i 3 Vier verschillende VW's met dezelfde opmerkelijke economie m Maak je sterk met het LEERKES STAFFUNKTIONARIS KADERVORMING LEl UNIEKIN NEDERLAND CYV,de algemeen-christelijke vakbeweging. De enige in Nederland en open voor al len. Coupon a C. J. V. Y. M. C. A. Nederland Volkswagen introduceerde in korte tijd met groot succes vier nieuwe typen VW's met een nieuwe Europese lijn. Een stuk van het succes zit in En nu: een heel jaar garantie, ongeacht het aantal km's vrije universiteit amsterdam ADMINISTRATEUR bezigheids therapie assistente ZATEROAG 28 februar11976 trouw;kwarte Permanente expositie van een specialist in massief eiken stijlmeubelen eigen haard eiken waard apeldoorn - mariastraat 76 - tel. 05760 - 18813 hoenderloo krimweg 35 tel. 05768 324 apeldoorn - mariastraat 64. "DE HAAF" BERGEN (N.H.) 26-31 juli - Audio-visuele Expressie" Cursusweek voor personen die met klassen of groepen werken en daar audiovisu ele hulpmiddelen bij (willen) gebruiken. Mogelijkheden met verschillende media. Geluid, dia's en foto's, film worden onderzocht en in praktijk gebracht. 2-7 augustus "Samenleven in een nieuwe wijk" Onder deze titel organiseert "De Haaf" een cursusweek voor personen die geïnte resseerd zijn in leefpatronen in nieuwe wijken, mensen, die nog niet zo lang geleden in een nieuwe wi|k zijn gaan wonen of binnenkort zullen gaan wonen. Bij het inzicht verkrijgen hoe nieuwe wij ken tot stand komen zal een drietal nieuwe stadswijken in Alkmaar als voorbeeld gelden. In deze week zijn kinderen welkom. Voor hen is er een afzoriderlijk pro gramma. 9-13 augustus "Spreken is zilver" óf "Spreken is goud" Cursusweek bestemd voor personen die een leidingge vende functie in de intramu rale gezondheidszorg heb ben. In deze cursus zal ruim aandacht worden besteed aan o.a. het introduktiege- sprek, het groepsgesprek, het klankbordgesprek, het slecht-nieuws-gesprek en het eind- of beoordelings- 9-13 augustus "Als ik oud ben dan misschien" Onder deze titel organiseert "de Haaf" ook dit jaar weer een cursusweek voor vrij willige medewerkers, die in het verband van kerken, welzijnsstichtin^en, dien stencentra. (vrouwen) ver enigingen. besturen van instellingen voor bejaarden zorg. met en voor ouderen werken. Inlichtingen "de Haaf", centrum voor vorming, postbus 43, Bergen-Nh, telefoon (02208) 41 41. M.O. - OPLEIDINGEN - UTRECHT De Stichting Centrale Opleidingscursussen voor Middel bare Akten verzorgt sedert 1920: mondelinge opleidingen voor de m.o. akten: Nederlands A en B, Frans A en B, Duits A en B. Engels A en B. Spaans, Geschiedenis. Aardrijkskunde en Wiskunde A en B. voorlichtingsdag op zaterdag 6 maart van 10.00 - 12.00 uur in het Akade- miegebouw. Domplein. Allen die overwegen een part-time opleiding te gaan volgen, zijn van harte welkom. De studiegids en het aanmeldingsformulier 1976/77 schriftelijk aan te vragen vanaf de eerste week van april bij de administratie van de Centrale Opleidingscursussen voor Middelbare Akten (C.O.C.M.A.) Pr. Hendrikstraat 8. Bunnik. Nu al een kwart miljoen leden, die weten wat ze willen, waarvoor ze staan en daarvoor uit durven komen. Dertien vakbonden voor werkenden en werklozen, een vrouwenbond en een organisatie voor werkende jongeren. Nationale en inter nationale belangenbehartiging op grote schaal: algemeen, per branche, bedrijfstaken individueel. 5 O Noteert u r Naam: Adres: Plaats als liü O Graai: eerst inlichtingen m/v 8 In open enveloppe /onder postzegel zenden aan ("NV. Antwoordnummer IU96. Utrecht Telefoon U30-94IU4I Voor inlichtingen omtrent het adver teren op onze wekelijkse pagina's welzijns- en vormingswerk gelieve u te bellen 020-913456 HERHAALDE OPROEP Het Christelijk Jongerenverbond, de Nederlandse Y. M. C. A. is een oekumenische vrijwilligersorganisatie voor jeugd- en jongerenwerk. Het telt 40.000 leden en 4.000 vrijwilligers. Op het landelijk buro in Driebergen is op korte termijn plaats voor een Tot de taken in die funktie behoren: D2 cpzet en uitvoering van landelijke weekends en trainingsdagen voor vrijwilligers Het adviseren en assisteren van provinciale en plaatselijke funktiona- rissen bij training van vrijwillige medewerkers. Een aandeel in de produktie van schriftelijk materiaal t.b.v. het vrijwillig kader. Een aandeel in de inhoudelijke bezinning en beleidsvorming van staf en bestuur. Vereisten voor die funktie zijn o.m. een academische of gelijkwaardige opleiding in gedragswetenschap pen een duidelijk christelijke motivatie goede bekendheid met en ervaring in het werken met vrijwilligers. sterke vaardigheden in mondelinge en schriftelijke overdracht leeftijd ca. 30 jaar Behalve een uiterst boeiende funktie. bieden wij opname in een stevig teamverband, salaris volgens rijksnormen en goede sekundaire voorzieningen. Voor nadere inlichtingen en sollicitaties: A. Kik, Hoofd Programma, C.J.V. Postbus 115, Drieber gen. tel. 03438-6341 of 5707. De veelzijdige zuinigheid Een auto hoort tegenwoordig zuinig te zijn. Hoe economischer, hoe beter. Daarom bedacht VW voor zijn nieuwe generatie auto's één efficiënt zuinig heidsconcept. Dat komt bijvoorbeeld tot uitdrukking in het lage benzineverbruik; dit is allereerst gegarandeerd door de ==z==== de 4 nie normal au l| we VW's: benzine servicebeurt om del 5.000 km lco« ,»,|.j »- aoooi van te voren vastgesteld iyi r VW-Computer- Diagnose aërodynamische vorm van de auto, zijn lage gewicht en het speciale verbran dingssysteem. De krachtige motoren nemen alle genoegen met normale benzine. Afhankelijk van de door u ge kozen motorgrootte rijdt u tussen 113,9 I tot 115,4 I bij 100 km per uur constant. Zonder uitzondering hebben de auto's weinig service-beurten nodig: om de 7.500 km olie verversen en maar elke 15.000 km een service-beurt met Com puter-Diagnose. Dat gebeurt steeds tegen van te voren vastgestelde tarieven. Kunt u voordeliger onderhoudskosten becijfe ren? Terwijl de spreek woordelijke degelijkheid van Volkswagen borg staat voor een hoge inruilprijs. Volkswagen: gewoon even rekenen. 1 VW-PASSAT elegante, pittige limousine 2 VW-SCIROCCO wondermooie, snelle sportcoupe 3 VW-POLO plezierige, korte, solide auto 4 VW-GOLF compacte, ruime gezinsauto De Faculteit der Letteren, Subfaculteit Nederlandse Taal- en Letterkunde zoekt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding in de rang van wetenschappelijk (hoofd)medewerker (voltijdse functie) een mediaevist die geschikt is om in de middelnederlandse letter kunde te onderwijzen en daarin onderzoek te verrich ten. Voor benoeming wordt instemming met de doelstel ling van de Vrije Universiteit verwacht. Inlichtingen worden verstrekt door Prof. dr. J. Bosch, Camera Obscuralaan 396, Amstelveen, telefoon: 020 - 45 03 44. Schriftelijke sollicitaties (met curriculum vitae, op gave van referenties en van eventuele publicaties) onder vermelding van vacaturenummer 430-846, binnen veertien dagen na verschijnen van deze adver tentie te richten aan de Hoofdafdeling Personeels zaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161 Amsterdam. Het Vormingscentrum Oud-Poelgeest te Oegstgeest houdt zich bezig met Vormingswerk in internaatsverband. De werkvelden waarop Oud-Poelgeest zich richt zijn: onderwijs kerken kinderbescherming gezondheidszorg emancipatiebewegingen. Het centrum wordt voor 80% gesubsidieerd door Rijks- en Provinciale Overheid. Uit dien hoofde bestaan er met de overheid, evenals met de Federatie van Vormingscentra nauwe kontakten. De staf zoekt op korte termijn aanvulling met een Wij denken aan iemand met als opleiding minimaal MBA. ervaring in subsidie-aangelegenheden. interesse in welzijnswerk. Leeftijd 30 jaar. Salaris volgens CRM-normen. Belangstellenden voor deze funktie wordt op aanvraag een taakomschrijving gezonden. Tevens zal hierin de te volgen procedure worden uiteengezet. Inlichtingen bij het sekretariaat van Oud-Poelgeest tel.nr. 071-152445. Geriatrische inrichting „Beekbergen" n.v. Loenenseweg 50 te Beekbergen Op onze komt binnenkort een plaats vrij voot een Zij moet de opleiding tot Bezigheids therapiehelpster van het Ned. Rode Kruis of soortgelijke opleiding gevolgd hebben. Bij voorkeur iemand met enige jarer ervaring. Salaris volgens rijksregeling. Sollicitaties en inlichtingen bij de adjunkt direktrice Zr. Y. A. L. de Roeper, telefonisch te bereiken 05766-1541. -

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 32