leidinggevende verpleegkundigen de verpleging heeft u nodig operatie assistent(e) 'de Samaritaan' aassau a. verpleegkundigen b.ziekenverzorgendenj verpleegkundige ziekenverzorgend^ diakonessenhuis naarden 'de Samaritaan' Diaconessenhuis hoofd therapeuten 'de Samaritaan' hoofd van deopleiding DOCENT (E) 'de Samaritaan' VERPLEEGKUNDIGE majetla ziekenhuis waarnemend hoofd bussum SCHOOL VOOR VERPLEEGKUNDE VERPLEEGKUNDE ZATERDAG 27 MAART 1976 TROUW/KWAR T *f - In september 1976 starten in Dordrecht de REGIONALE OPLEIDINGEN ZIEKENHUIZEN DRECHTSTEDEN AFDELING volgens het opleidingsplan van de Nationale Ziekenhuisraad. -- Het doel van de opleidingen is jonge mensen te vormen en op te leiden tot het zelfstandig kunnen uitoefe- nen van taken bij de chirurgie en de anaesthesie, om daardoor een opti- male behandeling van de patiënt in de operatiekamer mogelijk te maken. Duur van de opleiding: 3 jaar. Toelatingseisen: minimum leeftijd 17 jaar diploma HAVO, voorkeur exakte vakken diploma MAVO-4, exacte vakken. De opleidingen zijn een gezamenlijk initiatief van vier ziekenhuizen uit de regio Drechtsteden. De theoretische opleiding wordt gezamenlijk gegeven, terwijl de praktische opleidingen gevolgd zullen worden in het ziekenhuis, waar men in dienst treedt. De salariëring is volgens de normen van de Nationale Ziekenhuisraad. Voor deze opleidingen zijn plaat singsmogelijkheden in het Diako- nessenhuis-Refaja, het Gemeente Ziekenhuis en het R.K. Ziekenhuis, alle te Dordrecht en in het Gemeen te Ziekenhuis te Sliedrecht. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Zr. W. de Lange-Alblas, R.K. Ziekenhuis, Dor drecht. Tel. 078-40044 tst. 240. Op dinsdag, woensdag en donderdag van 8.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. - Voor sollicitatie kunt u zich wenden tot: de afdeling Personeelszaken van het Diakonessen- huis-Refaja. v.d. Steenhovenplein 1, Dordrecht. Telefoon 078-4 55 55 afdeling Personeelszaken van het Gemeente Ziekenhuis. Bankastraat 57. Dordrecht. Tele foon 078-32222 direktrice van het Gemeente Ziekenhuis. Wil- helminastraat 75. Sliedrecht. Tel. 01840-5555 afdeling Personeelszaken van het R.K. Zieken huis. Houttuinen 10. Dordrecht. Tel. 078-40044 $335$*! -ï 41. - - Het Diakonessenhuis vraagt voor de verkoeverkamer een ervaren van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur; eventueel van 13.30 tot 17.00 uur. Belt u eens voor nadere inlichtingen met het hoofd van de verpleging, Zr. L. Broersma, telefoon 02159-41514. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. STREEKZIEKENHUIS VOOR "T GOOI - NOORO Ter versterking van het reeds bestaande team zoeken wij kontakt met een VER PLEEGKUNDIGE. die als van de "SPECIAL CARE" - afdeling wil gaan funktioneren. Op deze afdeling, waar 's avonds en 's nachts ook opnames plaatsvinden, be vindt zich tevens een vercouverkamer. Het totaal aantal bedden is 22 Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd personeelszaken, aan wie u eveneens uw sollicitatie kunt richten: Nieuwe Hilversumseweg 20. Bussum. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis In ons gecombineerd verpleeghuis met 155 bedden (5 pavil joens a 31 bedden) ontstaan in verband met de ingebruikname van de eerste 3 paviljoens plaatsingsmogelijkheden voor Aanstelling in de rang van le verpleegkundige, resp. Ie verpleegkundige A, afhankelijk van opleiding en ervaring volgens N.Z.R.-richtlijnen. Onze gedachten gaan uit naar verpleegkundigen met de diplo ma's A en B met ervaring in een leidinggevende funktie en van Protestants Christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A. IV. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon 01870-2500. In september 1976 starten in Dordrecht de REGIONALE OPLEIDINGEN ZIEKENHUIZEN DRECHTSTEDEN AFDELING operatie verpleegkundige volgens het opleidingsplan van de Nationale Ziekenhuisraad. Het doel van de opleidingen is ver pleegkundigen te vormen en op te leiden tot het zelfstandig kunnen uitoefenen van taken bij de chirur gie en de anaesthesie, om daardoor een optimale behandeling van de patiënt in de operatiekamer moge lijk te maken. Duur van de opleiding: 2 jaar. Toelatingseis: •diploma verpleegkundige A. Hbt illlll S'j.!n ó'tféïï'"-' De opleidingen zijn een gezamenlijk initiatief van vier ziekenhuizen uit de regio Drechtsteden. De theoretische opleiding wordt gezamenlijk gegeven, terwijl de praktische opleidingen gevolgd zullen worden In het ziekenhuis, waar men in dienst treedt. De salariëring is volgens de normen van de Nationale Ziekenhuisraad. Voor deze opleidingen zijn plaat singsmogelijkheden in het Diako- nessenhuis-Refaja. het Gemeente Ziekenhuis en het R.K. Ziekenhuis, alle te Dordrecht en in het Gemeen te Ziekenhuis te Sliedrecht. - .v v Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Zr. W. de Lange-Alblas, R.K. Ziekenhuis, Dor drecht. Tel. 078-40044 tst. 240. Op dinsdag, woensdag en donderdag van 8.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. Voor sollicitatie kunt u zich wenden tot: de afdeling Personeelszaken van het Diakonessen- huis-Refaja. v.d. Steenhovenplein 1. Dordrecht. Telefoon 078-4 5555 afdeling Personeelszaken van het Gemeente Ziekenhuis. Bankastraat 57. Dordrecht. Tele foon 078-32222 direktrice van het Gemeente Ziekenhuis. Wil- helminastraat 75. Sliedrecht. Tel. 01840-5555 afdeling Personeelszaken van het R.K. Zieken huis. Houttuinen 10. Dordrecht. Tel. 078-40044 In ons moderne ziekenhuis kunnen wij op korte termijn plaatsen: waarnemend hoofdverpleegkundige t.b.v. één van onze interne verpleegafdelingen waarnemend eerste verpleegkundige t.b.v. de kinderafdeling (kinderaantekening vereist) verpleegkundige t.b.v. de afdeling traumatologie verpleegkundige t.b.v. intensive care unit (bij voorkeur in het bezit van I.C.U.-aantekening) verpleegkundigen t.b.v. enkele verpleegafdelingen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, zr. C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis In ons gecombineerd verpleeghuis (155 bedden) met toekomsti ge dagbehandelingsmogelijkheden willen wij overgaan tot de ingebruikname van de afdeling BEZIGHEIDS-, ARBEIDS- EN ERGOTHERAPIE. Hiervoor zoeken wij een die in staat is vorm en leiding aan deze nieuwe afdeling te geven. Aangezien onze afdeling nog in opbouw is, bestaat tevens gelegenheid tot plaatsing van een aantal vakbekwame Bij voorkeur van Protestants Christelijke levensovertuiging. Salariëring overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Voor het vinden van een passende huisvesting zal onzerzijds alle mede werking worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels- dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon 01870-2500. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdijk (gem. Middelharnis) Ten behoeve van de, aan ons verpleeghuis verbonden opleiding tot ziekenverzorgende, zoeken wij een Tot zijn/haar taken zullen behoren: - het opstellen en coördineren van het leerplan - het verzorgen van een belangrijk deel van het lesprogramma - het onderhouden van kontakten met docenten, praktijkbege leiders (sters) en de leerlingen Twee keer per jaar vangt een preklinische periode aan, waaraan ca. 15 leerlingen deelnemen. Gevraagd wordt: - het A-diploma ziekenverpleging (een voltooide of bijna voltooide docentenopleiding strekt tot aanbeveling) - een positief Christelijke levensovertuiging Geboden wordt: - salariëring volgens N.Z.R.-richtlijnen - waardevast pensioen - beschikbare woonruimte Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon: 01870-2500. GOUDA Opleidingsinstituut voor Verpleegkundigen A en Ziekenverzorgenden, Livingstonelaan 2, Tel.: 01820-14641. Met ingang van 1 augustus 1976 vaceert de functie van voor de opleiding tot verpleegkundige A Graag willen we in contact komen met collega's die de docentenopleiding voltooid hebben en, zo moge lijk, reeds als docente werkzaam zijn. Ter informatie het volgende: De school is in een goed geoutilleerd gebouw gehuisvest. De leerlingen ontvangen hun practische opleiding in de Goudse Zieken- en Verpleeghuizen. We verwachten van de nieuwe kollega de bereidheid om. ini samenwerking met de reeds aanwezige docenten, hernieuwde inhoud aan de opleiding tot verpleegkundige A te geven. Sollicitaties, met vermelding van referenties, richten aan B. Hinloopen, direkteur der school.. Stichting Hervormd Diakonaal Verpleeghuis te Sommelsdiik (gem. Middelharnis) In verband met de spoedige ingebruikname van nieuwe pavil joens (3 van de 5 a 31 bedden) van ons gecombineerd verpli huis, willen wij overgaan tot aanstelling van: Aanstelling overeenkomstig de N.Z.R.-richtlijnen. Voor passende huisvesting zal bemiddeling worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommels dijk, Prinsesselaan 51. Telefoon: 01870-2500. Huize Anslo - de Eendracht (Overtoom 195, Amsterdam) waarin 36 rustende Diaconessen verzorgd worden, zoeken wij een ervaren of aan wie de leiding van dit huis toevertrouwd kan worden. Een aantrekkelijke werkkring voor diegene, die met liefde aan en in een huisgemeenschap werken wil en van wie inderdaad wat „uitgaat". Leeftijd: rondom 40-50 jaar, kerkelijk belangstellend. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Bestuur Nederlands Hervormde Diakonessen Inrichting, Thcophilc de Bockstraat X, Amsterdam-W. Telefonische inlichtingen bij Ds. A. P. Mijnarends, oio - 45 55 -9.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22