de erpleging heeft u nodig rpleegkuncligen ot je niet zómaar ergens neer. verpleegkundigen ENSCHEDE RADIOLOGISCHE LABORANTEN(ES) diakonessenhuis naarden Sterrenberg Sterrenberg zeister ziekenhuis. een verpleegkundige hoofd van de afdeling verpleging en verzorging VERPLEEGKUNDIGEN U Ziekenhuis Ziekenzorg vraagt medewerkster voor de psychologisch- pedagogische dienst verpleegkundigen gemeenteziekenhuis donlrecht gemeenteziekenhuis donlrecht Sterrenberg pedagogisch medewerk(st)er hoofd verplegingsdienst gemeenteziekenhuis donlrecht S0CI0THERAPEUT adverteren DAG 20 MAART 1976 TROUW/KWARTET 27 ïJ! Het nieuwe Zeister Ziekenhuis is zeer modem ingericht en biedt plaats aan ruim 250 patiënten. Op de afdeling fysiotherapie is plaats voor een FYSIOTHERAPEUT(E) Tot de taken behoren klinische en [ËÜiiiÜ:: poliklinische werkzaamheden. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn konform de landelijke regelingen. Het hoofd van de afdeling, de heer H.G.J.van Eijkel, is graag bereid inlichtingen over deze funktie te geven, telefoon (03404)284 22. Uw schriftelijke sollicitatie zien we graag tegemoet op de afd. Personeelszaken van het ziekenhuis, Prof. Lorentzlaan 76, Zeist. 1 Huize LEVENS. AVOND - JULIANA- )ORD is één van de wee tehuizen van de Stichting Protestants nterkerkelijk Bejaar- lencentrum te Nijme* Nieuwbouw enovatie zijn al in een odanig stadium, dat van de nieuwe medewerker if medewerkster meteen ;en inbreng bij de ver- luizing wordt verwacht. Salariëring volgens de LA.O. voor de bejaar- lentehuizen; opname in lensioenfonds PGGM; ladere inlichtingen tele- önisch onder no. (080) 2.81.10. (met diploma A, eventueel B) die leiding kan geven aan 3 ver- pleegsters en 21 bejaardenverzorgsters en -helpsters, maar vooral in staat is een goed contact te onderhouden met de bewoners van ons tehuis, bieden wij een zelfstandige werkkring als Het betreft een tehuis met 225 bedden, 50 jaar oud, met het volgen de renovatieplan. Op 1 september a.s. wordt verhuisd naar een nieuw gebouw met een capaciteit van 112 bedden, dat thans nog in aanbouw is. Meteen daarop wordt een gedeelte van het bestaande huis gerenoveerd, zodat in totaal 178 bewoners kunnen worden gehuisvest, als op 1 augustus 1977 de bouwactiviteiten achter de rug zijn. Indiensttreding per 1 juli a.s. of eerder; protestants-christelijke levensovertuiging gewenst. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van Huize Levensavond-Julianaoord KWAKKENBERGWEG 320-324 - NIJMEGEN In de zomermaanden (vanaf 1 mei 1976) kunnen tijdelijk enige geplaatst worden. Bij de indeling wordt rekening gehouden met ervaring en persoonlijke belangstelling voor bepaalde afdelingen. Voor verpleegkundigen van „verderweg" is het wellicht aantrekkelijk enige tijd in het Gooi te wonen. Telefonisch geven wij graag inlichtingen (02159-41514) of wordt een afspraak gemaakt voor een kennismaking. Vraagt u naar de direktrice of het hoofd van de verpleging. STREEKZIEKENHUIS VOOR 'T GOOI - NOORD i Da's nogal logisch. Een verpleegkun- d'9e kan overal I5| terecht. Weet precies wat het salaris inhoudt. En het werk. Wie telen een verpleegkundige praat, moet dan ook eerlijk zijn. Niet teVeel beloven. Maar nuchter blijven. Als Tukkers zijn we daar van-huis-uit nogal goed in. Dus daar gaan we: Ziekenzorg is een ziekenhuis als alle andere. Modern? Nee. Ouderwets dus? Ook niet. We gaan, al ruim 80 jaar lang, gewoon onze eigen gang. Met, héél r doelbewust, de nadruk op de patiënt. De patiënt, die zorg 'nodig heeft. De verpleegkundige geeft 'm die. Daar is 't z'n vak voor. Een vak voor meestal jonge, enthousiaste mensen. En hén willen we iets beloven. Buiten het werk en het salaris om, want dat staat al vast. Onze vraag is: kent u Enschede? Ja, van F.C. Twente misschien. Maar dat is Enschede niet. Tenminste, niet helemaal. Enschede geeft je de ruimte. Ruimte om te wonen en te léven. Groen, bossen en parken. Laagbouw en flats. Ontspanning en rekreatie. Terrasjes en bruine café's. Verpleegkundige in Ziekenzorg: een baan die je ligt, in een ziekenhuis als alle andere. Maar toevallig ligt dat ziekenhuis in Enschede. Als u dat de moeite waard vindt, kom daneens praten. Er zijn vele mogelijkheden. Neem er een dag de tijd voor. Telefonische informaties worden gaarne verstrekt door zr. E. Oort, 053 - 843843 toestel 461 Schriftelijke sollicitaties/verzoeken om inlichtingen te richten aan de afdeling Personeelszaken.De Ruyterlaan 5, Enschede. Op zeer korte termijn zoeken wij een De voornaamste taken van de psychologisch-pedagogische dienst zijn: het adviseren van de groepsleiding met betrek king tot de omgang met en begeleiding van onze huis genoten in de woonsituatie en het verrichten van indivi dueel diagnostisch onderzoek ter ondersteuning van de praktijkadvisering. De aktiviteiten van de nieuwe mede werkster spelen zich af binnen de hierboven genoemde taken. De werkzaamheden verricht hij of zij in opdracht van de orthopedagoog en/of psycholoog. Voor deze functie denken wij aan iemand van 25 jaar of ouder met de opleiding Pedagogische Akademie, HBO-IW of Psychologisch assistent(e). Ervaring in het buitenge woon lager onderwijs is gewenst. Naast een goed salaris, dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring/ bieden wij 21 werkdagen vakantie per jaar en een vakantietoeslag van 7,8%. Wanneer U belangstelling heeft, kunt U vrijblijvend tele fonisch informeren bij de heer drs. H. F. M. Morres. psycholoog. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de heer W. Bezemer van de afdeling Personeelszaken op onder staand adres. Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting". Op onze Verkoeverkamer is plaats voor die bereid zijn afwisselende diensten te verrichten van maandagochtend t/m zaterdagochtend. Geen weekenddiensten, 5-daagse, 40-urige werkweek. Salaris en toelage voor onregelmatige werktijden volgens rijksregeling. De seóundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens gemeentelijke regeling (o.m. pensioenvoorziening en ziektekostenregeling). Telefonisch kunt u inlichtingen verkrijgen onder nummer 078-32222, toestel 115 of 26.6. Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleegkundig directrice, Zr. A. v.d. Plas, postbus 306 te Dordrecht. Spreekuren dinsdag en vrijdag van 11.00 uur tot 12.00 uur. Op de modern ingerichte röntgenafdeling is plaats voor Het Gemeenteziekenhuis heeft een capaciteit van 570 bedden. In verband met de aanwezige opleiding voor de specialismen interne geneeskunde en algemene chirurgie zijn vrijwel alle disciplines in de medische staf van het ziekenhuis vertegenwoordigd. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de hoofdlaborante, mevr. M. C. Strouken. Tel. 078 32222 toestel 151 Het salaris zal afhankelijk van ervaring maximaal 2.220,- bruto per maand kunnen bedragen. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens gemeentelijke regeling (o.m. pensioenregeling en ziektekostenverzekering) Uw sollicitatie kunt U richten aan het Hoofd Personeelsbeheer en Organisatie van het Gemeenteziekenhuis, Postbus 306 te Dordrecht. bankastraat 57 Sterrenberg is een christelijke woon- en werkgemeen schap. In ons centrum wonen 450 geestelijk gehandi capte volwassenen, die naar hun behoefte verzorging, verpleging en begeleiding krijgen. De sektor Aktivering en Therapieën richt zich op de ver zorging en begeleiding van huisgenoten in hun werkgebied. Binnen deze sektor is plaats voor een Zijn of haar taak zal bestaan uit het ondersteunen van de teams bij de uitvoering van. hun aktiviteitenprogramma's, Deze programma's omvatten vormings- en kreativiteits- facetten. Genoemde ondersteuning vindt plaats op ago gische en methodisch/didaktische aspekten, waarbij evaluatie en instruktie een belangrijk onderdeel is. Voor deze funktie denken wij aan iemand van omstreeks 25 jaar met de opleiding Pedagogische Akademie of psychologisch medewerk(st)er. Ervaring in de zwakzin nigenzorg is gewenst. Naast een goed salaris, dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring, bieden wij 21 werkdagen vakantie per jaar en een vakantietoeslag van 7,8%. Wanneer U belangstelling heeft, kunt U vrijblijvend tele fonisch informeren bij de heer L. Senneker, koördinator Aktivering en Therapieën. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan de heer W. Bezemer van de afdeling Perso neelszaken op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-134 3 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van do "Vereniging Johannes Stichting". In ons ziekenhuis met 15 verpleegafdelingen en 570 bedden is plaats voor een Zij zal onder verantwoordelijkheid van de verpleegkundig directeur en in nauw overleg met de verpleegkundige hoofden, de coördinatie van de werkzaamheden en de personeelsbezetting van de verpleegafdeling verzorgen. Aangezien aan de samenwerking hoge eisen worden gesteld, zal zij dienen te beschikken over goede contact eigenschappen en organisatievermogen. Het bezit van de diploma's A en B ziekenverpleging en van een stafopleiding zijn vereist. Salaris volgens Rijksregeling (hoofdverpleegkundige A). Voor de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn de Gemeentelijke regelingen van toepassing Uw sollicitatie kunt U richten aan de verpleegkundig directeur, Zr. A. van der Plas, die U gaarne alle gewenste inlichtingen verstrekt: telefoon: 078 - 32222. Gemeenteziekenhuis, Postbus 306. Dordrecht. Het Christelijk Sanatorium voor neurosen en psychosen te ZEIST is een instituut voor de gedifferentieerde klinische en sociotherapeutische behandeling van lijders aan neurosen en psychosen en heeft een veelzijdige geronto- psychiatrische afdeling (polikliniek, kliniek en long-stay). In de vakature hoofd van een therapeutische ge meenschap wordt gezocht een Dit kan zijn een psychiatrisch verpleegkundige met een op deze taak toegespitste verdere oplei ding en ervaring of een maatschappelijk werkende met'langdurige intramurale psychiatrische erva ring. Een belangrijk deel van het werk ligt in de avond uren. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de direktie. Oude Arnhemseweg 260, Zeist, (telefoon: 03404-21822). je weet niet half wat de krant voor oplossing brengt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 27