Denk s aan een buitenlandc op zn tijd. Voorde aardigheid. FAMILIEBERICHTEN STICHTING SINT ANTONIUS ZIEKENHUI! UITGIFTE van DINSDAG 16 MAART 1976 TROUW/KWi kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Wij zijn God dankbaar dat D.V. zondag 28 maart onze geliefde ouders A. Maat en KI. Maat-van Mourik 25 jaar getrouwd zijn. Gelegenheid tot feliciteren dinsdag 30 maart van 18.30- 20.00 uur in het Dorpshuis te Kudelstaart. Aart Martirt Peter Marja De Kwakel. maart 1976 Achterweg 59 Heden heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma. zuster, schoonzuster en tante Marina Carolina de Vos weduwe van Jozua Goosens, in de ouderdom van 85 jaar. Uit aller naam: J. Goosens. 's-Gravenhage, 13 maart 1976 De la Reyweg 773 Correspondentie-adres: Karperdaal 119. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in „Het Rouw- centrum". Van Diemenstraat 167. Bezoekuren van 57 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de Algemene Begraafplaats ..Westduin". Ocken- burghstraat. Loosduinen (eindpunt bus 19), woensdag 17 maart a.s. om 2.30 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek van „Het Rouwcentrum" om 2 uur. Nog onverwacht nam de Heere tot Zich. onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Leentje Cornelis de Groot sedert 11 maart 1949 weduwe van Gerben Sikma, op de gezegende leeftijd van 92 jaar. „Wie in Mij gelooft zal leven, ook al ware hij gestorven" Uit aller naam: A. C. Sikma Rotterdam. 13 maart 1976 Tjaskerlaan 35 Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van de O.R.V. aan de Voorschoterlaan 51. Bezoek en condoléance aldaar: woensdag van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 18 maart a.s. in de kapel van de begraafplaats „Crooswijk"' te 13.00 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de Tjaskerlaan 35 te 12.30 uur. Jezus. Uw verzoenend sterven Blijft het rustpunt van mijn hart Als wij alles, alles derven Blijft Uw liefde ons bij in smart. Als dan ook mijn oog eens breekt 't Angstig doodzweet van mij leekt Laat Uw bloed mijn hoop dan wekke En mijn schuld voor God bedekke. Volkomen vertrouwend op het middelaarswerk van Jezus Christus ging van ons heen onze zeer geliefde en lieve Nicht en Tante, in de ouderdom van 92 jaar Grietje van der Hoeven weduwe van Cornelis Scholtens Krommenie: J. Luyting G. Luyting-Sol Amsterdam: N. E. van Otterlo- Luyting D. van Otterlo Ronald en verdere familie Krommenie. 12 maart 1976 H. D. Arinkplein 10 Correspondentieadres: Noorderhoofdstraat 93, Krommenie Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden in de Vredeskerk te Krommenie op woensdag 17 maart a.s. 's middags om 2.00 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krommenie omstreeks 3.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het uitvaartcentrum van de B.O.K., Visserspad 10 te Krommenie. Wees stil, mijn ziel, tot God uw Heer, Hij immers schenkt u altijd weer Zijn heil, op Hem toch kunt gij bouwen. Wankel dan niet, want Hij staat vast. Hij is, ook als het onheil wast, uw rots, uw enige vertrouwen. Psalm 62:4 (liedboek voor de kerken) Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze lieve Man, Vader en Grootvader Jacob Herman Vijlbrief in de leeftijd van 55 jaar S. W. Vijlbrief-Vogelaar Herman Ad. Frans, Mieke en Johannes Leiden, 13 maart 1976 Correspondentieadres: Wellinkwervestraat 16, Middelburg De rouwdienst is bepaald op woensdag 17 maart a.s. om 15.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te War mond. waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Geen bloemen geen toespraken. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Het behaagde de Here, op Zijn dag. tot Zich te nemen, na een kortstondige ziekte, onze lieve zorgzame Man. Vader en Grootvader Hendrik Bossenbroek op de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam: A. Bossenbroek-Feenstra. Amsterdam. 14 maart 1976. Commelinstraat 47 beletage Thuis geen bezoek. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woensdag avond van 8.30-9.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 18 maart om 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam de Heer tot Zich. na een korte ernstige ziekte, op de leeftijd van 66 jaar. onze zeer geliefde Broer, Zwager en Oom Hendrik Bossenbroek Hij wist aan Wien hij zijn vertrouwe "t Harde: F. Bossenbroek J. M. Bossenbroek-Schaake Driebergen: W. J. Bossenbroek M. A. Bossenbroek-Feenstra Amsterdam: K. Bossenbroek Maasdam: B. L. de Man-Bossenbroek J. de Man Amsterdam: H. C. A. Evers-Bossenbroek H. Evers Amsterdam: C. H. Schaake-Bossenbroek J. G. F. Schaake Maarn: A. Bossenbroek G A. W. Bossenbroek-Dikkers Nichten en neven Amsterdam. 14 maart 1976 Met grote verslagenheid namen wij kennis dat na een langdurige ziekte is overleden onze collega Albertus Voorberg Zijn grote inzet, opgewektheid en sympathieke persoonlijkheid zullen in onze herinnering blijven voortleven. Wij wensen zijn vrouw de kracht toe om dit voor haar zo zware verlies te kunnen dragen. Directie en personeel Rabobank, Naaldwijk Naaldwijk, 12 maart 1976. Hiermede vervullen wij de droeve plicht U in kennis te stellen van het overlijden van onze mede werker, de heer A. Voorberg Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde kracht die ruim 6 jaar met grote toewijding en plichtsbe trachting bij onze bank werkzaam is geweest. Zijn gedachtenis zal bij ons in hoge ere worden gehouden. Raad van Toezicht en Bestuur Rabobank. Naaldwijk Naaldwijk, 12 maart 1976. In verband met het overlijden van onze medewer ker, de heer A. Voorberg zal ons kantoor van de Rabobank, Dijkstraat 92 te Honselersdijk op woensdag 17 maart 1976 vanaf 12 uur gesloten zijn. Heden overleed tot onze droefheid onze beste, zorgzame Broer. Zwager en Oom Abraham Jan Willem Roest echtgenoot van C. Hofland oud-hoofdinspecteur titulair van 's Rijksbelastingen. Op de leeftijd van 75 jaar Amerongen: K D. Roest Schiedam-Kethel: J. M. Schmidt neven en nichten Hoogland. 15 maart 1976 Na een lang ziekbed is, toch nog onverwachts, van ons heengegaan, onze collega en vriend. Henk Helmus Hij was een mens die wij node zullen missen, want zijn medemenselijkheid, humor en wijsheid heb ben ons altijd bijzondeY geïnspireerd. De herinne ring hieraan geeft ons de kracht verder te gaan. Directie en Medewerkers, Richard Hirschmann Electronica- Nederland b.v. Weesp. ..Maar blij vooruitzicht dat mij streelt ik zal. ontwaakt. Uw lof ontvouwen. U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw godd'lijk beeld." Psalm 17 8 Heden nam de Heere tot Zich zijn kind Willem Fredrik Lozie in de leeftijd van 81 jaar. G. M. Lozie-Heidenreich kinderen en kleinkinderen Dordrecht, 13 maart 1976 Vreedonklaan 48 Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize ..Vreedonk". Vreedonklaan 2. Gelegen heid tot condoleantiebezoek aldaar woensdag 17 maart 1976 van 19 tot 20 uur. De rouwdienst wordt d.v. gehouden in Huize ..Vreedonk", aanvang dienst 10.30 uur. op donder dag 18 maart 1976. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats om 11.30 uur. ..Sinds ik het weet. is God mij meer nabij En vaak. in d'ernst van 't aardse spel ver loren. Zoo ernstig en zoo diep als ooit tevoren. Gevoel ik plots Gods glimlach over mij" Jacq. van der Waals Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons betekende, delen wij u mede. dat gesterkt door het Sacrament van de zieken is overleden op de leef tijd van 66 jaar. mijn lieve Man. onze onvergetelij ke Vader en fijne Opa Mellius Koster E. J. W. M. Koster-Roestenburg Kinderen en kleinkinderen Rotterdam. 13 maart 1976 Bergweg 167b De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Mathenesserlaan 470. Bezoek aldaar dinsdag - avond van 9 tot 9.30 uur. Woensdag zal om 7.30 uur een Avondmis worden opgedragen in de kerk van de H. Hildegardis. Blommersdijkselaan. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Geen toespraken. De Eucharistieviering zal gehouden worden don derdag 18 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. waarna de begrafenis circa 12 uur zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats. Nieuwe Crooswijkseweg 123. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. ..want Gij zijt mijn Heil, o Heer. 'k blijf u al den dag verwachten" Gog nam tot zich onze lieve Vader Groot- en Overgrootvader Willem Krins weduwnaar van Willemijntje Zwingelaar op de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. Dordrecht: J. Doorneveld-Krins A. J. Doorneveld Badhoevedorp: A. Buytenhek-Krins Cardiff (Austr.): W. Boertje-Krins A. Boertje Klein- en achterkleinkinderen Dordrecht. 13 maart 1976. Huize „Thureborgh" Corr.adres: Beekmanstraat 5. Dordrecht. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Thureborgh". Mauritsweg 157. Gele genheid tot condoleren aldaar woensdag 17 maart van 19.30 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 18 maart op de Algemene Begraafplaats, ingang Nas- sauweg. Vooraf zal in „Thureborgh" een rouw dienst worden gehouden om 11.00 uur. Vertrek vanaf „Thureborgh" om 11.45 uur. Na de plechtigheid is er nogmaals gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. God nam tot Zich. in de volle zekerheid over het geloof, mijn lieve man, onze lieve onvergetelijke vader en opa Arend Diederik Zweers in de leeftijd van 78 jaar Ridder in de Orde van Oranje Nassau Psalm 32 8 Zwolle: C. J. Zweers-Mandersloot Zoelmond (Gld.): H. Zweers M. Zweers-Putting Dieter. Katja, Jan-Kasper Vroomshoop: L. H. Zweers G. C. Zweers-Vastrick René, Bert Hans. Karin, Arnoud Rijswijk: G. Willemse-Zweers J C. Willemse Kees. Ineke. Nelleke. Marjolein Beek (Gld.): A. Schulz-Zweers Caro. Inka, Harro Zwolle. 12 maart 1976 Rhijnvis Feithlaan 10 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Liever geen toespraken Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 16 maart van 19.00-20.00 uur in de aula van de Monuta Stichting. Potgietersingel 7 te Zwolle. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op woensdag 17 maart a.s. om plm. 14.30 uur op de begraafplaats „Kranenburg". De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op woensdag 17 maart a.s. om 13.00 uur in de Oosterkerk aan de Bagijnesingel te Zwolle. Vooraf zal gelegenheid worden gegeven tot condo leren. Voor ons plotseling maar op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader Pieter Dekens op de leeftijd van 82 jaar. Sinds 26 oktober 1950 weduwnaar van Jantiena Sikkema. „Óp U mijn Heiland blijf ik hopen" Ten Boer, 14 maart 1976. Burg. Triezenbergstraat 11. Granum Alta: L. Dekens Canada J. J. Dekens-de Boer Thesinge: E. Sijbenga-Dekens S. A. Sijbenga Slochteren: A. Kamminga-Dekens Sint Annen: K. Dekens J. G. Dekens-Holwerda Leens: P. Dekens A. H. Dekens-Bolhuis Ten Boer: W. J. Achterhof (huisgenote) Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden te Sint Annen op vrijdag 19 maart a.s. om 2.00 uur vanuit het gebouw „Menorah" achter de Geref. Kerk te Ten Boer. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht om 1.30 uur aldaar aanwezig te zijn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleantie in bovengenoemd gebouw. Condoleantieadres: Burg. Triezenbergstraat 11. GEVESTIGD TE UTRECHT f 15.000.000.- 8Z.% obligaties 1976 per 1982/2006 in stukken groot nominaal f 1.000.- aan toonder tot de koers van 99% TRUSTEE: Nederlandsche Middenstands Trust Maatschappij B.V., Amsterdam. Ondergetekenden berichten dat zij op de voorwaarden als vermeld in het prospectus van 15 maart 1976 de inschrijving op bovengenoemde obligaties openstellen op dinsdag 23 maart 1976 van des voormiddags 9 uur tot des namiddags 3 uur bij hun kantoren te Amsterdam, Rotterdai 's-Gravenhage, Eindhoven, 's-Hertogenbosch en Utrecht, voorzover aldaar gevestigd. Dag van storting woensdag 21 april 1976. Prospectussen en inschrijvingsbiljetten zijn verkrijgbaar bij de kantoren van inschrijving. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK N V. NEDERLANDSE CREDIETBANK N, BANK MEES 8. HOPE NV COÖPERATIEVE CENTRALE RAI FF EISEN-BOEREN LEENBANK G CREDIET- EN EFFECTENBANK N.V. INGWERSEN CO. N.V. F. VAN LANSCHOT LENTJES DROSSAERTS N.V. N.V. SLAVENBURG'S BANK BANK DER BONDSSPAARBANKEN N.V. Want als wij leven, het is voor de Here en als wij sterven, het is voor de Here, hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Rom. 14:8 Heden heeft de Heer in Zijn heerlijkheid opgeno men mijn lieve man en onze zorgzame Vader en Grootvader Hendrik van der Zee echtgenoot van Geesje Willemijntje van Veen op de leeftijd van 73 jaar Nijverdal: G. W. van der Zee-van Veen Didam: A. Waszink-van der Zee J. H. C. Waszink Bertrik Vinkeveen: K. A. van der Zee H. F. van der Zee-Neuser Karen Marion Erik Wijk bij Duurstede: P. H. A. van der Zee Nijverdal. 15 maart 1976 Bouwmeesterstraat 32 De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 19 maart a.s. om 11.30 uur in het mortuarium, Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal. waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Nieuwe Algeme ne Begraafplaats Bosdrift te Hilversum omstreeks 14.00 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid om te condoleren voor de aanvang van de rouwdienst vanaf 11.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Heden nam God tot Zich mijn lieve man, zorgzame vader, zwager en oom Mr. Luitjen Mulder in leven advocaat en procureur te Heerenveen en kantonrechter plv. te Heerenveen en Beetster- zwaag, op de leeftijd van 64 jaar. „Met Uw raad leidt Gij mij en daarna neemt Gij mij in ere." Heerenveen, 14 maart 1976. Fok 68. Heerenveen: Oude Mirdum: 't Joppe: Washington: Hawaiï: Brussel: Valkenburg: M. M. Mulder-Verhoeff Marie-Christine L. Mulder T. Mulder-Visser P. van der Zee P. van der Zee-Verhoeff G. J. Verhoeff J. Verhoeff-Feddema J. Verhoeff A. Verhoeff-Zwaan J. H. Verhoeff C. Verhoeff P. Verhoeff G. Verhoeff-Colinet H. C. Verhoeff A. Verhoeff-Endresen Kanneke, Saskia, Wencke. Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 18 maart a.s. 's middags 1.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oude Mirdum, waarna de teraardebestel ling op de begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid te condoleren, na afloop van de ter aardebestelling in de kerk. De Heere heeft uit dit leven weggenomen oi geliefde Vader en Grootvader, onze Broer, I Huisgenoot Gerrit Slob 90 jaar oud sinds 1970 weduwnaar van Jacomijntje C Psalm 25:8 Zeist: Giessenburg: 's-Gravenhage: Alkmaar: Amersfoort: Leiderdorp: Giessenburg: Noordeloos: Giessenburg: J. de Bruijn-Slob A. D. Ooms-Slob D. J. van Dijkhuizen-Sl C. V. Dijkhuizen Nico en Nelien Jacomiene en Wytze* Anita en Nico W. Slob C. Slob-Spijkers N. Roozendaal-Slob T. Blanken Giessenburg. 15 maart 1976 Doetseweg 62 Gelegenheid tot condoleren woensdag 17 van 15.00-16.00 uur en van 19.30-20.30 uur as De rouwdienst zal worden gehouden vrij maart om 14.00 uur in de Nederlands Hen Kerk waarna de begrafenis zal plaatsvinde begraafplaats te Giessenburg. Na de begra er gelegenheid tot condoleren in het verenig bouw. Dorpsstraat 57. Geen bloemen. Toch overwint eens de genade en maakt een einde aan de nacht. Dan onderwerpt de Heer het kwad dan is de strijd des doods volbrach De wereld treedt in 's Vaders Lich verheerlijkt voor Zijn aangezicht. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich Zijn Kin lieve Zuster en Tante. Wouterina Elisabeth van de Nad in de leeftijd van 90 jaar. Gedurende het laatste jaar werd zij verple het „Cornelis Vroegegebouw" in Alblasser Familie van de 15 maart 1976. Correspondentie-adres: P. van de Nadort si ze Avondrust", Strijen. De begrafenis zal plaatsvinden op donder maart a.s. te Strijen, vanuit de aula op graafplaats, des namiddags 3 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condolere aula. Op Zijn tijd r midden weg oi leerling Arjan de Bruijn it aan den Rijn. 12 maart Leerlingen klas 4 Namens de leraren P H. Vree. directeur Ichthusschool voor Chr. MAVO. Alle vrienden en bekenden bedanken wij had de bewijzen van meeleven na het overlijden man en onze vader Johan Bouman Mede namens de kinderen T. Bouman-Havik Wormerveer. maart 1976 Dubbele Buurt 16 Ze wonen en komen hier. Voor werk en voor hun plezier. Publikjiic «nj-eboden door dn hljtl,

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8