Belanqriik Bericht Vooi lensen. U Kunt Zich Melden Voor De AAW. FAMILIEBERICHTEN Wanneer krijgt u een uitkering? Wat zijn voorzieningen en wanneer krijgt u die? Wie hoeven zich niet te melden? Hoe meldt u zich? DINSDAG 6 APRIL 1976 TROUW/KWARTET PS 8 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Op 5 apnl 1976 waren onze lieve Ouders en Grootouders j J. van Weeren en G. van Weeren-Passchier 55 jaar getrouwd. Onze lofzang is tot U. o God! Kinderen en kleinkinderen Wij hebben dit feest dankbaar in familiekring gevierd. Bussum, 6 april 1976. Het' mijn betde handen H« brhMfdc d* H«*r h*d*n v»n ons le nemen onze lieve Moeder. Oma Jannigje Thierry weduwe van Hecrebert f NELLEKE op de leeftijd van 73 Jaar. Kinderen en Kleinkinderen De begrafenis i* op donderdag 8 april a s. om 12.30 uur op de Alge mene Begraaf plaal». Kerk Opgenomen in Heerlijkheid na een langdurig, met geduld gedragen lijden, onze geliefde Broer, Zwager en Oom Matthijs van den Heuvel echtgenoot van A. Ravenstein Maine U.S.A.: D. J. van den Heuvel L. van den Heuvel-Yuill Baarn: J Boukema Aalsmeer: A. Peters-van den Heuvel Heemstede: A. C. Peen-van den Heuvel P L Peen Neven en Nichten Aalsmeer. 3 april 1976. Op zijn tijd heeft God voor ons nog onverwacht tot Zich genomen onze lieve zorgzame Moeder. Be huwd. Groot- en Overgrootmoeder Lena Barendregt geboren den Arend in de ouderdom van 84 jaar Delft: Hellevoetsluis Westbroek: Waddinxveen: Tinte: Rotterdam: Rockanje: C. Bol-Barendregt P Bol Peter en Tineke Lenie en Peter Sandra Jan en Hanna Coby en Aart Maarten Marijke en Jan Nel Willy Rotterdam. 3 april 1976 Huize Waelestein Schulpplein 50. Correspondentieadres: P Bol, Joh. v.d. Woudestraat 6. Rockanje. Geen bloemen. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize Waelestein (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.15 uur tot 7.45 uur De begrafenis zal D V plaatsvinden woensdag 7 april a s. op de herv. begraafplaats Charlois Char- loisse Lagedijk 680 plm. 11.45 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer van Waelestein om 11.30 uur God nam plotseling uit onze familiekring weg onze lieve zuster, schoonzuster en tante Anna Maria de Jong echtgenote van J. A. Fricke op de leeftijd van 56 jaar Best. 3 april 1976 Kon. Julianaweg 111 Nijverdal: IJ muiden: Heemstede: Leiden: Voorburg: Leiden: Oegstgeest: Australië: Grand-Rapids Leiden: E S. de Jong G de Jong-S<;hreuder G. J Hamming-Ros H de Jong E. B. de Jong-Bos G Dorgelo-de Jong C M Karstens-de Jong W F Karstens C. G. van Egmond-de Jong D v»n Egmond E. Anes-de Jong G. de Jong F A de Jong-Kuypers L. H. dc Jong C. de Jong-van der Kloot S. de Jong C. de Jong-Oomkes J. A Pera-de Jong W Pera nichten en neven Rouwdienst in de Ned Herv Kerk te Best woensdag a s., aanvang 11 00 uur. waarna de be grafenis aldaar zal plaatsvinden. Op de dag des Heren is onze geliefde Vader. Groot- en Overgrootvader Egbert Bos sedert 25 juli 1961. weduwnaar van Reimina Vos. op de leeftijd van ruim 95 jaar in heerlijkheid opgenomen. „Vliethoven". Delfzijl. 4 april 1976 Loppersum E. Bos G Bos-Eding Asperen (Z.-H): G. Vos-Bos Valkenburg E Bos (Z.-H.): C. G. Bos-Verruijt Egbert en Peter Dalfsen: A. T. Bos G. A. B. Bos-Nienhuis Jacobiena Janke en Egbert Asperen (Z.-H.): Reina Vos Loppersum. Jaap Bos De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 8 april a.s. vanuit het N.H. Gemeentege bouw aan de Burgstraat te Stadskanaal om 14.00 uur. Zij die Vader de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.00 uur in het verenigings gebouw aanwezig te willen zijn. In de rouwdienst, die om 13.30 uur zal worden gehouden, hoopt ds. Schuring van Loppersum voor te gaan. Na de begrafenis is er gelegenheid om te condo leren. Condoleantie-adres: E. Bos. Badweg 53, Loppersum. Heden behaagde het de Heere. na een langdurige ziekte, van ons weg te nemen mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader. Behuwd- em' Grootvader Matthijs van den Heuvel in de ouderdom van 78 jaar Psalm 42 (oude berijming) Aalsmeer: A. H van den Heuvel-Ravestein Hoofddorp: A Millenaar-Van den Heuvel J. Millenaar Henriëtte en Bert Guus Annemiek Aalsmeer. 3 april 1976 Geraniumstraat 44 Geen bezoek aan huis De overledene is overgebracht naar de rouwkamer van Dunweg's begrafenis associatie Tuinweg 9 te Hoorddorp. geen bezoek aldaar. De rouwdienst zal D.V gehouden worden op don derdag 8 april om 14.00 uur in Het Brandpunt (bij de Hervormde kerk) te Hoofddorp waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de oude algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in Het Brandpunt. Wat Ik doe. weet gij nu niet. maar gij zult het na dezen verstaan Joh. 13:7 Op het door Hem bepaalde uur heeft de Heer tot Zich geroepen, onze zo innig geliefde Vrouw. Moe der. Dochter en Zuster Klazina Deelstra-den Harder echtgenote van Harmen Thomas Deelstra op 44-jarige leeftijd *s-Gravenhage: H. Th. Deelstra Thom en verdere familie 's-Gravenhage 3 april 1976 Vossenrade 4 geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 't Statenhuys, Statenlaan 78 te 's-Gravenhage. Be zoekuren van 19-20 uur De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 7 april a.s. te 14.00 uur in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats ..Westduin", Oc- kenburghstraat te Loosduinen. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Jeruzalemkerk. Pomonaplein 49 te 's-Gravenhage. geleid door ds. P. N. Ribbers, aanvang 13.00 uur. God nam heden tot Zich. op de leeftijd van 88 jaar, onze zorgzame Vader, Grootvader en Overgroot vader Hendrik Jan Wormgoor weduwnaar van J. M. Hilbers Ermelo: P. J. Lukaart-Wormgoor Utrecht: G. H. Wormgoor AWormgoor -Bouter H. J. Wormgoor J. Wormgoor-van der Rijst Bunnik: D. H. Burghgraef-Wormgoor G Burghgraef Apeldoorn: J. H. Wormgoor M L Wormgoor-Hutabarat Kleinkinderen en achterkleinkinderen Utrecht. 2 april 1976. Huize ..De Lichtkring". Eykmahlaan 72. Corr.-adres: Kon. Wilhelminastraat 16. Bunnik. Liever geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 7 april a.s. om 11.30 uur op de algemene be graafplaats ..Daelwijck" aan de Floridadreef (Overvecht) te Utrecht. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden om 10.30 uur in Huize „De Lichtkring" om 11.00 uur. Zondagmiddag is toch nog plotseling ingeslapen Egbertha Johanna Hekman Echtgenote van Albert Jan Hendrik Pluimers op de leeftijd van 63 jaar Wij zijn dankbaar voor alle liefde, zorgen gezellig heid die wij in ons gezin van haar hebben ont vangen. ..Zij wist dat de Heer haar Herder is" Psalm 23 Nijverdal: A. J. H. Pluimers Arnhem Truus en Jan Rok. Thijs en Marije Amsterdam: Ria en Dick Epe: G. Hekman A. E. Hekman-Tigelaar Nijverdal. 4 april 1976 H. Limbeekstraat 5 De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 8 april 's morgens om 10.00 uur in het Mortua rium (voorheen Bethel) Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hellendoorn om streeks 11.00 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Voor de dienst gelegenheid te condoleren. Liever geen bloemen en geen bezoek aan huis. ..Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Romeinen 14 8 De Heer nam tot Zich in Zijn heerlijkheid onze lieve Moeder en Grootmoeder Jannetje den Oudsten-Den Oudsten weduwe van Bastiaan den Oudsten op de leeftijd van 73 jaar. Groot-Ammers: J. M. den Oudsten B den Oudsten-Bouter Jannie. Annet. Trudy en Bianca Rozendaal (Gld G. den Oudsten J. H. den Oudsten-Jansen Ameide. 2 april 1976 ..Open Vensters". Prinses Marijkestraat 34. Correspondentie-adres: J. M den Oudsten, de Gorzen 7. Groot-Ammers. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 7 april om 13.15 uur in de aula van ..Open Ven sters". waarna de begrafenis omstreeks 14 15 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Groot-Ammers. Gelegenheid tot condoleren in „Open Vensters" na afloop van de begrafenis. Op 1 oktober 1976 treedt de Algemene Arbeidsongeschiktheidswet in werking. Dat is een nieuwe volksverzekering voor iedereen tot 65 jaar. Vooral belangrijk voor ongeveer 423.000 zelfstandigen, huisvrouwen en vele anderen voor wie tot nu toe zo'n wettelijke verzekering niet bestond. Hoort u erbij? Dan kunt u misschien een uitkering of een voorziening krijgen. Wie op 1 oktober 1976 een jaar of langer arbeidsongeschikt is en het daarna nog is voor ten minste 25%, kan vanaf die datum een uitkering ontvangen. Als u dus vóór of op 1 oktober 1975 geheel ol gedeeltelijk arbeidsongeschikt bent geworden en u denkt dat op 1 oktober 1976 nog te zijn, meldt u zich dan zo snel mogelijk. Daarna wordt vastgesteld in hoeverre u arbeidsongeschikt bent. Dat bepaalt de hoogte van uw uitkering. Bent u na 1 oktober 1975 arbeidsongeschikt geworden, dan meldt u zich na zeven maanden arbeidsongeschiktheid. Géén uitkering krijgen: jongeren beneden de 18 jaar getrouwde vrouwen weduwen die een AWW-uitkering ontvangen Voorzieningen zijn maatregelen en hulpmiddelen tot behoud of herstel van arbeidsgeschiktheid ot ter verbetering van levensomstandigheden. Hiervoor kan men in aanmerking komen als daarin al niet op een andere manier is voorzien. Maar u begrijpt: het gaat hier om extra-kosten in verband met de handicap en niet om algemeen gebruikelijke zaken. U kunt zich hiervoor nu al melden. Voorzieningen gaan - net als de uitkeringen - voor het eerst op 1 oktober a.s. in. Hierbij gelden geen uitzonderingen. Dus iedereen beneden de 65 jaar, ook jongeren en huisvrouwen en weduwen kunnen zich hiervoor nu al melden. Werknemers die momenteel een WAO-uitkering of een ziekengelduitkering ontvangen. Zij die een uitkering krijgen van de Tijdelijke Rijksgroepsregeling Mindervaliden (TRM). Zij die reeds langer dan een jaar in een - erkende - inrichting verblijven. Zij die op 15 maart een definitieve uitkering hadden van de Wet Uitkeringen Vervolgingsslachtoffers 1940/1945. Personen werkzaam in de Sociale Werkvoorziening (WSW-ers). Overheidspersoneel. Bij een van de postkantoren, districtskantoren van het GAK of kantoren van de bedrijfsverenigingen, kunt u een meldingsformulier, samen met een uitvoerige informatiefolder, (laten) halen. Na het inzenden krijgt u nader bericht. Publikutio Vim het ministerie v;in Sociale Zaken, de Federatie van Bedrijfsverenigingen en de Gemeenschappelijke Medische Dienst. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Romeinen 14 8 Heden nam God tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn innig geliefde man. onze goede Zwager. Oom en Neef Cornelis Voets op de leefUjd van 69 jaar. en verdere familie. A. F. Voets-Verhagen Alphen aan den Rijn. 4 april 1976. Prins Hendrikstraat 86 Geen bloemen liever geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 8 april op de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn. Aankomst aan de aula 12.00 uur. Na de plechtigheid is er in de aula van de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Eenvoud en trouw waren de gaven waarmee Gijsbertus Marinus Voskuilen als ouderling van onze kerk de dienst aan zijn Heer verrichtte, totdat God zelf op vrijdag 2 april 1976 de zorg voor hem. 45 jaar oud. overnam. Bemoedige de Heer zijn vrouw en kinderen om verder te gaan. Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Zevenhuizen-Moerkapelle. Ds. P. van Hall. praeses P. Bijl, scriba. Psalm 84 4 onberijmd In „Overduin" te Katwijk overleed onze Zuster en Tante Anna Catharina Daalbergen oud 73 jaar. N. Baalbergen F. H. Baalbergen N. J. Baalbergen-ter Hoeve Jan Jaap en Dico. Noordwijk. 4 april 1976 Hoofdstraat 49A De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 7 april om 13.30 uur in het Vereni gingsgebouw. Hoofdstraat 11 te Noordwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk om onge veer 14.15 uur Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 19.00-20.00 uur. Hoofdstraat 49A, en direct na de begrafenis in het Verenigingsgebouw. God is Liefde! Na een blijmoedig gedragen ziekte is heden in volle vrede ontslapen, mijn innig geliefde Man en onze Vader en Grootvader Johannes van Eijkern op de leeftijd van 73 jaar. Begiftigd met de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Rom. 8:38 en 39. Heiloo: E. van Eijkern-Swaan Melick: J H. C. van Eijkern M. J. van Eijkern-Lindhout Zoetermeer: W. van Eijkern S. M. van Eijkern-Reiding en Kleinkinderen Heiloo. 4 april 1976 Zuidergeeststraat 10. Thuis liever geen bezoek. De overledene is opgebaard in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Holleweg te Hei loo. Gelegenheid tot condoleren in de aula woensdagavond 7 april van 7.00-7.30 uur. De teraardebestelling zal aldaar plaatshebben op donderdag 8 april om 2 00 uur n.m. Hij geeft de wens van allen, die Hem vrezen hun bede heeft Hij nimmer afgewezen. Psalm 145 berijmd. Heden heeft de Here in alle rust en vrede tot Zich genomen, mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgza me Moeder. Schoonmoeder, Groot- en Overgroot moeder Jaapje Dirkje Mohr-Teeuwen op de leeftijd van 92 jaar. Rijswijk: A. G. Mohr Utrecht: P. M. van Etten-Mohr 's-Gravenhage: J. C. van Andel-Mohr Joh. van Andel Hilversum: C. J. Eykelhoff-Mohr A. J. Eykelhoff Voorschoten: J. van Malde A. van Malde-Kadijk Wokingham (Eng.): M. J. Lane-Mohr J. Lane Klein en achterkleinkinderen Rijswijk. 5 april 1976 Bejaardencentrum ..Steenvoorde" Generaal Spoorlaan 62 Flat 34 Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 8 april om 11 uur in de aula van het bejaarden centrum ..Steenvoorde", waarna om 12 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben op de alg. begraafplaats „Eikelenburg" aan de Eike- lenburglaan 7. te Rijswijk. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Afijn genade is U genoeg" Heden is in vrede ontslapen mijn innig geliefde*' Man Albert van der Laan op de leeftijd van 68 jaar. 16 jaar mochten wij gelukkig getrouwd zijn. J. van der Laan-De Goedef Oosterwolde (Fr.), 5 april 1976. Menninge 8. Het was zijn wens te worden gecremeerd De crematie zal plaatsvinden donderdag 8 apri o om 1.00 uur in aula 1 van „Selwerderhof". Gronin il gen. Gelegenheid tot condoleren op woensdag n avond 7 april van 7.30 tot 8.00 uur in 't Ankerfe (Geref. kerk). Oosterwolde (Fr.) en na afloop van j de crematie in de ontvangkamer van de aula. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed onze lieve Vader, Schoon- en Grootvader, onze beste Broer, Zwager en Oom Franciscus Johannes Wilhelmus Drion weduwnaar van Stientje Dijksterhuis eerder weduwnaar van Geertje de Roo op de leeftijd van 77 jaar. Auckland (N.Z.): G. Janssen-Drion H. Janssen en kinderen Familie Drion- Familie Dijksterhuis Odoorn. 2 april 1976. Condoleance-adres: Mevr. E. Asser-Drion, Naarderweg 18. Blaricum. De begrafenis zal plaats vinden op woensdag 7 april a.s. om 12.00 uur te Odoorn vanuit het Her vormd Jeugdgebouw. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewij zen. worden om 11.15 uur in bovengenoemd Jeugdgebouw verwacht ..Nu blijf ik bij U voor altijd. God die mij troost. Die bij mij zijt mijn twijfel stilt en mijn verlangen. Die mij in liefde houdt omvangen. Gij neemt mij bij de rechterhand. Gij zijt getrouw. Uw raad houdt stand. Uw wijsheid is het die mij leidt en eenmaal kroont met heerlijkheid" Psalm 73:i Op Zijn dag heeft het de Here behaagd uit ons r midden tot zich te nemen onze innig geliefde en altijd zorgzame Moeder Hendrika Annigje van den Dool sinds 1945 weduwe van Jacob van Tol Zij bereikte de hoge leeftijd van 92 jaar. Mede namens klein- en achterkleinkinderen: Waddinxveen: F. M. van Tol A. van Tol-Boonstoppel M. P. van Tol E. van Tol-Hoogendoorn P. G. HoogendOorn-van Tol C. Hoogendoorn Waddinxveen, 4 april 1976. Corr.adres: Noordeinde 18. Moeder is opgebaard ten huize van M. P. van Tol 5 Noordeinde 18, alwaar gelegenheid tot condoleren dinsdag 6 april a.s. des avonds tussen 7 en 9 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaats hebber op donderdag 8 april a.s. des middags om 2.15 uui k op de oude algemene begraafplaats aan d« U Kerkweg. Na afloop van de plechtigheid alsnog gelegenheid 5 tot condoleren in het rouwcentrum. Jan van Bij 1] nenpad 1. Mede namens de Kinderen en Kleinkinderen wil ik die ons hun medeleven betuigden na het overlijden^! onze Man. Vader en Grootvader Gerrit van Santen zeer hartelijke danken. Delft, april 1976. Buitenwatersloot 292. C- A. van Santen-Oost< rt Vervolg fam.berichten op pag.PSll-RH

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10