Moulinex heeft een zelfreinigende grill voor iedereen. FAMILIEBERICHTEN Grillen is voor iedereen anders. Bakken in een grill. Kèn dat? donderdag 1 APRIL 1976 trouw/kwartet Vervolg familieberichten van pag. 8 Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Hendriks Cornelia Breekveldt-van Gelderen op de leeftijd van 77 jaar „AIs ik ontwaak dan ben ik nog bij U" Psalm 130: i SB Ede: J. Breekveldt Loosduinen: J. A. Breekveldt Leiden: W. H. Breekveldt N. A. Breekveldt- Kasteteijn Else Hans José Voorschoten: J. G. Breekveldt F. Breekveldt- de Vries Eveline Donne Frits Jaap Den Haag: J Breekveldt Ede. 31 maart 1976 Landbouwlaan 18 De begrafenis is bepaald op maandag 5 april 1976 om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Asachterweg te Ede. In de dienst van Woord en Gebed gaat voor ds G. Meijster. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de be graafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Vandaag ging naar haar eeuwig huis onze lieve Schoonzuster Hendrika Cornelia Breekveldt-van Gelderen echtgenote van J. Breekveldt Zij mocht 77 jaar worden. We zullen haar zeer missen in onze kring. Zij mag de eerkroon dragen door U. door U alleen. W. F. G. Breekveldt B. A. Breekveldt-Staal Aalten: G. Groenendijk-Breekveldt A. Groenendijk Velp: A. Hulleman-Breekveldt Ede: H. Breekveldt A. Breekveldt-van der Hoogt J. G. Breekveldt L. Breekveldt-Fokkinga Almelo: J. C. Breekveldt-Oberink Ede. 31 maart 1976 Wilterdinkstraat 1. Hedenmorgen heeft de Here in haar slaap tot Zich genomen, op de leeftijd van 77 jaar. onze lieve Zuster Hendrika Cornelia van Gelderen echtgenote van J. Breekveldt Haar geloven werd aanschouwen. Ede. Landbouwlaan 18 31 maart 1976 Ermelo „Rehoboth": M. J. van Gelderen Harderwijk: Leuvenumseweg 91: D. van Gelderen Nijmegen: Heidevenstraat 17: C. van Gelderen Gorinchem: Voermanstraat 61: G. J. van Gelderen Aalsmeer: Geraniumstraat 88: N. A. van Gelderen Ik ben de opstandina en het leven, wie in M«j gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 11 25 Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Arie Gorissen op de leeftijd van 73 jaar. Chr. G. Gorissen—Fellinga P. Gorissen A. M. GorissenDaanen Linda Peter Arie Amsterdam. 30 maart 1976 Insulindeweg 13 huis Geen bloemen Gelegenheid tot condole an tie-bezoek vrijdaga vond van 7-t uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden taterdag 3 april om 11 uur op de Nieuwe O ostor begraaf plaats aan de Kruislaan PhiL 2:36en 4 Gat. 9:1 Vervuld van dankbaarheid voor wat kij voor het Chr. onderwijs heeft betekend, delen wij u met droefheid mede dat plotseling uit ons midden werd weggenomen op de leeftijd van 61 jaar de Heer Wilhelm Merfathus Alex van Weeghel die sinds 1972 zijn beste krachten heeft gegeven aan de Prof. Dr. G. v. d. Leeuw Mjbvo In Amsterdam als leraar Nederlands en vanaf I maart 1976 verbonden was als leraar Nederlands en aardrijkskunde aan de Pr Willem-Alezander School voor Chr. Mavo te Purmerend Hij wist zich het eigendom van Jezus Christus en moge dit de troost zijn voor allen die hem zo zeer zullen missen. Het bestuur, het personeel en de leer lingen van de Prof. Dr. G. v. d. Leeuw Mavo te Amsterdam en de Pr. Willem- Alesander School voor Chr. Mavo te Purmerend. 30 maart 1976. Grillen is veelzijdig. Da's in een mum van tijd een goud bruin stuk vlees gereed hebben. De dagelijkse sleur met fantasie te lijf gaan. De mogelijkheden zijn echt eindeloos. Karbonade, biefstuk, plat vlees, rollade, vis of gevogelte. Alles kan. Grillen is gezond. Grillen is niet vet, dus gezond. Alles wordt in eigen vet gebakken zonder toevoeging. Dus... grillen voor de slanke lijn. Voor iedereen anders... maar altijd even lekker en gezond. Moulinex grills zijn zelf reinigend. Alle Moulinex grills zijn door een speciale behandeling van de binnenwanden zelfreinigend. Dus... de meest makkelijke en schone manier om lekker en gezond eten klaar te maken. Lux. grill A5. Drie grill- mogelijkheden, op het rooster (o.z. plat vlees en vis), aan het draaiende spit (kip en rollade) en aan de pennen (saté en shaslik). Met 8 hize hulpstukken. Formaat: 560x245x292 mm (lxdxh). Inpapnkarood 152,- In chroom 148,- e grill A6. De ideale gezins grill. 3 gril lm ogeltjkh eden en 8 luxe hulpstukken. Kapaciteit voor 2 kippen tegelijk. Formaat: 701x245x292 mm (lxdxh). In paprikaxood 202,- lo chroom 198>- En óf dat kan. Prima zelfs. Maar dan wel in een Moulinex grill/bak oven. Daarin kunt u natuurlijk grillen, maar óók alles bakken wat u normaal in de oven bakt. Cakes, taait en, koekjes, gebak. Letterlijk alles. Dat kan dankzij de door Moulinex ontwikkelde, unieke verstelbare ruit. Voor grillen is immers lucht nodig en voor bakken moet de oven afgesloten zijn. Een Moulinex grill/- bakoven kombineert de voordelen en mogelijkheden van een grill èn een bakoven. Het is een echte grill, maar óók een volwaardige oven. En natuurlijk zijn ook de Moulinex grill/bakovens zelfreinigend. Lux* grill/bakoven Bil. De meest verkochte Moulinex grill, omdat hij levens als bakoven gebruikt kan worden. Voorzien van van de Moulinex verstelbare ruit. Mat komplete grill-uitrusting en thermostaat. Een zelfreinigende grill èn bakoven in één. Formaat 540x33Sx32S mm (lxdxh). In paprikarood 295,- In chroom 29a- Luxe grill/bakoven B 12. Dezelfde uitvoering als de B 11, echter met als extra een automati sche programmering, waarmee u van te voren het tijdstip bepaalt waarop het gerecht klaar moet zijn. Formaat: 540x335x325 mm (lxdxh). In chroom 335,- Luxe grill/bakoven B24. De absolute top van het Moulinex grill/ bakovenprogramma. Met opklapbare bovendeksel waaronder een schaal voor kontaktroosteren, die ook als rechaud te gebruiken is. Met programmering om tot 12 uur van te voren automatisch in te stellen. Formaat 650x380x370 mm (lxdxh). In chroom 465>- n maakt méér mogelijk voor minder geld. Liedboek Ps. 34:2 Want het leven is mij Christus en het sterven gewin Philip. 1:21 In volle zekerheid des geloofs werd door de Heere tot Zich genomen onze lieve Moeder en Oma Cornelia van Rijs Weduwe van Jacobus Chrispijn op de leeftijd van 77 jaar. Breukelen: M. van Muiswinkel- Chrispijn Boskoop: T. Chrispijn Wageningen: J. C. Wobbes-Chrispijn L. R. Wobbes en kleinkinderen Boskoop, 30 maart 1976 Nieuwstraat 95 Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.30-20.30 uur in het Rouwcentrum, Gouwestraat 18 te Boskoop. De teraardebestelling is D.V. be paald op zaterdag 3 april om 14.00 uur en zal plaatshebben op de oude algemene begraafplaats aan het Reijerskoop te Boskoop. Heden nam de Heere onverwacht tot Zich, op de leeftijd van 57 jaar, mijn lieve Man, onze fijne Broer, Zwager en Oom Jan Franciscus Roosenberg Den Haag: H Roosenberg-Tijms Ede: a. Kokmeijer- Roosen ber g J. Kokmeijer Kelowna (Canada): H. Roosenberg H.C. Roosenberg- C oorengel Muiden: C. Jansen-Tijms G. Jansen Nichten en neven Den Haag. 30 maart 1976 Bezuidenhoutseweg 472 A Geen bezoek aan huis Geen bloemen geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275; bezoek van 17-19 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben zaterdag 3 april om 11.30 uur op de begraafplaats .Westduin", Ockenburghstraat 27, Loesduinen. Gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis, in de ontvangkamer van de begraafplaats. God nam tot Zich onze lieve Vader en Grootvader Wilhelmus Vlaanderen Oldenzeel weduwnaar van Akke Aafje Romers op de leeftijd van 79 jaar. Amstelveen: H. Sierksma-Vlaanderen Oldenzeel W. Sierksma Anka, Wiebe, Wim. Carien, Jetta Heemskerk: C. Vlaanderen Oldenzeel N. J. J. Vlaanderen Oldenzeel-De Ruiter Liedeke, Aafke, Wim Amstelveen, 31 maart 1976 „De Luwte", Wimbledonpark 1 Correspondentie-adres: Burgemeester Haspelslaan 214, Amstelveen De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 3 april te 10 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met ontroering vernamen wij dat uit onze fami liekring is weggenomen onze lieve Zwager en Oom Wilhelmus Vlaanderen Oldenzeel Dankbaar herinneren wij ons zijn toewijding en vriendschap 31 maart 1976 Amstelveen: E. Baart Romers Amsterdam: J. A. Heins-Romers Amsterdam: Zus Romers Apeldoorn: EUy en Jo Willemsen-Peet Voorburg: Coen en Hein Guichelaar-Heins Heemstede: Baukje en Jaap Thijs Amstelveen: Jo Heins Amsterdam: Trudy en Richard Mathias-Romers Amsterdam: EUy Heins „De Heer is mijn Herder." Heden heeft de Heere, geheel onverwacht, van ons genomen onze Ueve Zuster, Tante en Nicht, Pleternella Schoor in de ouderdom van 77 jaar. G Schoor en verdere familie. Scheveningen, 31 maart 1976. Westduinweg 1143. Correspondentie-adres: Coevordenstraat 458. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek aldaar donderdagmiddag van 5-6 uur. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdagavond van 7-8 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 3 april om 11 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan Vertrek van de rouwkamer „Atropos" om 10.30 Heden nam de Here tot Zich onze Broer, Zwager en Oom Wilhelmus Vlaanderen Oldenzeel Johs Vlaanderen Oldenzeel J. J. Vlaanderen Oldenzeel-de Boer E. Vlaanderen Oldenzeel-Romers Neven en nichten Amsterdam, 31 maart 1976. Heden is rustig van ons heengegaan, na een liefde- voUe verzorging, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Gerrits Veening weduwnaar van G. CoUee oud directeur Coöp. Zuivelfabriek „Kamperveen" Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de gezegende ouderdom van 87 jaar. „Wat de toekomst brenge moge, mij geleidt des Heren hand" Haarlem: G. J. J. Veening A. C. Veening-Bokhoven Amsterdam: J. G. Veening Dieren: M. J. Berendsen-Veening C. J. Berendsen Utrecht: E. Veening J. G. Veening-Visscher klein- en achterkleinkinderen Dieren, 30 maart 1976 Huize „De Oude Plataan" Corr.adres: Prinses Beatrixlaan 11, Dieren. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 3 april om 10.30 uur in Huize „De Oude Plataan", Zutphensestraatweg 5 te Dieren, waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden om 11.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Dieren. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula op de begraafplaats. zijn bedroefd, maar toch dankbaar dat de Hei* onze lieve Man en Pappa Lambertus Roelf Broekema uil zijn lijden verlost heeft. Hij bereikte de leeftijd van 41 jaar. Ptmlm 23 (onb. G Broekema-Poppema Jan Lies en Teunis Nettie GRONINGEN. 30 maart 1S76. Wenckebachlaan I. Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaats hebben Iterdag a s. om 10 uur op dc begraafplaats Selwerderhof. De Heere, op wie zij ver trouwde, heeft tot Zich ge roepen ons trouw en mee levend lid, mevrouw W. J. Heemskerk- Bouwmeester Zij werd 72 jaar. Rijnsburg, 30 maart 1976 Geref. Vrouwenvereniging Tryfosa D. 7n stilheid en vertrouwen was haar sterkte Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Wilhelmina Hendrika Josina Verel echtgenote van Johannes Brasz op de leeftijd van 59 jaar Hilversum: J. Brasz Goor: Joost en UUa Hoorn: Bert en Hannie Sascha Utrecht: Marjolijn Hilversum: Petra Hilversum, 31 maart 1976 Kamerlingh Onnesweg 120 De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds M. Drayer, zal worden gehouden op zaterdag 3 april a.s. 's middags om 12.30 uur in de Aula van de Noorder begraaf plaats aan de Laan 1940-1945 te Hilversum, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Aula van bovengenoemde begraafplaats. Thuis liever geen bezoek. leden ie ie vrede ontslapen eve. zorgzame Zuster. Schoon uster. Taaie ca Nicht Pieternella Jacoba Barbara Limburg op de leeftijd ven 92 jaar. Leiden: 3. de Jager-Limburg en: H. Limburg-Buis CerreepondenUe-ei Heegwijk". Kam rouwkamer van ..Haagwijk" maandeg S april e.e Haegwijk' II uur op de be- Heilig, Heilig, Heilig. Here God almachtig, die was en is en eeuwig wezen zal. God nam tot Zich mijn geliefde Man, onze lieve Vader, Schoonvader, Groot-, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Leendert van den Bandt in de ouderdom van 87 jaar. N. E. van den Bandt-Stigter Gorinchem: J. P. van den Bandt W. H. van den Bandt-Bos Schiedam: A. Ar bon D. Arbon-Declerck Kloetinge: G. W. E. van den Heuvel van den Bandt H. N. van den Heuvel Klein-, achterkleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 30 maart 1976. Essenburgstraat 3 b. Corresp.-adres: J. P. van den Bandt, Fijnscheerderstraat 3, Gorinchem. Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.458.15 uur en vrijdagavond van 7—7.30 uur in de rouwkamer van „De Rustenburg" aan de Mathenesserlaan 500. De rouwdienst, geleid door de weleerw. heer Ds. J. Vrolijk, wordt gehouden D.V. maandag 5 april om 10 uur in de rouwkamer van „De Rustenburg", waarna de crematie zal plaats vinden om 11.15 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid, Maeter- linckweg 101. Welzalig de mens wiens sterkte inUis Psalm S In vrede van ons heengegaan om eeuwig de rijk dom te zien en de lof te horen van zijn Heer en Heiland, onze lieve Broer, Zwager et» Oom Abraham Visser weduwnaar van Metta Koornwinder geboren 1895 te Rotterdam. Familie Visser Familie Koomwinder VUGHT, 30 maart 1976 Huize „De Steffenberg" Sparrendaalseweg 1 Corr.-adres: M. van 't Veer-Visser Brongras 65, Rotterdam-3014 De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben vrij dag 2 april op de begraafplaats van Ned. Herv. Gemeente „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, Rotterdam. Aankomst in de kapel om 11 uur Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. ..Hij zal als een herder zijn kudde weiden, in zijn arm de lammeren verga deren en ze in zijn schoot dragen;" Jesaja 40 11. Met droefheid om het gemis, maar met grote blijdschap om de zekerheid dat hij juicht voor Gods Troon, heeft de Heer tot Zich genomen onze PETER op de leeftijd van 11 jaar. J. STORM M. STORM-FEENSTRA broers en zusters Amsterdam. 29 maart 1976 Enkhuizerstraat 8 Geen bloemen. Geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 1 april om 11.45 uur in de „Noachkerk", Nieuwen- dammerdijk hoek Beemsterstraat te Amsterdam- noord. waarna de begrafenis tal plaatsvinden om 13 uur op de Noorderbegraafplaats. Buiksloter- meerdijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de „Noachkerk"

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16