IMILIEBERICHTEN TEJAG 13 APRIL 1976 TROUW/KWARTET 9 men van maandag tot en met vrijdag rfonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven rden op nummer 020-913456. zondagavond is dit alleen mogelijk van 00-20.00 uur. |ar en blij hopen wij ipril samen met fa- rienden en beken- 25-jarig huwe- t te vieren. in Fokken an Gijssel van Gijssel- Hessels april 1976 lart 67. ons hiermee felicite- jpril 's avonds na 8 hotel Muller te te dankbaarheid berichten wij u, dat onze Ouders en Grootouders C. Veerman B. E. Veerman-Zwarts a.s. de dag hopen te herdenken, dat zij 50 jaar zijn. hen komen feliciteren, danbent u van harte op vrijdag 23 april van 15 tot 16.30 uur in de rk. Surinamestraat 3, Leiden. Kinderen en kleinkinderen 13 april 1976 Waalstraat 6 Voor het hartelijke medele ven. ons betoond na het overlijden van mijn gelief de man en onze zorgzame vader Wilhelm Houwaart betuigen wij U onze harte lijke dank. M. Houwaart- Haasnoot A.J. Houwaart S. Houwaart- Wolthaus Katwijk aan Zee, april 1976 Vuurbaakstraat 36. en ontsliep in haar Heer en Heiland mijn zeer (fde Echtgenote Wubbina Knottnerus een gelukkige echtvereniging van 67 jaar, op de leeftijd van 92 jaar. [ien, 10 april 1976 tenhoek" 101 J. Brouwer. Bzn R. Niemeijer, huisgenote, legrafenis zal plaatshebben D.V. op donderdag pril op de algemene begraafplaats te Mussel- aal. ouwdienst vangt aan om 13.30 uur in de Geref. te Musselkanaal. de begrafenis gelegenheid te condoleren, in „Harmonie" achter de kerk. iverledene is opgebaard in de aula Vlaande- lan 1, Stadskanaal. in overleed in de ouderdom van bijna 93 jaar nmen mijn geliefde Zuster en onze lieve Tante W. Brouwer-Knottnerus Wij mogen geloven dat zij nu is overgegaan naar de Hemelse Heerlijkheid. T. van Anken-Knottnerus en kinderen iBaag, 10 april 1976 rezus ontslapen onze lieve Tante Wubbina Knottnerus jgeboren 12 mei 1883 te Oostwolderpolder 1 geliefde echtgenoot van J. Brouwer Bzn men, 10 apj;il 1976. Groningen: O. Knottnerus A. J. Knottnerus-Wolters »stwold (Old.): J. C. Knottnerus Oostwolder polder: W. Dijksterhuis-Knottnerus J. P. Dijksterhuis ;n is ontslapen in haar Heer en Heiland ohze Tante Wubbina Brouwer-Knottiierus verd 92 jaar. Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en tot in eeuwigheid. Hebr. 13 8 len, 10 april 1976. Neven en nichten Prins droefheid delen wij u mede, dat op 6 april zacht en kalm is overleden onze lieve Moe- Grootmoeder en Overgrootmoeder, rouw rgaretha de Jong-van der Zwart reduwe van de heer Johannes de Jong e hoge leeftijd van ruim 90 jaar. Leiden: Drs. M. de Jong G. N. de Jong-Jongkamp ichinnen (L.): M. E. de Graaff-de Jong D. de Graaff Boskoop: A. M. Geursen-de Jong Mr. W. G. Geursen Amsterdam: Drs. J. G. M. de Jong T. K. de Jong-Oerlemans Brussel: D. J. de Graaff A. W. de Graaff-Bier Velp: Drs. M. A. M. de Graaff en achterkleinkinderen espondentieadressen: en. Rhijnvreugd 5; irnen (L.), Groenenweg 6. rematie heeft inmiddels in stilte plaats gehad. ïn liefdevolle verpleging is in Vrede en Verlos- nog onverwacht van ons heengegaan, onze r, zwager en huisgenoot Cornelis van Ballegooijen Ie leeftijd van 61 jaar. vergaf hem zijn zonde en nam hem in Genade Uit aller naam: J. Maronier erdam, 12 april 1976 enbergstraat 36 iverledene ligt in zijn woonhuis opgebaard, genheid tot condoleance- en rouwbezoek: dag en woensdag van 19.00-20.00 uur. Geen bloemen. >egrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 15 a s. op de algemene Zuiderbegraafplaats, je 50, Rotterdam-Zuid om ongeveer 11.00 uur. rek van het woonhuis om 10.30 uur. Vandaag is, in de overtuiging van Gods liefde voor ons allen, overleden onze zorgzame en in alles met ons meelevende Man, Vader en Opa Jan Pieter Wymenga Son: C. M. E. Wymenga-Wüstenhoff Eindhoven: M. C. G. Felderhof-Wymenga K. H. Felderhof Berkel en Rodenrijs: E. van der Nol-Wymenga D. van der Nol Unionville, Canada: P. J. Wymenga A. Wymenga-Turner en alle kleinkinderen Son, 10 april 1976 Crocusstraat 2 De kerkdienst zal op woensdag 14 april om 11.00 uur in de Hervormde Kerk te Son worden gehou den, waarna wordt vertrokken naar de be graafplaats „Wolfswinkel". Gelegenheid om te condoleren aansluitend in Ho tel De Zwaan te Son. In Jdzus ontslapen, onze geliefde Broeder, Zwager en Oom Jan Pieter Wymenga echtgenoot van C. M. E. Wüstenhoff Amstelveen: C. Ouwehand-Wymenga Oegstgeest: H. G. Kok-Wymenga Zeist: J. H. Wymenga-Thomas Neven en nichten Son, 10 april 1976. In Zijn wijsheid heeft de Heer op Zijn dag Zijn kind, onze innig geliefde zeer zorgzame Man, Vader, Grootvader en Broer Sicco Oegema op de leeftijd van 62 jaar tot Zich genomen. Nooit kan 't geloof te veel verwachten, des Heilands woorden zijn gewis. 't Faalt aardse vrienden vaak aan krachten, maar nooit een vriend als Jezus is. IJsselmuiden: P. C. A. Oegema-van der Velde IJsselmuiden: Mient en Bea Lia en Gerdie Dedemsvaart: Coen en Géke Mark en Pepi Kampen: Koos en Diny Sikko-Mient IJsselmuiden: Y. Oegema IJsselmuiden, 11 april 1976. Burg. van Engelen weg 116. Verzoeke geen bloemen. Onze Man. Vader, Grootvader en Broer is opge baard in de aula „Ultimus Honor", Broederweg 19 te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 14 april a.s. van 19.30 tot 21.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 15 april a.s. op de algemene begraafplaats van IJssel muiden te IJsselmuiden. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden in de Geref. Kerk Dijkgraafstraat te IJsselmuiden, welke zal aan vangen om 11.00 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. P. C. Schoeman. Vertrek vanaf het kerkgebouw Dijkgraafstraat om 11.30 uur Dankbaar voor alles wat hij voor de C.T.B. en MITEX heeft gedaan en voor velen van ons per soonlijk heeft betekend, delen wij mede dat onze voorzitter Sicco Oegema op de leeftijd van 62 jaar in Gods Vaderhuis is opgenomen. Hij was een integer bestuurslid die zijn christen zijn in woord en daad gestalte gaf en pal stond voor het behoud van de christelijke organisaties. Moge de Heer zijn echtgenote, kinderen, kleinkin deren en zuster Zijn genadige troost schenken en de kracht, om in dit verlies te kunnen berusten. Het bestuur van de C.T.B. De Ned. Bond van Chr. Textiel detailhandelaren. Amsterdam, 11 april 1976 Psalm 138: 1-3 (onberijmd) „De Here is zo getrouw als sterk" Voor ons nog onverwacht, maar op,Gods tijd is thuisgehaald onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Oudtante Prijna van Es in de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: Familie van Es. Wassenaar. 11 april 1976. Van Houtenweg 60. Correspondentie-adres: Sandrinapad 13, Zoeter- meer. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Deylerweg 127, Wassenaar. Bezoek aldaar woensdagnamiddag van 3.30 tot 4.30 uur. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op donderdag 15 april a.s. om 2 uur in de geref. kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waarna de begrafenis om ca. 3 uur op de begraafplaats bij Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) aldaar zal plaatsvinden. Wat de toekomst brengen moge. mij geleidt des Heren hand. In de vroege zondagmorgen is zacht en vredig van ons heengegaan onze lieve zorgzame Moeder en Oma Pieternella van 't Hof weduwe van Lucas Cornelis van den Berg, op de leéftijd van 78 jaar. Leersum: An en Bas de Vlieg René St. Pancras: Kees en Ricky de Vlieg Veenendaal: Marja en Nico van Bentem Jeroen Michiel Zeist: Annemarie de Vlieg. Inglewood (Canada): Jack en Margo Vandenberg Diana Rudy Bob Jacky Elly Tiel, 11 april 1976. Correspondentie-adres: Koningin Julianalaan 8, Leersum. De begrafenis zal plaats vinden op donderdag 15 april om 11.00 uur op de Nederlands Hervormde begraafplaats te Zwanenburg. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Maar Code zij dank. die ons de overwinning geeft, door onzen Here Jezus Christus. 1 Corinthiërs 15:57 Heden is onverwacht in stilte ontslapen onze lieve Moeder en Grootmoeder Adriana Helena Dirksen-Vertregt sinds 1956 weduwe van Willem Dirksen in de ouderdom van 85 jaar. Breda: G. W. de Morree-Dirksen Geldrop: J. J. de Bruijn-Dirksen R. C. de Bruijn 's Gravenhage: W. Dirksen Waddinxveen: H. Dirksen-Hondius en kleinkinderen Scheveningen, 9 april 1976 Zeekant 97a Correspondentie-adres: Willem de Zwijgerlaan 137, 's Gravenhage. Geen bezoek aan huis. Moeder is opgebaard in ,,'t Statenhuys". Statenlaan 78 Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 14 april te 11 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" 10.45 uur. Als ik Hem maar kenne. Hem de mijne weet Gezang 223 Op de gezegende leeftijd van 104 jaar is héden zacht en kalm ingeslapen, onze zorgzame Vader en Opa Martinus Heimig weduwnaar van Alida Maria Lobeck Uit aller naam: H. J. Heimig Voorburg. 11 april 1976. Huize „Rustoord", Herenstraat 4. Corr.-adres: Indigostraat 30, 's-Gravenhage. Geen bezoek aan huis. Vader is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Rustoord"; bezoek van 14.00 tot 16.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 15 april 1976 om 14.00 uur in Huize „Rust oord", waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Aankomst ca. 14.45 uur. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats of in de „Voorhof", Herenstraat 77A. En niets of niemand heeft haar uit zijn hand kunnen rukken. Rom. 8 In Jezus ontslapen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder Sientje Verboon-Visser op de leeftijd van 52 jaar. Wat de toekomst brengen moge. ons geleidt des Heren hand. Vlaardingen: A. Verboon Maassluis: Jan en Karin Vlaardingen: Henk en Gerda Alfred Titia Vlaardingen. 12 april 1976 Groeneweg 18 Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.009.00 uur in de aula van „De Marnixflat", Marnixlaan te Vlaardipgen. De dienst van Woord en gebed zal worden gehou den zaterdag 17 april a.s. in de Rehobothkerk,' Billitonlaan te Vlaardingen om 11.00 uur v.m., waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats „Emaus" te Vlaardingen om 12.00 uur. ,JUaar 't valt ons moeilijk om de zin te vatten van 't zwijgen van je laatste harteklop. Misschien alleen maar dit: De afgematten en moeden varen als met arendsvleug len op. Na een langdurig maar dapper gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze broer, zwager en oom Pieter Dekker op de leeftijd van 53 jaar. Uit aller naam: M. M. Enzlin-Dekker Rotterdam 11 april 1976 „Here, Gij weet dat ik U liefheb." Na een ernstig lijden ging in vertrouwen op haar Heer en Heiland van ons heen mijn lieve Vrouw, onze Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante. Taijk Bosch-Van der Veen, op de leeftijd van 73 jaar. 's-Gravenhage: P. Bosch Vancouver (Canada): M. Prooi-Bosch C. Prooi J. Bosch M. Bosch-Pos Kleinkinderen, ach terkleinkinderen en ver dere familie. 's-Gravenhage. 10 april 1976. Rhododendronstraat 53. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 15 april a.s. om 11 uur in de aula van de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen". Kamper foeliestraat 2a, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Met vol vertrouwen op haar Heiland is door de Here thuis gehaald mijn lieve Vrouw, onze zorgza me Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Klaaske Bontekoe-Plantenga op de leeftijd van 84 jaar. Psalm 27 7 (oude berijming) Utrecht. 9 april 1976. Vossegatselaan 42. Uit aller naam: J. Bontekoe Gelegenheid tot condoleren Vossegatselaan 42. De begrafenis zal plaats hebben woensdag 14 april a.s. om 12.30 uur op de algemen begraafplaats „Tolsteeg", ingang Opaalweg te Utrecht. Vertrek vanaf de Vossegatselaan 42 om 12.10 uur. Met ontzetting zijn wij getroffen door het ongeluk dat onze kinderen en kleinkinderen overkwam en waarvan wij de omvang nog niet kunnen overzien. Vol droefheid delen wij u mee dat mijn vader, onze zoon Adrianus Jansen oud 38 jaar en mijn broertje en onze kleinzoon Gerard Jansen oud 12 jaar zijn overleden, en dat mijn moeder, onze dochten Elisabeth Catharina Jansen-Kooi zeer ernstig gewond is. „Gods genade is genoeg." We hopen en bidden dat onze dochter gespaard mag blijven. Nellinda Driebergen: G. Jansen N. Jansen-Verhoeven Driebergen: W. G. Kooi C. Kooi-Van Dam Hardenberg, 10 april 1976. Weidehuisstraat 24. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 15 april a.s. op de begraafplaats „Larikshof" te Harden- berg-Heemse. De rouwdienst zal worden gehouden in de gerefor meerde kerk. Hessenweg 47 te Hardenberg. aan vang 10.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats 11.00 uur. Voor de dienst gelegenheid te condoleren. Heden overleed na een droevig ongeval ohze broer en zwager oud 38 jaar en ons neefje Adrianus Jansen Gerard Jacob oud 12 jaar. En weet, dat wat niet kan, gebeurt. Dat zingen gaat, die nu nog treurt. Dat afbraak slechts een fase is, en 't nieuwe komt daar 't Pasen is. De Meern: M. Kooi-Jansen H. Kooi Rozenburg: M. Spits-Jansen L. Spits Driebergen: G. Jansen J. H. Jansen-Alblas Hilversum: C. Jansen H. Jansen-Jansen Deurne: B. C. B. Jansen-Roelfszema M. A. Jansen Hardenberg. 10 april 1976. Met diepe verslagenheid ontvingen wij het bericht dat door een fataal ongeluk uit dit leven werden weggerukt onze collega en leraar drs. Ad. Jansen en zijn zoon Gerard Sinds 1964 diende hij onze schoolgemeenschap. Zijn eigen levensstijl zullen wij missen. In onze verslagenheid blijft er voor ons de verwachting van het Koninkrijk Gods. Christelijke Schoolgemeenschap „Jan van Arkel" Hardenberg, 12 april 1976. In verband met de paasvakantie attendeert de schoolleiding langs deze weg op plaats en tijd van de begrafenis van de heer Jansen: donderdag 15 april. Kerkdienst geref. kerk te Heemse (Hessenweg) om 10.30 uur begraafplaats „Larikshof" te Heemse om 11.00 uur. Het bestuur van de Christelijke Scholenge meenschap voor V.W.O. en HAVO „Jan van Ar kel" te Hardenberg geeft met diepe ontroering kennis van het plotseling overlijden van de aan onze school verbonden, bij de leerlingen zeer gezie ne en geliefde leraar Drs. A. Jansen oud 38 jaar. Onze gebeden en gedachten in deze voor onze Scholengemeenschap zo droevige'dagen gaan in het bijzonder uit naar mevrouw Jansen, die ernstig gewond in een ziekenhuis werd opgenomen en naast haar man ook hun zoon Gerard, oud 12 jaar moest missen. Wij gedenken ook in onze gebeden hun dochtertje Nellinda. Het bestuur: A. v. Walsum, voorz. J. Kruk, secr. Hardenberg, 12 april 1976. Heden overleed: Helena Johanna Vreeswijk gep. onderwijzeres, op dt leeftijd van 84 jaar. Gewoond hebbende t< Oegstgeest, Spaargaren, straat 6. Correspondentie-adres: Haagweg 62, Leiden. Leiden. 11 april 1976. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31. Leiden, j Aan het Rouwcentrum geen bezoek. De begrafenis is bepaald op donderdag 15 april a.s. om 12.00 uur op de be graafplaats bij de „Groene- of Willebrordkerk" te Oegstgeest. Dankbaar voor haar vriendschap gedenken wij onze trouwe collega, me juffrouw H. J. Vreeswijk Gepensioneerd onderwijze res aan de Kon. Wilhelmi- naschool te Rijnsburg. Rijnsburg: R. Jagersma (hoofd der school) Zaandam: G. J. van Essen Zevenbergen: D. A. Jansen C. Jansen-Koets Culemborg: P. J. Maas Pr. Maas-De Vos Oegstgeest: S. J. Sonneveld W. J. C. Rolscheid Rijnsburg, 11 april 1976. Mede namens haar kinderen in Australië, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van hun lieve Moeder, onze Zuster en Schoonzuster Jannetje Sietsma-Dekker sedert 1942 weduwe van Dr. K. Sietsma op de leeftijd van 77 jaar. Arnhem: J. H. Koole Aerdenhout: J. A. Dekker H. Dekker-Gerretsen Oosterbeek: M. C. van Exel-Dekker Ze overleed ten huize van haar zoon: A. S. J. Sietsma. 13 Greendale Avenue, French Forest. N.S.W. Australia. In Jezus ontslapen, onze lieve moeder, grootmoe der en overgrootmoeder Hendrika Smit weduwe van Jan Pasterkamp, in de leeftijd van 78 jaar. Urk, 11 april 1976 Condoléance-adres: Raadhuisstraat 5. Urk: H. Pruiksma-Pasterkamp J. Pruiksma. Urk: M. Pasterkamp-Pasterkamp W. Pasterkamp. Urk: J. J. Mars-Pasterkamp J. Mars Den Ham: H. Pasterkamp A. M. Pasterkamp-Koster Singapore: P. Pasterkamp B. S. Pasterkamp-Kim. Kleinkinderen en achterkleinkind. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 april op de begraafplaats aan de Holkenkamp. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Geref. Petra kerk, welke geleid zal worden door ds. W. Feenstra en aanvangt om 15.00 uur. Ma een gelovig gedragen lijden, heeft de Heer van iijn leven, tot Zich genomen. Zijn kind, onze beste broer, zwager en oom Hendrik Kuipers lieve echtgenoot van A. Westerhoff op de leeftijd van 69 jaar Borger, 11 april 1976 Gasselternijveen: Vries: Silverton (S.A.).: Arnhem: Westerbork: Hoogkerk: Hoogeveen: Ripon (Calif.): Hoogkerk: Dronten: Barendrecht: Hoogeveen: Amsterdam: A. C. Thiewes-Kuipers W. Thiewes S. Ploeg-Kuipers A. Ploeg. L. Smit-Kuipers H. Smit L. Kuipers J. Kuipers-de Jong H. Boer-Kuipers C. Westerhoff L. Westerhoff-Poelman M. Westerhoff R. Westerhoff H. Westerhoff-Hollander J Westerhoff H. Westerhoff-Zwaneveld A- G. Westerhoff H. Westerhoff-KnoI D. S. Westerhoff B. Westerhoff-Davids J. Westerhoff K. Vriese K. H. Westerhoff W. A. Keizer nichten en neven Heil hem wien God een plaats bereidt in zijn verheven woning: hij overnacht in veiligheid bij een almachtig koning. Ik zeg tot God, Gij zijt mijn schild, mijn toevlucht en mijn veste, op U vertrouw ik. Heer. Gij wilt voor mij altijd het beste. Psalm 91:1 Heden op Palmzondag overleed onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, mevrouw Antje Schouten weduwe van Adriaan Zoutewelle op de leeftijd van 75 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Zwijndrecht. 11 april 1976 Frits Vogelstraat 54 Correspondentie-adres: Dr. Boutensstraat 8, Zwijndrecht. Gelegenheid tot condoleren in de Ichthuskerk. Frits Vogelstraat te Zwijndrecht op woensdag 14 april a.s. van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht op donderdag 15 april a.s. om 14.00 uur. Hieraan zal vooraf een rouwdienst worden gehou den in de Ichthuskerk. Frits Vogelstraat, welke zal aanvangen om 13.15 uur. Op zondagochtend 11 april overleed mijn innig geliefde Man. onze onvergetelijke Vader en mijn trouwe Vriend Kas de Graaf in de leeftijd van 59 jaar. Wij missen hem. Nijmegen: Helga de Graaf-Ruebsamen 's-Gravenhage: Jeff Spijkenisse: Maddy, Daphne en Cynthia Birmingham: Kasper 's Gravenhage: Mare Delft: Doortje Nijmegen, Weezenhof 38=-57 Kas ligt in de rouwkamer van het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Aan de rouwkamer geen bezoek. De begrafenis zal zijn op Witte Donderdag 15 april a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula vaii de begraafplaats. „De Heer blijft altijd onze Herder" We ontvingen het schokkende bericht dat onze Leerling en Schoolvriend Leen Waardenburg door een ongeval van ons is weggenomen. Vlaardingen, 8 april 1976. Bestuur, docenten, klasgenoten B I, overige leerlingen en niet-onderwijzend personeel van de Chr. Scholen gemeenschap Groen van Prinsterer te Vlaardingen. De Here nam tot Zich na veel lijden mijn lieve vrouw en onze lieve zuster Roelina G. van Beusekom- geb. Gerrits op de leeftijd van 58 jaar. Dieren: G. van Beusekom Meppel: M. A. Gerrits Wagenborgen: A. G. Gerrits Dieren. 11 april 1976 Fazantlaan 5 De rouwdienst wordt gehouden donderdag 15 april om 11.30 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Harderwijkerweg 5. te Dieren, waarna de teraardebestelling om 14.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Meppel. Gelegenheid tot condoleren voorafgaande aan de rouwdienst vanaf 10.45 uur in het rouwcentrum. Vervolg fam.berichten op pag.ll jé

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 9