IKON komt met tweede poppenspel %i. DOLLY VAN ARNHEM Radio- en televisieprogramma's Even puzzelen Levensechtheid Johan Bodegraven krijgt van club Prix d'Humanité Frontaal zondag over sportvisserij Bouw stadhuis Amsterdam in ministerraad WOENSDAG 7 APRIL 1976 BINNENLAND - RADIO EN TV TROUW/KWARTET Met acteren op zeer hoog niveau is dinsdaaJ van de Paiissers. Een sterke tekst, ontleend aan de schrijver Anthony Trollope. kreeg van de spelers in het slotdeel de kracht van levet geraffineerd vakmanschap een brok filmromantiek werd voorgeschoteld, heb ik mij door die gesuggereerde realiteit, die overigens van alle tijd is. af en toe laten ontroeren. Misschien ging dat wat gemakkelijker omdat de adeldom van gest tegenwoordig dun gezaaid Is. ZIJ die belangstelling hebben voor de recente geschiedenis, zullen thuisblijven voor De gebroeders Lautensack. Dit Is mijn eerste indruk van de door de NCRV aangekochte Oostduitse serie over de belangstelling van de Hitlerclub voor het magische om greep te houden op het volk. Maar ook met deze reeks zal niet het laatste woord gezegd zijn over de herkomst van een mysterieuze zinsbegoocheling, die op gezette tijden zich in de historie doet gelden. In Aktua werd maandagavond uitvoerig Ingegaan op de uitwijzing van twee Russen, die zich in plaats van met de handel met spionage zouden hebben bezig gehouden. Over de in dit verband genoemde firma Elorg. voor insiders kennelijk al eerder omstreden, komen tegenstrijdige verhalen los. Wat voor de ene naast-betrokkene als en paal boven water staat, noemt een andere ingewijde uit de lucht gegrepen. Twee zaken vielen in de reportage op. De heer D. Keljer. die bij Elorg een invloedrijke functie schijnt te hebben en vlot schermde met een Russische order van even meer dan een miljard, had er meer moeite mee om zich vlot in het Nederlands uit te drukken. Een ander opmerkelijk geval was. dat een oud-medewerker zo gemakkelijk voor de camera bekende, ettelijke duizenden guldens te hebben ontvangen voor het verstrekken van industriële gegevens. De heer Lohuls wist, dat ze bij de Russen terecht zouden komen en plukt Inmiddels de wrange vruchten van deze service, doordat hem ln de computerwereld een etiket is opgeplakt. Naar aanleiding van de gasexplosie in Ridderkerk sprak een Tros-verslaggever onder andere met de heer J. van den Broek die in 1969 door de directie van het gasbedrijf in Weesp werd ontslagen omdat hij rondbazuinde dat er ondeugdelijk materiaal werd gebruikt. In de uitzending duidde hij dit materiaal aan met de afkorting PVC. Hem werd echter niet gevraagd wat daaronder wordt verstaan, hoewel de meerderheid van de kijkers er misschien nooit van gehoord heeft. Ik heb het opgezocht, en gevonden dat PVC staat voor polyvinyl chloride, een kunststof die vooral door Nederlandse bedrijven wordt gebruikt voor de vervaardiging van buizen. Op ze soepel te houden, wordt een zg. weekmaker toegevoegd. Zonder dit spul zouden de buizen en toenemende broosheid kunnen gaan vertonen. Als een ander gevaar signaleerde de heer Van de Broek de verhoging van de KARELTJE KNETTER COPYRIGHT STUDIO AVAN druk op de gasleiding, nodig om het gas in de nieuwbouwwijken te kunnen distribueren. Het had dus voor de hand gelegen, dat de Aktua-medewerkers opzoek waren gegaan naar de vraag of sommige buizen een te hoge hardheidsgraad hebben gekregen als gevolg van een te geringe toevoeging van zo'n weekmaker. Waarschijnlijk heeft prof. Heertje zich de wrevel van veel ambtenaren op de hals gehaald. Hij poneerde, dat ambtenaren de kleinste kans lopen op werkloosheid en dat derhalve hun salarissen het eerste voor matiging in aanmerking komen. Er zijn nog wel een paar categorieën te noemen die niet zo vlug de laan uit gestuurd zullen worden. TON HYDRA Van onze radio- en tv-redactie HILVER8UM IKON-televisie die dit winterseizoen opende met het kunstige poppenspel „De man die zichzelf weggaf", brengt vanavond met „De hond en de herder" een tweede poppenspel uit. Poppenspeler is ditmaal Pieke Dassen uit Maastricht. In het vorige spel was het Otto van der Mieden. Scriptschrijver is Karei Eykman en regisseur Ruud Schuitemaker. De uitzending is om 19.05 uur op Nederland 2. Het verhaal dat Karei Eykman schreef is vrij naar een bestaand sprookje en een gelijkenis. Het gaat over een herder die met zijn hond een kudde schapen hoedt. De hond sterft echter en een van de schapen pro beert tevergeefs zijn rol over te ne mén. Een prins biedt hulp en geeft zijn eigen hond cadeau. Een paar Jaar later overlijdt de her der zelf. De hond probeert de openge vallen plaats in te nemen, maar dat lukt hem niet. Een nieuwe herder moet worden gevonden. En dezelfde prins zorgt daarvoor. Hij keert het paleis de rug toe en neemt zelf de herdersstaf ter hand om voor de schapen te zorgen. De verwachtingen zijn dat Jonge kinderen plezier zullen beleven aan het poppenspel en de vertelling. Maar ook ouderen zullen erveel in herkennen dat hen aan spreekt, zoals grapjes, bijbelse ver wijzingen en dubbele bodems. Karei Eykman Idgt uit dat de prins van de stomme schaapjes leert wat solidariteit is. Hij vindt dat een zin nig uitgangspunt, want hij heeft een hekel aan sprookjes waarin prinsen en koningen zomaar geschenken uit delen. Die sprookjes eindigen altijd met „En zij leefden nog lang en ge lukkig". Hij vindt dat rotverhaaltjes, die de werkelijkheid vervalsen. Aan de andere kant moeten ze ook niet te realistisch zijn, maar een sprookje heeft pas echt zin als het iets te zeggen heeft. Regisseur Ruud Schuitemaker en producer Froukje Bos hebben ge tracht in de vormgeving zoveel moge lijk de oude „snoezige" sfeer van bij belprenten met de Goede Herder op te roepen. De makers willen nog wel Spelfragment uit „De hond en de herder" door het poppentheater van Pieke Dassen voor IKON-televisie gemaakt. een tip kwijt voor amateur fotogra fen en filmers. Door een nylonkous over de cameralens te trekken is een heel apart, wazig en dromerig effect met pasteltinten verkregen. Van onze radio- en tv-redactie. H2LVER8UM Johan Bodegraven zal van de Lions Club Zandvoort de Prix d'Humanité ontvangen. Dat ge beurt op 14 april in het Jaarbeurs- Congrescentrum ln Utrecht tijdens het „Klassieke Gala van Neder landse kunstenaars". De opbrengst zal ten goede komen aan de actie „Lions helpen kinderen". De prijs bestaat uit een beeld van de kunstenaar Kees Verkade. Deze wordt uitgereikt aan die organisatie of persoon die zich het voorgaande Jaar op bijzondere wijze heeft onder scheiden bij bet inzamelen van gel den voor de ln nood verkerende me demens. Henk Terlingen.weer free lance bij NOS Henk Terlingen, onlangs ontslagen door de VOO (Veronica), is als free lance-medewerker bij de NOS terug. HIJ komt incidenteel ln Studio Sport (tv) en maakt reportages voor de NOS-radio. De NOS heeft 360.000 gulden extra nodig om de VOO tussen 1 april en 1 oktober van voldoende tv-facllltelten te voorzien. De VOO heeft recht op vijftien produktiedagen ln die perio de, waarvan de NOS er na passen en meten maar zes beschikbaar heeft, zodat de rest uitbesteed moet wor den. Dat kost 350.000 gulden. De raad van beheer heeft nu voorgesteld de regeringscommissaris om dit extra geld te vragen. „Jij en Ik" heet het programma dat Herman van Veen en Liselore Gerritsen vanavond op het scherm brengen, (tien voor negen, Nederland 2). De ondertitel luidt: „Herman van Veen ziet Liselore Gerritsen" en dat betekent dat er behalve gezongen ook gesproken zal worden, niet alleen door Herman en Liselore, maar ook door Henk van Ulsen en Paul van Vliet. De eerste als vaste afnemer van teksten van Liselore en de laatste als haar echtgenoot. HILVERSUM „Sportvisserij is een vorm van dierenmishandeling" is de stelling die ln het NOS- televisieprogramma Frontaal zon dag wordt verdedigd en aangevallen vóór de opening van het visseizoen. De stelling wordt verdedigd door de heer F. J. L. Tikkemeijer, hoofdbe stuurslid van de Vereniging voor Be scherming van Dieren. Zijn getuigen zijn de twee bekende biologen, te vens publicisten Dick Hillenius en Midas Dekkers. Tegen de stelling pleit dr R. Bodde- ke, sportvisser en als bioloog verbon den aan het RIVO (Rijks Instituut voor Visserij Onderzoek) in IJmui- den. Zijn getuigen zijn prof. dr F. J. Verheijden, verbonden aan het La boratorium voor vergelijkende fysio logie in Utrecht en K. J. Vrijling, burgemeester van Grouw en oud voorzitter van de hengelaarsbond. V— .-.-sas?,/- fe-BSl Van onze parlementsredactie DEN HAAG De bouw van het Amsterdamse stadhuis wordt bin nenkort in de ministerraad bespro ken. Staatssecretaris Polak (binnen landse zaken) zei dit gisteren in de Eerste Kamer. Enkele ministers, on der wie minister Boersma (sociale zaken) moeten zich nog over de zaak beraden. Zoals bekend gaat het er om of het Amsterdamse stadhuis wel of niet gefinancierd zal worden met gelden die bestemd zijn voor de sti mulering van de werkgelegenheid. Staatssecretaris Polak deelde verder mee, dat in de bouwplannen van het stadhuis voorzien is in een metrohal te in de kelders van het gebouw, dat aan het Waterloopleln moet komen te liggen. SPECIAAL Dc IKON presenteert het door Ka- rel Eykman geschreven poppenspel De hond en de herder. Onderwerpen in het aansluitende Kenmerk zijn: de situatie in Guatemala, partijvorming in Spanje en de bezuiniging op ont wikkelingshulp. Ned. 2 19.05 Een gewone zaterdag is een BBC- film over de tegenstellingen en span ningen tussen katholieken en protes tanten in Schotland. Ned. 1 20.00 Vóór het AVRO-programma Jij en Ik (Herman van Veen over Liselore Gerritsen), wordt een korte aflevering van Televizier Magazine uitgezonden. Hierin een portret van Jimmy Carter, de tegenstander van president Ford bij de Amerikaanse verkiezingen. Ned. 2 20.30 Der Wittiber (De weduwe) is een Duitse tv-film naar de gelijknamige Beierse boerenroman van Ludwig Thoma. Ned. 2 21.30 Na het vijfde deel van Kees Ver- wey's levensverhaal (21.30) kan men in het VARA-programma een uur luisteren naar muziek van Bach. Hilv. 2 22.00 85. Het grote, sterke Veylenoord mocht de aftrap doen en ging vloei end van start. Geen speler van „Rijkhuyzen Vooruit" kwam eraan te pas en het mocht dus geen verba zing wekken, dat Koentje Konijn ploseling alleen opdook voor de Rijkhuyzer doelman. „Daar gaat de eerste, broer!" lachte hij en meteen loste hij een hard, laag schot, dat in de uiterste hoek terecht kwam. Maar Lange Jaap Wortelboer wierp zich met een wanhopige sprong in de bedreigde hoek en wist de bal zo waar te houden. Het kostte hem wel iswaar bijna twee uit het lid gewron f f j ji gen armen, maar dat mocht hem de pret niet drukken. Zo ver als hij kon trapte Lange Jaap toen de bal het veld in, waar toevalligerwijze Kobus klaar stond. En nu aanschouwden de kijkers het wonder van hun leven. Pijlsnel stoof dikke Kobus over de gramat, de bal aan de voet en zigzag gend als een raket. Daarmee speelde hij elke tegenstander uit positie en zo werd over Veylenoord het vonnis voltrokken. Met een bekeken schot joeg Kobus de bal tegen de binnen kant van de paal, ver bulten bereik van de keeper, en met een tergende tik caramboleerde de bal in het net... Eeft-nul voor Rijkhuyzen Vooruit!!! Een donderend gejuich steeg opj en de Veyeloorders schaamden zich] diep. Op de tribune heerste een sfet als nooit te voren en temidden van a die gillende en hossende mensen] weende Ulcc Schwartec dikke tra-| nen. Tranen van puur voetbalgeluk...Hi „Iese grroote wonder-" snikt# hij. „Ieke willen wel elf, twaalf...,I»1 wat? Wel honderd zulks spelers heb-„ ben! Honderd!! Dan zijnen ons klei-, ne, lieve mooie landje onverslaan-E derbaar!"Een wie bleef er ijs-^ koud te midden van al dat lawaai?L Niemand minder dan Kille Bill... LF PELLI, PINGO EN HUN VRIENDEN "ZO, KEN JIJ 7E8R0B VAN VROEGER? KOM DAN EENS EN ZEG HEM Horizontaal woorden invullen die be tekenen: 1 medeklinker. 2. insekteneter. 3. huisdier. 4. in massa, 5. volmaakt heid, 6. grappenmaker, 7. minachten, 8. handelsbetrekking, 9. etui, 10. wig, 11. medeklinker. Bij juiste oplossing leest men verti caal 1 hetzelfde als horizontaal 6. Oplossing van vorige puzzel Hor. 1. har. 5. pro, 6. relatie. 10. mare, 12 tema. 14. Ane, 15. rem, 17. pet. 18. Ieren, 20. reden. 21. tenor, 22. pedel, 24. ene. 26. tor. 27. dia. 29. leem, 31. moed. 32. makreel 33. Est, 34. set. VERT. 2. arre, 3. ree, 4. kater, 5. pit, 6. reep. 7. oma, 9. bat, 11. antenne, 13. melodie. 15. renet. 16. meter, 18. lep, 19. nel, 23. doorn. 24. elk, 25. Eems, 27. dole, 28. Ada. 30. mat, 31. mes. 165— Evchen schrijft, dat wanneer ze een zwager en schoonzuster Israël op haar bruiloft heeft, het dan zal„.hoe noemt ze het ook weer, dissoneren, zegt ze, 't zou spul kunnen geven... enfin, ik heb me er maar niet in verdiept, maar ik heb haar al ge antwoord, dat ik 't jou zal zeggen en dat jij en Sam natuurlijk tact heb ben... jullie bent zeker niet 't soort mensen, dat zich opdringt..." „Waarom dissoneert onze naam, dat zou ik wel eens willen weten?" „Ja waarom Dol„.daar verdiep ik me maar niet ln...dat zijn zo van die vooroordelen of smaken...ik houd niet van zuurkool en Jij eet nooit oester, idiosycrèsie, denk ik." „Een telegram met onze voornamen op de bruiloft, kan dat nog lijden?" DoUy kijkt hem aan, fel en fier. „Natuur lijk-dat zal ik vooral plezierig vin den, want ik vind het vrij beroerd. door Henriette L.T. de Betufort as*— u dat ik op jouw bruiloft zal zijn en jij niet op de mijne... ik heb ook aan Evchen geschreven, dat haar ouders iets missen, als ze die goeie Sam niet leren kennen„„ik vind 't bepaald zie lig van die Mohna's." Er is een stilte. Dolly borstelt Sanne met lange ha len van kop tot staart, stil smakkend van geneugte staat de hond onbe weeglijk. „Tob er maar niet over... ik zal het zeker ook niet doen, Dol... Zeg jij 't dan aan Sam? Dan hoef ik 't niet te doen, zie je... Beter dat jij 't doet, dunkt me..." „Hij is er al op voorbereid, geloof lk." „Hoe kan dat? Ik heb hem niets gezegd, Evchen heeft mij pas vanochtend geschre ven." „Hij kent 't land van zijn moe de, van Uilief... de Von und zu Moh na's zijn niet zo oorspronkelijk in hun vooroordelen...er zijn er meer zo." „O, geloof je?" Clemens glim lacht onzeker en verlegen. Hij staat op. draait nog wat voor een boeken kast, kijkt naar enkele titels, dan slentert hij de kamer uit. Dolly haalt Sam het volgende wee- v keinde van het station in Arnhem af. Clemens vertrok in de ochtend naar 0 Den Haag. Het leek hem geraden, dat Dolly de kleine affaire, zoals hij 't geval noemt, met Sam bepraat, zon- J der dat hij in de buurt is, Clemens ontwijkt graag elke regenbuu. „Saro, f ik moet je iets zeggen, waarover ik me doodschaam," begint Dolly al dadelijk aan het station, ze zijn van 0 plan te voet naar Beukenloo te gaan, ze hebben dus nog een anderhalf uur F lopens voor zich. „Is 't zo erg, wat je'« me moet zeggen? Ik kan het nletf nagaan." Ze kijkt hem met een don-tn kere blik aan: „Evan en ClemensJ' willen ons liever niet op hun bruiloft* hebben, daarginds in dat achterland)! van Oost-Pruisen, ergens op hetw goed van de Mohna's.„Clemens doetü nu eenmaal alles wat Evchen hern« zegt.„ze heeft 't aan hem geschreven?' en hij heeft 't mij weer gezegd."„IetsP< in die richting heb ik al verwachtJ' toen Eva mij de eerste keer de handF heeft gegeven...dat ging al met eenf® innerlijke afweer..." „Hoe is dat mo-P' gelijk, ik was er bij, ik heb niets» gemerkt..." „Ja, maar ik heb 't ge->< voeld, dat is als een zachte kronkel!® die door de hand over de pols naar de]l arm loopt..." „Clemens zegt, dat haar'® familie tegen ons persoonlijk niets» heeft... alleen tegen de naam, de» naam Israël." „Dat ken ik.„ „DatK ken ik... maar mensen kunne niet!® van hun naam gescheiden worden,li wil men de naam niet, dan moet menja consequent de zo negoemde ook eli-|' mineren. Doet het Je verdrie Dol? Jel® hebt zeker nog nooit zo iets meege-fi maakt, 't spijt me ook voor jou... datje nog wel op de bruiloft van je twee-j< lingbroer." (Wordt vervolgdr De bekende actrice Josine van Dalsum heeft in het Amster damse CIZ-ziekenhuis het le ven geschonken aan een welge schapen zoon, die de namen Aram-John Pleire kreeg. Op de foto Josine met haar eersteling en haar man John van de Rest. Onze administratie Inlichtingen over abonnemen ten. bezorging, betalingen of propaganda geven wij nog ge- zwinder als u de namen van de afdeling bij ons adres er bij zet. Voorbeeld: Trouw. Afdeling Abonnementen, Postbus 859. Amsterdam. RADIO VANDAAG HILVERSUM I TROS: 7.00 Nieuws. 7.02 (S) Kom er maar eens uit: muzikaal kopje koffie <7.30 Nieuws. 7.41-8.00 Aktua 8 30 Nieuws. 9.368.45 Gymnastiek voor de huisvrouw). 10.00 (S) Van heinde en verre. 10.30 Nieuws. 10.33 (S) Toerja-tournee: informatie, muziek en mensen. 11.45 (S) Café-chantant: liedjes en muziek uit de goede oude tijd. 12.26 Mededelingen. 12.30 Nieuws. 12.41 Aktua. 13.00 (S) Een mondje Frans: muziek en infor matie. 13.30 (S) Sport na sport: voor jongens en meisjes. 14.00 (S) Specialitieten a al carte: muzikaal wensprogramma 15.00 (S) Close- up: live-programma waarbij muziek de bo ventoon voert (15.30) Nieuws). 16.30 (S) Keer punt: belangrijke fase in een mensenleven. OVERHEIDSVOORLICHTING: 17.20 We reld Gezondheidsdag 1976 TROS: 17.30 Nieuws. 17.32 Aktua-magazine 18.30 Nieuws. 18.41 De Blauwe zaden, science-fiction serie. 19 00 (S) Muziektriptiek van zeven tot tien: 19 00 ES) Jazz sir; 20 00 Eight o'clock special: muzikale ontdekkingsreis; 21.00 (S) Kruis en mol). 22.00 (S) Alles moet weg balansoprui ming. 22.30 Nieuws. 22.40 Aktua 23.00 (S) Coulissen, Kunstmagazine. 23.5524.00 Nieuws. HILVERSUM II (402 m en FM- KanaleniVARA: 7 00 Nieuws. 7.11 Och tendgymnastiek. 7.20 In de Roode Cirkel; weekblad. 11.00 Nieuws. 1103 Ombudsman. 11.15 Even „bij draaien; lichte muziek. 12.00 Brussel Centraal: gesprekken. 13.00 Nieuws. 13.11 Dingen van de dag. 13.25 Een middagje stoomradio: jeugdherinneringen. 16.00 Nieuws. 16.03 Moordbrigade Stockholm: hoorspel. 17.00 (S) Amuse mentsmuziek. R.V.U.: 17.35 Wetenschap in beweging (12). VARA: 17.55 Mededelingen. 18.00 Nieuws. 18.11 Dingen van de dag. P.P.; 18.20 Uitzending van de Boerenpartij. VA RA 18.30 (S) Tussen start en finish: sport en muziek. 19 30 (S) Brassband Magazine. 20.00 Nieuws. 20 05 Radio Filharmonisch Orkest met solist: Klassieke muziek. 21.30 Kees Ver- wey. schilder te Haarlem (V). 22.00 (S) Bach. NOS: 23.00 Met het oog op morgen (23.05 Aktualitciten-overzicht. 23.20 Den Haag van daag). 23.55—24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m. en FM- Kanalen)KRO: 7.02 (S) Drie op je boterham: muziek en informatie voor werkende jonge ren 9.03 (S) Pep-op-drie. 11.58 Bericht Vaste- naktie. 12.03 (S) Drie tussen dc middag: Om de KRO-Kiesschijf. 14.03 (S) Pop-Kontakt: de Theo-Stokkinkshow. met in het tweede uur een special over The Osmonds. 16.03 (S) De Hitmeesters: Vincent van Engelenshow. NOS: 18.03 De Vakaturcbank. 18.10 (S) N.O.S.-maal. 19.30 (S) Langs de lijn: sport en muziek, met om 19.38 Paardekoerscn. 23.02 (S) N.O.S.-jazz. 0.02 (S) Metro's Midnight Music. 1.02 (S) Take it easy. 2.02 (S) Dat wordt weer nachtwerk. 4.027.00 (S) De Meurders methode. HILVERSUM IV (FM-kanalen)NCRV: 7.00 Nieuws. 7.02 Het levende woord. 7.08 Te Deum laudamus: gewijde muziek 7.30 (S) Preludium. 9.00 Nieuws. 9.02 (S> Onder schooltijd: voor de luisteraars in de school en daarbuiten. 9.30 Theologische etherleer gang. 10.00 (S) Orkestpalet: klassieke mu ziek. 12 00 (S) Planowerken uit de Roman tiek. 12.30 (S) Zangersportret. 13.00 (S) Wie ner Kaffee: licht klassieke muziek 13.27 (S) Beroemde soloconcerten: klarinetkonsert. 14.00 Nieuws. 14.02 (S) Hier en nu. 15.00 (S) Vertolkers beluisterd. Afl. 4: Fritz Kreisler. 16.00 (S) 16.00 (S) In kleine bezetting: Liede ren. 16.30-17.00 (S) Muziek van eigen tijd. BRUSSEL 324 m (Nederlands). 12.00 Nieuws en SOS-berichten. 12.05 Gevarieerd pro gramma. 13.00 Nieuws en weerbericht. 13.10 Aktualiteiten. 13.25 Buitenlands persover zicht. 13.30 Kunst en kuituur. (14.00 Nieuws.) 15.03 Gevarieerd programma. (16.00 Nieuws.) 16.30 Amusementsmuziek en ver- keerstips. (17.00 en 18.00 Nieuws. 18.15 Sport.) 18.30 Uitzending van het Humanis tisch Verbond. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.10 Aktualiteiten. 19.30 Taalwenken. 19 33 Muziekprogramma met groeten en informa tie 20.30 Klassieke muziek. 22.00 Nieuws en uitslagen van de Nationale Loterij. 22.15 Gevarieerd programma. (23.00 Nieuws.) 23.40-23.45 Nieuws. TV VANDAAG NEDERLAND 1 15.30 AVRO:: Het wonder der natuur. 15.55 Kies je sport. 16.20-17.10 De holle bolle boom. kinderfilm. 18.45 NOS; Verkeerslicht: verkeersinformatie. 18.55 Journaal. 19.05 Van gewest tot gewest. 19.50 P.P.:: Uitzending van de KVP. 20.00 A NOS: Een gewone zondag. Engels tv-spet. 21.10 Werkwinkel: programma over welzijnswerk. 21.50 Den Haag vandaag. 22.05 Studio sport. 22.30 Panoramiek. 23.15-23.20 Journaal. NEDERLAND 2 18.45 NOS: Pauk 18.55 Journaal. 19.05 IKON: De hond en de herder, vrij naar een sprookje en een gelijkenis. 19.30 IKON-KRO/RKK. Kenmerk. 20.00 NOS Journaal 20.25 SOCUTERA: Uitzending van SIMAVI. I medische hulp aan de tropen. 20.30 AVRO: Televizier. 20.50 Jij en Ik: Herman van Veen ziet Usetors^ Gerritsen, showprogramma. 21.35 Journaal. 21.30 AVRO: De weduwnaar, tv-spet. 23.00-23.05 NOS: Journaal I' „Om zo te verliezen is voor niemand leuk, Simpkins".

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 4