m m Kom nou, 't is niet alléén liefde op het eerste gezicht. 4> LEI Vanaf' f9.554,- Toch maar mooi van Leyland. hoofd Vd verplegingsdienst SECRETARESSE PERSCOMBINATIE N.V. (ERVAREN) TELETYPIST/ TELETYPISTE V. WERKORGANISATOREN WERKVOORBEREIDERS ARBEIDSANALISTEN Het Nederlands Christelijk Ondernemers Verbond adjunct-bedrijfsconsulent DUIN EN BOSCH ZATERDAG 28 FEBRUAR11976 Europees kantoor van wereldwijde christe lijke organisatie te Brussel, zoekt ervaren (perfekt engels noodzakelijk, trans en/of duits gewenst) die in klein team in goede samenwerking zelfstandig haar werk kan organiseren. Brieven met uitvoerige inlichtingen te richten aan: United Bible Societies, Troonstraat 160, 1050-Brussel, België, tel. (02) 6470102. Uitgeefster van diverse dagbladen en nieuws- en adver tentiebladen zoekt op korte termijn een die ons tijdens de duur van het lopende automatiserings- projekt in het grafisch-technisch bedrijf (minimaal één jaar) steun kan geven De werkzaamheden worden verricht in ploegendienst, waarvoor wij een zeer aantrekkelijk salaris bieden. Diegenen, die kunnen bogen op ervaring in een dag bladbedrijf en geïnteresseerd zijn in deze [tijdelijkeI funk tie, vezoeken wij hun sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131. Amsterdam t.a.v. de heer B. de Bruin. Eventuele telefonische informaties kunt u krijgen onder nummer 020- 91.44.00, toestel 365. vrije universiteit amsterdam Op de redactie van het universitaire weekblad Ad Valvas. die in redactionele onafhankelijkheid haar informatioverstrekkondo en opinieregistrerende taak ten dienste van de universitaire gemeenschap verder vorm wil geven, is plaats voor een jonge journalist - redacteur die, samen met oen klein redactieteam onder verant woordelijkheid van de oindredacteur, voor een actieve universitaire nieuwsvoorziening moet zorgen. Vereisten journalistieke scholing en/of ervaring goede contactuelo eigenschappen interesse voor de problematiek en de ontwikkeling van wetenschappelijk onderwijs en onderzoek: typografisch inzicht. Het geboden safaris is mode afhankelijk van opleiding en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn gelijk aan die bij de rijksoverheid. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Documentatie over de beleidsformule voor het blad en nadere informatie over de functie worden op aan vraag toegezonden. Adres: Redactie Ad Valvas, Postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. Tel.: 020- 548 43 30. Verdere informatie nadien wordt gaarne verstrekt door de eindredacteur, mr. J. L. K. van der Veen. Schriftelijke sollicitaties te zenden aan de Hoofd afdeling Personeelszaken. Postbus 7161. De Boele laan 1105. Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 063-776. STICHTING DE KOPERHORST Amersfoort Voor ons nieuwe op 1 mei a s. te openen algemene ver zorgingscentrum voor ouderen, gelegen in de wijk Schothorst, vragen wij voor de onderstaande afde lingen: A. administratie en receptie ADMINISTRATIEVE KRACHT waarbij onze gedachten uitgaan naar een jonge man of vrouw in de leeftijd van 22-26 jaar, die naast minimaal een MAVO-opleiding, reeds beschikt over de praktijkdi ploma's boekhouden en M.B.A. RECEPTIONISTE/TELEFONISTE leeftijd niet beneden 20 jaar, die naast een MAVO-opleiding, be schikt over een goede type-vaar digheid. Bekendheid met een soortgelijke funktie kan tot aanbe veling strekken. B. keuken KEUKEN ASSISTENTIE) in de leeftijd niet beneden 18 jaar. die bereid is zijn of haar aandeel te leveren in een vrijwel gecomple teerd team van enthousiaste me dewerkers. Het volgen van een be roepsopleiding is voorwaarde. C. technische dienst TECHNISCHE KRACHT in de leeftijd van 22-24 jaar, reeds in het bezit van een of meerdere di ploma's op electrotechnisch ge bied. Hij moet tevens als een soort "Handy-Man" bereid zijn tot het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden. D. algemeen interne dienst. Onder deze dienst ressorteren het restaurant en socië teit, de linnenafdeling, bezinningsruimte, winkel en het algemene onderhoud. Wij vragen voor ons restaurant/sociëteit GASTVROUW die na een inwerkperiode tevens kan worden belast met de leiding over de vorenvermelde onderde len. Ervaring in de omgang met ouderen in onze samenleving strekt tot aanbeveling. HUISHOUDELIJKE MEDEWERKSTERS bij voorkeur in het bezit van een I.N.A.S. of Nijverheidsonderwijs opleiding. Voor alle bovenvermelde funkties, denken wij primair aan een full-time dienstverband en wordt tevens de be reidheid verondersteld tot het verrichten van onregelma tige diensten. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden geschie den in onderling overleg, echter binnen de normen van de C.A.O. voor de Bejaardentehuizen. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de directeur van de stichting, Postbus 174 te Amersfoort. vrije universiteit amsterdam Bij de Bibliotheek Sociale Wetenschappen ontstaat op korte termijn een vacature voor een wetenschappelijk bibliotheekmedewerker Sociale Geografie/Planologie De functie omvat: coördinatie van de aanschaf van sociaal-geografi sche en planologische literatuur systematische ontsluiting (klasseren) van de collectie geven van bibliografische inlichtingen en instruc tie onderhouden van contact met de subfaculteit leiding geven aan een team van bibliotheektech nische en administratieve medewerkers Vereisten voor de functie zijn doctoraal ex. sociale geografie brede belangstelling voor het gehele vakgebied ervaring in een bibliotheekfunctie bereidheid tot het participeren in bestuurlijke taken Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Inlichtingen worden verstrekt door dr. A. O. Kouwen- hoven (tel. 020 - 548 46 11 Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161. Amsterdam - Buitenveldert. onder vermelding van vacaturenummer 070-826. DURA AAIMNEMINGS MAATSCHAPPIJ BV is een werkmaatschappij van de Verenigde Dura Bedrijven Nederland B.V., die zich bezighoudt met de uitvoering van utiliteitswerken in Nederland. De hoofdzetel van het bedrijf is gevestigd te Rotterdam, terwijl er dochterondernemingen in de regio gevestigd zijn. Het bedrijfsbureau neemt binnen de onderneming een centrale plaats in. Als staforgaan adviseert zij direktie en bedrijfsleiding in organisatie- en planningsvraagstukken. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden van het bedrijfsbureau vragen wij: Met behulp van moderne planningsmethodieken verzorgen zij de totale planning van de werken, alsmede de bewaking van de voortgang. Tevens dragen zij zorg voor de kostenbewaking. Opleiding: H.T.S.-niveau. Zij zijn belast met de voorbereiding van de uit te voeren werken, hieronder valt onder meer het inkoop gereedmaken en afroepen van materialen. Opleiding: M.T.S.-niveau. Zij berekenen op basis van door hen verzamelde nakalkulatiegegevens, metingen en literatuur, de normen ten behoeve van kalkulatie en bedrijfsleiding. Bovendien bepalen zij de bezetting en maken zonodig dagplanningen. Opleiding: M.T.S.-niveau en cursus arbeidsanalist. i Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Dura Aannemmgs Maatschappij B V., Heemraadssingel 182. Postbus 1986, Rotterdam-3003, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Ir. B van Lange zal u gaarne inlichtingen verstrekken. Telefonisch te bereiken onder nummer 010-761122 Cs-avonds 01827 -2331». Mógen we even? Natuurlijk is de Allegro precies 't model waar je verliefd op wordt. Metéén. Op 't eerste gezicht. Maar 'Allegro-rijplezier' is meer. Heel wat meer. Want welke wagen in deze prijsklasse biedt bijvoorbeeld: Motor dwars voorin Voorwielaandrijving Komfortabcle Hydragas luchtvering. Welke andere auto van f 9.554,- geeft u Zoveel binnenruimte bij zulke kompaktc buitenmaten Schijfremmen vóór Gescheiden remsysteem Radiaalbanden standaard Vérwarmde achterruit standaard Elektrische ruitesproeier standaard Driepuntsgordels standaard. Dat heet kompleet. Dat heet 'Allegro-rijplezier'. De wegligging, het soepele sturen en schakelen, kilometer-in, kilometer-uit. En voor lage kosten. In verbruik, onderhoud en service. Tóch gaat u uw Allegro waarschijnlijk kopen uit liefde op 't eerste gezicht. U kunt kiezen uit de typen 1100,1300 en 1500. Priis inkl. BTW. af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Lev land Nederland B.V.. Gouda. Tel. 01820;-1 I I 22. Mini - Allegro - Marina - Maxi - Princess - MG - Triumph - Rover - Jaguar - Daimler - Land-Rover - Range Rover - Sherpa - Bedrijfswagens. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. Treubstraat 25, Rijswijk Centrale van Christelijke Ondernemersorganisaties in het Midden- en Kleinbedrijf heeft een vacature voor: De functie omvat, naast beperkte werkzaamheden terzake van de centrale planning van bezoeken aan ondernemers en de daaruit voortvloeiende werkzaamheden op het bureau, het - na een grondige interne en externe opleiding - adviseren van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf betreffende bedrijfseconomische en commerciële problemen, zowel individueel als collectief. Voor deze functie wordt verlangd: - een middelbare economische of administratieve opleiding (b.v. M.B.A., S.P.D., M.D.S. of H.E.A.O.); - het vermogen zich mondeling en schriftelijk duidelijk uit te drukken; - leeftijd: niet ouder dan 35 jaar; - standplaats: westen des Lands; - positief christelijke levensovertuiging en belangstelling voor de Christelijke organisatie. Geboden wordt een met de functie in overeenstemming zijnde passende honorering volgens bij de overheid gebruikelijke salarisschalen alsmede een gunstige pensioen- en onkostenregeling. Sollicitaties te richten aan de Algemeen Secretaris van het N.C.O.V., de heer Mr. G. van Muiden, Treubstraat 25, Rijswijk. In hel Provinciaal Ziekenhuis "Duinen Bosch" te Caslricuni (psychiatrisch ziekenhuis met ca. 800 bedden) ontstaat per I augustus 1976 wegens pensionering van de huidige funktionaris de vakature van De taak van deze funktionaris. die onder direkte verant woordelijkheid valt van de direktie. bestaat uit het nauw samenwerken met de hoofdverpleegkundigen, het coördineren van de conditionerende- en organisatorische werkzaamheden, alsmede het bevorderen van de samenwerking met de opleiding en ondersteunende diensten. Voor deze - qua organisatie en samenwerkings verbanden - veeleisende funktie zoeken wij iemand die in het bezit is van de diploma's ziekenverpleging B en A. een hogere opleiding gevolgd heeft en die bij voorkeur beschikt over ruime verpleegkundige ervaring. Het salaris is in overeenstemming met de belangrijkheid van deze funktie; de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn afgestemd op hetgeen bij de overheid gebruikelijk is. Geïnteresseerden kunnen zich voor nutlere informatie w enden tot Mw. F. van Keeken 02518-59101 oj (pnvel 02518-52659. Bij de selektieprocedure zullen vertegenwoordigers van het personeel betrokken w orden. Een psychologist h onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. 5t hriltclijkc sollicitaties kunnen warden gericht aan de direktie van boven genoemd ziekenhuis binnen l-l dagen ml vei si hijnen van deze advertentie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 16