een positief protestants christelijke levensovertuiging. Ons huis biedt plaats aan 124 lichamelijk zieke bewoners en is gelegen in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen. Wilt u meer informatie? Belt u dan Mw. S. Kraan, hoofd opleiding (tel. bereikbaar tussen 8.30-15.30 uur onder nr. 03438-5811 Sollicitaties kunt u richten aan de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau-Odijcklaan 3, Driebergen. gevestigd te Arnhem De jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders zal worden gehouden op donderdag 6 mei 1976 om 10.30 uur in het RAI-congrescentrum. Europaplein te Amsterdam. Agenda 1 Opening 2 Verslag van de raad van bestuur over het boekjaar 1975 3 Vaststelling van de balans en de winst- en verliesrekening met toelichting: behandeling van het voorstel tot het passeren van het dividend 4 Vaststelling van het aantal leden van de raad van commissarissen 5 Benoeming van commissarissen 6 Wijziging in zie samenstelling van de raad van bestuur 7 Jaarlijks besluit inzake emissies als vereist door de effectenbeurs te Londen 8 Rondvraag betreft een jaarlijks terugkerend agendapunt ter voldoening aan de vereisten van de Londense beurs samenhangend met de notering van het Akzo-aandeel aldaar. Deze agenda, de getekende jaarstukken alsmede een lijst met gegevens inzake de kandidaten voor benoeming tot commissaris, liggen voor aandeelhouders ter inzage ten kantore van de vennootschap. IJssellaan 82. Arnhem. Aldaar en via de hieronder genoemde bankinstellingen zi|n voor aandeelhouders afschriften van de hiervoor vermelde stukken, alsmede een exemplaar van het jaarverslag, kosteloos verkrijgbaar Aandeelhouders die aan de vergadering wensen deel te nemen dienen hun aandeel- bewiizen uiterlijk donderdag 29 april 1976 te hebben gedeponeerd ten kantore van de vennootschap te Arnhem. IJssellaan 82 of bij de volgende bankinstellingen: in Nederland bij Amsterdam-Rotterdam Bank NV. Algemene Bank Nederland N V Bank Mees Hope NV, Nederlandse Crediet- bank N.V. en Pierson. Heldring Pierson N.V. te Amsterdam, Rotterdam. 's-Gravenhage en Arnhem voorzover aldaar gevestigd; in de Bondsrepubliek Duitsland en Berlijn (West) bij Deutsche Bank AG. Berliner Disconto Bank AG. Bank für Handel und Industrie AG. Berliner Handels industrie und Frankfurter Bank. Dresdner Bank AG. Sal. Oppenheim jr. Cie. en Saar- landische Kreditbank AG te Frankfurt a.M.. Berlijn (West). Dusseldorf. Keulen. Hamburg. Saarbrücken en Wuppertal: in België bij Generale Bankmaatschappij N.V.. Bank van Parijs en de Nederlanden België N.V. en Kredietbank N.V. te Brussel en Antwerpen; in Luxemburg bij Banque Générale du Luxembourg S.A. te Luxemburg; in Engeland bij Barclays Bank Limited te Londen; in Frankrijk bij Lazard Frères Cie.. Banque de l'lndochine et de Suez-INDOSUEZ. Banque Nationale de Paris en Crédit Lyonnais te Parijs: in Oostenrijk bij Creditanstalt-Bankverein te Wenen; in Zwitserland bij Schweizerische Kredit- anstalt. Schwoizerischer Bankverein. Schweizerische Bankgesellschaft te Zurich en Bazel, en de filialen daarvan, alsmede Pictet Cie. te Genève; in de Verenigde Staten van Amerika bij The Chase Manhattan Bank N.A. te New York. N Y. De raad van commissarissen Arnhem. 14 april 1976 Jurk met seersucker- streep en tricot bovenlijfje. Katoen. In marine/wit, rood/wit en zwart/wit. Mt. 36 t/m 44. Jurk met ritsen-en elastische tailleband. Katoen. In marine, écru, groen en kobalt. Mt. 36 t/m 44. 79.' Licht Romig is er ook in een voordelige voorraadverpakking. Met deze handige voorraad verpakking kunt u 't potje weer bijvullen. Voordelig èn handig. 300 gram 2.95 Licht Romig, de koffie-creamer van Douwe Egberts, is er nu in een nieuwe, handige tafelverpakking. Een elegant bruin glazen potje met schroefdeksel. Licht Romig (op poederbasis!) is handig om mee te nemen, want ook buiten de koelkast is Licht Romig uitstekend houdbaar. Leuk èn handig. 200 gram voor 2.42

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16