liegtuigen Rhodesië leermalen beschoten Voorzieningen en vrede nodig voor investeringen Revolutie Cambodja zeer ingrijpend Ernstige berisping van partijtop voor Whitlam -.eger beschuldigt troepen Mozambique "eedse ambassadeur na bezoek Gearresteerde Libiërs hadden valse papieren ■JTT ifc tbour behoudt lel Coventry ^litiek succes ^or Isabel Peron Vuurpeloton in Iran stelt twee mannen terecht Leider mislukte staatsgreep in Nigeria opgepakt het weer MAARTWINTER weerrapporten VS minister van financiën in Cairo: Castro verlengt bezoek aan Tito Vliegveld van Belfast beschoten met mortieren Leider Indiase oppositie vrijgelaten Toekomst oud-premier Australië somber ndag 8 maart 1976 buitenland trouw/kwartet 5 ill 3jSBURY, ATLANTA (Reuter, UP, AP) Mozambikaanse troepen hebben de afgelopen vijf nên drie keer geschoten op Rhodesische vliegtuigen. Dit heeft een woordvoerder van het desische leger gisteravond verklaard. Er zou geen vliegtuig zijn geraakt. .jodesische communiqué stelt incidenten op drie verschillen- ;en sinds begin vorige week zijn _rd. Bij acties in het grensge- van Rhodesië en Mozambique zes guerrillastrijders gedood. de legerwoordvoerder zou- :e uit Mozambique afkomstig [et aantal gedode guerrillastrij- hiermee volgens Salisbury ge- tot 92. Volgens de verklaring bij de gevechten ook zes zwar- ;ers gedood. Joshua Nkomo heeft van zijn achter ban in de Afrikaanse Nationale Raad (ANC) toestemming gekregen zijn on derhandelingen met premier Ian Smith van Rhodesië voort te zetten. Het weekblad van de ANC heeft ge zegd dat men optimistisch is over een doorbraak in de besprekingen tussen de twee. „De mogelijkheid tot een vreedzame regeling te komen is gro ter geworden" aldus het blad The Zimbabwe Star. De leiding van Nko- mo's ANC-vleugel heeft gezegd dat hij tot „een logische conclusie" met Smith mag komen. Metn wilde niet nader uitleggen wat hiermee precies wordt bedoeld. Sowjet-Unie iKHOLM (Reuter, DPA) De Cambodjaanse revolutie is ^jpender en radicaler dan de revoluties in China of de Sowjet- e. Dat z\jn de bevindingen van de Zweedse ambassadeur in ing, die onlangs een bezoek heeft gebracht aan Cambodja, is volgens ambassadeur Kaj Björk, die als één van de ""iigen uit het Westen de gelegenheid kreeg het land te bezoe- lna de machtsovername begin vorig jaar door de Rode Khmer land zonder geld, winkels of post. !niieuwe machthebbers willen vol de Zweedse ambassadeur alles Jeien wat herinnert aan de oude (schappij. Men spreekt niet van munisme of socialisme maar van ;iiwe collectivistische ideeën". In Cambodja van vandaag z(jn geen telefoon of telegraaf, geen win- lonen of geld. De geldeconomie jlledig afgeschaft en de overheid jeelt de goederen onder de bevol- L De enige verbinding met de ^inwereld is het vliegtuig dat I keer per week naar Peking gaat. ik was met een kleine diplomatie- poep in Cambodja. Naast hem Ikten daarvan vertegenwoordi- Ivan Zambia, Egypte, Tunesië, Ijanistan en de Palestijnse bevrij- ;organisatie deel uit. Zij kregen iren dat na afloop van de oorlog naatschappij totaal is omge- d. Phnom Penh, dat aan het eind de oorlog door de vele vluchtelin- een bevolking van 2,5 miljoen mensen, volwassenen, meisje en jon gens, die werkten als in een oorlogse conomie. Iedereen krijgt het dage lijkse rantsoen rijst dat htf nodig heeft en niets meer," aldus Björk. Hij zei dat het duidelyk is dat de nieuwe leiders erg radicaal optreden. „Ze zeggen dat er geen particulier eigendom is en dat men zelfs niet zoals in China kleine stukjes land bezit. Alle grond behoort aan de staat of aan de zogenaamde coöperatieve groepen. De nieuwe .grondwet' meldt dat er geen verschillen worden ge maakt tussen rijken en armen en dat de rijken arm zijn gemaakt." De groep diplomaten had een bezoek gebracht aan de stad Siem Reap. De huizen daar waren grotendeels ver nield in het oorlogsgeweld, aldus de Khmer-functionarissen. Zij doelden hierbij op een aanval, die volgens hem door Amerikanen was< gedaan. De Verenigde Staten hebben dit ten sterkste ontkend. Björk zei dat zyn De Sowjet-Unie stelt militaire en tec hnische adviseurs ter beschikking van de zwarte Rhodesische guerrilla strijders. Dit heeft Jason Moyo, een functionaris van de ANC in Nairobi verklaard voordat hij vertrok voor een bezoek aan Mozambique. Verdere bijzonderheden wilde hij niet verstrekken. Wel zei hij dat de guerrillastrijders meer materieyle en morele bijstand nodig hebben. Op de vraag of het om Russische of Cu baanse raadgevers ging en waar zij zijn gelegerd, ging hij niet in. Premier Ian Smith heeft zaterdag verklaard dat het de schuld van En geland is dat er geen politieke rege ling is getroffen tussen zwart en blank in Rhodesië. De Rhodesische leider zei dat als Engeland Rhodesië met rust zou hebben gelaten nadat hij in 1965 eenzijdig de onafhankelijkheid uit riep „wij ons probleem al heel lang geleden zouden hebben opgelost." Smith zei dit alles in een vraagge sprek met de Australische radio. Smith beschuldigde de Engelse rege ring ervan dat zij achter zijn rug dingen doet als het aansporen van zwarte politici niet met hem tot een akkoord te komen of de voorwaar den te accepteren die hij heeft aan geboden voor een constitutionele re geling. De Afrikaanse nationalisten streven naar een meerderheidsrege ring in Rhodesië waar 274.000 blan ken heer en meester zijn over het lot van 5,7 miljoen Afrikanen. Een gewapende agent houdt twee van de drie Libiërs, die gisteren op het vliegveld van Rome werden aangehouden onder schot. ROME (AP. UPI, Reuter) Volgens de Libische ambassade in Rome zijn de paspoorten van de drie mannen die zaterdag op het Romeinse vlieg veld Fiumicino werden aangehou den, omdat zij automatische vuur wapens bij zich hadden, vals. Egyptische regeringskringen had den eerder verklaard, dat de drie jonge Libiërs een Italiaans lijnvlieg- tuig wilden kapen, aan boord daar van zou zich de dissidente Libische oud-minister van buitenlandse za ken el-Houny, wiens optreden nooit officieel bekend gemaakt werd, heb ben bevonden. Deze tegenstander van de Libische leider kolonel Kad- dafi, die sinds vorig jaar in balling schap leeft in Cairo, had naar Tripoli moeten worden overgebracht. El Houny was echter al eerder dan de drie Libiërs hadden verwacht uit Cairo vertrokken en via Rome naar Parijs doorgevlogen. De Libische ambassade maakte in haar verklaring verder bekend dat de paspoorten van de drie Libiërs behoorden tot een serie paspoorten, dat buiten Libië was verloren. Deze paspoorten zouden nu door een bui tenlandse mogendheid worden ge bruikt om het aanzien van Libië in het buitenland in diskrediet te brengen. Kissinger heelt er nu 100.000. De rest van oordeel was gevraagd maar dat hij Duiftwoners is kort na de machtso- ame naar het platteland geb- ookachtig AUjtad die op Björk een spookachti- enndruk maakte „de winkels lij- in grote haast verlaten. Vaak )n de goederen er nog en klappe- de openstaande deuren in de 5 nj" was volgens de Khmer-top fetast door de cholera. De massa- tocht uit de stad was echter ook aanhangers van de voormalige „tcldent Lon Nol meer onder contro- krijgen. neesten van de voormalige bewo- va! van de oude hoofdstad werken nenteel in grote groepen op de jen aan de rijstoogst. „Buiten de jdstad reden we langs lange rijen 'Ide -IpeV (wel GENTRY (Reuter, UPI) —De se labourregering heeft haar irderheid van slechts een zetel in Lagerhuis behouden door een t in de tussentijdse verkiezing v/f het district Coventry Noord- i. tt. ïne na een felle verkiezingsstrijd hten zetel viel toe aan Labour- idaat Geoffrey Robinson, die 8 stemmen op zich verenigde, eui ongeveer 4000 stemmen minder Conservatief Jonathan Gui- tweede. Daarna volgde de libe- kandidaat en enkele exponen- van plaatselijke belangen- •n. 'el Coventry voor Labour be lijden bleef boekten de Conserva- en een relatieve stemmenwinst pivier procent. De zetelverdeling ,ll^et Lagerhuis is thans: Labour Conservatieven 275, Liberalen k|n andere partijen 27. De zetels twee Conservatieve kiesdistric- ijn vacant. :NOS AIRES (AP,UPI,Reuter- e Argentijnse president Isabel >n is dit weekeinde als leider van 'eronistische beweging herkozen. i endien werden door het partijco- uitsluitend medestanders van in het partijbestuur benoemd. ijst van Peron, die het beginsel ,g het „verticalisme", oftewel de >lute gehoorzaamheid aan de lei- Z" voorstaat, kreeg 175 stemmen in d nstlling tot de lijst van de tegen- atders van dit principe die slechts stemmen kregen. Maar de afwe- Ïd van naar schatting veertig nt van de afgevaardigden en de paartijen buiten de congresa- "5 tussen Peronisten onderling ^*n een schaduw op de politieke "Winning van Isabel Peron. had verklaard niet over de juiste fei ten te beschikken. Nationalistisch Op het gebied van de buitenlandse betrekkingen heeft de Zweed de in druk gekregen dat de Khmer zeer nationalistisch is en zeker niet aan de leiband van Peking loopt. Ze willen goede betrekkingen met hun buren ook al zyn er problemen met Thai land. Van samenwerking in Indo china zou geen sprake zijn. Sinds april vorig jaar zouden rond 600.000 Vietnamezen uit Cambodja vertrokken zyn. Over geruchten als zouden er zich schermutselingen heb ben voorgedaan langs de Vietnamee- s-Cambodjaanse grens viel in Phnom Penh niets te vernemen. Wel be schouwt de Rode Khmer volgens Björk delen van Vietnam en Laos als Cambodjaans gebied. De Amerikaanse minister van bui tenlandse zaken, Kissinger, heeft Cuba gewaarschuwd dat de VS „nog meer Cubaanse militaire avonturen" in andere delen van de wereld „niet zullen accepteren." De Sowjet-Unie moest bedenken dat een beleid van ontspanning „onverenigbaar is met grootscheepse wapenaanvoer en voortgezette aanmoediging van dit soort beroering." TEHERAN (AP, UPI) Een Per zisch vuurpeloton heeft gisteren twee leiders van een ondergrondse politieke groepering, die schuldig waren bevonden aan moord op een politieman, sabotage op de universi teit van Aryamehr en het plaatsen van bommen in de stad Qum, terech tgesteld. De twee mannen waren volgens een officieel communiqué Hamid Reza Fatemi en Mohammed Ali Movahe- di. Vijf leden van de organisatie heb ben van de Sjah gratie gekregen. Hun doodvonnissen zijn in levens lang omgezet. Drie andere mannen zijn veroordeeld tot eenzame opslui ting. LONDEN - Radlo-Lagos heeft dit weekeinde bekendgemaakt, dat de leider van de mislukte staatsgreep van vorige maand in Nigerië is gear resteerd na een „klopjacht" van drie weken in het hele land. Volgens de Nigeriaanse radio is Ko lonel Dimka, die gezocht werd we gens moord op het staatshoofd gene raal Moertala Moehammed op 13 fe bruari, aangehouden toen hij per au to naar Abakaliki, in het zuid-oosten van Nigerië reed. Na zijn" arrestatie werd hij voor ver hoor meegenomen naar het militaire hoofdkwartier in Enoegoe, de hoofd stad van de zuidoostelijke staat Anambra. De Nigeriaanse regering heeft ver klaard, dat het doel van de staats greep van vorige maand was, gene raal Yakoeboe Gowon weer aan de macht te brengen, die in juli 1975 door een staatsgreep verdreven werd. Vrijdag meldde Radio-Lagos, dat een speciale militaire rechtbank was begonnen met het berechten van mensen, in verband met de mislukte staatsgreep in februari. Van onze weerkundige medewerker Het is dit weekeinde gaan winteren. Een snijdende oostenwind voert lucht aan waarin de temperatuur zelfs overdag niet of nauwelijks bo ven nul wil komen. En 's nachts vriest het 2 tot 5 graden (Hoogeveen 4 van zaterdag op zondag). De bo venlucht is zeer koud: —37 graden op 5000 meter tegen normaal —25 en in de laatste februariweek —15. In de nacht van zaterdag op zondag viel er vooral in het noordoosten wat jachtsneeuw: de hoeveelheden ble ven betrekkelijk klein. Oorzaak: een storing in de hogere niveaus die langs de zuidzijde van het Scandina vische hógedrukgebied met centrum van 1043 nb boven Zuid-Finland (Kazan ten oosten van Moskou 1052 mb, stijgend) via de Oostzee naar onze omgeving kwam. Gistermiddag waren er in Denemarken, Zuid- Zweden en Zuid-Noorwegen flinke luchtdrukdalingen van 4 tot 5 mb in 3 uur, wat toch wel wijst op een wat grotere storingsactiviteit vanaf de Oostzee. Vooral uit Noord-Jutland werd sneeuwval gemeld (0,5 tot 1 mm) en de mogelijkheid bestaat dat de ko mende dagen wij ook af en toe wel eens een sneeuwuitlopertje zullen kunnen krijgen hoewel in eerste aan leg de trek van die storingen oost west is. Zeer opvallend was de 91 cm verse sneeuw van Ancona, een stati on op 100 meter hoogte aan de Itali aanse oostkust. Joegoslavië is mo menteel een zeer verdeeld land: in het noorden viel lichte tot matige sneeuw bij —2 tot —3. in het zuiden was er regen en onweer met 25 mm in 6 uur tijd te Titograd bij een tempe ratuur van 4 tot 5 graden boven nul. Helemaal in de lentelucht zit nu Zuidwest-Frankrijk: Biarritz en Pau op 18 graden. -A i- Vigo in Noordwest-Spanje meldde 16 mm regen, Valencia een tempera tuur van 20 of 21 graden. Om 1 uur gisterenmiddag was het kwik in Den Helder en Eelde evenals in Honing- ton in Zuidoost-Engeland op —1, Le ningrad en Lillehammer ook —1, Helsinki —2. Praag en Dresden —3, Erfurt —5, Kiruna —8, Naimakka in Noord-Zweden —11, Spitsbergen —12, Stavanger plus 5, Tromsö in Noord-Noorwegen plus 5 graden C. Sneeuw en ijs in maart komen meer voor. Weet u nog dat wij vijf jaar geleden de koudste eerste tien maar tdagen van de laatste 125 Jaar beleef den? Twente boekte toen met—15,4 graad C. een nieuw kouderecord, bo ven de sneeuw —18,2. Op de Gouw zee werd geschaatst als was het hart je winter. De sneeuw lag plaatselijk in ons land 17 cm hoog en in Berlijn vroor het op een vliegveld boven de sneeuw 30 graden. De kievitseieren waren zeer dun ge zaaid in die maand maart en het eerste werd destijds pas op 20 maart in Stiens geraapt. HOOOWATER dlnsdig 9 maart Vliiilngen 1.0519 42. HartngvlieUluaen 6 17-18.41. Rotter dam 8 48—21 25. Schevenlngen 7 59—20.32. IJ mui den 8 48-21 21. Den Helder 11.52Harllngen 2.17—14.39. Delfzijl 4 24—16 45. AMSTERDAM DE BILT DEELEN EELDE EINDHOVEN DEN HELDER R DAM TWENTE VL1SSINCEN ZD LIMBL'RG ABERDEEN ATHENE BARCELONA BERLIJN BORDEAUX BRUSSEL FRANKFURT GEN. VF. HELSINKI INNSBRUCK KOPENHAGEN LISSABON LOCARNO LONDEN LUXEMBURG MADRID MALAGA MALLORCA MUNCHEN NICE OSLO PARIJS ROME SPLIT STOCKHOLM WENEN ZURICH CASABLANCA ISTANBOEL LAS PALMAS NEW YORK TEL AVIV TUNIS onbewolkt licht bew. onbewolkt geheel bew. onbewolkt geheel bew. zwaar bew. zwaar bew. onbewolkt sneeuw hagelbui zwaar bew. hall bew geheel bew. zwaar bew. hall bew. hall bew zwaar bew. CAIRO, JERUZALEM (AP, UPI, Reuter) Volgens de Ameri kaanse minister van financiën, William Simon vormen „het ontbreken van vrede en het ontbreken van openbare voorzienin gen" in Egypte de voornaamste belemmeringen voor de internati onale zakenwereld, om op grote schaal in Egypte investeringen te doen. BELGRADO (AP, UPI, Reuter) Premier Fidel Castro van Cuba heeft besloten om zijn bezoek aan Joego slavië met een dag te verlengen. Aanvankelijk zou hij gisteren naar Bulgarije doorreizen. Castro brengt vrijwel al zijn tijd in Joegoslavië door op het eiland Brio- ni van de Joegoslavische president Tito in de Adriatteche Zee. Gisteren hadden beide staatslieden hun on derhoud aan boord van een motor jacht op de Adriatische Zee. BELFAST De internationale luch thaven Aldergrove bij Belfast is za terdagavond beschoten met mortie ren. Vijf granaten ontploften op het parkeerterrein bij de aankomsthal. Een politieman werd licht gewond en enkele auto's liepen grote schade op. De beschieting, waarschijnlijk het werk van de IRA, speelde zich af kort na de landing van vliegtuigen uit Londen en Glasgow. Alle passa giers bleven ongedeerd. De politie, die kort tevoren een waarschuwing had ontvangen, was net met de ont ruiming van de gebouwep op de luchthaven begonnen, toefl de gra naten neerkwamen. Simon, die Egypte als laatste land aandeed op een reis door het Midden- Oosten. was wel zeer te spreken over de Egyptische „open-deuren" poli tiek en merkte daarbij op dat de overgang van een socialistische eco nomie naar een westers georiënteerd stelsel niet van de ene dag op de andere kon geschieden. Op een persconferentie, vlak voor zijn vertrek uit Cairo verklaarde Si mon, die ook een ontmoeting met president Sadat heeft gehad, dat de Verenigde Staten van plan zijn Egyp te in de komende twee fiscale jaren hulp te verlenen ten bedrage van ruim 1,8 miljard dollar in totaal. Si mon heeft bovendien een akkoord getekend met de Egyptische minister van handel. Zakaria Tewfik, waarbij de Verenigde Staten toezeggen in 1976 vijfhonderd duizend ton tarwe en bloem ter waarde van 76,5 miljoen dollar aan Egypte te leveren. Tijdens de persconferentie maakte Simon voorts bekend dat hij het idee had geopperd van een soort Mar shall-plan voor de particuliere be drijfssector van Egypte. (Met behulp van het Marshall-plan is Westr Europa na de tweede wereldoorlog weer economisch op de been ge bracht). Simon gaf te kennen dat hij particuliere Amerikaanse investerin gen zal aanmoedigen en verklaarde in dit verband dat de hinderpalen voor dergelijke investeringen nu uit de weg worden geruimd. Wapenleveranties Ondertussen hebben Israëlische fun ctionarissen gisteren verklaard „ge mengde gevoelens" te hebben over het Amerikaanse antwoord op het Israëlische protest inzake Ameri kaanse wapenleveranties aan Egyp te. Premier Rabin deelde zijn kabinet gisteren mede, dat Israël de levering van hoogontwikkelde wapens door de Verenigde Staten aan Egypte pro beert te voorkomen. Eerder hadden Israëlische kranten melding gemaakt van Amerikaanse voornemens om na de Amerikaanse presidentsverkiezin gen in november van dit jaar hoog ontwikkelde wapens aan Egypte te verkopen. Ofschoon de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken Kissinger dit weekeind tegenover de Israëlische ambassadeur in Washington ver klaarde, dat op het ogenblik alleen de verkoop van zes C 130 Hercules trans portvliegtuigen aan Egypte op het programma stond, wezen de Israëli sche kranten erop dat het Ameri kaanse ministerie van buitenlandse zaken Israël in het verleden herhaal delijk had bedrogen. Zo schreef Yedi- ot Ahranot: „Het begon tijdens de Oktoberoorlog en is sindsdien zo. Vandaag is het iedereen duidelijk, maar de Israëlische regering is er blind voor." Uit een interview op de Israëlische radio gisteren met pater Pierre de Contenson, secretaris van de com missie van het Vaticaan voor het Jodendom, bleek dat het Vatikaan van de eis is afgestapt, dat Jeruzalem onder internationaal bestuur moet worden gesteld. Contenson verklaar de dat de Paus slechts internationale garanties voor de status van de hei ligdommen in de stad wilde. Tot voor kort was de Vaticaan een krachtige voorstander van een internationali sering van Jeruzalem, zoals het om schreven staat in de resolutie van de Verenigde Naties over de verdeling van Palestina uit 1947. NIEUW DELHI (Reuter) Na acht maanden te zijn gevangen gehouden is een van India's meest belangrijke oppositieleiders, Charan Singh, gis teren uit de gevangenis ontslagen. Singh is de tweede oppositieleider die sinds premier Gandhi de nood toestand in juni verleden Jaar in In dia uitriep, is vrijgelaten. Zijn vrijla ting vond plaats juist in een periode waar er sprake is van een fusie van de vier belangrijkste Indiase opposi tiepartijen. Een van deze partijen is de partij van Charan Singh, wat zou betekenen dat hij een van de leiders van de nieuwe partij zou zijn. CANBERRA (Reuter, UPI) De voormalige Australische pre mier Gough Whitlam is door de leiding van zijn Labourpartij ernstig berispt voor zijn handelwijze rond een Irakees voorstel om bijna anderhalf miljoen gulden te accepteren voor het verkie zingsfonds van de socialisten. Met deze berisping is de politieke toekomst van Whitlam twijfelachtig geworden. De berisping voor de socialistische partijleider, die vier maanden gele den door gouverneur-generaal Kerr als premier van Autralië werd „ont slagen", volgde na een drie dagen durend onderhoud naar Whitlams be trokkenheid bij de „Irakese kwestie". De partijleiding oordeelde daarna dat Whitlam „ernstige beoordelings fouten" had gemaakt door gebruik te willen maken van Arabisch geld voor de socialistische verkiezingscam pagne. Het partijbestuur sprak in „de sterkst mogelijke bewoordingen" zijn afkeuring uit over het optreden van Whitlam, de algemeen secretaris David Combe en de leider van de afdeling Victoria van de partij Wil- lima Hartley in de „Irakese kwestie". Er werd met geen woord gerept over de posities van het drietal binnen de partij. Over negen dagen zullen de parlementsleden voor de Labourpar tij met een eigen ondereoek beginnen naar Whitlams rol als oppositieleider. Verzwegen Bij het onderzoek door het partij bestuur is aan het licht getreden dat Hartley aan het begin van de verkie zingscampagne van vorig jaar Whit lam en Combe de suggestie had ge daan een grote Irakese bijdrage aan het partijfonds aan te nemen. Whit lam en Combe hadden deze zaak ver der verzwegen voor de partijleiding. Gebleken is verder dat Whitlam en Combe begin februari een brief heb ben geschreven naar de Common wealth Trading Bank, waarin werd gezegd dat een lening aan de socialis tische partij zou worden afgelost. Dat zou dan met het Arabische geld ge beuren. De Labour-partijlelding heeft in een verklaring meegedeeld dat de partij nooit officieel over het ontvangen van Arabisch geld heeft onderhan deld en dit ook in de toekomst niet zal doen. Tot nu toe zijn er geen donaties ontvangen en noch Whitlam noch de andere twee functionarissen hebben persoonlijk profijt gehad van het Irakese voorstel. Volgens de ver klaring heeft geen van de drie het vraagstuk van de bijdragen recht streeks aangesneden bij een bezoek in december van twee Irakese rege ringsfunctionarissen aan Australië. Het onderhoud met de Irakezen was op 10 december drie dagen voor de algemene parlementsverkiezingen in de flat in Sydney van de zakenman Henry Fischer. Fischer heeft vorige week meegedeeld dat hij het onder houd heeft geregeld maar zei niets af te weten van verkiezingsfondsen. Volgens hem zou het zijn gegaan om een uitnodiging van de Irakese presi dent Al-Bakr voor een bezoek van Whitlam aan Irak. 259 luiUOUöHBV R Hoste „Daarom had hij zo'n grote rugzak nodig.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 5