f li AFDELINGSDIRECTEUR KftAlL j FAMILIEBERICHTEN Technische Hogeschool Twente BESTUURSKUNDE t Israël is: Jeruzalem, stranden, de Rode Zee, A woestijntochten per jeep, hyper-moderne hotels, T4000jaar historie, mensen uit lOO landen, Jy i een kibboets zien en diepzeeduiken! Voor Israël belt u 020-765995 WOENSDAG 25 FEBRUAR11976 TROUW/KWARTE" 3ÜC kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10.00-20.00 uur. Dankbaar en blij hopen wij op 5 maart 1976 met onze Ouders, Groot- en Overgrootouders A. Ippel en J. Ippel-de Heer hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij willen u graag in de gelegenheid stellen hen hiermee geluk te wensen De receptie wordt gehouden op vrijdag 5 maart 1976 vanaf 20.00 uur in Hotel-restaurant „Maasdam", Nieuwe- weg 2 te Werkendam. Werkendam. Graaf van Homelaan 31. Gij zijt verlost. God heeft u welgedaan Heden nam de Heere van ons. na een langdurig, geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde man, onze lieve Vader. Opa, Broer. Zwager en Oom," Gijsb'ertus Verbaan, op de leeftijd van 72 jaar Mede namens verdere familie. L. Verbaan-Plugge. Scheveningen. 23 februari 1976 Datheenstraat 93. Condoleahcebezoek van 24 uur en van 7—uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden wor den vrijdag 27 februari te 11 15 uur in de Immanuelkerk, Kranenburg- weg 93. waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerk- hoflaan. Aankomst aldaar te 12.30 uur. 2 Tim. 4:8 „Voorts ligt voor mij gereed de krans der recht vaardigheid. In Jezus ontslapen onze onvergetelijke Moeder en Oma Aletta Wilhelmina van Woudenberg; geb. van den Heuvel op de leeftijd van 86 jaar. Rijsoord: P. A. van Nes van Woudenberg 's Gravenhage: J- van Woudenberg A. van Woudenberg- de Keizer Baarn: A. P. van Woudenberg 's Gravenhage: H. G. van Eik van Woudenberg E. van Elk De Bilt: C. Chr. van Woudenberg L van Woudenberg- Pos Hoek van Holland: G. C. M. Brunt-. van Woudenberg M. Brunt en kleinkinderen Correspondentie-adres: Rijksstraatweg 10, Rijs oord. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 28 februari a.s. des namiddags 1.30 uur in „De Rank". Eug. Prévinaireweg 14 te Nieuw Vennep. Aansluitend daarop zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuw Vennep. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Rank." In het vertrouwen op Jezus is ontslapen onze geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Aletta Wilhelmina van Woudenberg-van den Heuvel weduwe van H. van Woudenberg op de leeftijd van 86 jaar Haar leven was dat van een rank aan de Ware Wijnstok Christus Joh.15 Leiden: P. v.d. Heuvel- Verkuyl Nieuw-Vennep: J. v.d. Heuvel-v. Wijk Sommelsdijk: G. v.d. Heuvel- Verweij Oltgensplaat: N. v.d. Heuvel- v. Kampen Amsterdam: M.M. Verkuyl- v.d. Heuvel J. Verkuyl neven en nichten „Westerkim y Nieuw-Vennep. 23 februari 1976 Het leven van mijn lieve vrouw, onze zorgende, vertrouwende moeder en onze lieve grootmoeder Maria van den Bosch is heden geëindigd. Zij werd geboren op 12 juli 1885. Haar geloof en levensrichting getuigden van: ..Ja. Zijn liefde zocht hij en Zijn bloed, het kocht mij: Door genade ben ik een kind van God." Dordrecht: G. Los De Lier: P. Los E W. Los-Kerst Leidschendam: J. W. Los Dordrecht: W. Los Amsterdam: Gerrit Cees De Lier: Marieke Eveline Dordrecht, 21 februari 1976 Sophiastraat 47 De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 26 februari a.s. vanuit de aula op de Alge mene begraafplaats om 11.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11 uur. Met grote verslagenheid geven wij kennis dat dc Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve kleinzoon en neef Johan Pak op de jeugdige leeftijd van 19 jaar. Fam. Pak Fam. Van der Vis Fam. Timmer Bodegraven. 23 februari 1976. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden don derdag 26 februari a s. op de Alg. begraafplaats „Vredehof. Noordzijde te Bodegraven. Aankomst aula plm. 13.30 uur. AFDELING DER ALGEMENE WETENSCHAPPEN ONDERAFDELING DER BESTUURSKUNDE Aan de Technische Hogeschool Twente start na de zomer een nieuwe studierichting Voor deze studie bestaat, blijkens de vooraanmelding, grote be langstelling. Een centrale taak in het functioneren van de Onderafdeling der Bestuurskunde zal moeten worden vervuld door de aan te stellen Taken: Hij zal optreden als secretaris van het bestuur van de onderafdeling, dat bestaat uit de afdelingsraad (gekozen door personeel en studenten) en het afdelingsbestuur (gekozen door de afdelingsraad). dat functioneert als dagelijks bestuur. Deze taak omvat de zorg voor de voorbereiding en uitvoering van het beleid, en ook anderszins voor de goede gang van het bestuurlijk proces. Door zijn taakvervulling zal hij in belangrijke mate er toe moeten bijdragen dat onderwijs, onderzoek en studie in de onderafdeling zo goed mogelijke kansen krijgen. Naast deze beleidstaak is hij verantwoordelijk voor administratie en beheer, en heeft hij de algemene leiding van het bureau van de onderafdeling. Vanzelfsprekend zal de opbouw van de afdeling de komende jaren een bijzonder beroep doen op de afdelingsdirecteur, en op zijn flexibiliteit en zijn vermogen tot creativiteit en het nemen van initiatieven. Eisen: een academisch, of daaraan gelijkwaardig niveau: leidinggevende capaciteiten, mede blijkend uit ervaring. Salaris: Tot 4501.p.m., afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Verdere ontwikkeling is afhankelijk van de uitgroei van de onderafdeling, alsmede van de taakvervulling. Directe opname in het pensioenfonds. Bij het zoeken naar woonruimte zal de huisvestingsambtenaar U desgewenst behulpzaam zijn. Inlichtingen bij: de heer C. J. Pekelharing, afdelingsdirecteur a.i., tet 053-892073 of 894634. Sollicitaties, vergezeld van een uitvoerig curriculum vitae, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, in te zenden aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van de Technische Hogeschool Twente, postbus 217 te Enschede, onder vermelding van advertenti^nummer 75.135. Dit is een herhaalde oproep: zij die reeds eerder van hun belangstelling deden blijken behoeven niet opnieuw te solliciteren. Tot onze grote droefheid overleed op 22 februari 1976, gesterkt door de Genademiddelen der H. Kerk, onze lieve Vader. Schoonvader, Grootvader en Zwager Martinus Josephus van den Biggelaar weduwnaar van Barbara A. G. Kouw Commandeur in de orde van St. Sylvester in de leeftijd van 83 jaar. Rob en Tet van den Biggelaar- Steegh Diederik en Gijsbreght Ernst en Anneke van den Bigge- laar-de Vilder Maarten, Reinier. Barbara en Philip Paul en Heieen van den Biggelaar- Dijkman Willemijn en Jeroen Huub en Marlies van den Bigge- laar-de Vilder Wendelien, Boudewijn, Lodewijk en Marijn Tom en Marjolein van den Bigge- laar-van der Erve Karin, Ingeborg en Björn Norbert en Leonie van den Bigge- laar-Brenninkmeijer Rogier, Alexandra. Maroix en Stephanie Nico en Barbara Brenninkmeijer- van den Biggelaar Martijn, Barbara en Benedicte Herman en Irene Jacobse-van den Biggelaar Frederique en Alexander Gerard W. en Ursula Kouw- Mössmer De bijzetting in het familiegraf heeft op 24 fe bruari 1976, op verzoek van de overledene in alle stilte, plaatsgevonden op het R.K. Kerkhof Buiten- veldert te Amsterdam. Amsterdam. 24 februari 1976 Handelstraat 3 Kudelstaart: Bussum: Amsterdam: Nijmegen: Hoofddorp: Hilversum: Amsterdam: Florence: Naarden: Geheel onverwacht, maar op Zijn tijd, heeft de Heere heden thuisge haald Zijn Kind, onze Broer, Zwager en Oom Abel Pot in de ouderdom van 69 jaar. 2e Exloërmond, 23 febr. 1976. Ps. 43:4 (o.b.) Stadskanaal. H. Pot-Borg. E. Mezach-Pot. M. Mezach. Veelerveen, J. Pot-Pot. J. H. Pot Rotterdam, D. Volders-Pot. J. Volders, neven nichten. tdc Fascinerend vakantie Kouden in Israël. 4000jaar oud. Een nieuwe ervaring! Stuur mij een gratis boekje met complete en u overzichtelijke informatie over vakantie reizen jik naar Israël. af d< Naam: Adres:. oi en Woonplaats:. Opsturen naar het Israëlisch Nationaal >m Verkeersbureau. Wijde Kapelsteeg 2 (bij Rokin). 11 Amsterdam. Tel. 020-249642 si „Mijn genade is u genoeg." Voor ons nog onverwacht is voor goed ingeslapen onze lieve Schoonzuster en Tante Belia Mulder op de leeftijd van 82 jaar. Heelsum: M. A. Mulder-Stoop Temeuzen: M. C. Mulder-van Doorn Wageningen: C. A. J. Mulder- Mulder E. G. Mulder Mijdrecht: J. L. D. Mulder G. R. Mulder-Swart Borneo: J. L. Mulder P. C. Mulder-de Jong Hoek: J. M. J. Hoffius-Mulder D. I. Hoffius Amsterdam, 23 februari 1976 Eerste Helmersstraat 185 boven Correspondentie-adres: J. L. D. Mulder. Pieter 10, Mijdrecht Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 27 februari om 13.00 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan te Amsterdam. Gelegenheid tot condo leren na afloop van de begrafenis in de ontvangka mer van de begraafplaats. Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart Voor ons onbegrijpelijk nam God zeer plotseling tot Zich mijn geliefde Schoonzoon en onze geliefde Zwager en Oom Dick Vermij geliefde echtgenoot van Janny v. d. Til Driebergen, 23.februari 1976 Oldekerk: M. v. d. Til-Sevinga H. v d. Til Doesburg: T. Groenewold-v. d. Til T. Groenewold Doetinchem: IJ. Folkerts-v. d. Til J. Folkerts Oldekerk: J. M. v. d. Til A J. JeUema-v. d. TU F. J. Jellema en kinderen Hetgeen wij gehoord hebben en weten, en onze vaderen ons hebben verteld, dat willen wij voor hun kinderen niet verhelen; wij willen vertellen aan het volgende geslacht des HEREN roemrijke daden, zijn kracht en de wonderen die Hij ge wrocht heeft. Psalm 78 3, 4. Op Zijn dag ging in tot de vreugde zijns HEREN, op tweeëntachtigjarige leeftijd onze lieve Man, Vader, Grootvader en Overgrootvader Arie Pieter van Esch oud-hoofd van de Ds. J. van Haeringenschool te Rotterdam. 'k Zal dan gedurig bij U zijn (Ps. 73 12 - ber.) Groningen: A. van Esch-van Weelden A. van Esch J. C. Van Esch-Kruit Pasadena (U.S.A.): A. van der Jagt E. P. van der, Jagt-van Esch Rotterdam: A. J. Balk P. Balk-van Esch Krimpen a. d. ÏJssel: H. van Dijk A. van Dijk-van Esch Thomhill (Canada): C. van Esch D. van Esch-Abma Willowdale (Canada): W. Salomons 'A. A. Salomoms-van Esch Kleinkinderen en Achter kleinkinderen Groningen, 22 februari 1976. Nassaulaan 6-1. Condoleantiebezoek aan huis dinsdagavond en woensdagavond van 78 uur. Een samenkomst zal worden gehouden D.V. don derdag 26 februari in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof". Aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Nadien gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Heden nam de Here lot Zich onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Cecilia Maria van Benthem-Knijff Weduwe van H. C. M. van Benthem in de gezegende ouderdom van 89 jaren. 's-Gravenhage: J. M. van Benthem- van der Kolk Bodengraven: H. van Benthem P. van Benthem-Colijn Curasao: J. A. Zijdel-van Benthem Heeze: C. Buma-van Benthem 's-Gravenhage: J. van Benthem C. M. van Benthem- van den Bos Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 21 februari 1976. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Suzannaland 112. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 26 februari om 14.00 uur in „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.15 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamper foeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in „Uit zicht", of na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op 22 februari jJ. overleed de heer Arie Pieter van Esch Gepensioneerd hoofd van de Ds. J. van Haeringen school te Rotterdam-Zuid. Dankbaar herinneren wij ons de toewijding waar mede hij zijn werk aan onze school gedurende vele jaren verrichtte. Wij wensen mevrouw Van Esch sterkte bij dit verlies. Namens het Bestuur van de vereniging voor lager en uitgebreid lager onderwijs op Gereformeerde grondslag te Rotterdam-Zuid. Y. Stienstra, voorzitter Uit ons midden heeft de God van liefde en genade naar Zich toe gehaald mevrouw Nel van Bemmel Wij denken dankbaar terug aan de arbeid die zij als ouderlinge onder ons mocht verrichten. „Afijn vrede geef Ik u" zei Jezus (Johannes 14 27) Namens de Wijkkerkeraad Oost van de Gereformeerde kerk in Woerden Ds. A. Treurniet, praeses G. Jongstra, scriba Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Maria Bakker-Grashoff weduwe van Arie Bakker, in de ouderdom van 80 jaar. En zie, Ik ben met u al de dagen tot aan de voleinding der wereld. Emmen: G. J. F. Grashoff C. Grashoff-van Gemert Rotterdam: B. Grashoff H. Bakker A. M. Bakker-Karsemeijer Middelharnis: T. Boekhoven-Bakker Rotterdam: R. v. d. Waal-Bakker neven en nichten Rotterdam, 23 februari 1976 Te Hoogerbrugge Varenhof 265 Liever geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden vrijdag 27 februari om ca. 12 uur op de begraaf plaats 'Oud-Kralingen', Kralingseweg 334. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst wor den gehouden in Te Hoogerbrugge (zaal De Brug), aanvangende 11 uur. Na de rouwdienst is er gelegenheid de familie te condoleren en tevens na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Voor de vele blijken van medeleven die wij zowel schriftelijk als mondeling mochten ontvangen bij het overlijden van onze lieve'Man, Vader en Opa Geert Hendrik Valkema willen wij u oprecht danken. J. Valkema-Gisolf Ulrum, Schapenweg 13 Vraag de ioo pagina's dikke Isracl-reisgids. P Ook verkrijgbaar bij uw reisburo. Jbl dc enige echte Israel-specialist. Willemsparkweg 52, Amsterdam. Gemeente Benthuizen Voorbereldingsbesluit („Dorp" en „Zuidpolder") De burgemeester van Benthuizen maakt bekend, dat de raad dier ge meente bij besluit van 9 februan 1976 heelt verklaard, dat voor het totale gebied gelegen in de gemeen te Benthuizen en betrekking heb bend op de bestemmingsplannen „Dorp" en „Zuidpolder", eenfcjj ging van die plannen wordt reid Bedoeld voorbereidingsbesli bijbehorende tekening Z< gemeentesecrelar e: met t ieder inzage. Benthuizen, 19 ft 1976. De burgemeester var Benthuizen, (I. J. P. Keijzer) af Op maandag 23 februari 1976 ontvingen we h< bericht van het overlijden van onze voorzitter d heer A. J. Luiten Een reeks van jaren heeft hij met volle toewijdin de belangen van onze school behartigd. God sterke zijn vrouw en kinderen. Het Bestuur, Personeel en Leerlingen van de Chr. Nat. School te IJzerlo. IJzerlo. februari 1976. Bij het heengaan van onze lieve Christine heeft het ons ontroerd zoveel blijken van medelevi mogen ontvangen. Alle gesproken en geschreven woorden hebben ons het verdriet getroost Langs deze weg willen wij U onze hartelijke dank'Ê tuigen. De Lier. februari 1976 Karei Doormanlaan 11 P. Boekestijn Chr. Boekestijn-Mans Peter en Arno Voor de zeer vele blijken van belangstelling, welk Z{ mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, vader en opa Jurrien Sijtsema zeggen wij u allen heel hartelijk dank Uithuizen Wester Stationsstraat 38 Uit aller naam J. Sijtsema-Jongman Voor de vele blijken van meeleven tijdens de ziekt het overlijden van onze lieve vrouw en moeder Geertruida Christina Kremer-Lensinl willen wij u langs deze weg bedanken. Moge haar leven en sterven voor ons allen een heenw zijn naar de Here van leven en dood. J. Kremer Truus Ina Linnaeushof 41 hs, Amsterdam (O)

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12