Peek&Cloppenburg FAMILIEBERICHTEN Kunt met wat dubbeltjes bij de tijd blijven? DINSDAG 13 APRIL 1976 TROUW/KWARTl ..God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst in C/mxtu* Jezus." Heden heeft de Here, na een moedig gedragen lijden, tot Zich genomen Zijn kind. mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Catharina Tas-Van den Berg op de leeftijd van S3 jaar. Rotterdam: M. J. Tas Bennekom: Els en Hans Vroegh-Tas Jurgen en Jeanette Rotterdam: Koen en Miny Tas-Wagenaar Annette en Ingrid Vlaardingen: Gerrit en Conny Tas-De Keijzer Edwin en Mireille Schiedam: Harry en Barbara Tas-Gunnewegh Rotterdam, 11 april 1976 Teldersweg 37 Aan huis geen bezoek geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren UITSLUITEND woensdagavond van 7 tot 7.30 uur in de Vrede- vorstkerk aan de Wilgenplaslaan 200. hoek Tel- derweg. De dienst van Woord en gebed zal gehouden wor den D.V. donderdag 15 april om 1.45 uur in boven genoemde kerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Hof wijk" aan de Delftwcg 230 (Overschie). Met grote droefheid delen wij mede dat op Palmzondag van ons is heengegaan onze geliefde kosteres Catharina Tas-van der Berg op de leeftijd van 53 jaar. In de korte tijd dat ze zich als kosteres van onze Vredevorstkerk met hart en ziel heeft mogen inzet ten, verwierf zij een grote plaats in ons aller hart. Dat zij nu met Christus mag zijn en haar geloof is overgegaan in aanschouwen, trooste haar man in dit vooral voor hem zo schrijnend verlies. Namens de wijkkerkeraad van de Gereformeerde Vredevorstkerk te Rotterdam-Schiebroek: drs. J. C. de Moor, praeses dhr. A. E. Reisinger, scriba Rotterdam, 11 april 1976. Op de dag des Heren werd na een geduldig gedra gen lijden uit ons midden weggenomen, onze lieve Man en Vader Eitje Jan Loman op de leeftijd van 69 jaar. M. P. Loman-van Til Kinderen en kleinkinderen Soest, 11 april 1976 Oude Utrechtseweg 30 Vader is opgebaard in de aula van „De Stichtse Hof" aan de Naarderstraat te Laren (N.H.). De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 15 april a s., om 11.00 uur in De Stichtse Hof", waarna aansluitend tegen 12.00 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Eitje Jan Loman echtgenoot van M. P. van Til. eerder van B. Leffers. Uit aller naam: E. Visscher-Loman Laren. 11 april 1976 Corr. adres: Speenkruidstraat 73. Assen. De Here heeft tot Zich genomen onze lieve zorgza me Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder ANNA CATHARINA PLET sinds 1955 weduwe van Comelis Kruijswijk In de ouderdom van 88 jaar. Dieren: J. H. Kruiswijk Jansen-Kruijswijk E. J. Kruiswijk Jansen Ontario California U S A H. Zwart-Kruiswijk- T. Zwart Kleinkinderen en achterkleinkinderen Dieren. 10 april 1976 Corr.-adres: Hogestraat 7, Dieren Geen bloemen, liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 april 1976 omstreeks 15.00 uur op de begraafplaats „Heiderust" te Worth-Rheden. Tevoren wordt gele genheid gegeven tot condoleren in het bejaarden huis „De Oude Plataan". Zutphensestraatweg 7, Dieren om 13.30 uur. Daarna volgt om 14.00 uur een rouwdienst eveneens in de „De Oude Plataan". Na de begrafenis is nog gelegenheid tot condoleren in de aula van „Heiderust". Moeder is opgebaard in „De Oude Plataan. Na een korte ziekte overleed mijn geliefde man, onze beste vader en grootvader Hendrik Gijsman in de ouderdom van 84 jaar. Leiden: A. W. Gijsman-Van Leeuwen Eindhoven: H. M. Gijsman J. Gijsman-Van der Kolk Peter, Henk. Arjan Leiden: J. J. Gijsman H. M. Gijsman-Kruidenier Harm. Jan. Annet. Margien Haarlem: E. A. Kooge-Gijsman W Kooge Hans. Wybo. Wendie Leiden: P. J. van Zijp Leiden. 11 april 1976 Zoeterwoudsesmgel 32 (Geen bezoek, geen toespraken, geen bloemen). De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 15 april a.s. in de aula van de algemene be graafplaats. „Rhijnhof". aanvang 11.00 uur. waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Eindeloos goed. Bij P&C psssst! niet verder vertellen hoor: maar u kunt het zeker als u voor wat duppies n krantje koopt en dat even lekker doorleest Vervolg fam.berichten op pag. 9

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8