Hoger personeel verkeersschout wolfhezc r# Rabobank Q muziek- therapeutfe) ló artsen wetenschappelijk (hoofd) ambtenaar (m/v) RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN rayon-verzekerings- geneeskundige craeyenburch BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN Kroostweg 149 - Zeist Universiteit van Amsterdam De Rabobank "Tholen" BEHEERDER BIJKANTOOR HOOFD VAN DE HUISHOUDING (vr.) Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 2 geestelijk verzorg(st)er samivoz WETENSCHAPPELIJK (HOOFD) MEDEWERKER ZATERDAG 6 MAART 1976 TROUW/KWAR het ministerie van justitie vraagt gegadigden om te worden opgeleid voor de functie van (mnlVvrl.) Vereist: het diploma van een VWO- of een HAVO-opleiding; een minimumleeftijd van 25 jaar. Voorkeur genieten zij die tevens over theoretische en/of ervaringskennis be schikken op het gebied van het strafrecht, het verkeersrecht of de verkeerskunde. Functie-informatie: De functie van verkeersschout is bestemd voor niet-juristen die bij de behandeling van verkeerszaken taken zullen uitoefenen, welke thans bij de kantongerechten worden vervuld door de officier van justitie. Deze taken betreffen het toezicht op de opsporing, de vervolging van verkeersover tredingen. het vertegenwoordigen van het openbaar ministerie ter zitting en het tenuitvoerleggen van de door de kanton rechter opgelegde straffen. Voorts zal de verkeersschout deel hebben aan de beleidsontwikkeling m.b.t de be strijding van de verkeerscriminaliteit en zal hij/zij een bijdrage leveren bij de interne behandeling ten parkette van de verkeers- misdrijven. Het ligt in het voornemen de opleiding die ongeveer 2} jaar in beslag zal nemen, begin 1977 te doen aanvangen. De gedachten gaan uit naar een bezetting van de opleiding met 15 20 cursisten Kandidaten zullen aan een selectieprocedure worden onderworpen, waarvan een onder houd met de selectiecommissie voor de rechterlijke macht, zomede een psycholo gisch onderzoek deel kunnen uitmaken. De opleiding, welke in diensttijd en op Rijkskosten wordt gevolgd, wordt afgesloten met een examen. Tijdens de opleiding is men als kandidaatverkeersschout in tijde lijke dienst administratief ingedeeld bij het parket van één der arrondissements rechtbanken. Benoeming tot verkeersschout bij een arrondissementsparket vindt plaats nadat de opleiding met succes is voltooid. Salariëring Kandidaat-verkeersschout leeftijd tot 30 jaar min. f 1955.- max. f 3002.- per mnd. leeftijd 30-35 jaar min. f 3133,- max. f 3785,- per mnd. leeftijd vanaf 35 jaar max. f 4307.- per mnd. Verkeersschout max. f 4699.- per maand (voor Amsterdam. Rotterdam en 's-Graven- hage max. f 5156.- per maand) Bovengenoemde salarisbedragen dienen te worden vermeerderd met een toeslag van 4.5% en zijn exclusief 7.8vakantie uitkering. In verband met een snelle en systematische verwerking van de te verwachten reacties worden belangstellenden verzocht onderstaande strook in te vullen en als brief te verzenden aan het Ministerie van Justitie. Plein 2b te 's-Gravenhage. met vermelding van vacaturenummer 6-3917/0156 in linkerbovenhoek van enveloppe. "jjr Vac. nr. 6-3917/0156 Naam: Woonplaats: Adres: zal gaarne nadere informatie en een sollicitatieformulier ontvangen betreffende de opleiding tot verkeersschout. Tot onze taak behoort de uitvoering van: de ziektewet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de algemene arbeidsongeschiktheidswet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In verband met een toename van werkzaamheden van onze medische dienst, vooral vanwege de komende uitbreiding van de sociale verzekeringswetten met de A.A.W. (Algemene Arbeidsongeschiktheids Wet) zoeken wij met zo mogelijk enige ervaring in de sociale verzekeringsgeneeskunde, die in aanmerking willen komen voor de funktie van: In de navolgende rayons: 1. rayon Friesland - Groningen - Drente (kantoor Assen) 2. rayon Overijssel (kantoor Enschede) 3. rayon Gelderland (kantoor Arnhem) 4. rayon Utrecht (kantoor Utrecht) 5. rayon Noord-Holland (kantoor Amsterdam) 6. rayon Zuid-Holland Noord (kantoor Den Haag) 7. rayon Zuid-Holland Zuid (kantoor Rotterdam) 8. rayon Noord Brabant West en Zeeland (kantoor Breda) 9. rayon Noord Brabant Oost (kantoor Eindhoven) 10. rayon Limburg (kantoor Sittard) Geboden wordt: maximum salaris f88.301,— (exclusief f6.167,— in verband met de inschrijving in het register van de S.G.R.C.). 7'/z% vakantietoeslag en 2% kerstgratificatie. een zeer gunstige pensioenregeling. diverse vergoedingen, o.a. voor gebruik eigen auto. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij onze Medisch Adviseur/ Hoofd Medische Dienst, de heer B. P. Bernink, telefoon 03404-42030 (na kantoortijd 03404-222861 Schriftelijke sollicitaties dienen binnen veertien dagen te worden gericht aan de Direkteur van de B. V. G., de heer J.A. Car ras, Kroostweg 149 te Zeist. De Subfaculteit Opvoedkunde vraagt een ten behoeve van wetenschappelijke en inhoudelijke ondersteuning van de herprogrammeringsactiviteiten. Dc taken zijn: het verder uitwerken van het bestaande werkplan het registreren en analyseren van de bestaande curricula het opstellen van tussentermen voor propaedeuse- en kandidaats fase en van eindtermen voor de doctoraalfase voor de diverse differentiaties het vertalen van deze eindtermen in een schetsmatig studie programma het voorbereiden van en het deelnemen aan de vergaderingen van de commissie herprogrammering. Verantwoording is in eerste instantie af te leggen aan de voorzitter van de commissie herprogrammering. Werkafspraken dienen met en/of via hem gemaakt te worden. Van de kandidaat wordt verwacht, dat hij/zij bereid is samen te werken binnen de democratische structuur, in het bijzonder met studiegroepraden en pre-kandidaatscommissie. Onze belangstelling gaat uit naar kandidaten, die afgestudeerd zijn in ééo der sociale wetenschappen, met belangstelling voor de opvoed kunde en in staat zijnde een bijdrage te leveren aan de analyse, evaluatie en her programmering van het curriculum opvoedkunde. Zij, die binnenkort afstuderen, kunnen eveneens solliciteren. De aanstelling geschiedt op arbeidscontract voor maximaal 3 jaar. Inlichtingen kunt u inwinnen bij drs. A. S. Huizinga- Straub, telefoon 020 - 525 2924 of 02513 - 1 16 17. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan de Secretaris van de Voordrachtscommissic, dr. A. M. L. van Wieringen, Prinsengracht 227, Amsterdam-C, onder nummer 637 met kantoren in Tholen. St. Philipsland en Oud-Vossemeer, vraagt voor spoedige indienstreding een voor het kantoor in Tholen Vereisten voor de functie: leeftijd 25-30 jaar opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met vakdiploma's commercieel inzicht en ervaring met de behande ling van financierings- aanvragen leidinggevende capacitei- Voor het verkrijgen van woonruimte mag op volledige medewerking worden gerekend Een psychotechnisch onder zoek kan een onderdeel vor men van de selectie. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen, gaarne verge zeld van een recente pasfoto, binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze oproep rich ten aan de directie van de bank, postbus 1' Sint Philips land. geld en goede raad De Bestuurscommissie Bejaardentehuizen te Emmeloord vraagt voor het BEJAARDENTEHUIS „GOLFSLAG" TE EMMELOORD Voor deze full-time-baan dient u in het bezit te zijn van het diploma huishoudkundige voor inrichtingen en reeds enige jaren ervaring te hebben in een soortgelijke funktie. Salariëring overeenkomstig de schaal van de CAO Bejaar dentehuizen. Vakantietoeslag: 7,8% Premie A.O.W./A.W.W. is voor rekening van de werk gever. Ziektekostenregeling: I.Z.A. Pensioenvoorziening: Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Het rechtspositiereglement van de Gemeente Noordoost polder is van toepassing. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met volledige informatie, o.a. inhou dende eventueel mogelijke datum van indiensttreding, te richten aan de direktie van het bejaardentehuis, Smedingplein 2 te Emmeloord. Wij vragen op kprte termijn een (eventueel part-time) Bij voorkeur opleiding Middeloo. Schriftelijke verzoeken om inlichti en sollicitaties kunt U richten aan c rektie, t.a.v. de heer H. Huberts. LjPsych. Zieken „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzie is een nieuw internaat met observatie-afdeling en service-centrum voor410geestelijk gehandicapten te Nootdorp. Het totale komplex wordt voltooid in 1976. Voor de verdere uitbouw van de pastorale zorg vragen wij een van protestants christelijke huize. Hij/zij zal in samenwerking met de reeds aanwezige r.k.-pastor de verdere opbouw en uitbouw van de pastorale zorg behartigen. Van belang is alleszins het aangaan en onder houden van kontakten met de geestelijk gehandicapten zelf en de groepsleid(st)ers. Hij/zij zal in staat moeten zijn om vanuit genoemde kontakten pastorale aktiviteiten te ontplooien, te denken valt hierbij aan het verzorgen van liturgische diensten, groepsaktiviteiten en individuele relaties. Tot de taak behoren eveneens kontakten met ouders, welke voornamelijk in samenwerking met het maatschappelijk werk behartigd worden. Deels komen deze kontakten ook tot stand in gespreksgroepen met de ouders. Voor een goed funktioneren is een inter disciplinaire samenwerking belangrijk. De pastoraal medewerkers nemen deel aan het overleg dat de pastoraal medewerkers binnen de Samivoz-instellingen regelmatig houden. Salariëring volgens de normen van de Nationale Ziekenhuisraad. Telefonische inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer R. van de Sanden, pastor, telefoon (01731) 81 40. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van Craeyenburch, postbus 15 te Nootdorp. Bij de vakgroep systematische theologie ven de faculteit der Godgeleerdheid te Groningen komt per 1 Juni 1976 de pleats vacant van (mnl. of vrl.), (vac. nr. LP 760301) Van de te benoemen functionaris wordt verwacht, dathij onderwijs zal geven i de inleiding en de geschiedenis van de wijsbegeerte in de propedeutische fase en, in overleg met de overige docenten, een onderwijstaak (bij voorkeur de wijsgerige ethiek) op zich zal nemen in de opleiding tot het basisdoctoraal (candidaats). Verder wordt van de functionaris verwacht, dat hij zal participeren aan de onderzoekprojecten van de vakgroep; met name zal hem de supervisie toevallen van het ontwerpen van een leeraano wijsbegeerte voor thelogen. Ook zullen van hem de gebruikelijke bestuurlijk activiteiten gevraagd wor'der In verband met deze taken dient de functionaris over een grondige kennis van d wijsbegeerte, over hoge didactische kwaliteiten, goede bestuurscapaciteiten ert uitstekende contactuele eigenschappen te beschikken. Gedacht wordt aan een doctor(andus) theologie met als hoofdvak systematise! theologie (wijsgerige ethiek, godsdienstwijsbegeerte of dogmatiek) of eeri doctor (andus) filosofie met als hoofdvak wijsgerige ethiek of godsdienstwijsbe geerte. Betrokkene is beginsel bestemd voor blijvende opneming in het wetenschappel corps en wordt in tijdelijke dienst aangesteld voor een proeftijd van ten hoogste vier jaren, indien en voor zolang nog geen redelijke zekerheid bestaat dat betrokkene voldoet aan de voor blijvende opneming in het wetenschappelijk corps vereiste wetenschappelijke en andere kwaliteiten. Salariëring geschiedt overeenkomstig het rangenstelsel voor wetenschappelijk medewerker. Sollicitaties, voorzien van een curriculum vltae en eventueol van een II van pubiicetiee, worden ingewacht bij het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Rijksuniversiteit, Postbus 72 te Groningen, uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacaturenummer. Hubbeiing, Mozartstn Inlichtingen zijn te verkrijgen bij Prof. Dr. H.G. rtstraat 22 te Groningen (tel. 060-253667).

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8