ik Maatschappelijk werkster Diaconessenhuis KONSULENT STADSVERNIEUWING het Leger des Heils Hoofd van de regio GROEPSLEIDER leidster ft qddorp groepsleid(st)er ADVISEUR(SE) BEJAARDENWERK >t BOUWHUIS PHILADELPHIA-OVERIJSSEL groepsleid(st)ers ZATERDAG 6 MAART 1976 TROUW/KWAR De Raad voor Overleg en Advies, als welzijns bevor derende instelling werkzaam In het stedelijk en lande lijk gebied van Apeldoorn, zoekt in verband met interne verschuivingen op korte termijn een De te benoemen funktionaris moet: groepen kunnen begeleiden, kennis dragen van de verschillende regelingen op het terrein van de stadsvernieuwing, ervaring hebben in het houden van overlegsituaties op verschillend nivo, aktiviteiten vanuit de bevolking, instellingen en gemeente op stedelijk nivo kunnen initiëren en koördineren, willen werken in teamverband, aangezien reeds een opbouwwerker voor stadsvernieuwing aanwezig is. Kandidaten kunnen diploma van een Sociale Akademie of HTS bezitten, dan wel afgestudeerd zijn in een der sociale wetenschappen. Voor medewerkers van de R.O.A. geldt de rechtspositieregeling van de gemeente Apeldoorn. Het salaris zal kunnen liggen tussen minimaal hoofdkommies en maximaal hoofdkommies I 2.530.- 3.655.-. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de thans nog funktionerend konsulent, drs. P. Rhebergen, tel. 055-219644. Sollicitaties, binnen 10 dagen, dienen gericht te worden aan de direkteur van de R.O.A., drs. H. J. Bos, Hoofdstraat 179, Apeldoorn. Deafd. Reklassering van zoekt met spoed een voor de bureaus Breda, Dordrecht en Middelburg die tezamen de regio West-Brabant-Zeeland vormen. (De huidige functionaris wordt per 30 juni a.s. gepensioneerd). Er werken in totaal 7 maatschappelijk werkers en 3 administratieve werkers. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij de basisopleiding maat schappelijk werk (H.S.A., U.O. of dagschool) enkele jaren achter de rug hebben en affiniteit bezitten met organisatie en leidinggeven. Zij dienen de beginselen van het Leger des Heils, zoals neergelegd in de operationele doelstelling, te onderstrepen. De aanstelling geschiedt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in schaal 103 of 114 van het B.B.R.A., uitloop naar 139t.z.t. mogelijk. Premie A.O.W. is voor rekening van de werkgever. Pensioenvoorziening; A.B.P. Belangstellenden voor deze functie worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan: Mr. H.J.R. Fijn Directeur Centraal Bureau Reklassering Hoofdkwartier Leger des Heils Damstraat 13-15 Amsterdam.- Uiter aard is te allen tijde ook een informatief, vrijblijvend gesprek mogelijk. Samen met iedere kandidaat zal een direktielid het regioteam bezoeken voor een kennismakingsgesprek waarbij over en weer wensen en verwachtingen op taf el gelegd kunnen worden. JAN GEERKENSHUIS Weteringschans 261, Amsterdam, zoekt zo spoedig mogelijk een ervaren voor de groep grote kinderen, leeftijd 1620 jaar. Minimum-leeftijd 23 jaar. Liefst met prot.-chr. levensovertuiging. Sollicitaties richten t.a.v. J. J. de Laater. inl. tel. 020- 230696. DOKTER WILLEM DE JONGST1CHTING Stichting Prot.-Chr. Tehuizen voor Zwakzinnigen in de Provincie Utrecht zoekt voor haar gezinsvervangend tehuis .SparrenheuvelBaarnseweg 18, Bosch en Duin (gem. Zeist), waar 21 volwassen geestelijk gehandicapte mannen ver blijven van prot.chr. levensovertuiging, ervaring hebbend in het leiden en begeleiden van geestelijk gehandicapten. Leeftijd: bij voorkeur niet jonger dan 30 jaar. Nadere inlichtingen worden desgewenst graag ver strekt door de heer G. van Ingen, direkteur van het tehuis Tel. 030 78 31 04. Schriftelijke sollicitaties aan het bureau van de Dokter Willem de Jongstich- ting, van Hogendorpstraat 2 te Utrecht. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind. Barneveld. Wij zoeken zowel voor onze oudere jongensgroep (13 t/m 18 jaar) als voor onze oudere meisjesgroep (13 t/m 18 jaar) een Wij werken vanuit een christelijke levensovertuiging Inlichtingen in te winnen bij Drs. B. A. R. Dallinga, psycholoog, of Drs. H. A. P. de Munck, orthopeda goog, van het Jeugddorp. Tel. (03425) 1441. Sollicitaties kunt u richten aan Drs. G. Goede Dzn., directeur van het Jeugddorp, postbus 130, De Glind, Barneveld. Een uniek nederlands dorp waar normale kinderen, die door omstandigheden buiten hun eigen gezins verband moeten verblijven, een verzorging en op voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. Shell Nederland Raffinaderij B.V. en Shell Nederland Chemie B.V. gevestigd te Rotterdam (Pernis), zoeken contact met gegadigden voor de functie van maatschappelijk werkster De te verrichten werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit het bege leiden van personeelsleden bij het oplossen van problemen die zowel uit de werksituatie als uit de privé-sfeer kunnen voortvloeien en die het goed functioneren in het bedrijf kunnen beïnvloeden. Voor de vervulling van deze functie wordt uitgezien naar een kandidate van ongeveer 30 jaar. die een grote mate van zelfstandigheid bezit en beschikt over de eigenschappen, nodig om onze werknemers en hun gezinnen vlot en prettig tegemoet te kunnen treden. Vereisten: - diploma Sociale Academie of HSA. alsmede enige jaren ervaring op het gebied van maatschappelijk werk. - rijbewijs: BE. Geboden worden een zelfstandige, gevarieerde werkkring, een goede salarisregeling (die een 13e maand salaris omvat) alsmede gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties onder ver melding van nr. 062/1417 kunnen worden gericht aan onderstaand adres. SHELL NEDERLAND RAFFINADERIJ B.V. Postbus 7000. Rotterdam. STICHTING VOOR MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING IN MIDDEN-KENNEMERLAND vraagt voor zo spoedig mogelijk twee maatschappelijk weiVst)ers wij zijn een regionale instelling voor maatschappelijk werk met 12 maat schappelijk werk(st)ers; het werkgebied omvat de plaatsen IJmuiden. Santpoort. Driehuis, Velsen- Noord. Beverwijk, Wijk a. Zee, Heems kerk, Uitgeest en Castricum; momenteel,-verken wij vanuit 3 buro's, elk met een bezetting van 4 maatschap pelijk werk(st)ers; de werkzaamheden betreffen zowel het werken met kliëntsystemen, als ook het meedenken over en/of meewerken aan samenwerkingsverbanden met andere instellingen en disciplines in de welzijns- en gezondheidszorg. Gevraagd wordt: diploma sociale akademie of hogere beroepsopleiding; bij voorkeur praktijkervaring; bereidheid tot werken in teamverband en meedenken in het beleid van de totale instelling; belangstelling voor gezins- en/of groepsbenadering. Geboden wordt: werken vanuit een teamconcept; praktijkbegeleiding; salaris volgens rijksregeling; COAM rechtspositieregeling; bemiddeling bij huisvesting. Meerdere informatie kunt u verkrijgen bi) de leidinggevend maatschappelijk werkster, F. den Haan, telefoon 02510-25602. Schriftelijke sollicitaties te richten aan he* Centraal Buro (t.n.v. F. den Haan), Zeestraat 149, Beverwijk. De Stichting voor Christelijk Vormingswerk in de Zaanstreek en omgeving vraagt voor haar Vormingsinstituut "De Sprong" te Zaandam een DIRECTEUR Gegadigden dienen van positief Christelijke levensovertuiging te zijn. Van de te benoemen directeur wordt verwacht dat hij op de hoogte is en/of ervaring heeft met het vormingswerk, goede contactuele vaardigheden bezit en organisatorisch en administratief inzicht heeft. Een aan deze functie overeenkomstige opleiding kan zijn: Pedagogische-Sociale Academie, Jeugdleidersopleiding enz. Een psychologische test is een onderdeel van de sollicitatie procedure. Salariëring volgens Rijksregelingen. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. van Os, telefoon: 075-1781 47. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur van bovengenoemde Stichting, Burgemeester v.d. Stadtstraat 116, Zaandam. De Hervormde Stichting voor Diakonaal Maatschappelijk Werk in Zuid—Holland vraagt Zijn/haar taak is in het bijzonder gericht op de bevor dering van een optimale dienstverlening aan bejaarden door middel van - het geven van voorlichting aan bejaardeninstellin gen, kerkeraden en diakonieën; - het stimuleren en begeleiden van kaders op plaatse lijk en regionaal niveau; - het bevorderen van overleg en samenwerking c.q. koördinatie van aktiviteiten op het gebied van het bejaardenwerk. Vereist zijn: - kennis en ervaring op het terrein van het bejaarden- werk; - opleiding op het niveau van een hogere beroepsop leiding (eventueel akademische opleiding) of een in de praktijk verkregen gelijkwaardig niveau; - goede kontaktuele eigenschappen en organisato rische kwaliteiten strekken tot aanbeveling. De adviseur(se) maakt deel uit van de staf van het Provinciaal Bureau van de Nederlandse Hervormde Kerk in Zuid - Holland. Een psycho technisch onderzoek behoort tot de sollicitatie—procedure. De salariëring is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd en geschiedt naar landelijke richtlijnen. Inlichtingen te verkrijgen bij de direkteur van bovengenoemde Stichting. Tuinlaan 18 te Schiedam, tel. 010-26 45 00; aan wie sollicitaties met opgave van referentie - adressen binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad kunnen worden gericht. In Kinderhuis De Enk' 'uitgaande van de Stichting „Het Leger des Heils" komt een plaats vrij voor een GROEPSOPVOEDER EN GROEPSOPVOEDSTER in een groep van 13 kinderen van 10-16 jaar Voor deze taak is ervaring gewenst en het kunnen samenwerken in teamverband noodzaak. Wij vragen: vooropleiding Mavo-4 niveau bezit van diploma Kinderbescherming A en/of B of studerend voor M.B.O. Leeftijd ca. 23 jaar positief christelijke instelling Wij bieden: vijfdaagse werkweek, goede weekendrege ling ruime werkbegeleiding Salariëring volgens rapport Haeck Voor verdere inlichtingen en sollicitatie kunt u zich wen den tot de directie van het kinderhuis. Badhuisweg 129. Apeldoorn tel. 055-252019 In verband met het vertrek van één der huidige funktionarissen kunnen wij op korte termijn plaatsen een maatschappelijk werkster (full-time) J Vereist: - diploma Sociale Akademie, richting maatschappelijk werk of H.B.O./M.W. (Stichting Haarlem); E - ervaring in de gezondheidszorg strekt tot aanbeveling. l Het Diaconessenhuis is een protestants-christelijk algemeen ziekenhuis met f ongeveer 365 bedden. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur-geneesheer, dr. N.H. Vroege. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-3193VT Stichting voor Jeugd en Maatschappij in het arrondisst ment Zutphen. voortgekomen uit: de Ver. Pro Juventute Amhem/Zutphen, de Ver. Kinderzorg Amhem/f megen, de St. Kinderhulp Oost-Nederland vraagt zo spoedig mogelijk een maatschappelijk werker (m. of v.) ten behoeve van de voogdij en de gezinsvoogdij. Diploma Sociale Aakdemie of H.S.A. is vereist. Inlichtingen over de inhoud van de funktie worden graag verstrekt door de koördinatort j Telef. kontakt is mogelijk via nummer 05750-14794. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het kördinatoren-team van bo\ noemde stichting. Nieuwstad 81 te Zutphen. 't Bouwhuis in Enschede is een projekt van de protestants christelijke oudervereniging Philadelphia en vormt een leefgemeenschap voor diep, ernstig en matig geestelijk gehandicapten. Kinderen zowel als mannen en vrouwen, kunnen hierin worden opgenomen. Zij worden gehuisvest in paviljoens, die elk bestaan uit zeven wooneenheden voor zes of twaalf bewoners. Zo mogelijk nemen zij van daaruit deel aan dagaktiviteiten. Vorig jaar zijn wij met twee pavil joens en 140 bewoners gestart. In september 1976 komt daar een derde paviljoen met 65 bewoners bij. Wij willen daarom graag tijdig in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van De groepsleiders en leidsters zijn de mensen die met de leerling Z verpleegkundigen inhoud moeten geven aan het leven en werken in de wooneenheden. Bovendien worden zij betrokken in de aktiviteitenprogramma's. Voor hen gel den de volgende voorwaarden: diploma Z verpleegkundige diploma A of B verpleegkundige of een vergelijkbare opleiding goede vaardigheden die nodig zijn om in samenwerking met de begeleidende staf en kollega's de ontwikkeling en het welzijn van onze bewoners te behartigen pos. christelijke levensovertuiging. Bent u geïnteresseerd in een van deze funkties, dan zen den wij u graag nadere informaties, vergezeld van een sollicitatie formulier. Deze kunt u onder vermelding van het vakaturenummer schriftelijk aanvragen bij de Stichting Philadelphia Overijssel, 't Bouwhuis, Welnaweg 100 te Enschede.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12