Jassen met bekijks. Bij P&C. Peek&Clopperiburg FAMILIEBERICHTEN 149.- DONDERDAG 1 APRIL 1976 TROUW/KWARTET 8 .Mijn genade is U genoeg" Heden heeft de Heer thuisgehaald Zijn Kind, mijn geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Geeske van Bruggen echtgenote van Gauke Stobbe, in de ouderdom van 73 jaar. Weesp: G. Stobbe Zoetermeer: J. J. Stobbe F. Stobbe-Verhaag Eddy, Vincent en Roland Mijdrecht: F. A. Hofstra-Stobbe H. Hofstra Geeske. Kees, Margreet en Jaap Weesp. 31 maart 1976 Fijnvandraatlaan 20. Moeder is opgebaard in Huize „Niftarlake", Aetsveldselaan 76. Weesp. Bezoek aldaar vrijdagavond van 19.0020.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 3 april a.s. om 10.00 uur in de Geref. Kerk aan de Hoogstraat te Weesp, waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden om plm. 11.00 uur op de algemene begraafplaats „Carspelhof" aan de Utrechtseweg te Weesp. Tevens nog gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde Broer. Zwager en Oom Lukas Boode weduwnaar van C.E. Boode-Schoonderbeek op de leeftijd van 86 jaar. Amsterdam: H. Rooze-Boode J. A. Rooze. A. G. Boode-Boerwinkel neven en nichten Amsterdam, 29 maart 1976. Nachtwachtlaan 254. Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Zuster, Schoonzuster en onze Tante Hendrika Hardenberg-Jansen op de leeftijd van 83 jaar. Heerenveen. 27 maart 1976. Heerenhage 226. H. Jansen A. G. Jansen-Hoogendonk P. J. Diks M. Glöcker J. H. Kuipers C orresponden t ieadres Heerenhage 227, Heerenveen. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. ENIGE KENNISGEVING In de nacht van 28 op 29 maart is zacht en kalm overleden onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Grootmoeder Catharina Louisa Meeder-van Vooren op de leeftijd van 77 jaar Hengelo: G. H. W. Meeder B. Meeder-Kruik Groningen: W. K. Meeder C. R. Meeder E. R. Meeder Hengelo: Joan Martij n en Nienke Delft 31 maart 1976 huize „Stevanna" Aart v. d. Leeuwlaan 904 Correspondentiead res Oude Grensweg 95, Hengelo De bijzetting in het familiegraf heeft heden in stilte plaatsgevonden. In volle overgave aan haar Heiland overleed onze dierbare zuster, schoonzuster, tante en oud-tante Aagje Roest-Aalbersberg weduwe van Jan Roest in de ouderdom van 85 jaar. Uit aller naam: IJ. Aalbersberg Deventer, 30 maart 1976 Huize „Corel", Zwolseweg 190 Er is gelegenheid tot het tekenen van het condole anceregister op donderdag 1 april van 20.00 tot 20.30 uur in het Rouwcentrum, van Twickelostraat 3 te Deventer. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 2 april om 14.00 uur in huize „Corel", waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats, Raalterweg te Deventer om circa 15.00 uur. Uit Washington bereikte ons het droeve bericht dat door een ongeval op 27 maart '76 is overleden onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Petronella W. Wybenga-Schuil in de leeftijd van 61 jaar. Den Haag: W. P. Schuil A. Schuil G. Schuil-Wybenga Leeuwarden: L. C. Posthuma-Schuil Den Haag: I. Schuil G. Schuil-Raaphorst Ede: J. C. Koudenburg-Schuil H. Koudenburg Den Haag: A. S. Schuil C. Schuil-Jansons Correspondentie-a dres Aronskelkweg 266, Den Haag. Vrees niet want Ik heb U verlost. Ik heb U bij Uw naam geroepen. Gij zijt Mijn. (Jes. 43:1) De Heere heeft Zijn rust geschonken aan onze lieve Moeder, Grootmoeder en Zuster Wandrina Christina van Dusschoten Weduwe van A. Mijnbeek Geboren 10 augustus 1890 's-Gravenhage: W. Voerman-Mijnbeek J. Voerman Johan Christien Machteld Gerbrand Bennekom: C. G. Vos-van Dusschoten J. Vos Éde: R. J. van Dusschoten Ede. 31 maart 1976 De Ruyterstraat 21. Geen bezoek, geen bloemen De overledene is opgebaard in de „Openhof", aan de Slotlaan te Ede, bezoek aldaar en gelegenheid de familie te condoleren zaterdag 3 april a.s. van 16.00-17.00 uur. De rouwsamenkomst wordt gehouden in gebouw ,,'t Kerkheem" achter de oude N.H.-kerk te Benne kom maandag 5 april a.s. om 12.30 uur waarna om 13.00 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Bennekom. Degenen die de rouwdienst en de teraardebestelling wensen bij te wonen worden verzocht om 12.20 uur in ,,'t Kerkheem" aanwezig te zijn. Vervolg familieberichten op pagina 16 1926—14 april—1976 Dankbaar en verheugd stellen wij u ervan in kennis da onze ouders en grootouders H. J. Boelee en C. Boelee-de Koning hun gouden huwelijksfeest hopen te vieren. Vij ontvangen u graag ter receptie vrijdag 9 april tussen 17J0 en 19.00 uur in het „Hooglandsehuis". Hooglandse kerk gracht 3 Leiden. Kinderen en kleinkinderen Leiden. 1 april 1976 Hoge Rijndijk 110 forti op dn Hert. en houd Zon wep Pt 37-34 a Mei óm woorden werd hei hu welijk van onir ouden en groot ouden. H. Rijneveld H. Rijneveld- Verhoeven bevestigd 9 april 1928 in de Geref Kerk te Langerak. Wij willen dit met hen dankbaar en blij herdenken op O V. 9 april 1918. Receptie van 3—5 uur n m en na 8 uur ev ui hotel „1 Brughuu te Meerkerk De kinderen en kleinkinderen TWnhoven (post Ameidel, Lekdijk 11 Onze Ouders C. van Dongen N. van Dongen- Wolvekamp hopen 15 april a.s. de mijl paal van 50 jaren huwelijk te bereiken. Zij zullen 10 april van 15.3C tot 18.00 uur een receptie houden in het Reina Sierse mahuis, Paltrokstraat 20 te Zaandam. Hun dankbare kinderen Zaandam H. Heyermansstraat 101. Na een ernstige ziekte nam de Here, voor ons toch nog onverwacht, tot Zich Zijn kind, onze lieve Man. Vader en Grootvader HENDRIK LAURENS WESTSTRATE in de ouderdom van 62 jaar. „Lof zij het Lam, die onze zon den op Zich nam. Wiens bloed ons heeft geheiligd." Nederweert: J. N. Weststrate-de Kloe Veenendaal: A. G. H. Verwoest-Weststrate H. Verwoest Laurens. Michel en Hanneke Arnhem: H. M. Stavast-Weststra te L. Stavast Jorine en Peter Rotterdam: C. H. L. Weststrate H. Weststrate-Slob Nederweert, 30 maart 1976 Mgr. Kreijelmansstraat 35 De dienst van Woord en Gebed zal plaats hebben op zaterdag 3 april a.s. om 12.00 uur in de kapel van de kerk Budschop, Rochusplein 1. Neder weert. Daarna zal de teraardebestelling geschie den op de begraafplaats Kerkstraat 58 te Neder weert. 'k Heb geloofd en daarom zing ik. Daarom zing ik van gena, van ontferming en verlossing, door het bloed van Golgotha. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland onze gelief de Zwager. Oom en Neef Wilhelm Böttcher weduwnaar van Wilhelmina Maria van Herwaarden, op de leeftijd van 86 jaar. Familie Böttcher Familie Van Herwaarden Austerlitz, 29 maart 1976 Waterlooweg 111 Correspondentieadres: Rembrandtweg 40. Noord- wijk. Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Prins Hendriklaan 23 te Zeist. Bezoek aldaar donderdag 1 april a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 2 april 1976, aanvang 15 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Toen zet de Hij die op de troon gezeten was: „het is voorbij". en 'k zag dat er opnieuw een wereld was. en Tc zag dat wat daar was geleden, wat daar was geschreid. i bevrijd was in een vrede voor altijd. Muus Jacobse Na een kort, soms moeizaam, soms vreugdevol leven, heeft de Heere tot Zich geroepen onze lieve Zoon en Broer, Sytie Ruurd op de leeftijd van 12 jaar. J. J. van Meines Y. A. van Meines-Frijling Hetty André Zevenaar. 31 maart 1976 Esdoornstraat 18. Geen bezoek De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 3 april a.s. om 11.45 uur in de „De Hoeksteen", hoek Julianalaan-Hertog Johann- straat te Zevenaar, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Rosorum" aan de Methen te Zevenaar. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van „Rosorum" Met diepe verslagenheid deelt de Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Maasdijk mede. dat God voor ons onverwacht maar op Zijn tijd thuis heeft gehaald Broeder A. Dekker Vol dankbaarheid aan God gedenken wij wat hij in kerkeraadsverband pn speciaal voor de diaconie gedurende lange tijd heeft betekend. Namens de kerkeraad voornoemd: Ds. S. B van der Molen, praeses; W. van der Lugt. scriba. Poplin jas mot kncvelsluiting. Poplin jas met afknoopbare De kapuchon in kontrasterende geruite kapuchon. In o.a. KAF. kleur is afknoopbaar. In o.a. marine, kaki en zwart, marine/rood en groen/marine. Mt. 34 t/m 42. Mt. 34 t/m 42. war rJU Poplin jas met asymmetrische knevelsluitingen aparte mouw sluiting. In o.a. zwart, marine en camel. Mt. 3b t/m 44.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8