PHILIPS PHILIPS de stichting de evangelische omroep Welkomstmuziek voor nieuwe spaarders bij de ABN. reed international limited NV Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij Meneba Jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeelhouders NV Meelfabrieken der Nederlandse Bakkerij Meneba Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders Elke spaarder z'n eigen spaarvorm. LP met muziek van Glenn Miller door het Syd Lawrence Orchestra. Bon voor nieuwe spaarders. Algemene Bank Nederland Het nieuwe zomerprogramma '7 Vraagt inlichtingen Tel. 020-913456 DONDERDAG 8 APRIL 1976 TROUW/KWARTET PS 16 Bij bMchikktng van d« Arronduaa- m«ntvRechtbank le Amsterdam van 7 maart 1976 ia het op 9 juli 197S uitgesproken failli<emcnt van R Kauahik. h o d n ..Indian Tradert", wonende te Amsterdam aan de Dam straat no. 31, opgeheven wegens ge- brek aan baten C!ir. M. Smuling. cu ra tri ce Keireragracht 384 Amsterdam. „BEGRAAFPLAATS VREDENHOF N.V." Oproep tot bijwoning der Algemene Vergade ring van Aandeelhou ders op dinsdag 4 mei 1976 om 11.30 uur v.m. ten kantore van Mr. D. Schut, Paulus Potter straat 10, Amsterdam. Voor het uitoefenen van stemrecht dienen de aandelen uiterlijk op 29 april 1976 gedeponeerd te worcfen ten kantore der vennootschap, Haar lemmerweg 367, Amsterdam. De jaarstukken over het boekjaar 1975 alsmede punten van behandeling liggen tot de vergade ring ter inzage ten kantore. De Directie BOEIENDE ROMANS VOOR UREN LEESGENOT Bunchtdvy witciviMuny- teTaouukiM/ujd. in de legende »in de loendt J VEEN WAGENINGEN De Evangelische Omroep vraagt i.v.m. uitbreiding werkzaamheden een MEDEWERKER FINANCIËLE ZAKEN Deze medewerker zal worden belast met: - Voorbereiding financiële verslaglegging - Interne controle - Verzorging opgaven en afdrachten aan Belasting inspectie, Bedrijfsvereniging e.d. - Begrotingsbewaking - Toezicht op salarisadministratie (computer). Vereist: Middelbare schoolopleiding M.B.A. Bereidheid tot verdere studie Ervaring op accountantskantoor strekt tot aanbeveling. Leeftijd: 25 - 30 jaar Gezien de doelstelling van de E O. dienen candidaten zich in leer en leven aan de Bijbel te onderwerpen. Sollicitaties kunnen uitsluitend schriftelijk worden gericht aan: Stichting De Evangelische Omroep, t.a.v. de heer C. de Vries, postbus 565, Hilversum. Introductie van Bedrag Notering Verhandeling Introductiebericht gevestigd te Londen, Engeland 11'/4PCt. obligaties 1976 per 1980/1989, in stukken groot f 1.000,- en f 100,- nominaal aan toonder. nominaal f35.786.000,-. de officiële notering ter beurze van Amsterdam, alsmede de dooreenleverbaarheid van de onderhavige obligaties met de reeds uitstaande nominaal f 100.000.000,-111/4 pCt. obligaties 1974 per 1980/1989 ten laste van Reed International Limited, zullen worden aangevraagd. met ingang van donderdag 15 april 1976. exemplaren van het Introductiebericht, alsmede - tot een beperkt aantal - van de Statuten en het laatst verschenen jaarverslag van Reed International Limited zijn verkrijgbaar bij de kantoren van ondergetekenden te Amsterdam en Rotterdam. amsterdam-rotterdam bank n.v. algemene bank nederland n.v. banque de paris et des pays-bas n.v. Amsterdam. 7 april 1976 gevestigd te Rotterdam Oproeping van aandeelhouders en certificaathouders voor de te houden op woensdag 28 april a.s. om 14-00 uur in het Concert- en Congresgebouw "de Doelen", Kruisplein 40 te Rotterdam. De agenda met de daarbij behorende stukken ligt voor aandeelhouders en certificaathouders ter in zage ten kantore der vennootschap te Rijswijk (Z.H.), Sir Winston Churchill-laan 366. alsmede ten kantore van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam, Vijzelstraat 32. Houders van certificaten van aandeel hebben toe gang tot de vergadering cn kunnen daarin desge wenst het woord voeren op vertoon van een be wijs, dat zij hun certificaten vóór of op 21 april hebben gedeponeerd bij de kantoren van de Alge mene Bank Nederland N.V., de Amsterdam- Rotterdam Bank N.V. of de Nederlandse Midden- standsbank N.V. te Amsterdam, Rotterdam of 's-Gravenhagc. Voor houders van certificaten cn obligaties zijn het jaarverslag en de agenda gratis verkrijgbaar bij deze bonken. Namens de raad van commissarissen S.W. Huizinga voorzitter B.J. de Boer - secretaris Rotterdam. 8 april 1976. gevestigd tc Rotterdam Oproeping van aandeelhouders er certificaathouders voor de te houden op woensdag 28 april a.s. om 16.00 uur in het Concert- en Congresgebouw "de Doelen", Kruisplein 40 tc Rotterdam. In deze vergadering zal een voorstel tot wijziging der statuten worden behandeld. De agenda alsmede het voorstel tot statutenwijzi ging liggen voor aandeelhouders en certificaat houders ter inzage ten kantore der vennootschap tc Rijswijk (Z.H.), Sir Winston Churchill-laan 366, alsmede ten kantore van de Algemene Bank Nederland N.V. te Amsterdam, Vijzelstraat 32. Houders van certificaten van aandeel hebben toe gang tot de vergadering cn kunnen daarin desge wenst het woord voeren op vertoon van een be wijs, dat zij hun certificaten vóór of op 21 april hebben gedeponeerd bij de kantoren van de Alge mene Bank Nederland N.V., de Amsterdam- Rotterdam Bank N.V. of de Nederlandse Midden- standsbank N.V. te Amsterdam, Rotterdam of 's-Gravenhage. Voor houders van certificaten en obligaties is de agenda gratis verkrijgbaar bij deze banken. Namens de raad van commissarissen S.W. Huizinga - voorzitter B.J. de Boer - secretaris Rotterdam, 8 april 1976. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken. De Raad van Bestuur roept hierbij de aandeelhouders der N.V. op tot bijwoning van de GEWONE ALGEMENE VERGADERING te houden op donderdag 29 april 1976. te 14.30 uur in de Philips' Jubileumhal te Eindhoven. De houders van aandelen in N.V. Gemeenschappelijk Be zit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken hebben toegang tot deze vergadering. AGENDA 1. Opening. 2. Verslag van de Raad van Bestuur over het boekjaar 1975. 3. Preadvies van de Raad van Commissarissen over de jaarrekening 1975. 4. Vaststelling van de jaarrekening en bepaling van het dividend op de gewone aandelen op /1,40. Van het dividend is reeds f 0.40 in contanten uitgekeerd bij wijze van interimdividend. 5. Mededeling van het aftreden per 30 juni 1976 van Ors. P.H. le Clercq als vice-president en lid van de Raad van Bestuur. 6. Mededeling van de Raad van Commissarissen dat als gevolg van het periodiek aftreden van de heren Mr. Ph. C.M. van Campen en W.A. de Jonge, alsmede - ten gevolge van het bereiken van de wettelijke leef tijdsgrens - van de heer H.J.R.G. Hartong, in de Alge mene vergadering van aandeelhouders op 29 april 1976 in de Raad van Commissarissen drie te vervullen vacatures ontstaan. De heren Mr. Ph.C.M. van Campen en W.A. de Jonge zijn herbenoembaar; de heer H.J.R.G. Hartong is niet herbenoembaar. De Raad van Commissarissen brengt nu reeds ter kennis, onder voorbehoud van aanbeveling van andere personen door de Algemene vergadering, dat hij voornemens is de heren Mr. Ph.C.M. van Campen en-W.A. de Jonge, alsmede Drs. P.H. le Clercq te benoemen tot lid van de Raad van Commissarissen. De Algemene vergadering is bevoegd tegen de voorgenomen benoemingen een bezwaar kenbaar te maken. Nadere gegevens betreffende de heren Mr. Ph.C.M. van Campen, W.A. de Jonge en Drs. P.H. le Clercq liggen ter inzage ten kantore van de vennootschap.. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Aandeelhouders, die (in persoon of door een gemachtigde) de vergadering wensen bij te wonen, aldaar het woord wensen te voeren en het stemrecht uit te oefenen, moeten hun aandelen, respectievelijk de schriftelijke bevestiging als bedoeld in artikel 7 der statuten, uiterlijk donderdag 22 april 1976 deponeren bij de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam, Herengracht 597te Rotterdam, Coolsingel 119; of te 's-Gravenhage, Kneuterdijk 8; of ten kantore van de vennootschap te Eindhoven, Pieter Zeemanstraat 6. Aandeelhouders van N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken, die deze ver gadering wensen bij te wonen, moeten voldoen aan de voorschriften die worden vermeld in de gelijktijdig ge plaatste oproepingsadvertentie van N.V. Gemeenschap pelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken-, Een afschrift van de jaarrekening en van het preadvies van de Raad van Commissarissen ligt, tezamen met -een af schrift van het verslag van de Raad van Bestuur, alsmede van de accountantsverklaring, ten kantore van de ven nootschap en bij voornoemde kantoren van de Amster dam-Rotterdam Bank N.V. voor aandeelhouders alsmede voor houders van aandelen N.V. Gemeenschappelijk Be zit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken ter in zage. Exemplaren van het Philips' jaarverslag over het boekjaar 1975, onder meer inhoudende voornoemde stukken, zijn voor de aandeelhouders en obligatiehouders op aanvrage (gratis) verkrijgbaar bij voornoemde kantoren van dé Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. en ten kantore van de vennootschap te Eindhoven. Eindhoven, 8 april 1976. Udenkt misschien weieens aan sparen, zonder er echt aan te beginnen. Daarom geeft de ABN u graag een duwtje in de goede richting: met een fijne LP met muziek van Glenn Miller, uitgevoerd door het beroemde orkest ,1 *-•* J*van Syd Lawrence. Het vertrouwde spaarboekje en de spaarrekening zijn niet de enige spaarvormen die de ABN voor u heeft. Er zijn er méér, met hoge rente. Als u van uw spaargeld kunt afblijven kunt u met een Spaar-Extra- Boekje of -Rekening bijvoorbeeld al 2% meer rente maken. Bij wijze van welkom krijgt u als nieuwe spaarder van de ABN bovenop uw eerste eigen inleg een bedrag van vijf gulden bijgeschreven op uw rekening. (Die vijf gulden moet u dan wel tenminste twee maanden laten staan.) Bovendien kunt u dan voor slechts vijf gulden in het bezit komen van die schitterende langspeelplaat. Wilt u mij meer informatie over sparen bij de ABN geven? □Ja, opent u voor mij een Spaarrekening/Spaar-Extra-Rekening. Reserveert u voor mij de plaat met muziek van Glenn Miller. Aankruisen wat verlangd wordt. Ai DhrTMevryMej.: Adres: Woonplaats:. Te!.:_ Ik heb reeds een rekening bij de ABN: ja/neen. Zo ja, ABN-kantoor: - In ongefrankeerdc envelop zenden aan: Algemene Bank Nederland, Afd. (0D.50), Antwoordnummer 1555, Amsterdam. N.V. Gemeenschappelijk E Bezit van Aandeelen U Philips' Gloeilampenfabrieken Eindhoven De Voorzitter van de Raad van Beheer roept hierb f aandeelhouders der N.V. op tot bijwoning van de GEWONE E ALGEMENE VERGADERING in te houden op donderdag 29 april 1976, in de Ph»^ Jubileumhal te Eindhoven, in aansluiting op de vergl ring van aandeelhouders van N.V. Philips' Gloeilamfj fabrieken. T' AGENDA |c 1. Opening. ld 2. Verslag van de Raad van Beheer over het boelP1 1975. 3. Vaststelling van de jaarrekening en bepaling van u dividend op de gewone aandelen op M,40. Van y dividend is reeds /0.40 in contanten uitgekeerd wijze van interimdividend. 4. Voorstel tot benoeming van een lid van de Raad I- Beheer ter voorziening in de vacature, ontstaan i 'A het periodiek aftreden van Dr. ir. F.J. Philips, die voor herbenoeming beschikbaar heeft gesteld. De I voor door de Vergadering van houders van prioriti aandelen opgemaakte voordracht luidt als volgt: 1. Dr. ir. F.J. Philips 2. Drs. P.H. Ie Clercq. 5. Voorstel tot benoeming van een lid van de Raad |i Beheer met ingang van 1 juli 1976. De hiervoor t de Vergadering van houders van prioriteitsaandi opgemaakte voordracht luidt: 1. Drs. P.H. le Clercq 2. Dr. ir. N. Rodenburg. 6. Voorstel toestemming te verlenen aan de Raad Beheer voor de periode tot de eerstvolgende gew Algemene vergadering van aandeelhouders - voor ver krachtens de Londense beursvoorschriften dergelijke toestemming vereist is - om ingeval van eventuele uitgifte van aandelen gebruik te maken de in artikel 5, lid 2 van de statuten neergelegde voegdheid tot uitgifte van aandelen of rechten da« zonder toekenning van een voorkeursrecht aan 3 deelhouders, tot ten hoogste 10% van het geplaa U aandelenkapitaal. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Aandeelhouders (behalve houders van in het Registe New York ingeschreven aandelen op naam, voor wie hierna onder B. weergegeven regeling geldt), die (in soon of door een gemachtigde) de vergadering wen bij te wonen, aldaar het woord wensen te voeren en stemrecht uit te oefenen, moeten hun aandelen, respec velijk de schriftelijke bevestiging als bedoeld in artik der statuten, uiterlijk donderdag 22 april 1976 te bewijs van ontvangst, hetwelk als toegangsbewijs vooi Algemene vergadering geldt, deponeren bij één van volgende instellingen A. in Nederland de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterd Herengracht 597 te Rotterdam, Coolsingel 119; 0 's-Gravenhage, Kneuterdijk 8; ten kantore van d nootschap te Eindhoven, Pieter Zeemanstraat 6. in België Generale Bankmaatschappij N.V., Bank Brussel La j bert N.V., Kredietbank N.V., Bank van Parijs en van 1 Nederlanden, België N.V., Handelsbank N.V., Cn I Générale S.A. te Brussel en Crédit Commercial Mons S.A. te Mons. in Duitsland Dresdner Bank A.G., Bank für Handel und Indusji A.G., Berliner Commerzbank A.G., Berliner Disco 1 Bank A.G., Berliner Handels- und Frankfurter Ba Commerzbank A.G., Deutsche Bank A.G., M Warburg-Brinckmann Wirtz und Co., Saarlandisi Kreditbank A.G., Trinkaus 81 Burkhardt, Sal Oppenhe jr. Cie en Schroder Münchmeyer Hengst Co Hamburg, Berlijn, Düsseldorf, Frankfurt a.M., Kei München en Saarbrücken voor zover aldaar gevest in Frankrijk Crédit Commercial de France S.A., Parijs, in Luxemburg Banque Internationale Luxembourg S.A., Lux$ bourg-Ville. in Oostenrijk Creditanstalt-Bankverein, Oesterreichische Lanifj". bank A.G., Oesterreichisches Credit-lnstitut Schoeller und Co. alle te Wenen, in het Verenigd Koninkrijk Hill Samuel Co. Ltd., Londen, in de Verenigde Staten Bankers Trust Company, The Chase Manhattan New York. in Zwitserland Schweizerischer Bankverein, Schweizerische Kre 7: anstalt, Schweizerische Bankgesellschaft in Züri Bazel, Bern, Genève en Lausanne. B. Houders van aandelen op naam ingeschreven in Register te New York dienen hun wens om, hetzifii persoon, hetzij door een gemachtigde, de Algem vergadering bij te wonen en aldaar de eerder bedoe K rechten uit te oefenen, schriftelijk aan de vennootsc kenbaar te maken uiterlijk donderdag 22 april 11 jj* ten kantore van de Bankers Trust Company, Spe Operations, 485 Lexington Avenue, 3rd Floor, York. N.Y. 10017. Een afschrift van de jaarrekening, alsmede van de des treffende accountantsverklaring, ligt ten kantore van vennootschap en bij voornoemde bankinstellingen de aandeelhouders ter inzage. Exemplaren van het Philips' jaarverslag 1975, onder m inhoudende voornoemde stukken en het verslag van e Raad van Beheer over het boekjaar 1975, zijn voor f. aandeelhouders op aanvrage (gratis) verkrijgbaar kantore van de vennootschap te Eindhoven en ten kant van de hiervoor genoemde bankinstellingen. Eindhoven, 8 april 1976. [f,0)l?SSCBO)[n)(t!nGDaQCltB-D'C8D2CBOU Informatief Uitgebreid Verrassend Voordelig Voor iedereen waf'

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 18