FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 9 MAART 1976 TROUW/KWA kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Philippenzen 4 6-7 Weest in geen ding bezorgd. Voor ons volkomen onverwacht riep God tot Zich. mijn zo dierbare man. onze lieve-vader, groot- en overgrootvader Adriaan Hendrik Hellemans em. predikant der Ned. Herv. Kerk Officier in de Orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van 76 jaar. Driebergen: M. C. Hellemans-Frederikse Zeist: A. S. M. Lammerts van Bueren-Hellemans. H. G. Lammerts van Bueren Rwanda: E. C. S. Hellemans Zandvoort: W. T. Hellemans A. A. A. Hellemans-van Hofweegen Bussum: M. S. M. Schoonderbeek-Hellemans D. Schoonderbeek Assen: J. J. M. Hellemans J. J. Hellemans-Beerekamp Geldrop: Q. L. E. Wielenga-Hellemans D. K. Wielenga Cameroun: A. C. Hellemans R. Hellemans-Koppen Kleinkinderen en achterkleinkind Driebergen. 6 maart 1976 Beukenhorst 25 Liever geen bloemen en geen toespraken De teraardebestelling zal plaatsvinden, dinsdag 9 maart a.s. te Warnsveld. in besloten familiekring Daaraan voorafgaande zal om 11 uur een dank dienst worden gehouden in de „Morgensterkapel", Melvill van Cambeelaan 16 te Driebergen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. Door een ongeval is van ons heengegaan ons lief en vrolijk dochtertje en zusje Linda Margo Breimer op de jeugdige leeftijd van bijna 11 jaar. Assen, 6 maart 1976. Anreperstraat 109 a. Psalm 4:3 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Assen: M. Breimer J. A. Breimer-van Dijken Tibert Gerald De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 11 maart om 10.00 uur in de Gereformeerde kerk „de Open Hof'. Sleutelbloemstraat 1. Assen. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.00 uur op de begraafplaats „de Boskamp". Zij die de laatste eer wensen te bewijzen worden om 10.00 uur in bovengenoemde kerk verwacht. Linda is opgebaard in de aula van het Wilhelmina Ziekenhuis, ingang Oosterhoutstraat 9. Bezoekuur woensdagavond van 19.45 tot 20.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „de Open Hof". God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. De Here heeft op Zijn tijd thuis gehaald, onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Maria van der Beek weduwe van Hendrik Vos eerder weduwe van Jan Karsten in de ouderdom van 84 jaar Heere Gij zijt ons een toevlucht geweest Psalm 90 Dalfsen: J. van Lcnthe-Karsten B. J. van Lenthe Heerde: A. van Ommen-Karsten H. A. van Ommen Dalfsen: J. Oegema-Karsten T. Oegema Gouda: S. C. Visser-Karsten G. J. Visser Alphen a.d. Rijn: G. Broekema-Karsten D. Broekema Balkbrug: H. Vos J. Vos-de Boer Nieuwleusen: B. Vos D. Vos-Riemer klein- cn achterkleinkinderen Dalfsen. 7 maart 1976 Klaverkampsweg 8 Een rouwdienst zal D.V. worden gehouden don derdag 11 maart a.s. om 11 uur in gebouw „Pniël", Ruitenborghstraat, waarna de teraardebestelling om 12 uur op de algemene begraafplaats te Dalfsen zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in gebouw „Pniël". Zij, die de begrafenis wensen bij te wonen worden verzocht om 10.30 uur in het gebouw aanwezig te zijn. Met grote droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man. onze vader en grootvader Johan Hendrik Sebus echtgenoot van Jifke Vorenkamp op de leeftijd van 79 jaar. Wij zijn dankbaar voor het vele dat hij voor óns heeft betekend. Utrecht: J. Sebus-Vorenkamp Hilversum: G. M W. Sebus J M H Sebus Hahn en kinderen Huis ter Heide: J. Sebus J. Sebus-Aninga en kinderen Den Burg: J. E Kuitse-Scbus (Texel) R. S. Kuitse cn kinderen Utrecht. 5 maart 1976 Burg. Fockema Andreaelaan 10. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 10 maart a.s. des ochtends om 11.00 uur in aula 1 van het crematorium „Daelwijck" aan de Flondadreef 7 te Utrecht (Overvecht). 2 Corinthe 5:1 De Here heeft op Zijn tijd tot Zich genomen Zijn moegestreden kind, onze lieve broer en zwager Kees Bijlenga Sinds jaren met zijn gezin woonachting in Belle- vue (Wash.) USA, 1212-168 Avenue N.E. Schoonhoven: T. Vervat-Bijlenga H. L. Vervat Zwolle: H. Bijlenga Boras (Zweden) C. T. Bijlenga G. Bijlenga-Widegren Breukelen: G. Bijlenga G. Bijlenga-Karsemeijer Surrey (Canada): C. C. Bijlenga J. Bijlenga-Boot Zwijndrecht: K. Bijlenga J. Bijlenga-Meijer Soest: W. A. P. F. L. Bijlenga T. Bijlenga-Dragt Breukelen: J. J. Bijlenga A. M. Bijlenga-van Spengen Castricum: C. M. Ouwerkerk-Bijlenga P. Ouwerkerk 6 maart 1976 Door een noodlottig verkeersongeval, riep God tot Zich Zijn kind, mijn lieve man Evert Gouman op de leeftijd van bijna 30 jaar J. C. Gouman—De Vries Middelburg, 5 maart 1976. Langeviele 65 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 9 maart 1976 om plm. 14.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Middelburg. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor de familie en de belangstellenden in de aula op de begraafplaats, die aanvangt om 14.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. De Bakker. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in de condoleance ruimte van de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Door een noodlottig ongeval heeft de Heer totZich genomen, onze lieve zoon, broer, kleinzoon en neef Evert Gouman G. Gouman H. Gouman—Stok Kees en Els Gerdien en Jan Leen en Wil L. StokRietdijk Rotterdam. 5 maart 1976 Bergsingel 107 A De teraardebestelling zal plaats hebben dinsdag 9 maart 1976, om 14.00 uur, te Middelburg op de begraafplaats. Zalig zijn de doden, die in de Here sterven. Heden overleed, in de hope des eeuwigen Levens, onze geliefde broer, zwager en oom Willem Jacob Scholtz op de leeftijd van 78 jaar. Amsterdam, A. M. A. Scholtz-Weenink Amstelveen, J. J. Scholtz M. Scholtz-Terpstra Amsterdam, A. H. Scholtz-Buitendijk Amsterdam, P. H. Scholtz Y. Scholtz-Oord Huizen, J. A. Scholtz B. Scholtz-van Apeldoorn nichten en neven Amsterdam, 7 maart 1976 Amstelveenseweg 231 I Correspondentieadres: J. J. Scholtz, Charlotte van Montpensierlaan 9, Amstelveen Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 12 maart om 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats (Kruislaan) te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de ontvangkamer van de aula. Bestuur, personeel en leerlingen van de Reforma torische scholengemeenschap „Guido de Bres" delen met droefheid mee dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen, de Heer W. P. Hartog in de leeftijd van 60 jaar. Gedurende vele jaren heeft hij als directeur van de Willem Lodewijk Mavo en later als directeur van de Mavo-afdeling van onze scholengemeenschap met toewijding zijn krachten aan het reformato risch onderwijs gegeven. In dankbaarheid gedenken wij zijn vele werkzaamheden. De Heere trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de scholengemeenschap: Drs. A. Vergunst, voorzitter Drs. M. Burggraaf, rector Rotterdam, 8 maart 1976. God nam tot zich zijn kind. onze lieve zoon, broer en kleinzoon Willem Rudolf Goris oud 16 jaar. „Hij is nu veilig bij Jezus" N. J. Goris J. Goris—Kroeze Niek Roeland Esther en verdere familie. Rozenburg. P. Aalsmeer, 5 maart 1976 Aalsmeerderweg 559 Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.00-7.30 uur in de rouwkamer van Dunweg's Be grafenis Associatie. Tuinweg 9 te Hoofddorp. De rouwdienst zal d.v. gehouden worden op woensdag 10 maart om 10.00 uur in de Ontmoe- tingskerk te Rijsenhout. De begrafenis zal daarna om 13.00 uur plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats „Heidehof", Kexenbergweg te Apel doorn Liever geen bezoek aan huis. Mede namens al mijn kinderen, klein- en ach terkleinkinderen, deel ik u mede, dat heden op haar 82e verjaardag overleden is mijn lieve vrouw, hun moeder en oma Dirkje Bossché Haar leven was dienen Slechts is zij mij wat vooruit. J. Klijnsmit „Haar kinderen staan op cn prijzen haar, ook haar man roemt haar" (Spreuken 31:28) J. H. W. Nagelhout- Klijnsmit D. Nagelhout D. Klijnsmit B. Klijnsmit-Nagelhout S. Kraayeveld-Klijnsmit K. Kraayeveld P. Klijnsmit B. Klijnsmit-den Besten D. Moerkerken-Klijnsmit H. Moerkerken M. W. Grootveld- Klijnsmit J. Grootveld J. Scholten-KIijnsmit L. Scholten R. Sinnighe-Klijnsmit R. Sinnighe D. W. Klijnsmit P. Verdouw-Klijnsmit C. Verdouw H. W. Hordijk-Klijnsmit J. Hordijk J. A. Stout-Klijnsmit A. Stout J. C. Firet-Klijnsmit D. C. Firet Klein- en achterkleinkinderen Slied recht: Overschie: Vlaardingen: Schiedam: Hardenberg: Bennekom: 's Gravenhage: Hobart (Tasmanië): Putten: Ridderkerk: Alkmaar: Ridderkerk 17 maart 1976 Kerksingel 2 Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 11 maart om 13.15 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof' aan de Lagendijk te Ridderkerk. Na afloop van de begrafenis zal een rouwdienst worden gehouden in de Pelgrimskerk, Kerkweg 11, aanvang 14.00 uur. De dienst wordt geleid door ds. K. Ubels te Ridderkerk. Gelegenheid tot condo leren na de dienst in de kerk. De Here nam tot Zich Zijn moegestreden kind, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Klaas Bakker weduwnaar van Geertje Donkers, '1 jaar. in de ouderdom van ruim „Gij toch, gij zijt hun roem, de kracht van hunne kracht" Psalm 89 Alblasserdam: J. Bakker A. Bakker-Smit Pretoria (Z.-Afrika): M. den Boer-Bakker T. den Boer Clark. (U.S.A): Fr. Bakker A. Bakker-Jongeling Alblasserdam: Jac. Bakker A. van Halem-Bakker A. van Halem M. Kreukniet-Bakker H. A. Kreukniet Rahway (U.S.A.) Abr. Bakker W. Bakker-Jongeling Alblasserdam: G. K. Baas-Bakker P. N. Baas J Korhorn-Bakker J. Korhorn J. J. Bakker J. Bakker-van Hofwegen klein- en achterkleinkinderen Alblasserdam, 6 maart 1976 „Huize de Waard", Blokweerweg 43 Correspondentie-adres: Zeevaartstraat 42, Alblas serdam. De rouwdienst wordt gehouden in „De Haven- kerk", aan de Ieplaan, woensdag 10 maart 1976, aanvang 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 14.00 uur op de begraafplaats te Alblasserdam. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 9 maart van 19.30-20.30 uur in het bejaardentehuis „Huize de Waard" en na de begrafenis in „De Haven". Heden heeft de Heere van ons genomen onze geliefde zuster, schoonzuster, tante en achternicht Dirkje van der Niet op de leeftijd van 66 jaar Psalm 32 (oude berijming) uit aller naam: F. van Bruggen-van der Niet Lunteren, 8 maart 1976 Bejaardencentrum „De Honskamp" Correspondentie-adres: A. van Steijn, Hulweg 25, Lunteren Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bejaardencentrum „De Honskamp". Gelegenheid tot condoleren 12 maart a.s. van 10.00- 10.30 uur. Daarna zal de rouwdienst worden gehouden in de zaal van „De Honskamp", aansluitend zal de be grafenis plaats hebben om 11.30 uur op de algeme ne begraafplaats te Lunteren. Heer, waar dan heen! Tot U alleen. Op de dag des Heeren nam God in Zijn heerlijkheid op, onze lieve, zorgzame vader en grootvader Thomas Jacob Marcusse sedert 1 maart 1975 weduwnaar van Jannetje Zweedijk Hollestelle. Hij mocht 90 jaar worden. Nieuwerkerk L. Th. Verhagen—Marcusse a.d. IJssel: G. Verhagen Schiedam: D. E. Sirag—Marcusse M. Sirag Mijdrecht: Jannedine Verhagen Gouda: Adriaan Verhagen Loes Verhagen—Hogeweg Schiedam. 7 maart 1976 Vondellaan 56 b Geen bloemen. Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 maart a.s. om 15 uur op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Vooraf wordt om 13.45 uur een rouwdienst gehou den in de aula van Sonnenburgh, Sonnenburgh- laan 4, te Voorburg. Gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de rouwdienst. Tot onze grote droefheid delen wij u mede dat op 8 maart 1976 onverwacht van ons is heengegaan mijn geliefde man en onze lieve vader Michiel Hendrik van de Wege op de leeftijd van 54 jaar. R. van de Wege-Lolkema Daan en Marian Liesbeth en Sjef Joop en Gerty Alphen aan den Rijn, Parelstraat 3 Aan huis geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van serviceflat „Driehoorne" te Alphen aan den Rijn, ingang Sterrenlaan, waar gelegenheid is voor con doleance-bezoek woensdag 10 maart 's avonds van 7 tot 8 uur. De crematie zal plaatshebben donderdag 11 maart in het crematorium te Velsen, Driehuizerkerkweg 138. Aanvang van de plechtigheid 13.30 uur. Teruggekeerd in de handen van zijn Schepper onze geliefde Gijsbertus Johannes Christoff van de Ridder op de leeftijd van 82 jaar. Namens allen: Utrecht, Koningsweg 131 E. Ridderhof-van de Ridder Ede, Lindelaan 42 Ds. A. Jensse Utrecht, 7 maart 1976 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstr. 12, die voor bezoek geopend is donderdag van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 12 maart om 11.30 uur op de begraafplaats „Tolsteeg". Opaalweg. Vertrék van de rouwkamer om 11.00 uur. „Voer ons aan Uw hand tot in 't Vaderland" Gezang 222 vers lc Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons is geweest en dat wij haar zo lang mochten hebben, geven wij U kennis dat God tot zich genomen heeft in Zijn Heerlijkheid, onze geliefde, zorgzame Moeder, Grootmoeder, Overgroot moeder en Tante Anna van der Pol geboren Schravesande sinds 2 november 1949 weduwe van Pieter Leendert van der Pol op de leeftijd van bijna 88 jaar Vriezenveen: N. Batenburg-van der Pol Ds. C. Batenburg Emmen: Annie Tukker- Batenburg Jan Tukker Klaasjan Rotterdam: Piet Batenburg Ina van Veen B. van der Plas Rotterdam. 5 maart 1976. Benedenrijweg 495 Liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 9 maart a.s. in het familiegraf op de oude begraafplaats „Rusthof", Lagendijk, Ridderkerk om plm. 14.45 uur. Vertrek vanaf het sterfhuis om 14.15 uur. Van ons heengegaan, na een opgewekt leven en een moedig gedragen lijden, naar het feest van zijn Heer, onze oom Antinus Mulder Jezus, uit de dood opgestaan tot leven wees voor ons het brood, dat wij in U leven midden in de dood. Liedboek gezang 359:5 7 maart 1976 Delfzijl: Emmen: Bergum: Deventer: Stitswerd: Winsum. Oostum: Oud-Beijerland: Niewolda: Warffum: Zuidwolde: Groningen: Groningen; Groningen: Drachten: Leegkerk: Leegkerk: Arie en Martha Mulder- Oosterhuis Jenny en Kees van Rijn- Mulder Roelf en Gina Mulder- Hoving Korrie Mulder Martha en Jan Stol- Bouwman Kor en Jellie Bouwman- Kooistra Gre en Roelf Grashuis-Bouwman Ant en Daan Nienhuis-Bouwman Corry en Leen Hamster-Ritzema Martha en Albert Zuidhof-Ritzema Reint en Betty Ritzema-Werkman Anneke Ritzema Truus en Piet Ettema-Van Zanten Piet en Marijke Van Zanten-Broers Lieni van Zanten Jan van Zanten Tom van Zanten Na een ernstige ziekte werd, in de hoop van het eeuwige leven, tot onze droefheid door de Here uit onze familiekring weggenomen, onze lieve Broer, Zwager en Oom Antinus Mulder op de leeftijd van 60 jaar, sinds 15 april 1967 weduwnaar van Antje Klazina Mulder Groningen, 7 maart 1976 Pelsterstraat 43-6 Wetsinge-Sauwerd: K. P. Mulder M. K. J. Mulder-Buffinga Bedum: G. J. Bouwman-Mulder K. K. Bouwman Baflo: K. Ritzema-Mulder E. Ritzema Leegkerk: O. van Zanten A. van Zanten-Mulder Amersfoort: T. van Zanten W. van Zanten-Dijkema neven en nichten Naar wens van de overledene zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Molenstreek 5. Wetsinge-Sauwerd. In Jezus ontslapen onze lieve en zorgzame V Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Margaretha Willemina Boiten geboren van Dijken. op de leeftijd van bijna 82 jaar. Psalm 23. Groningen, 7 maart 1976. Huize Patrimonium, kamer 8-12 Beukenlaan 36 Groningen: Wageningen: Stedum: Groningen: Dronten: Culemborg Stedum: J. Boiten T. Woldring-Boiten J. J. Woldring J. Zeeuw-Rijskamp D. Zeeuw R. Wieringa-Boiten H. Wieringa W. Boiten A. C. Boiten-Le Fel W. G. Eigeman-Boit P. J. Eigeman J. H. Boiten J. Boiten-Hammeng klein- en achterkleii Gelegenheid tot condoleren op donderdaga 11 maart 1976 van 7.00-8.00 uur in Huize „Pati nium", Beukenlaan 36, Groningen. De rouwd j zal worden gehouden op vrijdag 12 maart 197 1.00 uur nam. in Huize „Patrimonium". De b i fenis zal daarna plaatsvinden te Stedum om veer 2.30 uur nam. Aankomst van de rouwstt Stedum plm. 2.25 uur nam. bij het Herv< Verenigingsgebouw. Zij die de overledene a de laatste eer wensen te bewijzen, worden ven vanaf het Hervormd Verenigingsgebouw de te volgen. Na de plechtigheid is er gelegenhei condoleren in voornoemd gebouw. J God heeft op 4 maart j.l. zeer onverwacht thu haald naarZijnland van eeuwig licht, mijn geli vrouw, onze trouwe moeder, zuster en oma Maria Catharina van Muiden-Eswil in de gezegende leeftijd van 82 jaar. Amsterdam: J. van Muiden Nieuw-Vennep: Bram van Muiden r Hiske van Muiden- Van Munster Amsterdam: Frans van Muiden Coby van Muiden-R< Monster: Linie Jonkheer Muiden Bram Jonkheer Winschoten: Tinie van Muiden Leiden: Ko Eswilder Jelma, Jan, Thijs. 0<> Keesjan, Frank, Irer Marjon, Inge, Michiel Reinier Derkinderenstraat 5B Amsterdam 1017 De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgevon^ op maandag 8 maart 1976 op de Nieu Oosterbegraafplaats, Amsterdam. Zo wordt door haar Zijn Naam altoos verhei (naar haar lievelingspsalm Geheel onverwacht heeft God ti zich genomen mijn lieve man, oi ze vader en grootvader Zacharias Bras op de leeftijd van 67 jaar. B. Bras-Proost Bierum (Gr.): G. Bras T Bras-Folkertsma Jan-Paul Cees-Jan Leersum: E. Mcindertsma-Bras E. Mcindertsmq Rotterdam: H. Bras I. Bras-Grasdijk Mart ij n De overledene is opgebaard in dt rouwkamer van de P.C.B. Schoolstraat 12 Bezoek woensdag van 19 00-20 00 uur De begrafenis zal plaatsvin den vrijdag 12 maartom 10.00 uur op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef. Vertrek woonhuis Voor de zeer vele blijken van belangstelling en med welke wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze:' zorgzame Moeder en Grootmoeder Gijsbertje Rebel-Kriek betuigen wij u onze hartelijke dank. J. Rebel kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, februari 1976 Huize „De Koningshof". Na het overlijden van onze lieve Zoon en Broer Simon hebben de honderden blijken van medeleven thuis als in de kerk en op de begraafplaats, ons een ei t steun gegeven. Gaarne zouden wij ieder persoonlijk willen beda maar dit is door de hoeveelheid helaas onmogelijb: Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. Familie Bo Leidseweg 248, Voorschoten. m. Een boeiend portret in 130 scnittcrcndc foto's, waarvan 26 in kleur e Stadsbeeld, heilige plaatsen, gods dienstige uitingen. Mei waardevolle tekst Prof. Michael Avi- Yonah. In dezelfde fraaie uitvoering als 0 De kibboets, een portret in 150 foto's. Verkrijgbaar in de boekhandel, 2. Zomer Keuning - Wageningen

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8